Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Młodziczki

Etap 12

Grupa FIN

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Olimp Bartoszyce 3660150111
2MUKS Omega Mrągowo 3542141128
3KS MOSiR Giżycko 3425143156
4IKS Atak Elbląg 3316124163
1 2020-03-01 MUKS Omega Mrągowo - IKS Atak Elbląg 2:0 (25:22, 25:13, 0:0)
2 2020-03-01 UKS Olimp Bartoszyce - KS MOSiR Giżycko 2:0 (25:16, 25:21, 0:0)
3 2020-03-01 UKS Olimp Bartoszyce - IKS Atak Elbląg 2:0 (25:14, 25:20, 0:0)
4 2020-03-01 KS MOSiR Giżycko - MUKS Omega Mrągowo 0:2 (19:25, 24:26, 0:0)
5 2020-03-01 IKS Atak Elbląg - KS MOSiR Giżycko 1:2 (25:23, 17:25, 13:15)
6 2020-03-01 MUKS Omega Mrągowo - UKS Olimp Bartoszyce 0:2 (20:25, 20:25, 0:0)

Etap 11

Grupa FIN

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Omega Mrągowo 3542145108
2UKS Olimp Bartoszyce 3542131110
3KS MOSiR Giżycko 3542129134
4IKS Atak Elbląg 330697150
1 2020-02-16 MUKS Omega Mrągowo - KS MOSiR Giżycko 0:2 (23:25, 22:25, 0:0)
2 2020-02-16 UKS Olimp Bartoszyce - IKS Atak Elbląg 2:0 (25:15, 25:16, 0:0)
3 2020-02-16 UKS Olimp Bartoszyce - KS MOSiR Giżycko 2:0 (25:18, 25:11, 0:0)
4 2020-02-16 IKS Atak Elbląg - MUKS Omega Mrągowo 0:2 (15:25, 12:25, 0:0)
5 2020-02-16 KS MOSiR Giżycko - IKS Atak Elbląg 2:0 (25:18, 25:21, 0:0)
6 2020-02-16 MUKS Omega Mrągowo - UKS Olimp Bartoszyce 2:0 (25:9, 25:22, 0:0)

Etap 10

Grupa I LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1IKS Atak Elbląg 2332110101
2KS MOSiR Giżycko 23228688
3UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 2323103110
1 2020-02-08 IKS Atak Elbląg - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 1:2 (25:27, 25:23, 0:0, 10:15)
2 2020-02-08 KS MOSiR Giżycko - IKS Atak Elbląg 0:2 (14:25, 22:25, 0:0)
3 2020-02-08 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - KS MOSiR Giżycko 0:2 (15:25, 23:25, 0:0)

Grupa II LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Chemik SMS Olsztyn 233211291
2LUKS Wilczek Wilkowo 2333125122
3UKS Salos Ełk 232387111
1 2020-02-09 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Salos Ełk 2:0 (25:11, 25:16, 0:0)
2 2020-02-09 LUKS Wilczek Wilkowo - UKS Chemik SMS Olsztyn 2:1 (25:21, 21:25, 0:0, 18:16)
3 2020-02-09 UKS Salos Ełk - LUKS Wilczek Wilkowo 2:1 (25:23, 20:25, 0:0, 15:13)

Grupa III LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS MOSiR Kętrzyn 244010071
2MKS Dobre Miasto 23228791
3UMKS Mikro Ełk 220475100
1 2020-02-09 MKS MOSiR Kętrzyn - UMKS Mikro Ełk 2:0 (25:11, 25:23, 0:0)
2 2020-02-09 MKS Dobre Miasto - MKS MOSiR Kętrzyn 0:2 (18:25, 19:25, 0:0)
3 2020-02-09 UMKS Mikro Ełk - MKS Dobre Miasto 0:2 (21:25, 20:25, 0:0)

Grupa IV LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Olimpijczyk Szczytno 244212499
2KS Perła Olecka 233294100
3SMS Ostróda 221492111
1 2020-02-09 UKS Olimpijczyk Szczytno - KS Perła Olecka 2:1 (25:9, 23:25, 15:10)
2 2020-02-09 SMS Ostróda - UKS Olimpijczyk Szczytno 1:2 (23:25, 25:21, 7:15)
3 2020-02-09 KS Perła Olecka - SMS Ostróda 2:0 (25:15, 25:22, 0:0)

