Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Młodziczki

Etap 1

Grupa ZACHÓD

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Chemik SMS Olsztyn 1428280700300
2KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn 1425228643491
3Energa MKS Truso Elbląg 1223222586344
4MKS Dobre Miasto 14221712634521
5UKS Olimpijczyk Szczytno 16211023568727
6UKS Olimp Bartoszyce 1620925579766
7SPS Sparta Braniewo 14191118517643
8SMS Ostróda 14181023528698
9UKS Warmiss Volley Olsztyn 1010220259524
1 2020-11-08 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - SPS Sparta Braniewo 2:0 (25:7, 25:17, 0:0)
2 2020-11-08 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - SPS Sparta Braniewo 2:0 (25:10, 25:12, 0:0)
3 2020-11-28 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Warmiss Volley Olsztyn 2:0 (25:8, 25:9, 0:0)
4 2020-11-28 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Warmiss Volley Olsztyn 2:0 (25:9, 25:3, 0:0)
5 2020-11-08 MKS Dobre Miasto - Energa MKS Truso Elbląg 0:2 (16:25, 19:25, 0:0)
6 2020-11-08 MKS Dobre Miasto - Energa MKS Truso Elbląg 0:2 (20:25, 19:25, 0:0)
7 2021-01-13 UKS Olimpijczyk Szczytno - SMS Ostróda 2:0 (25:16, 25:22, 0:0)
8 2021-01-13 UKS Olimpijczyk Szczytno - SMS Ostróda 2:1 (21:25, 25:15, 15:6)
9 2020-11-15 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Olimpijczyk Szczytno 2:0 (25:0, 25:11, 0:0)
10 2020-11-15 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Olimpijczyk Szczytno 2:0 (25:16, 25:17, 0:0)
11 2020-12-02 UKS Warmiss Volley Olsztyn - MKS Dobre Miasto 0:2 (13:25, 3:25, 0:0)
12 2020-12-02 UKS Warmiss Volley Olsztyn - MKS Dobre Miasto 0:2 (10:25, 12:25, 0:0)
13 2020-12-20 SPS Sparta Braniewo - UKS Chemik SMS Olsztyn 0:2 (8:25, 10:25, 0:0)
14 2020-12-20 SPS Sparta Braniewo - UKS Chemik SMS Olsztyn 0:2 (18:25, 13:25, 0:0)
15 2020-11-15 UKS Olimp Bartoszyce - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn 0:2 (11:25, 14:25, 0:0)
16 2020-11-15 UKS Olimp Bartoszyce - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn 0:2 (11:25, 22:25, 0:0)
17 2020-11-22 UKS Olimp Bartoszyce - UKS Chemik SMS Olsztyn 0:2 (4:25, 9:25, 0:0)
18 2020-11-22 UKS Olimp Bartoszyce - UKS Chemik SMS Olsztyn 0:2 (5:25, 12:25, 0:0)
19 2020-11-22 MKS Dobre Miasto - SPS Sparta Braniewo 2:0 (25:13, 25:13, 0:0)
20 2020-11-22 MKS Dobre Miasto - SPS Sparta Braniewo 2:0 (25:11, 25:10, 0:0)
21 2020-11-22 UKS Olimpijczyk Szczytno - UKS Warmiss Volley Olsztyn 2:0 (25:12, 25:14, 0:0)
22 2020-11-22 UKS Olimpijczyk Szczytno - UKS Warmiss Volley Olsztyn 2:0 (25:8, 25:17, 0:0)
23 2021-01-15 SMS Ostróda - Energa MKS Truso Elbląg 0:2 (16:25, 5:25, 0:0)
24 2021-01-15 SMS Ostróda - Energa MKS Truso Elbląg 0:2 (6:25, 12:25, 0:0)
25 2020-12-19 UKS Warmiss Volley Olsztyn - SMS Ostróda 1:2 (10:25, 28:26, 3:15)
26 2020-12-19 UKS Warmiss Volley Olsztyn - SMS Ostróda 0:2 (11:25, 11:25, 0:0)
27 2020-11-29 SPS Sparta Braniewo - UKS Olimpijczyk Szczytno 2:0 (25:14, 25:19, 0:0)
