Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Młodziczki

Etap 4

Grupa FIN

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Chemik SMS Olsztyn 366015079
2KS MOSiR Giżycko 3543149126
3UKS Green Volley Ełk 3434127156
4Energa MKS Truso Elbląg 330687152
1 2021-02-14 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Green Volley Ełk 2:0 (25:15, 25:10, 0:0)
2 2021-02-14 Energa MKS Truso Elbląg - KS MOSiR Giżycko 0:2 (20:25, 6:25, 0:0)
3 2021-02-14 UKS Green Volley Ełk - KS MOSiR Giżycko 1:2 (18:25, 25:23, 7:15)
4 2021-02-14 UKS Chemik SMS Olsztyn - Energa MKS Truso Elbląg 2:0 (25:5, 25:13, 0:0)
5 2021-02-14 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Green Volley Ełk 0:2 (25:27, 18:25, 0:0)
6 2021-02-14 KS MOSiR Giżycko - UKS Chemik SMS Olsztyn 0:2 (15:25, 21:25, 0:0)

Grupa FIN o 5-8

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn 3542143105
2UMKS Mikro Ełk 3543131140
3MKS Dobre Miasto 3434146148
4MKS MOSiR Kętrzyn 3435134161
1 2021-02-13 UMKS Mikro Ełk - MKS Dobre Miasto 2:0 (25:17, 25:21, 0:0)
2 2021-02-13 MKS MOSiR Kętrzyn - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn 0:2 (14:25, 13:25, 0:0)
3 2021-02-13 MKS Dobre Miasto - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn 2:0 (25:21, 25:22, 0:0)
4 2021-02-13 UMKS Mikro Ełk - MKS MOSiR Kętrzyn 2:1 (25:19, 13:25, 15:8)
5 2021-02-13 MKS MOSiR Kętrzyn - MKS Dobre Miasto 2:1 (15:25, 25:22, 15:11)
6 2021-02-13 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - UMKS Mikro Ełk 2:0 (25:15, 25:13, 0:0)

Grupa FIN 9-12

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Czwórka Giżycko 3661163116
2MKS MOSiR Kętrzyn II3445167180
3LUKS Wilczek Wilkowo 3435153160
4SPS Sparta Braniewo 3435137164
1 2021-02-20 LUKS Wilczek Wilkowo - MKS MOSiR Kętrzyn II 1:2 (25:17, 23:25, 14:16)
2 2021-02-20 UKS Czwórka Giżycko - SPS Sparta Braniewo 2:0 (25:13, 25:17, 0:0)
3 2021-02-20 MKS MOSiR Kętrzyn II - SPS Sparta Braniewo 1:2 (25:14, 24:26, 0:0, 10:15)
4 2021-02-20 LUKS Wilczek Wilkowo - UKS Czwórka Giżycko 0:2 (23:25, 13:25, 0:0)
5 2021-02-20 UKS Czwórka Giżycko - MKS MOSiR Kętrzyn II 2:1 (25:13, 23:25, 0:0, 15:12)
6 2021-02-20 SPS Sparta Braniewo - LUKS Wilczek Wilkowo 1:2 (25:15, 20:25, 7:15)

Grupa FIN 13-16

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS Ostróda 3661161129
2UKS Olimp Bartoszyce 3543132125
3UKS Olimpijczyk Szczytno 3444161153
4GLKS Jurand Barciany 3306103150
1 2021-02-21 UKS Olimpijczyk Szczytno - GLKS Jurand Barciany 2:0 (25:17, 25:19, 0:0)
2 2021-02-21 SMS Ostróda - UKS Olimp Bartoszyce 2:0 (25:9, 25:17, 0:0)
3 2021-02-21 GLKS Jurand Barciany - UKS Olimp Bartoszyce 0:2 (20:25, 8:25, 0:0)
4 2021-02-21 UKS Olimpijczyk Szczytno - SMS Ostróda 1:2 (25:27, 25:18, 14:16)
5 2021-02-21 SMS Ostróda - GLKS Jurand Barciany 2:0 (25:18, 25:21, 0:0)
6 2021-02-21 UKS Olimp Bartoszyce - UKS Olimpijczyk Szczytno 2:1 (16:25, 25:15, 15:7)