Grupa V LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Green Volley Ełk II244111258
2UKS Green Volley Ełk 233210862
3MKS Truso Elbląg 20040100
1 2020-02-09 UKS Green Volley Ełk II - MKS Truso Elbląg 2:0 (25:0, 25:0, 0:0)
2 2020-02-09 UKS Green Volley Ełk - UKS Green Volley Ełk II 1:2 (23:25, 25:22, 10:15)
3 2020-02-09 MKS Truso Elbląg - UKS Green Volley Ełk 0:2 (0:25, 0:25, 0:0)

Etap 9

Grupa I LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Omega Mrągowo 244111184
2UKS Olimp Bartoszyce 23228695
3KS MOSiR Giżycko 221494112
1 2020-02-02 MUKS Omega Mrągowo - KS MOSiR Giżycko 2:1 (25:15, 21:25, 15:9)
2 2020-02-02 UKS Olimp Bartoszyce - MUKS Omega Mrągowo 0:2 (23:25, 12:25, 0:0)
3 2020-02-02 KS MOSiR Giżycko - UKS Olimp Bartoszyce 0:2 (24:26, 21:25, 0:0)

Grupa II LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1IKS Atak Elbląg 244010288
2UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 2323103101
3UKS Chemik SMS Olsztyn 221496112
1 2020-02-02 IKS Atak Elbląg - UKS Chemik SMS Olsztyn 2:0 (27:25, 25:20, 0:0)
2 2020-02-02 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - IKS Atak Elbląg 0:2 (23:25, 20:25, 0:0)
3 2020-02-02 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 1:2 (25:20, 15:25, 0:0, 11:15)

Grupa III LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1LUKS Wilczek Wilkowo 244010062
2UKS Salos Ełk 23228688
3MKS MOSiR Kętrzyn 220464100
1 2020-02-02 LUKS Wilczek Wilkowo - MKS MOSiR Kętrzyn 2:0 (25:11, 25:15, 0:0)
2 2020-02-02 UKS Salos Ełk - LUKS Wilczek Wilkowo 0:2 (23:25, 13:25, 0:0)
3 2020-02-02 MKS MOSiR Kętrzyn - UKS Salos Ełk 0:2 (16:25, 22:25, 0:0)

Grupa IV LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Dobre Miasto 244010067
2UMKS Mikro Ełk 23228571
3UKS Olimpijczyk Szczytno 220453100
1 2020-02-02 UKS Olimpijczyk Szczytno - UMKS Mikro Ełk 0:2 (5:25, 16:25, 0:0)
2 2020-02-02 MKS Dobre Miasto - UKS Olimpijczyk Szczytno 2:0 (25:9, 25:23, 0:0)
3 2020-02-02 UMKS Mikro Ełk - MKS Dobre Miasto 0:2 (12:25, 23:25, 0:0)

Grupa V LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS Ostróda 244010059
2KS Perła Olecka 23228285
3UKS Green Volley Ełk 220465103
1 2020-02-02 UKS Green Volley Ełk - KS Perła Olecka 0:2 (26:28, 9:25, 0:0)
2 2020-02-02 SMS Ostróda - UKS Green Volley Ełk 2:0 (25:11, 25:19, 0:0)
3 2020-02-02 KS Perła Olecka - SMS Ostróda 0:2 (16:25, 13:25, 0:0)

Grupa VI LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Green Volley Ełk II3661162113
2MKS Truso Elbląg 3552143129
3UKS Olimp Bartoszyce II3425133146
4UKS Warmiss Volley Olsztyn 3316112162
1 2020-02-02 UKS Green Volley Ełk II - MKS Truso Elbląg 2:1 (25:9, 22:25, 15:9)
2 2020-02-02 UKS Olimp Bartoszyce II - UKS Warmiss Volley Olsztyn 2:1 (22:25, 25:12, 0:0, 15:9)
3 2020-02-02 MKS Truso Elbląg - UKS Olimp Bartoszyce II 2:0 (25:23, 25:15, 0:0)
4 2020-02-02 UKS Green Volley Ełk II - UKS Warmiss Volley Olsztyn 2:0 (25:15, 25:22, 0:0)
5 2020-02-02 UKS Warmiss Volley Olsztyn - MKS Truso Elbląg 0:2 (14:25, 15:25, 0:0)
6 2020-02-02 UKS Olimp Bartoszyce II - UKS Green Volley Ełk II 0:2 (18:25, 15:25, 0:0)

