ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodzików Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Mężczyzn OLSA

Etap 1

Grupa EKSTRAKLASA

Lp. Zespół Mecze Zw Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Młode Wilki 441280200147
2Team Work 541282239187
3Projekt Solartechnik 43973220185
4Nocożercy 43863199190
5Temida 52657245258
6Inter Parts 52646204223
7Indykpol 41337186214
8Michelin 41326170188
9Sajtmak 501110196267
1 2022-10-12 Team Work - Sajtmak 2:0 (25:13, 25:20, 0:0)
2 2022-10-12 Indykpol - Projekt Solartechnik 1:2 (25:20, 21:25, 8:15)
3 2022-10-19 Sajtmak - Młode Wilki 0:2 (21:25, 16:25, 0:0)
4 2022-10-21 Inter Parts - Temida 2:0 (25:21, 25:18, 0:0)
5 2022-10-21 Projekt Solartechnik - Team Work 2:0 (25:20, 25:19, 0:0)
6 2022-10-26 Temida - Michelin 2:0 (25:18, 25:17, 0:0)
7 2022-10-26 Inter Parts - Nocożercy 0:2 (20:25, 15:25, 0:0)
8 2022-10-28 Sajtmak - Indykpol 1:2 (25:23, 12:25, 17:19)
9 2022-11-02 Nocożercy - Temida 2:1 (25:22, 22:25, 16:14)
10 2022-11-02 Projekt Solartechnik - Inter Parts 2:0 (25:17, 25:17, 0:0)
11 2022-11-04 Młode Wilki - Nocożercy 2:0 (25:15, 25:21, 0:0)
12 2022-11-09 Inter Parts - Team Work 0:2 (18:25, 17:25, 0:0)
13 2022-11-09 Michelin - Nocożercy 0:2 (21:25, 23:25, 0:0)
14 2022-11-16 Temida - Projekt Solartechnik 2:1 (18:25, 25:23, 15:12)
15 2022-11-16 Sajtmak - Michelin 0:2 (21:25, 17:25, 0:0)
16 2022-11-16 Indykpol - Młode Wilki 0:2 (16:25, 17:25, 0:0)
17 2022-11-23 Team Work - Indykpol 2:0 (25:13, 25:19, 0:0)
18 2022-11-23 Inter Parts - Sajtmak 2:0 (25:14, 25:20, 0:0)
19 2022-11-25 Młode Wilki - Michelin 2:0 (25:23, 25:18, 0:0)
20 2022-12-02 Team Work - Temida 2:0 (25:14, 25:23, 0:0)
21 2022-12-07 Michelin - Inter Parts 0:0
22 2022-12-07 Nocożercy - Sajtmak 0:0
23 2022-12-09 Młode Wilki - Projekt Solartechnik 0:0
24 2022-12-14 Sajtmak - Temida 0:0
25 2022-12-14 Michelin - Projekt Solartechnik 0:0
26 2022-12-16 Nocożercy - Indykpol 0:0
27 2022-12-16 Team Work - Młode Wilki 0:0
28 2022-12-21 Indykpol - Inter Parts 0:0
29 2022-12-21 Nocożercy - Team Work 0:0
30 0000-00-00 Indykpol - Michelin 0:0
31 0000-00-00 Projekt Solartechnik - Sajtmak 0:0
32 0000-00-00 Młode Wilki - Inter Parts 0:0
33 0000-00-00 Temida - Młode Wilki 0:0
34 0000-00-00 Temida - Indykpol 0:0
35 0000-00-00 Projekt Solartechnik - Nocożercy 0:0
36 0000-00-00 Michelin - Team Work 0:0
37 0000-00-00 Michelin - Młode Wilki 0:0
38 0000-00-00 Sajtmak - Nocożercy 0:0
39 0000-00-00 Projekt Solartechnik - Indykpol 0:0
40 0000-00-00 Temida - Inter Parts 0:0
41 0000-00-00 Inter Parts - Projekt Solartechnik 0:0
42 0000-00-00 Indykpol - Sajtmak 0:0
43 0000-00-00 Nocożercy - Michelin 0:0
44 0000-00-00 Młode Wilki - Team Work 0:0
45 0000-00-00 Team Work - Nocożercy 0:0
46 0000-00-00 Michelin - Indykpol 0:0
47 0000-00-00 Sajtmak - Inter Parts 0:0
48 0000-00-00 Projekt Solartechnik - Temida 0:0
49 0000-00-00 Temida - Sajtmak 0:0
50 0000-00-00 Inter Parts - Michelin 0:0
51 0000-00-00 Indykpol - Team Work 0:0
52 0000-00-00 Nocożercy - Młode Wilki 0:0
53 0000-00-00 Młode Wilki - Indykpol 0:0
54 0000-00-00 Team Work - Inter Parts 0:0
55 0000-00-00 Michelin - Temida 0:0
56 0000-00-00 Sajtmak - Projekt Solartechnik 0:0
57 0000-00-00 Projekt Solartechnik - Michelin 0:0
58 0000-00-00 Temida - Team Work 0:0
59 0000-00-00 Inter Parts - Młode Wilki 0:0
60 0000-00-00 Indykpol - Nocożercy 0:0
61 0000-00-00 Nocożercy - Inter Parts 0:0
62 0000-00-00 Młode Wilki - Temida 0:0
63 0000-00-00 Team Work - Projekt Solartechnik 0:0
64 0000-00-00 Michelin - Sajtmak 0:0
65 0000-00-00 Sajtmak - Team Work 0:0
66 0000-00-00 Projekt Solartechnik - Młode Wilki 0:0
67 0000-00-00 Temida - Nocożercy 0:0
68 0000-00-00 Inter Parts - Indykpol 0:0
69 0000-00-00 Indykpol - Temida 0:0
70 0000-00-00 Nocożercy - Projekt Solartechnik 0:0
71 0000-00-00 Młode Wilki - Sajtmak 0:0
72 0000-00-00 Team Work - Michelin 0:0