Etap 3

Grupa Play-off 1-8

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS MOSiR Giżycko 244010039
2MKS Dobre Miasto 220439100
1 2021-01-31 KS MOSiR Giżycko - MKS Dobre Miasto 2:0 (25:8, 25:11, 0:0)
2 2021-01-31 KS MOSiR Giżycko - MKS Dobre Miasto 2:0 (25:8, 25:12, 0:0)

Grupa Play-off 1-8

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Green Volley Ełk 244111283
2KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn 221483112
1 2021-01-31 UKS Green Volley Ełk - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn 2:1 (22:25, 25:17, 15:10)
2 2021-01-31 UKS Green Volley Ełk - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn 2:0 (25:17, 25:14, 0:0)

Grupa Play-off 1-8

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Energa MKS Truso Elbląg 2442118105
2UMKS Mikro Ełk 2224105118
1 2021-01-31 Energa MKS Truso Elbląg - UMKS Mikro Ełk 2:1 (25:16, 16:25, 15:10)
2 2021-01-31 Energa MKS Truso Elbląg - UMKS Mikro Ełk 2:1 (22:25, 25:21, 15:8)

Grupa Play-off 1-8

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Chemik SMS Olsztyn 244010044
2MKS MOSiR Kętrzyn 220444100
1 2021-02-04 UKS Chemik SMS Olsztyn - MKS MOSiR Kętrzyn 2:0 (25:14, 25:6, 0:0)
2 2021-02-04 UKS Chemik SMS Olsztyn - MKS MOSiR Kętrzyn 2:0 (25:14, 25:10, 0:0)

Grupa Play-off 9-16

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1LUKS Wilczek Wilkowo 244110489
2SMS Ostróda 221489104
1 2021-01-31 LUKS Wilczek Wilkowo - SMS Ostróda 2:0 (25:15, 25:23, 0:0)
2 2021-01-31 LUKS Wilczek Wilkowo - SMS Ostróda 2:1 (25:14, 14:25, 15:12)

Grupa Play-off 9-16

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Czwórka Giżycko 23227878
2UKS Olimp Bartoszyce 23227878
1 2021-01-31 UKS Czwórka Giżycko - UKS Olimp Bartoszyce 2:0 (25:16, 25:12, 0:0)
2 2021-01-31 UKS Czwórka Giżycko - UKS Olimp Bartoszyce 0:2 (16:25, 12:25, 0:0)

Grupa Play-off 9-16

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS MOSiR Kętrzyn II23229485
2UKS Olimpijczyk Szczytno 23228594
1 2021-02-01 UKS Olimpijczyk Szczytno - MKS MOSiR Kętrzyn II 0:2 (22:25, 13:25, 0:0)
2 2021-02-01 UKS Olimpijczyk Szczytno - MKS MOSiR Kętrzyn II 2:0 (25:21, 25:23, 0:0)

Grupa Play-off 9-16

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SPS Sparta Braniewo 244010044
2GLKS Jurand Barciany 220444100
1 2021-01-30 SPS Sparta Braniewo - GLKS Jurand Barciany 2:0 (25:14, 25:17, 0:0)
2 2021-01-30 SPS Sparta Braniewo - GLKS Jurand Barciany 2:0 (25:8, 25:5, 0:0)

Etap 2

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Chemik SMS Olsztyn 244010024
2GLKS Jurand Barciany 220424100
1 2021-01-23 UKS Chemik SMS Olsztyn - GLKS Jurand Barciany 2:0 (25:7, 25:5, 0:0)
2 2021-01-23 UKS Chemik SMS Olsztyn - GLKS Jurand Barciany 2:0 (25:9, 25:3, 0:0)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Energa MKS Truso Elbląg 244010061
2MKS MOSiR Kętrzyn II220461100
1 2021-01-27 Energa MKS Truso Elbląg - MKS MOSiR Kętrzyn II 2:0 (25:14, 25:16, 0:0)
2 2021-01-27 Energa MKS Truso Elbląg - MKS MOSiR Kętrzyn II 2:0 (25:16, 25:15, 0:0)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn 244111175
2UKS Czwórka Giżycko 221475111
1 2021-01-25 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - UKS Czwórka Giżycko 2:0 (25:15, 25:14, 0:0)
2 2021-01-25 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - UKS Czwórka Giżycko 2:1 (25:13, 21:25, 15:8)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Dobre Miasto 23229282
2LUKS Wilczek Wilkowo 23228292
1 2021-01-24 MKS Dobre Miasto - LUKS Wilczek Wilkowo 0:2 (19:25, 23:25, 0:0)
2 2021-01-24 MKS Dobre Miasto - LUKS Wilczek Wilkowo 2:0 (25:12, 25:20, 0:0)

