ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodzików Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Mężczyzn OLSA

ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek

Etap 5

Grupa I LIGA

Lp. Zespół Mecze Zw Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SPS Sparta Braniewo 0000000
2UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 0000000
3UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO 0000000
1 2022-12-11 SPS Sparta Braniewo - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 0:0
2 2022-12-11 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO 0:0
3 2022-12-11 UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO - SPS Sparta Braniewo 0:0

Grupa II LIGA

Lp. Zespół Mecze Zw Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Energa MKS Truso Elbląg 0000000
2MKS MOSiR Kętrzyn 0000000
3ZSS UKS Maratończyk Ełk 0000000
1 2022-12-11 Energa MKS Truso Elbląg - ZSS UKS Maratończyk Ełk 0:0
2 2022-12-11 ZSS UKS Maratończyk Ełk - MKS MOSiR Kętrzyn 0:0
3 2022-12-11 MKS MOSiR Kętrzyn - Energa MKS Truso Elbląg 0:0

Grupa III LIGA

Lp. Zespół Mecze Zw Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Omega Mrągowo 0000000
2UKS Salos Ełk 0000000
3UMKS Mikro Ełk 0000000
1 2022-12-11 UMKS Mikro Ełk - UKS Salos Ełk 0:0
2 2022-12-11 UKS Salos Ełk - MUKS Omega Mrągowo 0:0
3 2022-12-11 MUKS Omega Mrągowo - UMKS Mikro Ełk 0:0

Grupa IV LIGA

Lp. Zespół Mecze Zw Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Perła Olecka 0000000
2UKS BAD MAX KĘTRZYN 0000000
3UKS Chemik SMS Olsztyn 0000000
1 2022-12-11 UKS BAD MAX KĘTRZYN - KS Perła Olecka 0:0
2 2022-12-11 KS Perła Olecka - UKS Chemik SMS Olsztyn 0:0
3 2022-12-11 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS BAD MAX KĘTRZYN 0:0

Grupa V LIGA

Lp. Zespół Mecze Zw Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SPS Sparta Braniewo II0000000
2UKS Olimpijczyk Szczytno 0000000
1 2022-12-11 SPS Sparta Braniewo II - UKS Olimpijczyk Szczytno 0:0
2 2022-12-11 UKS Olimpijczyk Szczytno - SPS Sparta Braniewo II 0:0

Etap 4

Grupa I LIGA

Lp. Zespół Mecze Zw Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO 2244111494
2SPS Sparta Braniewo 21332113104
3MKS MOSiR Kętrzyn 2020472101
1 2022-11-27 UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO - MKS MOSiR Kętrzyn 2:0 (25:11, 25:21, 0:0)
2 2022-11-27 MKS MOSiR Kętrzyn - SPS Sparta Braniewo 0:2 (24:26, 16:25, 0:0)
3 2022-11-27 SPS Sparta Braniewo - UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO 1:2 (25:27, 25:22, 12:15)

Grupa II LIGA

Lp. Zespół Mecze Zw Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 2244111184
2Energa MKS Truso Elbląg 213329995
3MUKS Omega Mrągowo 2020469100
1 2022-11-27 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - MUKS Omega Mrągowo 2:0 (25:13, 25:22, 0:0)
2 2022-11-27 MUKS Omega Mrągowo - Energa MKS Truso Elbląg 0:2 (16:25, 18:25, 0:0)
3 2022-11-27 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 1:2 (25:21, 14:25, 10:15)

Grupa III LIGA

Lp. Zespół Mecze Zw Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Chemik SMS Olsztyn 213228088
2UMKS Mikro Ełk 213228996
3ZSS UKS Maratończyk Ełk 213229681
1 2022-11-27 UKS Chemik SMS Olsztyn - ZSS UKS Maratończyk Ełk 0:2 (16:25, 14:25, 0:0)
2 2022-11-27 ZSS UKS Maratończyk Ełk - UMKS Mikro Ełk 0:2 (22:25, 24:26, 0:0)
3 2022-11-27 UMKS Mikro Ełk - UKS Chemik SMS Olsztyn 0:2 (20:25, 18:25, 0:0)

Grupa IV LIGA

Lp. Zespół Mecze Zw Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Salos Ełk 2244111387
2UKS BAD MAX KĘTRZYN 213228579
3SPS Sparta Braniewo II2021481113
1 2022-11-27 UKS BAD MAX KĘTRZYN - SPS Sparta Braniewo II 2:0 (25:10, 25:19, 0:0)
2 2022-11-27 SPS Sparta Braniewo II - UKS Salos Ełk 1:2 (16:25, 25:23, 11:15)
3 2022-11-27 UKS Salos Ełk - UKS BAD MAX KĘTRZYN 2:0 (25:16, 25:19, 0:0)