Etap 8

Grupa I LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Olimp Bartoszyce 244010176
2MUKS Omega Mrągowo 23228095
3KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn 220492102
1 2020-01-12 MUKS Omega Mrągowo - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn 2:0 (25:21, 26:24, 0:0)
2 2020-01-12 UKS Olimp Bartoszyce - MUKS Omega Mrągowo 2:0 (25:12, 25:17, 0:0)
3 2020-01-12 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - UKS Olimp Bartoszyce 0:2 (23:25, 24:26, 0:0)

Grupa II LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS MOSiR Giżycko 233210596
2IKS Atak Elbląg 2333108115
3UKS Salos Ełk 2323105107
1 2020-01-12 IKS Atak Elbląg - UKS Salos Ełk 1:2 (25:21, 20:25, 0:0, 11:15)
2 2020-01-12 KS MOSiR Giżycko - IKS Atak Elbląg 1:2 (25:12, 16:25, 0:0, 13:15)
3 2020-01-12 UKS Salos Ełk - KS MOSiR Giżycko 0:2 (20:25, 24:26, 0:0)

Grupa III LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Chemik SMS Olsztyn 244111092
2LUKS Wilczek Wilkowo 233211373
3MKS Dobre Miasto 220442100
1 2020-01-12 LUKS Wilczek Wilkowo - MKS Dobre Miasto 2:0 (25:5, 25:8, 0:0)
2 2020-01-12 UKS Chemik SMS Olsztyn - LUKS Wilczek Wilkowo 2:1 (18:25, 25:23, 0:0, 17:15)
3 2020-01-12 MKS Dobre Miasto - UKS Chemik SMS Olsztyn 0:2 (13:25, 16:25, 0:0)

Grupa IV LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS MOSiR Kętrzyn 244010049
2UKS Olimpijczyk Szczytno 23227989
3SMS Ostróda 220459100
1 2020-01-12 SMS Ostróda - UKS Olimpijczyk Szczytno 0:2 (18:25, 21:25, 0:0)
2 2020-01-12 MKS MOSiR Kętrzyn - SMS Ostróda 2:0 (25:5, 25:15, 0:0)
3 2020-01-12 UKS Olimpijczyk Szczytno - MKS MOSiR Kętrzyn 0:2 (18:25, 11:25, 0:0)

Grupa V LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UMKS Mikro Ełk 244110995
2UKS Green Volley Ełk 2323104111
3UKS Green Volley Ełk II2224115122
1 2020-01-12 UKS Green Volley Ełk - UKS Green Volley Ełk II 2:1 (23:25, 25:23, 15:13)
2 2020-01-12 UMKS Mikro Ełk - UKS Green Volley Ełk 2:0 (25:23, 25:18, 0:0)
3 2020-01-12 UKS Green Volley Ełk II - UMKS Mikro Ełk 1:2 (18:25, 25:19, 11:15)

Grupa VI LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Perła Olecka 366015099
2UKS Olimp Bartoszyce II3543145139
3UKS Warmiss Volley Olsztyn 3424120135
4MKS Truso Elbląg 3316119161
1 2020-01-12 MKS Truso Elbląg - UKS Olimp Bartoszyce II 1:2 (25:21, 16:25, 7:15)
2 2020-01-12 KS Perła Olecka - UKS Warmiss Volley Olsztyn 2:0 (25:17, 25:12, 0:0)
3 2020-01-12 UKS Olimp Bartoszyce II - KS Perła Olecka 0:2 (16:25, 18:25, 0:0)
4 2020-01-12 MKS Truso Elbląg - UKS Warmiss Volley Olsztyn 0:2 (14:25, 21:25, 0:0)
5 2020-01-12 UKS Warmiss Volley Olsztyn - UKS Olimp Bartoszyce II 0:2 (20:25, 21:25, 0:0)
6 2020-01-12 KS Perła Olecka - MKS Truso Elbląg 2:0 (25:14, 25:22, 0:0)