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS MOSiR Kętrzyn 244010069
2SPS Sparta Braniewo 220469100
1 2021-01-27 MKS MOSiR Kętrzyn - SPS Sparta Braniewo 2:0 (25:15, 25:19, 0:0)
2 2021-01-27 MKS MOSiR Kętrzyn - SPS Sparta Braniewo 2:0 (25:20, 25:15, 0:0)

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UMKS Mikro Ełk 244010049
2UKS Olimpijczyk Szczytno 220449100
1 2021-01-25 UMKS Mikro Ełk - UKS Olimpijczyk Szczytno 2:0 (25:15, 25:8, 0:0)
2 2021-01-25 UMKS Mikro Ełk - UKS Olimpijczyk Szczytno 2:0 (25:11, 25:15, 0:0)

Grupa 7

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Green Volley Ełk 244010051
2UKS Olimp Bartoszyce 220451100
1 2021-01-21 UKS Green Volley Ełk - UKS Olimp Bartoszyce 2:0 (25:6, 25:9, 0:0)
2 2021-01-21 UKS Green Volley Ełk - UKS Olimp Bartoszyce 2:0 (25:21, 25:15, 0:0)

Grupa 8

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS MOSiR Giżycko 244010051
2SMS Ostróda 220451100
1 2021-01-24 KS MOSiR Giżycko - SMS Ostróda 2:0 (25:14, 25:10, 0:0)
2 2021-01-24 KS MOSiR Giżycko - SMS Ostróda 2:0 (25:12, 25:15, 0:0)