Grupa I LIGA

Lp. Zespół Mecze Zw Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Zakon Feniksa 6618120301228
2AZS UWM Olsztyn (Junior) 5515100250154
3Voltaic System 641185289271
4SSPS AZS Olsztyn 631076264249
5KBL 52657247274
6Neotherm 52646217232
7Active 24h 51438233248
8AZS UWM Olsztyn (Kadet) 612211252313
9KOOPRESS 40008116200
1 2022-10-12 Voltaic System - AZS UWM Olsztyn (Junior) 0:2 (17:25, 23:25, 0:0)
2 2022-10-12 SSPS AZS Olsztyn - KOOPRESS 2:0 (25:6, 25:12, 0:0)
3 2022-10-14 Active 24h - Neotherm 0:2 (18:25, 28:30, 0:0)
4 2022-10-14 Active 24h - Zakon Feniksa 0:2 (24:26, 20:25, 0:0)
5 2022-10-19 AZS UWM Olsztyn (Kadet) - Neotherm 0:2 (12:25, 24:26, 0:0)
6 2022-10-19 AZS UWM Olsztyn (Junior) - SSPS AZS Olsztyn 2:0 (25:14, 25:13, 0:0)
7 2022-10-19 Voltaic System - KBL 2:0 (25:19, 25:18, 0:0)
8 2022-10-26 AZS UWM Olsztyn (Junior) - AZS UWM Olsztyn (Kadet) 2:0 (25:13, 25:19, 0:0)
9 2022-10-26 KOOPRESS - Active 24h 0:2 (18:25, 12:25, 0:0)
10 2022-10-28 Neotherm - Zakon Feniksa 0:2 (17:25, 19:25, 0:0)
11 2022-11-02 AZS UWM Olsztyn (Kadet) - Zakon Feniksa 0:2 (20:25, 23:25, 0:0)
12 2022-11-02 Voltaic System - SSPS AZS Olsztyn 2:1 (26:24, 19:25, 15:8)
13 2022-11-04 KBL - Active 24h 2:1 (18:25, 25:21, 19:17)
14 2022-11-09 Neotherm - AZS UWM Olsztyn (Junior) 0:2 (19:25, 14:25, 0:0)
15 2022-11-09 KBL - KOOPRESS 2:0 (25:23, 25:23, 0:0)
16 2022-11-16 SSPS AZS Olsztyn - AZS UWM Olsztyn (Kadet) 2:0 (25:22, 25:19, 0:0)
17 2022-11-18 Neotherm - Voltaic System 0:2 (22:25, 20:25, 0:0)
18 2022-11-18 Voltaic System - Zakon Feniksa 0:2 (18:25, 21:25, 0:0)
19 2022-11-23 AZS UWM Olsztyn (Junior) - KOOPRESS 2:0 (25:13, 25:9, 0:0)
20 2022-11-23 SSPS AZS Olsztyn - Active 24h 2:0 (25:16, 25:14, 0:0)
21 2022-11-25 AZS UWM Olsztyn (Kadet) - KBL 2:1 (26:24, 24:26, 15:12)
22 2022-11-30 AZS UWM Olsztyn (Kadet) - Voltaic System 0:2 (20:25, 15:25, 0:0)
23 2022-11-30 Zakon Feniksa - KBL 2:0 (25:21, 25:15, 0:0)
24 2022-12-02 Zakon Feniksa - SSPS AZS Olsztyn 2:0 (25:20, 25:10, 0:0)
25 2022-12-07 Active 24h - AZS UWM Olsztyn (Junior) 0:0
26 2022-12-07 KOOPRESS - Neotherm 0:0
27 2022-12-09 Zakon Feniksa - KOOPRESS 0:0