Etap 7

Grupa I LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Olimp Bartoszyce 2442124102
2MUKS Omega Mrągowo 23329695
3KS MOSiR Giżycko 221487110
1 2019-12-08 KS MOSiR Giżycko - UKS Olimp Bartoszyce 1:2 (17:25, 25:19, 14:16)
2 2019-12-08 MUKS Omega Mrągowo - KS MOSiR Giżycko 2:0 (25:14, 25:17, 0:0)
3 2019-12-08 UKS Olimp Bartoszyce - MUKS Omega Mrągowo 2:1 (24:26, 25:10, 15:10)

Grupa II LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 233211499
2IKS Atak Elbląg 23228391
3UKS Chemik SMS Olsztyn 2323107114
1 2019-12-08 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - IKS Atak Elbląg 2:0 (25:12, 25:21, 0:0)
2 2019-12-08 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 2:1 (24:26, 27:25, 15:13)
3 2019-12-08 IKS Atak Elbląg - UKS Chemik SMS Olsztyn 2:0 (25:18, 25:23, 0:0)

Grupa III LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Salos Ełk 244111376
2LUKS Wilczek Wilkowo 23329797
3MKS MOSiR Kętrzyn 220463100
1 2019-12-08 LUKS Wilczek Wilkowo - MKS MOSiR Kętrzyn 2:0 (25:16, 25:18, 0:0)
2 2019-12-08 UKS Salos Ełk - LUKS Wilczek Wilkowo 2:1 (25:14, 23:25, 15:8)
3 2019-12-08 MKS MOSiR Kętrzyn - UKS Salos Ełk 0:2 (9:25, 20:25, 0:0)

Grupa IV LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Dobre Miasto 244110884
2SMS Ostróda 23329693
3UMKS Mikro Ełk 220473100
1 2019-12-08 MKS Dobre Miasto - SMS Ostróda 2:1 (25:13, 18:25, 15:8)
2 2019-12-08 UMKS Mikro Ełk - MKS Dobre Miasto 0:2 (21:25, 17:25, 0:0)
3 2019-12-08 SMS Ostróda - UMKS Mikro Ełk 2:0 (25:17, 25:18, 0:0)

Grupa V LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Olimpijczyk Szczytno 244010060
2UKS Green Volley Ełk 23228290
3MKS Truso Elbląg 220468100
1 2019-12-08 UKS Olimpijczyk Szczytno - UKS Green Volley Ełk 2:0 (25:22, 25:10, 0:0)
2 2019-12-08 MKS Truso Elbląg - UKS Olimpijczyk Szczytno 0:2 (17:25, 11:25, 0:0)
3 2019-12-08 UKS Green Volley Ełk - MKS Truso Elbląg 2:0 (25:17, 25:23, 0:0)

Grupa VI LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Green Volley Ełk II3660150114
2KS Perła Olecka 3542144110
3UKS Warmiss Volley Olsztyn 3425125159
4UKS Olimp Bartoszyce II3316112148
1 2019-12-08 UKS Green Volley Ełk II - UKS Warmiss Volley Olsztyn 2:0 (25:23, 25:11, 0:0)
2 2019-12-08 KS Perła Olecka - UKS Olimp Bartoszyce II 2:0 (25:8, 25:9, 0:0)
3 2019-12-08 UKS Warmiss Volley Olsztyn - KS Perła Olecka 0:2 (17:25, 26:28, 0:0)
4 2019-12-08 UKS Green Volley Ełk II - UKS Olimp Bartoszyce II 2:0 (25:19, 25:20, 0:0)
5 2019-12-08 UKS Olimp Bartoszyce II - UKS Warmiss Volley Olsztyn 1:2 (25:7, 17:25, 14:16)
6 2019-12-08 KS Perła Olecka - UKS Green Volley Ełk II 0:2 (19:25, 22:25, 0:0)

Etap 6

Grupa I LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Omega Mrągowo 233211185
2KS MOSiR Giżycko 23227984
3UKS Chemik SMS Olsztyn 232390111
1 2019-12-01 KS MOSiR Giżycko - UKS Chemik SMS Olsztyn 2:0 (25:23, 25:11, 0:0)
2 2019-12-01 MUKS Omega Mrągowo - KS MOSiR Giżycko 2:0 (25:8, 25:21, 0:0)
3 2019-12-01 UKS Chemik SMS Olsztyn - MUKS Omega Mrągowo 2:1 (16:25, 25:23, 0:0, 15:13)