Grupa V LIGA

Lp. Zespół Mecze Zw Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Perła Olecka 2244010069
2UKS Olimpijczyk Szczytno 2020469100
1 2022-11-27 KS Perła Olecka - UKS Olimpijczyk Szczytno 2:0 (25:13, 25:21, 0:0)
2 2022-11-27 UKS Olimpijczyk Szczytno - KS Perła Olecka 0:2 (15:25, 20:25, 0:0)

Etap 3

Grupa I LIGA

Lp. Zespół Mecze Zw Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SPS Sparta Braniewo 2244111488
2UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO 2132396110
3Energa MKS Truso Elbląg 20224114126
1 2022-11-20 SPS Sparta Braniewo - Energa MKS Truso Elbląg 2:1 (25:20, 24:26, 15:8)
2 2022-11-20 Energa MKS Truso Elbląg - UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO 1:2 (24:26, 25:21, 11:15)
3 2022-11-20 UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO - SPS Sparta Braniewo 0:2 (21:25, 13:25, 0:0)

Grupa II LIGA

Lp. Zespół Mecze Zw Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS MOSiR Kętrzyn 2244010066
2UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 2132397106
3UMKS Mikro Ełk 2021488113
1 2022-10-30 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - UMKS Mikro Ełk 2:1 (25:16, 21:25, 0:0, 17:15)
2 2022-10-30 UMKS Mikro Ełk - MKS MOSiR Kętrzyn 0:2 (17:25, 15:25, 0:0)
3 2022-10-30 MKS MOSiR Kętrzyn - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 2:0 (25:17, 25:17, 0:0)

Grupa III LIGA

Lp. Zespół Mecze Zw Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Omega Mrągowo 22442118106
2UKS Chemik SMS Olsztyn 2133210787
3UKS Salos Ełk 2021480112
1 2022-11-19 UKS Chemik SMS Olsztyn - MUKS Omega Mrągowo 1:2 (25:16, 22:25, 10:15)
2 2022-11-19 MUKS Omega Mrągowo - UKS Salos Ełk 2:1 (22:25, 25:11, 15:13)
3 2022-11-19 UKS Salos Ełk - UKS Chemik SMS Olsztyn 0:2 (14:25, 17:25, 0:0)

Grupa IV LIGA

Lp. Zespół Mecze Zw Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ZSS UKS Maratończyk Ełk 2244010055
2UKS BAD MAX KĘTRZYN 2132384105
3KS Perła Olecka 2021489113
1 2022-11-13 UKS BAD MAX KĘTRZYN - KS Perła Olecka 2:1 (25:20, 23:25, 0:0, 15:10)
2 2022-11-13 KS Perła Olecka - ZSS UKS Maratończyk Ełk 0:2 (13:25, 21:25, 0:0)
3 2022-11-13 ZSS UKS Maratończyk Ełk - UKS BAD MAX KĘTRZYN 2:0 (25:13, 25:8, 0:0)

Grupa V LIGA

Lp. Zespół Mecze Zw Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SPS Sparta Braniewo II2244110584
2UKS Olimpijczyk Szczytno 2021484105
1 2022-11-06 UKS Olimpijczyk Szczytno - SPS Sparta Braniewo II 1:2 (25:15, 22:25, 10:15)
2 2022-11-06 SPS Sparta Braniewo II - UKS Olimpijczyk Szczytno 2:0 (25:16, 25:11, 0:0)

Etap 2

Grupa I LIGA

Lp. Zespół Mecze Zw Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO 2244010067
2SPS Sparta Braniewo 213227974
3MKS MOSiR Kętrzyn 2020462100
1 2022-10-23 MKS MOSiR Kętrzyn - UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO 0:2 (16:25, 22:25, 0:0)
2 2022-10-23 UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO - SPS Sparta Braniewo 2:0 (25:13, 25:16, 0:0)
3 2022-10-23 SPS Sparta Braniewo - MKS MOSiR Kętrzyn 2:0 (25:15, 25:9, 0:0)

Grupa II LIGA

Lp. Zespół Mecze Zw Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Energa MKS Truso Elbląg 2244010059
2UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 213228479
3UKS Chemik SMS Olsztyn 2020454100
1 2022-10-23 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 2:0 (25:17, 25:17, 0:0)
2 2022-10-23 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - UKS Chemik SMS Olsztyn 2:0 (25:12, 25:17, 0:0)
3 2022-10-23 UKS Chemik SMS Olsztyn - Energa MKS Truso Elbląg 0:2 (13:25, 12:25, 0:0)