28 2022-12-14 AZS UWM Olsztyn (Kadet) - Active 24h 0:0
29 2022-12-14 KBL - SSPS AZS Olsztyn 0:0
30 2022-12-21 KOOPRESS - Voltaic System 0:0
31 2022-12-21 Zakon Feniksa - AZS UWM Olsztyn (Junior) 0:0
32 0000-00-00 SSPS AZS Olsztyn - Neotherm 0:0
33 0000-00-00 Active 24h - Voltaic System 0:0
34 0000-00-00 KOOPRESS - AZS UWM Olsztyn (Kadet) 0:0
35 0000-00-00 Neotherm - KBL 0:0
36 0000-00-00 AZS UWM Olsztyn (Junior) - KBL 0:0
37 0000-00-00 KOOPRESS - SSPS AZS Olsztyn 0:0
38 0000-00-00 Zakon Feniksa - Neotherm 0:0
39 0000-00-00 AZS UWM Olsztyn (Junior) - Active 24h 0:0
40 0000-00-00 Active 24h - AZS UWM Olsztyn (Kadet) 0:0
41 0000-00-00 KBL - Zakon Feniksa 0:0
42 0000-00-00 Neotherm - KOOPRESS 0:0
43 0000-00-00 SSPS AZS Olsztyn - Voltaic System 0:0
44 0000-00-00 Voltaic System - Neotherm 0:0
45 0000-00-00 KOOPRESS - KBL 0:0
46 0000-00-00 Zakon Feniksa - Active 24h 0:0
47 0000-00-00 AZS UWM Olsztyn (Kadet) - AZS UWM Olsztyn (Junior) 0:0
48 0000-00-00 AZS UWM Olsztyn (Junior) - Zakon Feniksa 0:0
49 0000-00-00 Active 24h - KOOPRESS 0:0
50 0000-00-00 KBL - Voltaic System 0:0
51 0000-00-00 Neotherm - SSPS AZS Olsztyn 0:0
52 0000-00-00 SSPS AZS Olsztyn - KBL 0:0
53 0000-00-00 Voltaic System - Active 24h 0:0
54 0000-00-00 KOOPRESS - AZS UWM Olsztyn (Junior) 0:0
55 0000-00-00 Zakon Feniksa - AZS UWM Olsztyn (Kadet) 0:0
56 0000-00-00 AZS UWM Olsztyn (Kadet) - KOOPRESS 0:0
57 0000-00-00 AZS UWM Olsztyn (Junior) - Voltaic System 0:0
58 0000-00-00 Active 24h - SSPS AZS Olsztyn 0:0
59 0000-00-00 KBL - Neotherm 0:0
60 0000-00-00 Neotherm - Active 24h 0:0
61 0000-00-00 SSPS AZS Olsztyn - AZS UWM Olsztyn (Junior) 0:0
62 0000-00-00 Voltaic System - AZS UWM Olsztyn (Kadet) 0:0
63 0000-00-00 KOOPRESS - Zakon Feniksa 0:0
64 0000-00-00 Zakon Feniksa - Voltaic System 0:0
65 0000-00-00 AZS UWM Olsztyn (Kadet) - SSPS AZS Olsztyn 0:0
66 0000-00-00 AZS UWM Olsztyn (Junior) - Neotherm 0:0
67 0000-00-00 Active 24h - KBL 0:0
68 0000-00-00 KBL - AZS UWM Olsztyn (Junior) 0:0
69 0000-00-00 Neotherm - AZS UWM Olsztyn (Kadet) 0:0
70 0000-00-00 SSPS AZS Olsztyn - Zakon Feniksa 0:0
71 0000-00-00 KBL - AZS UWM Olsztyn (Kadet) 0:0
72 0000-00-00 Voltaic System - KOOPRESS 0:0