Grupa II LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Olimp Bartoszyce 244010062
2UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 232385107
3UKS Salos Ełk 221485101
1 2019-12-01 UKS Salos Ełk - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 1:2 (25:11, 23:25, 9:15)
2 2019-12-01 UKS Olimp Bartoszyce - UKS Salos Ełk 2:0 (25:15, 25:13, 0:0)
3 2019-12-01 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - UKS Olimp Bartoszyce 0:2 (18:25, 16:25, 0:0)

Grupa III LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1IKS Atak Elbląg 244111371
2LUKS Wilczek Wilkowo 23329787
3UMKS Mikro Ełk 220448100
1 2019-12-01 IKS Atak Elbląg - LUKS Wilczek Wilkowo 2:1 (25:11, 23:25, 15:11)
2 2019-12-01 UMKS Mikro Ełk - IKS Atak Elbląg 0:2 (11:25, 13:25, 0:0)
3 2019-12-01 LUKS Wilczek Wilkowo - UMKS Mikro Ełk 2:0 (25:13, 25:11, 0:0)

Grupa IV LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS MOSiR Kętrzyn 244111060
2MKS Dobre Miasto 233210089
3MKS Truso Elbląg 220439100
1 2019-12-01 MKS MOSiR Kętrzyn - MKS Dobre Miasto 2:1 (25:13, 20:25, 0:0, 15:12)
2 2019-12-01 MKS Truso Elbląg - MKS MOSiR Kętrzyn 0:2 (8:25, 2:25, 0:0)
3 2019-12-01 MKS Dobre Miasto - MKS Truso Elbląg 2:0 (25:20, 25:9, 0:0)

Grupa V LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS Ostróda 244111378
2UKS Olimpijczyk Szczytno 2333101116
3UKS Green Volley Ełk II22147898
1 2019-12-01 SMS Ostróda - UKS Green Volley Ełk II 2:0 (25:8, 25:17, 0:0)
2 2019-12-01 UKS Olimpijczyk Szczytno - SMS Ostróda 1:2 (25:23, 15:25, 13:15)
3 2019-12-01 UKS Green Volley Ełk II - UKS Olimpijczyk Szczytno 1:2 (25:8, 16:25, 12:15)

Grupa VI LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Green Volley Ełk 2442121103
2KS Perła Olecka 233211186
3UKS Olimp Bartoszyce II221470113
4UKS Warmiss Volley Olsztyn 000000
1 2019-12-01 UKS Green Volley Ełk - UKS Olimp Bartoszyce II 2:1 (25:15, 23:25, 15:2)
2 2019-12-01 KS Perła Olecka - UKS Warmiss Volley Olsztyn 0:0
3 2019-12-01 UKS Olimp Bartoszyce II - KS Perła Olecka 0:2 (15:25, 13:25, 0:0)
4 2019-12-01 UKS Green Volley Ełk - UKS Warmiss Volley Olsztyn 0:0
5 2019-12-01 UKS Warmiss Volley Olsztyn - UKS Olimp Bartoszyce II 0:0
6 2019-12-01 KS Perła Olecka - UKS Green Volley Ełk 1:2 (25:18, 23:25, 13:15)

Etap 5

Grupa I LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Omega Mrągowo 2442115110
2KS MOSiR Giżycko 2333100113
3UKS Olimp Bartoszyce 2224114106
1 2019-11-24 MUKS Omega Mrągowo - KS MOSiR Giżycko 2:1 (25:17, 19:25, 15:8)
2 2019-11-24 UKS Olimp Bartoszyce - MUKS Omega Mrągowo 1:2 (25:14, 25:27, 10:15)
3 2019-11-24 KS MOSiR Giżycko - UKS Olimp Bartoszyce 2:1 (10:25, 25:17, 15:12)

Grupa II LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Chemik SMS Olsztyn 244110978
2UKS Salos Ełk 233210083
3UMKS Mikro Ełk 220452100
1 2019-11-24 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Salos Ełk 2:1 (19:25, 25:20, 15:5)
2 2019-11-24 UMKS Mikro Ełk - UKS Chemik SMS Olsztyn 0:2 (16:25, 12:25, 0:0)
3 2019-11-24 UKS Salos Ełk - UMKS Mikro Ełk 2:0 (25:17, 25:7, 0:0)