Etap 1

Grupa ZACHÓD

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Chemik SMS Olsztyn 1632320800364
2Energa MKS Truso Elbląg 1629266750494
3KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn 1629268743535
4MKS Dobre Miasto 16262112734576
5SPS Sparta Braniewo 16231518617712
6UKS Olimpijczyk Szczytno 16211023568727
7SMS Ostróda 16201027583798
8UKS Olimp Bartoszyce 1620925579766
9UKS Warmiss Volley Olsztyn 1616232422824
1 2020-11-08 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - SPS Sparta Braniewo 2:0 (25:7, 25:17, 0:0)
2 2020-11-08 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - SPS Sparta Braniewo 2:0 (25:10, 25:12, 0:0)
3 2020-11-28 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Warmiss Volley Olsztyn 2:0 (25:8, 25:9, 0:0)
4 2020-11-28 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Warmiss Volley Olsztyn 2:0 (25:9, 25:3, 0:0)
5 2020-11-08 MKS Dobre Miasto - Energa MKS Truso Elbląg 0:2 (16:25, 19:25, 0:0)
6 2020-11-08 MKS Dobre Miasto - Energa MKS Truso Elbląg 0:2 (20:25, 19:25, 0:0)
7 2021-01-13 UKS Olimpijczyk Szczytno - SMS Ostróda 2:0 (25:16, 25:22, 0:0)
8 2021-01-13 UKS Olimpijczyk Szczytno - SMS Ostróda 2:1 (21:25, 25:15, 15:6)
9 2020-11-15 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Olimpijczyk Szczytno 2:0 (25:0, 25:11, 0:0)
10 2020-11-15 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Olimpijczyk Szczytno 2:0 (25:16, 25:17, 0:0)
11 2020-12-02 UKS Warmiss Volley Olsztyn - MKS Dobre Miasto 0:2 (13:25, 3:25, 0:0)
12 2020-12-02 UKS Warmiss Volley Olsztyn - MKS Dobre Miasto 0:2 (10:25, 12:25, 0:0)
13 2020-12-20 SPS Sparta Braniewo - UKS Chemik SMS Olsztyn 0:2 (8:25, 10:25, 0:0)
14 2020-12-20 SPS Sparta Braniewo - UKS Chemik SMS Olsztyn 0:2 (18:25, 13:25, 0:0)
15 2020-11-15 UKS Olimp Bartoszyce - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn 0:2 (11:25, 14:25, 0:0)
16 2020-11-15 UKS Olimp Bartoszyce - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn 0:2 (11:25, 22:25, 0:0)
17 2020-11-22 UKS Olimp Bartoszyce - UKS Chemik SMS Olsztyn 0:2 (4:25, 9:25, 0:0)
18 2020-11-22 UKS Olimp Bartoszyce - UKS Chemik SMS Olsztyn 0:2 (5:25, 12:25, 0:0)
19 2020-11-22 MKS Dobre Miasto - SPS Sparta Braniewo 2:0 (25:13, 25:13, 0:0)
20 2020-11-22 MKS Dobre Miasto - SPS Sparta Braniewo 2:0 (25:11, 25:10, 0:0)
21 2020-11-22 UKS Olimpijczyk Szczytno - UKS Warmiss Volley Olsztyn 2:0 (25:12, 25:14, 0:0)
22 2020-11-22 UKS Olimpijczyk Szczytno - UKS Warmiss Volley Olsztyn 2:0 (25:8, 25:17, 0:0)
23 2021-01-15 SMS Ostróda - Energa MKS Truso Elbląg 0:2 (16:25, 5:25, 0:0)
24 2021-01-15 SMS Ostróda - Energa MKS Truso Elbląg 0:2 (6:25, 12:25, 0:0)
25 2020-12-19 UKS Warmiss Volley Olsztyn - SMS Ostróda 1:2 (10:25, 28:26, 3:15)
26 2020-12-19 UKS Warmiss Volley Olsztyn - SMS Ostróda 0:2 (11:25, 11:25, 0:0)
27 2020-11-29 SPS Sparta Braniewo - UKS Olimpijczyk Szczytno 2:0 (25:14, 25:19, 0:0)
28 2020-11-29 SPS Sparta Braniewo - UKS Olimpijczyk Szczytno 2:0 (25:18, 25:20, 0:0)
29 2020-11-29 UKS Olimp Bartoszyce - MKS Dobre Miasto 0:2 (16:25, 15:25, 0:0)
30 2020-11-29 UKS Olimp Bartoszyce - MKS Dobre Miasto 0:2 (20:25, 14:25, 0:0)
31 2020-11-29 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - UKS Chemik SMS Olsztyn 0:2 (15:25, 10:25, 0:0)
32 2020-11-29 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - UKS Chemik SMS Olsztyn 0:2 (15:25, 10:25, 0:0)
33 2020-12-06 MKS Dobre Miasto - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn 0:2 (14:25, 16:25, 0:0)
34 2020-12-06 MKS Dobre Miasto - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn 1:2 (16:25, 25:18, 13:15)
