Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

III Liga Mężczyzn

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KPS Gietrzwałd 1427401112291029
2Team Cresovia Górowo Iławeckie 1527381713081159
3Masuria Volley Giżycko 1526371813161103
4KSD Energoutil Ełk 1522263112661306
5SMS Panorama Działdowo 1622263212281175
6Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński 1420293113071270
7UKS Olimpijczyk Szczytno 1419223411791282
8MLKS Olimpia Kisielice 1519223912981401
9SMS Ostróda 161515429301336
1 2019-10-13 SMS Ostróda - MLKS Olimpia Kisielice 3:2 (25:21, 17:25, 25:20, 16:25, 15:9)
2 2019-10-13 KSD Energoutil Ełk - SMS Panorama Działdowo 3:1 (26:24, 21:25, 25:18, 25:22)
3 2019-10-12 Masuria Volley Giżycko - UKS Olimpijczyk Szczytno 3:1 (25:23, 26:24, 37:39, 25:21)
4 2019-11-02 Team Cresovia Górowo Iławeckie - Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński 3:1 (21:25, 25:20, 25:17, 25:15)
5 2019-10-20 UKS Olimpijczyk Szczytno - Team Cresovia Górowo Iławeckie 1:3 (25:21, 18:25, 22:25, 19:25)
6 2019-10-20 SMS Panorama Działdowo - Masuria Volley Giżycko 0:3 (11:25, 23:25, 12:25)
7 2019-10-20 MLKS Olimpia Kisielice - KSD Energoutil Ełk 2:3 (28:26, 25:27, 12:25, 25:22, 8:15)
8 2019-10-24 KPS Gietrzwałd - SMS Ostróda 3:0 (25:17, 25:19, 25:15)
9 2019-10-26 KSD Energoutil Ełk - KPS Gietrzwałd 1:3 (21:25, 25:20, 23:25, 19:25)
10 2019-10-26 Masuria Volley Giżycko - MLKS Olimpia Kisielice 3:0 (25:22, 25:16, 25:23)
11 2019-10-26 Team Cresovia Górowo Iławeckie - SMS Panorama Działdowo 0:3 (18:25, 18:25, 23:25)
12 2019-10-27 Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński - UKS Olimpijczyk Szczytno 3:2 (25:19, 25:15, 23:25, 24:26, 15:11)
13 2019-11-10 SMS Panorama Działdowo - Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński 3:1 (25:17, 23:25, 25:21, 25:19)
14 2019-11-10 MLKS Olimpia Kisielice - Team Cresovia Górowo Iławeckie 1:3 (22:25, 25:22, 10:25, 22:25)
15 2019-11-09 Masuria Volley Giżycko - KPS Gietrzwałd 1:3 (17:25, 25:16, 21:25, 23:25)
16 2019-11-09 SMS Ostróda - KSD Energoutil Ełk 0:3 (21:25, 15:25, 23:25)
17 2019-11-16 Masuria Volley Giżycko - SMS Ostróda 3:0 (25:16, 28:26, 25:17)
18 2020-02-18 KPS Gietrzwałd - Team Cresovia Górowo Iławeckie 3:0 (25:16, 38:36, 25:13)
19 2019-11-17 Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński - MLKS Olimpia Kisielice 2:3 (25:23, 25:22, 22:25, 24:26, 9:15)
20 2019-11-17 SMS Panorama Działdowo - UKS Olimpijczyk Szczytno 2:3 (25:20, 25:15, 17:25, 19:25, 12:15)
21 2019-11-24 MLKS Olimpia Kisielice - UKS Olimpijczyk Szczytno 2:3 (25:17, 21:25, 26:24, 21:25, 9:15)
22 2019-11-23 KPS Gietrzwałd - Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński 3:1 (25:21, 25:19, 26:28, 25:19)
23 2019-11-23 SMS Ostróda - Team Cresovia Górowo Iławeckie 0:3 (21:25, 14:25, 23:25)
24 2019-11-24 KSD Energoutil Ełk - Masuria Volley Giżycko 3:1 (21:25, 25:22, 25:22, 25:19)
25 2019-11-30 Team Cresovia Górowo Iławeckie - KSD Energoutil Ełk 3:0 (25:23, 25:19, 25:20)
26 2019-11-30 Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński - SMS Ostróda 3:2 (25:13, 25:19, 17:25, 22:25, 16:14)
27 2019-11-30 UKS Olimpijczyk Szczytno - KPS Gietrzwałd 1:3 (19:25, 27:25, 10:25, 22:25)
28 2019-12-01 SMS Panorama Działdowo - MLKS Olimpia Kisielice 2:3 (19:25, 25:17, 25:23, 23:25, 13:15)
29 2019-12-07 SMS Panorama Działdowo - KPS Gietrzwałd 1:3 (13:25, 25:15, 26:28, 20:25)
30 2019-12-07 SMS Ostróda - UKS Olimpijczyk Szczytno 2:3 (18:25, 25:18, 25:22, 18:25, 13:15)
31 2019-12-08 KSD Energoutil Ełk - Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński 3:1 (25:22, 22:25, 25:21, 25:18)
32 2019-12-07 Masuria Volley Giżycko - Team Cresovia Górowo Iławeckie 2:3 (18:25, 25:23, 25:17, 21:25, 11:15)