Grupa III LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 244010259
2IKS Atak Elbląg 23229165
3MKS Truso Elbląg 220431100
1 2019-11-24 IKS Atak Elbląg - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 0:2 (25:27, 16:25, 0:0)
2 2019-11-24 MKS Truso Elbląg - IKS Atak Elbląg 0:2 (7:25, 6:25, 0:0)
3 2019-11-24 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - MKS Truso Elbląg 2:0 (25:9, 25:9, 0:0)

Grupa IV LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1LUKS Wilczek Wilkowo 244010058
2MKS MOSiR Kętrzyn 232393110
3UKS Olimpijczyk Szczytno 221488113
1 2019-11-24 MKS MOSiR Kętrzyn - UKS Olimpijczyk Szczytno 2:1 (21:25, 25:20, 0:0, 17:15)
2 2019-11-24 LUKS Wilczek Wilkowo - MKS MOSiR Kętrzyn 2:0 (25:18, 25:12, 0:0)
3 2019-11-24 UKS Olimpijczyk Szczytno - LUKS Wilczek Wilkowo 0:2 (10:25, 18:25, 0:0)

Grupa V LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Dobre Miasto 244010075
2SMS Ostróda 23229896
3UKS Green Volley Ełk 220475102
1 2019-11-24 UKS Green Volley Ełk - SMS Ostróda 0:2 (21:25, 25:27, 0:0)
2 2019-11-24 MKS Dobre Miasto - UKS Green Volley Ełk 2:0 (25:13, 25:16, 0:0)
3 2019-11-24 SMS Ostróda - MKS Dobre Miasto 0:2 (23:25, 23:25, 0:0)

Grupa VI LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Green Volley Ełk II3661160117
2KS Perła Olecka 3552152124
3UKS Warmiss Volley Olsztyn 3424124127
4UKS Olimp Bartoszyce II330682150
1 2019-11-24 UKS Olimp Bartoszyce II - UKS Warmiss Volley Olsztyn 0:2 (13:25, 14:25, 0:0)
2 2019-11-24 KS Perła Olecka - UKS Green Volley Ełk II 1:2 (22:25, 25:20, 5:15)
3 2019-11-24 UKS Warmiss Volley Olsztyn - KS Perła Olecka 0:2 (21:25, 22:25, 0:0)
4 2019-11-24 UKS Olimp Bartoszyce II - UKS Green Volley Ełk II 0:2 (19:25, 15:25, 0:0)
5 2019-11-24 UKS Green Volley Ełk II - UKS Warmiss Volley Olsztyn 2:0 (25:15, 25:16, 0:0)
6 2019-11-24 KS Perła Olecka - UKS Olimp Bartoszyce II 2:0 (25:14, 25:7, 0:0)

Etap 4

Grupa I LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Olimp Bartoszyce 244010473
2MUKS Omega Mrągowo 232210073
3UMKS Mikro Ełk 220442100
1 2019-11-17 UMKS Mikro Ełk - MUKS Omega Mrągowo 0:2 (9:25, 10:25, 0:0)
2 2019-11-17 UKS Olimp Bartoszyce - UMKS Mikro Ełk 2:0 (25:11, 25:12, 0:0)
3 2019-11-17 MUKS Omega Mrągowo - UKS Olimp Bartoszyce 0:2 (24:26, 26:28, 0:0)

Grupa II LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS MOSiR Giżycko 244110565
2UKS Chemik SMS Olsztyn 233210770
3MKS Truso Elbląg 220423100
1 2019-11-17 KS MOSiR Giżycko - UKS Chemik SMS Olsztyn 2:1 (25:19, 15:25, 15:13)
2 2019-11-17 MKS Truso Elbląg - KS MOSiR Giżycko 0:2 (3:25, 5:25, 0:0)
3 2019-11-17 UKS Chemik SMS Olsztyn - MKS Truso Elbląg 2:0 (25:11, 25:4, 0:0)