35 2020-12-06 UKS Olimpijczyk Szczytno - UKS Olimp Bartoszyce 2:0 (25:23, 25:19, 0:0)
36 2020-12-06 UKS Olimpijczyk Szczytno - UKS Olimp Bartoszyce 0:2 (14:25, 23:25, 0:0)
37 2020-12-11 SMS Ostróda - SPS Sparta Braniewo 0:2 (14:25, 23:25, 0:0)
38 2020-12-11 SMS Ostróda - SPS Sparta Braniewo 2:1 (26:24, 19:25, 0:0, 15:12)
39 2021-01-16 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Warmiss Volley Olsztyn 2:0 (25:15, 25:14, 0:0)
40 2021-01-16 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Warmiss Volley Olsztyn 2:0 (25:8, 25:13, 0:0)
41 2020-12-18 SPS Sparta Braniewo - Energa MKS Truso Elbląg 0:2 (8:25, 23:25, 0:0)
42 2020-12-18 SPS Sparta Braniewo - Energa MKS Truso Elbląg 0:2 (14:25, 19:25, 0:0)
43 2020-12-13 UKS Olimp Bartoszyce - SMS Ostróda 2:0 (25:15, 26:24, 0:0)
44 2020-12-13 UKS Olimp Bartoszyce - SMS Ostróda 1:2 (25:22, 17:25, 9:15)
45 2020-12-13 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - UKS Olimpijczyk Szczytno 2:0 (25:14, 25:6, 0:0)
46 2020-12-13 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - UKS Olimpijczyk Szczytno 2:0 (25:15, 25:21, 0:0)
47 2020-12-13 UKS Chemik SMS Olsztyn - MKS Dobre Miasto 2:0 (25:20, 25:18, 0:0)
48 2020-12-13 UKS Chemik SMS Olsztyn - MKS Dobre Miasto 2:0 (25:18, 25:20, 0:0)
49 2020-12-22 UKS Olimpijczyk Szczytno - UKS Chemik SMS Olsztyn 0:2 (2:25, 11:25, 0:0)
50 2020-12-22 UKS Olimpijczyk Szczytno - UKS Chemik SMS Olsztyn 0:2 (11:25, 12:25, 0:0)
51 2020-12-20 SMS Ostróda - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn 0:2 (9:25, 10:25, 0:0)
52 2020-12-20 SMS Ostróda - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn 1:2 (11:25, 25:21, 6:15)
53 2020-12-16 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Olimp Bartoszyce 2:0 (25:15, 25:3, 0:0)
54 2020-12-16 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Olimp Bartoszyce 2:0 (25:18, 25:13, 0:0)
55 2021-01-20 UKS Warmiss Volley Olsztyn - SPS Sparta Braniewo 0:2 (20:25, 12:25, 0:0)
56 2021-01-20 UKS Warmiss Volley Olsztyn - SPS Sparta Braniewo 0:2 (20:25, 17:25, 0:0)
57 2021-01-13 UKS Olimp Bartoszyce - UKS Warmiss Volley Olsztyn 2:1 (25:15, 18:25, 15:4)
58 2021-01-13 UKS Olimp Bartoszyce - UKS Warmiss Volley Olsztyn 2:0 (25:16, 25:18, 0:0)
59 2021-01-10 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - Energa MKS Truso Elbląg 2:0 (25:14, 25:22, 0:0)
60 2021-01-10 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - Energa MKS Truso Elbląg 0:2 (11:25, 13:25, 0:0)
61 2021-01-12 UKS Chemik SMS Olsztyn - SMS Ostróda 2:0 (25:16, 25:5, 0:0)
62 2021-01-12 UKS Chemik SMS Olsztyn - SMS Ostróda 2:0 (25:2, 25:7, 0:0)
63 2021-01-10 MKS Dobre Miasto - UKS Olimpijczyk Szczytno 2:0 (25:16, 25:15, 0:0)
64 2021-01-10 MKS Dobre Miasto - UKS Olimpijczyk Szczytno 2:0 (25:18, 25:14, 0:0)
65 2021-01-17 SMS Ostróda - MKS Dobre Miasto 0:2 (9:25, 9:25, 0:0)
66 2020-01-17 SMS Ostróda - MKS Dobre Miasto 0:2 (18:25, 19:25, 0:0)
67 2021-01-17 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Chemik SMS Olsztyn 0:2 (16:25, 15:25, 0:0)
68 2021-01-17 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Chemik SMS Olsztyn 0:2 (16:25, 17:25, 0:0)
69 2021-01-17 UKS Warmiss Volley Olsztyn - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn 0:2 (8:25, 17:25, 0:0)
70 2021-01-17 UKS Warmiss Volley Olsztyn - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn 0:2 (9:25, 10:25, 0:0)
71 2021-01-08 SPS Sparta Braniewo - UKS Olimp Bartoszyce 2:0 (25:23, 25:23, 0:0)
72 2021-01-08 SPS Sparta Braniewo - UKS Olimp Bartoszyce 2:0 (25:17, 25:12, 0:0)