28 2020-11-29 SPS Sparta Braniewo - UKS Olimpijczyk Szczytno 2:0 (25:18, 25:20, 0:0)
29 2020-11-29 UKS Olimp Bartoszyce - MKS Dobre Miasto 0:2 (16:25, 15:25, 0:0)
30 2020-11-29 UKS Olimp Bartoszyce - MKS Dobre Miasto 0:2 (20:25, 14:25, 0:0)
31 2020-11-29 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - UKS Chemik SMS Olsztyn 0:2 (15:25, 10:25, 0:0)
32 2020-11-29 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - UKS Chemik SMS Olsztyn 0:2 (15:25, 10:25, 0:0)
33 2020-12-06 MKS Dobre Miasto - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn 0:2 (14:25, 16:25, 0:0)
34 2020-12-06 MKS Dobre Miasto - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn 1:2 (16:25, 25:18, 13:15)
35 2020-12-06 UKS Olimpijczyk Szczytno - UKS Olimp Bartoszyce 2:0 (25:23, 25:19, 0:0)
36 2020-12-06 UKS Olimpijczyk Szczytno - UKS Olimp Bartoszyce 0:2 (14:25, 23:25, 0:0)
37 2020-12-11 SMS Ostróda - SPS Sparta Braniewo 0:2 (14:25, 23:25, 0:0)
38 2020-12-11 SMS Ostróda - SPS Sparta Braniewo 2:1 (26:24, 19:25, 0:0, 15:12)
39 2021-01-16 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Warmiss Volley Olsztyn 0:0
40 2021-01-16 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Warmiss Volley Olsztyn 0:0
41 2020-12-18 SPS Sparta Braniewo - Energa MKS Truso Elbląg 0:2 (8:25, 23:25, 0:0)
42 2020-12-18 SPS Sparta Braniewo - Energa MKS Truso Elbląg 0:2 (14:25, 19:25, 0:0)
43 2020-12-13 UKS Olimp Bartoszyce - SMS Ostróda 2:0 (25:15, 26:24, 0:0)
44 2020-12-13 UKS Olimp Bartoszyce - SMS Ostróda 1:2 (25:22, 17:25, 9:15)
45 2020-12-13 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - UKS Olimpijczyk Szczytno 2:0 (25:14, 25:6, 0:0)
46 2020-12-13 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - UKS Olimpijczyk Szczytno 2:0 (25:15, 25:21, 0:0)
47 2020-12-13 UKS Chemik SMS Olsztyn - MKS Dobre Miasto 2:0 (25:20, 25:18, 0:0)
48 2020-12-13 UKS Chemik SMS Olsztyn - MKS Dobre Miasto 2:0 (25:18, 25:20, 0:0)
49 2020-12-22 UKS Olimpijczyk Szczytno - UKS Chemik SMS Olsztyn 0:2 (2:25, 11:25, 0:0)
50 2020-12-22 UKS Olimpijczyk Szczytno - UKS Chemik SMS Olsztyn 0:2 (11:25, 12:25, 0:0)
51 2020-12-20 SMS Ostróda - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn 0:2 (9:25, 10:25, 0:0)
52 2020-12-20 SMS Ostróda - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn 1:2 (11:25, 25:21, 6:15)
53 2020-12-16 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Olimp Bartoszyce 2:0 (25:15, 25:3, 0:0)
54 2020-12-16 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Olimp Bartoszyce 2:0 (25:18, 25:13, 0:0)
55 2020-12-29 UKS Warmiss Volley Olsztyn - SPS Sparta Braniewo 0:0
56 2020-12-29 UKS Warmiss Volley Olsztyn - SPS Sparta Braniewo 0:0
57 2021-01-13 UKS Olimp Bartoszyce - UKS Warmiss Volley Olsztyn 2:1 (25:15, 18:25, 15:4)
58 2021-01-13 UKS Olimp Bartoszyce - UKS Warmiss Volley Olsztyn 2:0 (25:16, 25:18, 0:0)
59 2021-01-10 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - Energa MKS Truso Elbląg 2:0 (25:14, 25:22, 0:0)