Grupa III LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Salos Ełk 2442110114
2IKS Atak Elbląg 2333118117
3LUKS Wilczek Wilkowo 2224118115
1 2019-11-17 IKS Atak Elbląg - LUKS Wilczek Wilkowo 2:1 (25:23, 22:25, 0:0, 15:12)
2 2019-11-17 UKS Salos Ełk - IKS Atak Elbląg 2:1 (17:25, 25:19, 0:0, 15:12)
3 2019-11-17 LUKS Wilczek Wilkowo - UKS Salos Ełk 1:2 (19:25, 25:12, 0:0, 14:16)

Grupa IV LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 244010059
2MKS MOSiR Kętrzyn 232390105
3MKS Dobre Miasto 221482108
1 2019-11-17 MKS MOSiR Kętrzyn - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 0:2 (20:25, 12:25, 0:0)
2 2019-11-17 MKS Dobre Miasto - MKS MOSiR Kętrzyn 1:2 (22:25, 25:18, 8:15)
3 2019-11-17 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - MKS Dobre Miasto 2:0 (25:19, 25:8, 0:0)

Grupa V LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Olimpijczyk Szczytno 244010068
2UKS Green Volley Ełk 23239199
3UKS Olimp Bartoszyce II221484108
1 2019-11-17 UKS Green Volley Ełk - UKS Olimpijczyk Szczytno 0:2 (16:25, 17:25, 0:0)
2 2019-11-17 UKS Olimp Bartoszyce II - UKS Green Volley Ełk 1:2 (25:18, 15:25, 9:15)
3 2019-11-17 UKS Olimpijczyk Szczytno - UKS Olimp Bartoszyce II 2:0 (25:20, 25:15, 0:0)

Grupa VI LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS Ostróda 366015389
2KS Perła Olecka 3542134110
3UKS Green Volley Ełk II3425123152
4UKS Warmiss Volley Olsztyn 331699158
1 2019-11-17 SMS Ostróda - KS Perła Olecka 2:0 (25:23, 25:11, 0:0)
2 2019-11-17 UKS Warmiss Volley Olsztyn - UKS Green Volley Ełk II 1:2 (25:18, 11:25, 13:15)
3 2019-11-17 KS Perła Olecka - UKS Warmiss Volley Olsztyn 2:0 (25:19, 25:9, 0:0)
4 2019-11-17 SMS Ostróda - UKS Green Volley Ełk II 2:0 (25:7, 28:26, 0:0)
5 2019-11-17 UKS Green Volley Ełk II - KS Perła Olecka 0:2 (20:25, 12:25, 0:0)
6 2019-11-17 UKS Warmiss Volley Olsztyn - SMS Ostróda 0:2 (13:25, 9:25, 0:0)

Etap 3

Grupa I LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Olimp Bartoszyce 244010031
2UMKS Mikro Ełk 23226677
3MKS Truso Elbląg 220442100
1 2019-10-27 UMKS Mikro Ełk - UKS Olimp Bartoszyce 0:2 (10:25, 6:25, 0:0)
2 2019-10-27 MKS Truso Elbląg - UMKS Mikro Ełk 0:2 (13:25, 14:25, 0:0)
3 2019-10-27 UKS Olimp Bartoszyce - MKS Truso Elbląg 2:0 (25:8, 25:7, 0:0)

Grupa II LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Omega Mrągowo 244111795
2KS MOSiR Giżycko 23228788
3UKS Salos Ełk 221497118
1 2019-10-27 UKS Salos Ełk - MUKS Omega Mrągowo 1:2 (25:27, 27:25, 0:0, 7:15)
2 2019-10-27 KS MOSiR Giżycko - UKS Salos Ełk 2:0 (25:14, 26:24, 0:0)
3 2019-10-27 MUKS Omega Mrągowo - KS MOSiR Giżycko 2:0 (25:16, 25:20, 0:0)

Grupa III LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Chemik SMS Olsztyn 244010174
2IKS Atak Elbląg 23228484
3MKS Dobre Miasto 220474101
1 2019-10-27 MKS Dobre Miasto - UKS Chemik SMS Olsztyn 0:2 (16:25, 24:26, 0:0)
2 2019-10-27 IKS Atak Elbląg - MKS Dobre Miasto 2:0 (25:18, 25:16, 0:0)
3 2019-10-27 UKS Chemik SMS Olsztyn - IKS Atak Elbląg 2:0 (25:11, 25:23, 0:0)