Grupa WSCHÓD

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS MOSiR Giżycko 1428282723400
2UKS Green Volley Ełk 1426254691411
3UMKS Mikro Ełk 14231912623551
4MKS MOSiR Kętrzyn 14231812654582
5LUKS Wilczek Wilkowo 14201417567607
6UKS Czwórka Giżycko 14181120555661
7MKS MOSiR Kętrzyn II1416424448655
8GLKS Jurand Barciany 1414028306700
1 2020-11-08 KS MOSiR Giżycko - GLKS Jurand Barciany 2:0 (25:9, 25:11, 0:0)
2 2020-11-08 KS MOSiR Giżycko - GLKS Jurand Barciany 2:0 (25:7, 25:12, 0:0)
3 2020-11-08 LUKS Wilczek Wilkowo - MKS MOSiR Kętrzyn II 2:0 (25:17, 25:10, 0:0)
4 2020-11-08 LUKS Wilczek Wilkowo - MKS MOSiR Kętrzyn II 2:0 (25:20, 25:19, 0:0)
5 2020-12-14 MKS MOSiR Kętrzyn - UKS Czwórka Giżycko 2:0 (25:22, 25:14, 0:0)
6 2020-12-14 MKS MOSiR Kętrzyn - UKS Czwórka Giżycko 2:1 (22:25, 25:19, 15:4)
7 2020-11-08 UMKS Mikro Ełk - UKS Green Volley Ełk 0:2 (6:25, 10:25, 0:0)
8 2020-11-08 UMKS Mikro Ełk - UKS Green Volley Ełk 0:2 (7:25, 16:25, 0:0)
9 2020-11-17 GLKS Jurand Barciany - UKS Green Volley Ełk 0:2 (7:25, 9:25, 0:0)
10 2020-11-17 GLKS Jurand Barciany - UKS Green Volley Ełk 0:2 (13:25, 7:25, 0:0)
11 2020-11-14 UKS Czwórka Giżycko - UMKS Mikro Ełk 1:2 (9:25, 25:20, 0:0, 17:19)
12 2020-11-14 UKS Czwórka Giżycko - UMKS Mikro Ełk 0:2 (15:25, 13:25, 0:0)
13 2020-11-16 MKS MOSiR Kętrzyn II - MKS MOSiR Kętrzyn 0:2 (16:25, 18:25, 0:0)
14 2020-11-16 MKS MOSiR Kętrzyn II - MKS MOSiR Kętrzyn 0:2 (16:25, 22:25, 0:0)
15 2020-11-13 KS MOSiR Giżycko - LUKS Wilczek Wilkowo 2:0 (25:15, 25:15, 0:0)
16 2020-11-13 KS MOSiR Giżycko - LUKS Wilczek Wilkowo 2:0 (25:13, 25:13, 0:0)
17 2020-11-20 LUKS Wilczek Wilkowo - GLKS Jurand Barciany 2:0 (25:12, 25:9, 0:0)
18 2020-11-20 LUKS Wilczek Wilkowo - GLKS Jurand Barciany 2:0 (25:9, 25:9, 0:0)
19 2020-11-21 MKS MOSiR Kętrzyn - KS MOSiR Giżycko 0:2 (13:25, 12:25, 0:0)
20 2020-11-21 MKS MOSiR Kętrzyn - KS MOSiR Giżycko 0:2 (13:25, 22:25, 0:0)
21 2020-11-22 UMKS Mikro Ełk - MKS MOSiR Kętrzyn II 2:0 (25:13, 25:14, 0:0)
22 2020-11-22 UMKS Mikro Ełk - MKS MOSiR Kętrzyn II 2:0 (25:10, 25:14, 0:0)
23 2020-11-22 UKS Green Volley Ełk - UKS Czwórka Giżycko 2:0 (25:16, 25:12, 0:0)
24 2020-11-22 UKS Green Volley Ełk - UKS Czwórka Giżycko 2:0 (25:17, 25:13, 0:0)
25 2020-11-28 GLKS Jurand Barciany - UKS Czwórka Giżycko 0:2 (15:25, 8:25, 0:0)
26 2020-11-28 GLKS Jurand Barciany - UKS Czwórka Giżycko 0:2 (15:25, 15:25, 0:0)