60 2021-01-10 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - Energa MKS Truso Elbląg 0:2 (11:25, 13:25, 0:0)
61 2021-01-12 UKS Chemik SMS Olsztyn - SMS Ostróda 2:0 (25:16, 25:5, 0:0)
62 2021-01-12 UKS Chemik SMS Olsztyn - SMS Ostróda 2:0 (25:2, 25:7, 0:0)
63 2021-01-10 MKS Dobre Miasto - UKS Olimpijczyk Szczytno 2:0 (25:16, 25:15, 0:0)
64 2021-01-10 MKS Dobre Miasto - UKS Olimpijczyk Szczytno 2:0 (25:18, 25:14, 0:0)
65 2021-01-17 SMS Ostróda - MKS Dobre Miasto 0:0
66 2020-01-17 SMS Ostróda - MKS Dobre Miasto 0:0
67 2021-01-17 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Chemik SMS Olsztyn 0:0
68 2020-01-17 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Chemik SMS Olsztyn 0:0
69 2021-01-17 UKS Warmiss Volley Olsztyn - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn 0:0
70 2020-01-17 UKS Warmiss Volley Olsztyn - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn 0:0
71 2021-01-08 SPS Sparta Braniewo - UKS Olimp Bartoszyce 2:0 (25:23, 25:23, 0:0)
72 2021-01-08 SPS Sparta Braniewo - UKS Olimp Bartoszyce 2:0 (25:17, 25:12, 0:0)

Grupa WSCHÓD

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS MOSiR Giżycko 1428282723400
2UKS Green Volley Ełk 1426254691411
3UMKS Mikro Ełk 14231912623551
4MKS MOSiR Kętrzyn 14231812654582
5LUKS Wilczek Wilkowo 14201417567607
6UKS Czwórka Giżycko 14181120555661
7MKS MOSiR Kętrzyn II1416424448655
8GLKS Jurand Barciany 1414028306700
1 2020-11-08 KS MOSiR Giżycko - GLKS Jurand Barciany 2:0 (25:9, 25:11, 0:0)
2 2020-11-08 KS MOSiR Giżycko - GLKS Jurand Barciany 2:0 (25:7, 25:12, 0:0)
3 2020-11-08 LUKS Wilczek Wilkowo - MKS MOSiR Kętrzyn II 2:0 (25:17, 25:10, 0:0)
4 2020-11-08 LUKS Wilczek Wilkowo - MKS MOSiR Kętrzyn II 2:0 (25:20, 25:19, 0:0)
5 2020-12-14 MKS MOSiR Kętrzyn - UKS Czwórka Giżycko 2:0 (25:22, 25:14, 0:0)
6 2020-12-14 MKS MOSiR Kętrzyn - UKS Czwórka Giżycko 2:1 (22:25, 25:19, 15:4)
7 2020-11-08 UMKS Mikro Ełk - UKS Green Volley Ełk 0:2 (6:25, 10:25, 0:0)
8 2020-11-08 UMKS Mikro Ełk - UKS Green Volley Ełk 0:2 (7:25, 16:25, 0:0)
9 2020-11-17 GLKS Jurand Barciany - UKS Green Volley Ełk 0:2 (7:25, 9:25, 0:0)
10 2020-11-17 GLKS Jurand Barciany - UKS Green Volley Ełk 0:2 (13:25, 7:25, 0:0)
11 2020-11-14 UKS Czwórka Giżycko - UMKS Mikro Ełk 1:2 (9:25, 25:20, 0:0, 17:19)
12 2020-11-14 UKS Czwórka Giżycko - UMKS Mikro Ełk 0:2 (15:25, 13:25, 0:0)
13 2020-11-16 MKS MOSiR Kętrzyn II - MKS MOSiR Kętrzyn 0:2 (16:25, 18:25, 0:0)
14 2020-11-16 MKS MOSiR Kętrzyn II - MKS MOSiR Kętrzyn 0:2 (16:25, 22:25, 0:0)
15 2020-11-13 KS MOSiR Giżycko - LUKS Wilczek Wilkowo 2:0 (25:15, 25:15, 0:0)
16 2020-11-13 KS MOSiR Giżycko - LUKS Wilczek Wilkowo 2:0 (25:13, 25:13, 0:0)
17 2020-11-20 LUKS Wilczek Wilkowo - GLKS Jurand Barciany 2:0 (25:12, 25:9, 0:0)
18 2020-11-20 LUKS Wilczek Wilkowo - GLKS Jurand Barciany 2:0 (25:9, 25:9, 0:0)
19 2020-11-21 MKS MOSiR Kętrzyn - KS MOSiR Giżycko 0:2 (13:25, 12:25, 0:0)