Grupa IV LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1LUKS Wilczek Wilkowo 244010054
2MKS MOSiR Kętrzyn 23228179
3UKS Olimp Bartoszyce II220452100
1 2019-10-27 LUKS Wilczek Wilkowo - MKS MOSiR Kętrzyn 2:0 (25:8, 25:23, 0:0)
2 2019-10-27 UKS Olimp Bartoszyce II - LUKS Wilczek Wilkowo 0:2 (13:25, 10:25, 0:0)
3 2019-10-27 MKS MOSiR Kętrzyn - UKS Olimp Bartoszyce II 2:0 (25:7, 25:22, 0:0)

Grupa V LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 244111173
2UKS Green Volley Ełk 232384111
3SMS Ostróda 2224109120
1 2019-10-27 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - SMS Ostróda 2:1 (25:16, 21:25, 15:7)
2 2019-10-27 UKS Green Volley Ełk - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 0:2 (12:25, 13:25, 0:0)
3 2019-10-27 SMS Ostróda - UKS Green Volley Ełk 1:2 (25:18, 22:25, 14:16)

Grupa VI LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Olimpijczyk Szczytno 3661157117
2UKS Warmiss Volley Olsztyn 3444145159
3UKS Green Volley Ełk II3435164157
4KS Perła Olecka 3425130163
1 2019-10-27 UKS Olimpijczyk Szczytno - UKS Warmiss Volley Olsztyn 2:1 (25:19, 17:25, 15:6)
2 2019-10-27 UKS Green Volley Ełk II - KS Perła Olecka 1:2 (25:20, 24:26, 14:16)
3 2019-10-27 UKS Warmiss Volley Olsztyn - UKS Green Volley Ełk II 1:2 (12:25, 25:21, 8:15)
4 2019-10-27 UKS Olimpijczyk Szczytno - KS Perła Olecka 2:0 (25:13, 25:14, 0:0)
5 2019-10-27 KS Perła Olecka - UKS Warmiss Volley Olsztyn 0:2 (23:25, 18:25, 0:0)
6 2019-10-27 UKS Green Volley Ełk II - UKS Olimpijczyk Szczytno 0:2 (22:25, 18:25, 0:0)

Etap 2

Grupa A

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS Ostróda 244111181
2UKS Olimpijczyk Szczytno 2333103122
3KS Perła Olecka 221495106
1 2019-10-20 SMS Ostróda - UKS Olimpijczyk Szczytno 2:1 (21:25, 25:15, 15:7)
2 2019-10-20 KS Perła Olecka - SMS Ostróda 0:2 (15:25, 19:25, 0:0)
3 2019-10-20 UKS Olimpijczyk Szczytno - KS Perła Olecka 2:1 (25:22, 15:25, 16:14)

Grupa B

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 244010052
2UKS Green Volley Ełk II232389101
3UKS Warmiss Volley Olsztyn 221468104
1 2019-10-20 UKS Green Volley Ełk II - UKS Warmiss Volley Olsztyn 2:1 (25:20, 14:25, 15:6)
2 2019-10-20 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - UKS Green Volley Ełk II 2:0 (25:14, 25:21, 0:0)
3 2019-10-20 UKS Warmiss Volley Olsztyn - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 0:2 (4:25, 13:25, 0:0)

Etap 1

Grupa A

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Perła Olecka 244010185
2UKS Green Volley Ełk II23229281
3UKS Warmiss Volley Olsztyn 220474101
1 2019-10-13 KS Perła Olecka - UKS Warmiss Volley Olsztyn 2:0 (25:19, 26:24, 0:0)
2 2019-10-13 UKS Green Volley Ełk II - KS Perła Olecka 0:2 (19:25, 23:25, 0:0)
3 2019-10-13 UKS Warmiss Volley Olsztyn - UKS Green Volley Ełk II 0:2 (12:25, 19:25, 0:0)

Grupa B

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 244010037
2SMS Ostróda 23227077
3UKS Olimpijczyk Szczytno 220444100
1 2019-10-13 UKS Olimpijczyk Szczytno - SMS Ostróda 0:2 (12:25, 15:25, 0:0)
2 2019-10-13 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - UKS Olimpijczyk Szczytno 2:0 (25:7, 25:10, 0:0)
3 2019-10-13 SMS Ostróda - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 0:2 (5:25, 15:25, 0:0)