27 2020-11-29 MKS MOSiR Kętrzyn II - UKS Green Volley Ełk 0:2 (13:25, 6:25, 0:0)
28 2020-11-29 MKS MOSiR Kętrzyn II - UKS Green Volley Ełk 0:2 (13:25, 10:25, 0:0)
29 2020-11-29 KS MOSiR Giżycko - UMKS Mikro Ełk 2:1 (25:3, 21:25, 15:4)
30 2020-11-29 KS MOSiR Giżycko - UMKS Mikro Ełk 2:0 (25:10, 25:14, 0:0)
31 2020-11-27 LUKS Wilczek Wilkowo - MKS MOSiR Kętrzyn 1:2 (25:19, 17:25, 8:15)
32 2020-11-27 LUKS Wilczek Wilkowo - MKS MOSiR Kętrzyn 0:2 (11:25, 15:25, 0:0)
33 2020-12-03 MKS MOSiR Kętrzyn - GLKS Jurand Barciany 2:0 (25:6, 25:13, 0:0)
34 2020-12-03 MKS MOSiR Kętrzyn - GLKS Jurand Barciany 2:0 (25:22, 25:10, 0:0)
35 2020-12-06 UMKS Mikro Ełk - LUKS Wilczek Wilkowo 2:1 (21:25, 25:9, 15:13)
36 2020-12-06 UMKS Mikro Ełk - LUKS Wilczek Wilkowo 2:0 (29:27, 25:4, 0:0)
37 2020-12-06 UKS Green Volley Ełk - KS MOSiR Giżycko 1:2 (22:25, 25:21, 14:16)
38 2020-12-06 UKS Green Volley Ełk - KS MOSiR Giżycko 0:2 (18:25, 12:25, 0:0)
39 2020-12-06 UKS Czwórka Giżycko - MKS MOSiR Kętrzyn II 2:0 (25:23, 25:9, 0:0)
40 2020-12-06 UKS Czwórka Giżycko - MKS MOSiR Kętrzyn II 2:0 (25:18, 26:24, 0:0)
41 2020-12-15 GLKS Jurand Barciany - MKS MOSiR Kętrzyn II 0:2 (13:25, 15:25, 0:0)
42 2020-12-15 GLKS Jurand Barciany - MKS MOSiR Kętrzyn II 0:2 (11:25, 15:25, 0:0)
43 2020-11-26 KS MOSiR Giżycko - UKS Czwórka Giżycko 2:0 (25:17, 25:23, 0:0)
44 2020-11-26 KS MOSiR Giżycko - UKS Czwórka Giżycko 2:0 (25:6, 25:9, 0:0)
45 2020-12-11 LUKS Wilczek Wilkowo - UKS Green Volley Ełk 0:2 (10:25, 16:25, 0:0)
46 2020-12-11 LUKS Wilczek Wilkowo - UKS Green Volley Ełk 0:2 (11:25, 12:25, 0:0)
47 2020-12-13 MKS MOSiR Kętrzyn - UMKS Mikro Ełk 0:2 (21:25, 25:27, 0:0)
48 2020-12-13 MKS MOSiR Kętrzyn - UMKS Mikro Ełk 2:0 (25:22, 27:25, 0:0)
49 2020-12-20 UMKS Mikro Ełk - GLKS Jurand Barciany 2:0 (25:8, 25:6, 0:0)
50 2020-12-20 UMKS Mikro Ełk - GLKS Jurand Barciany 2:0 (25:10, 25:10, 0:0)
51 2020-12-19 UKS Green Volley Ełk - MKS MOSiR Kętrzyn 2:0 (25:16, 25:15, 0:0)
52 2020-12-19 UKS Green Volley Ełk - MKS MOSiR Kętrzyn 2:0 (25:22, 25:22, 0:0)
53 2020-12-19 UKS Czwórka Giżycko - LUKS Wilczek Wilkowo 0:2 (6:25, 11:25, 0:0)
54 2020-12-19 UKS Czwórka Giżycko - LUKS Wilczek Wilkowo 1:2 (25:17, 22:25, 14:16)
55 2020-12-07 MKS MOSiR Kętrzyn II - KS MOSiR Giżycko 0:2 (9:25, 10:25, 0:0)
56 2020-12-07 MKS MOSiR Kętrzyn II - KS MOSiR Giżycko 0:2 (17:25, 7:25, 0:0)