20 2020-11-21 MKS MOSiR Kętrzyn - KS MOSiR Giżycko 0:2 (13:25, 22:25, 0:0)
21 2020-11-22 UMKS Mikro Ełk - MKS MOSiR Kętrzyn II 2:0 (25:13, 25:14, 0:0)
22 2020-11-22 UMKS Mikro Ełk - MKS MOSiR Kętrzyn II 2:0 (25:10, 25:14, 0:0)
23 2020-11-22 UKS Green Volley Ełk - UKS Czwórka Giżycko 2:0 (25:16, 25:12, 0:0)
24 2020-11-22 UKS Green Volley Ełk - UKS Czwórka Giżycko 2:0 (25:17, 25:13, 0:0)
25 2020-11-28 GLKS Jurand Barciany - UKS Czwórka Giżycko 0:2 (15:25, 8:25, 0:0)
26 2020-11-28 GLKS Jurand Barciany - UKS Czwórka Giżycko 0:2 (15:25, 15:25, 0:0)
27 2020-11-29 MKS MOSiR Kętrzyn II - UKS Green Volley Ełk 0:2 (13:25, 6:25, 0:0)
28 2020-11-29 MKS MOSiR Kętrzyn II - UKS Green Volley Ełk 0:2 (13:25, 10:25, 0:0)
29 2020-11-29 KS MOSiR Giżycko - UMKS Mikro Ełk 2:1 (25:3, 21:25, 15:4)
30 2020-11-29 KS MOSiR Giżycko - UMKS Mikro Ełk 2:0 (25:10, 25:14, 0:0)
31 2020-11-27 LUKS Wilczek Wilkowo - MKS MOSiR Kętrzyn 1:2 (25:19, 17:25, 8:15)
32 2020-11-27 LUKS Wilczek Wilkowo - MKS MOSiR Kętrzyn 0:2 (11:25, 15:25, 0:0)
33 2020-12-03 MKS MOSiR Kętrzyn - GLKS Jurand Barciany 2:0 (25:6, 25:13, 0:0)
34 2020-12-03 MKS MOSiR Kętrzyn - GLKS Jurand Barciany 2:0 (25:22, 25:10, 0:0)
35 2020-12-06 UMKS Mikro Ełk - LUKS Wilczek Wilkowo 2:1 (21:25, 25:9, 15:13)
36 2020-12-06 UMKS Mikro Ełk - LUKS Wilczek Wilkowo 2:0 (29:27, 25:4, 0:0)
37 2020-12-06 UKS Green Volley Ełk - KS MOSiR Giżycko 1:2 (22:25, 25:21, 14:16)
38 2020-12-06 UKS Green Volley Ełk - KS MOSiR Giżycko 0:2 (18:25, 12:25, 0:0)
39 2020-12-06 UKS Czwórka Giżycko - MKS MOSiR Kętrzyn II 2:0 (25:23, 25:9, 0:0)
40 2020-12-06 UKS Czwórka Giżycko - MKS MOSiR Kętrzyn II 2:0 (25:18, 26:24, 0:0)
41 2020-12-15 GLKS Jurand Barciany - MKS MOSiR Kętrzyn II 0:2 (13:25, 15:25, 0:0)
42 2020-12-15 GLKS Jurand Barciany - MKS MOSiR Kętrzyn II 0:2 (11:25, 15:25, 0:0)
43 2020-11-26 KS MOSiR Giżycko - UKS Czwórka Giżycko 2:0 (25:17, 25:23, 0:0)
44 2020-11-26 KS MOSiR Giżycko - UKS Czwórka Giżycko 2:0 (25:6, 25:9, 0:0)
45 2020-12-11 LUKS Wilczek Wilkowo - UKS Green Volley Ełk 0:2 (10:25, 16:25, 0:0)
46 2020-12-11 LUKS Wilczek Wilkowo - UKS Green Volley Ełk 0:2 (11:25, 12:25, 0:0)
47 2020-12-13 MKS MOSiR Kętrzyn - UMKS Mikro Ełk 0:2 (21:25, 25:27, 0:0)
48 2020-12-13 MKS MOSiR Kętrzyn - UMKS Mikro Ełk 2:0 (25:22, 27:25, 0:0)
49 2020-12-20 UMKS Mikro Ełk - GLKS Jurand Barciany 2:0 (25:8, 25:6, 0:0)
50 2020-12-20 UMKS Mikro Ełk - GLKS Jurand Barciany 2:0 (25:10, 25:10, 0:0)
51 2020-12-19 UKS Green Volley Ełk - MKS MOSiR Kętrzyn 2:0 (25:16, 25:15, 0:0)
52 2020-12-19 UKS Green Volley Ełk - MKS MOSiR Kętrzyn 2:0 (25:22, 25:22, 0:0)
53 2020-12-19 UKS Czwórka Giżycko - LUKS Wilczek Wilkowo 0:2 (6:25, 11:25, 0:0)
54 2020-12-19 UKS Czwórka Giżycko - LUKS Wilczek Wilkowo 1:2 (25:17, 22:25, 14:16)
55 2020-12-07 MKS MOSiR Kętrzyn II - KS MOSiR Giżycko 0:2 (9:25, 10:25, 0:0)
56 2020-12-07 MKS MOSiR Kętrzyn II - KS MOSiR Giżycko 0:2 (17:25, 7:25, 0:0)