Grupa III LIGA

Lp. Zespół Mecze Zw Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UMKS Mikro Ełk 22441107106
2MUKS Omega Mrągowo 213229595
3ZSS UKS Maratończyk Ełk 20214105106
1 2022-10-23 MUKS Omega Mrągowo - ZSS UKS Maratończyk Ełk 2:0 (25:22, 25:22, 0:0)
2 2022-10-23 ZSS UKS Maratończyk Ełk - UMKS Mikro Ełk 1:2 (22:25, 25:15, 14:16)
3 2022-10-23 UMKS Mikro Ełk - MUKS Omega Mrągowo 2:0 (25:21, 26:24, 0:0)

Grupa IV LIGA

Lp. Zespół Mecze Zw Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Salos Ełk 2244010068
2UKS BAD MAX KĘTRZYN 213228277
3UKS Olimpijczyk Szczytno 2020463100
1 2022-10-23 UKS BAD MAX KĘTRZYN - UKS Olimpijczyk Szczytno 2:0 (25:11, 25:16, 0:0)
2 2022-10-23 UKS Olimpijczyk Szczytno - UKS Salos Ełk 0:2 (18:25, 18:25, 0:0)
3 2022-10-23 UKS Salos Ełk - UKS BAD MAX KĘTRZYN 2:0 (25:13, 25:19, 0:0)

Grupa V LIGA

Lp. Zespół Mecze Zw Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Perła Olecka 2244010072
2SPS Sparta Braniewo II2020472100
1 2022-10-23 SPS Sparta Braniewo II - KS Perła Olecka 0:2 (17:25, 21:25, 0:0)
2 2022-10-23 KS Perła Olecka - SPS Sparta Braniewo II 2:0 (25:17, 25:17, 0:0)

Etap 1

Grupa I LIGA

Lp. Zespół Mecze Zw Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SPS Sparta Braniewo 2244010051
2MKS MOSiR Kętrzyn 213228490
3UKS Chemik SMS Olsztyn 2020457100
1 2022-10-09 UKS Chemik SMS Olsztyn - SPS Sparta Braniewo 0:2 (6:25, 11:25, 0:0)
2 2022-10-09 MKS MOSiR Kętrzyn - UKS Chemik SMS Olsztyn 2:0 (25:23, 25:17, 0:0)
3 2022-10-09 SPS Sparta Braniewo - MKS MOSiR Kętrzyn 2:0 (25:15, 25:19, 0:0)

Grupa II LIGA

Lp. Zespół Mecze Zw Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO 2244010064
2Energa MKS Truso Elbląg 213228293
3UMKS Mikro Ełk 2020475100
1 2022-10-09 UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO - Energa MKS Truso Elbląg 2:0 (25:19, 25:13, 0:0)
2 2022-10-09 Energa MKS Truso Elbląg - UMKS Mikro Ełk 2:0 (25:20, 25:23, 0:0)
3 2022-10-09 UMKS Mikro Ełk - UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO 0:2 (14:25, 18:25, 0:0)

Grupa III LIGA

Lp. Zespół Mecze Zw Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 2244010083
2MUKS Omega Mrągowo 213229387
3UKS Salos Ełk 2020477100
1 2022-10-09 MUKS Omega Mrągowo - UKS Salos Ełk 2:0 (25:17, 25:20, 0:0)
2 2022-10-09 UKS Salos Ełk - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 0:2 (22:25, 18:25, 0:0)
3 2022-10-09 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - MUKS Omega Mrągowo 2:0 (25:20, 25:23, 0:0)

Grupa IV LIGA

Lp. Zespół Mecze Zw Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ZSS UKS Maratończyk Ełk 2244010049
2UKS BAD MAX KĘTRZYN 213227971
3KS Perła Olecka 2020441100
1 2022-10-09 UKS BAD MAX KĘTRZYN - KS Perła Olecka 2:0 (25:3, 25:18, 0:0)
2 2022-10-09 KS Perła Olecka - ZSS UKS Maratończyk Ełk 0:2 (6:25, 14:25, 0:0)
3 2022-10-09 ZSS UKS Maratończyk Ełk - UKS BAD MAX KĘTRZYN 2:0 (25:16, 25:13, 0:0)

Grupa V LIGA

Lp. Zespół Mecze Zw Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Olimpijczyk Szczytno 2133210279
2SPS Sparta Braniewo II2132379102
1 2022-10-16 UKS Olimpijczyk Szczytno - SPS Sparta Braniewo II 1:2 (25:15, 20:25, 7:15)
2 2022-10-16 SPS Sparta Braniewo II - UKS Olimpijczyk Szczytno 0:2 (9:25, 15:25, 0:0)