33 2020-01-05 Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński - Masuria Volley Giżycko 1:3 (25:23, 23:25, 23:25, 17:25)
34 2020-01-05 UKS Olimpijczyk Szczytno - KSD Energoutil Ełk 1:3 (25:19, 24:26, 23:25, 16:25)
35 2020-01-04 SMS Panorama Działdowo - SMS Ostróda 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
36 2020-01-05 MLKS Olimpia Kisielice - KPS Gietrzwałd 0:3 (19:25, 22:25, 19:25)
37 2020-01-12 MLKS Olimpia Kisielice - SMS Ostróda 0:3 (22:25, 26:28, 22:25)
38 2020-01-12 SMS Panorama Działdowo - KSD Energoutil Ełk 3:0 (25:17, 25:21, 25:19)
39 2020-01-12 UKS Olimpijczyk Szczytno - Masuria Volley Giżycko 0:3 (16:25, 22:25, 19:25)
40 2020-01-11 Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński - Team Cresovia Górowo Iławeckie 3:2 (32:30, 20:25, 19:25, 25:23, 16:14)
41 2020-01-18 Team Cresovia Górowo Iławeckie - UKS Olimpijczyk Szczytno 3:0 (25:20, 25:18, 25:14)
42 2020-01-18 Masuria Volley Giżycko - SMS Panorama Działdowo 3:1 (23:25, 25:18, 25:15, 25:18)
43 2020-01-19 KSD Energoutil Ełk - MLKS Olimpia Kisielice 3:1 (25:21, 22:25, 31:29, 25:17)
44 2020-01-19 SMS Ostróda - KPS Gietrzwałd 1:3 (15:25, 22:25, 25:19, 21:25)
45 2020-01-25 KPS Gietrzwałd - KSD Energoutil Ełk 3:0 (25:13, 25:19, 25:23)
46 2020-01-26 MLKS Olimpia Kisielice - Masuria Volley Giżycko 0:3 (28:30, 25:27, 20:25)
47 2020-01-25 SMS Panorama Działdowo - Team Cresovia Górowo Iławeckie 0:3 (19:25, 18:25, 12:25)
48 2020-03-21 UKS Olimpijczyk Szczytno - Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński 0:0
49 2020-02-01 Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński - SMS Panorama Działdowo 3:1 (25:15, 25:16, 18:25, 25:20)
50 2020-02-01 Team Cresovia Górowo Iławeckie - MLKS Olimpia Kisielice 3:1 (27:29, 25:17, 25:20, 25:18)
51 2020-02-01 KPS Gietrzwałd - Masuria Volley Giżycko 1:3 (16:25, 25:20, 18:25, 20:25)
52 2020-02-01 KSD Energoutil Ełk - SMS Ostróda 1:3 (25:19, 26:28, 14:25, 22:25)
53 2020-03-01 SMS Ostróda - Masuria Volley Giżycko 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
54 2020-03-13 Team Cresovia Górowo Iławeckie - KPS Gietrzwałd 0:0
55 2020-02-09 MLKS Olimpia Kisielice - Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński 3:2 (18:25, 26:24, 22:25, 25:22, 15:11)
56 2020-02-09 UKS Olimpijczyk Szczytno - SMS Panorama Działdowo 1:3 (19:25, 23:25, 25:19, 23:25)
57 2020-02-15 UKS Olimpijczyk Szczytno - MLKS Olimpia Kisielice 3:1 (25:22, 25:17, 22:25, 25:18)
58 2020-02-15 Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński - KPS Gietrzwałd 2:3 (18:25, 22:25, 26:24, 25:23, 5:15)
59 2020-03-03 Team Cresovia Górowo Iławeckie - SMS Ostróda 3:1 (25:22, 25:18, 22:25, 25:21)
60 2020-02-15 Masuria Volley Giżycko - KSD Energoutil Ełk 3:2 (25:11, 25:20, 22:25, 22:25, 15:8)
61 2020-02-29 KSD Energoutil Ełk - Team Cresovia Górowo Iławeckie 1:3 (23:25, 22:25, 25:23, 14:25)
62 2020-02-29 SMS Ostróda - Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
63 2020-03-01 KPS Gietrzwałd - UKS Olimpijczyk Szczytno 3:0 (25:10, 25:19, 25:15)
64 2020-03-01 MLKS Olimpia Kisielice - SMS Panorama Działdowo 3:0 (25:18, 25:17, 25:21)
65 2020-03-07 KPS Gietrzwałd - SMS Panorama Działdowo 3:0 (25:20, 25:13, 26:24)
66 2020-03-07 UKS Olimpijczyk Szczytno - SMS Ostróda 3:0 (25:23, 25:22, 25:21)
67 2020-03-07 Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński - KSD Energoutil Ełk 3:0 (25:14, 25:22, 32:30)
68 2020-03-07 Team Cresovia Górowo Iławeckie - Masuria Volley Giżycko 3:0 (26:24, 25:23, 25:22)
69 2020-03-15 Masuria Volley Giżycko - Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński 0:0
70 2020-03-15 KSD Energoutil Ełk - UKS Olimpijczyk Szczytno 0:0
71 2020-03-14 SMS Ostróda - SMS Panorama Działdowo 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
72 2020-03-15 KPS Gietrzwałd - MLKS Olimpia Kisielice 0:0