Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Młodzicy

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1IKS Atak Elbląg 814134401316
2AZS UWM Olsztyn 713123358260
3KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn 811710343371
4SMS Ostróda 510100253174
5UKS Sokół Nowe Miasto Lubawskie 66012198300
6UKS Koszałek Opałek Węgorzewo 4527170212
7AZS UWM Olsztyn II4408110200
1 2020-12-13 SMS Ostróda - UKS Sokół Nowe Miasto Lubawskie 2:0 (25:21, 25:21, 0:0)
2 2020-12-13 SMS Ostróda - UKS Sokół Nowe Miasto Lubawskie 2:0 (25:10, 25:8, 0:0)
3 2020-11-08 IKS Atak Elbląg - UKS Koszałek Opałek Węgorzewo 2:0 (25:20, 25:9, 0:0)
4 2020-11-08 IKS Atak Elbląg - UKS Koszałek Opałek Węgorzewo 2:0 (25:18, 25:17, 0:0)
5 2020-12-31 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - AZS UWM Olsztyn II 0:0
6 2020-12-31 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - AZS UWM Olsztyn II 0:0
7 2020-12-12 UKS Koszałek Opałek Węgorzewo - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn 0:2 (18:25, 28:30, 0:0)
8 2020-12-12 UKS Koszałek Opałek Węgorzewo - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn 2:1 (18:25, 25:17, 0:0, 17:15)
9 2020-11-15 UKS Sokół Nowe Miasto Lubawskie - IKS Atak Elbląg 0:2 (17:25, 19:25, 0:0)
10 2020-11-15 UKS Sokół Nowe Miasto Lubawskie - IKS Atak Elbląg 0:2 (15:25, 22:25, 0:0)
11 2021-01-15 AZS UWM Olsztyn - SMS Ostróda 0:2 (20:25, 26:28, 0:0)
12 2021-01-15 AZS UWM Olsztyn - SMS Ostróda 0:0
13 2020-11-22 IKS Atak Elbląg - AZS UWM Olsztyn 1:2 (25:22, 22:25, 0:0, 10:15)
14 2020-11-22 IKS Atak Elbląg - AZS UWM Olsztyn 0:2 (22:25, 22:25, 0:0)
15 2020-11-21 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - UKS Sokół Nowe Miasto Lubawskie 2:0 (25:17, 25:14, 0:0)
16 2020-11-21 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - UKS Sokół Nowe Miasto Lubawskie 2:0 (25:16, 25:18, 0:0)
17 2020-12-31 AZS UWM Olsztyn II - UKS Koszałek Opałek Węgorzewo 0:0
18 2020-12-31 AZS UWM Olsztyn II - UKS Koszałek Opałek Węgorzewo 0:0
19 2020-12-31 UKS Sokół Nowe Miasto Lubawskie - AZS UWM Olsztyn II 0:0
20 2020-12-31 UKS Sokół Nowe Miasto Lubawskie - AZS UWM Olsztyn II 0:0
21 2020-11-27 AZS UWM Olsztyn - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn 2:0 (25:14, 25:17, 0:0)
22 2020-11-27 AZS UWM Olsztyn - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn 2:0 (25:14, 25:19, 0:0)
23 2021-01-17 SMS Ostróda - IKS Atak Elbląg 0:0
24 2021-01-17 SMS Ostróda - IKS Atak Elbląg 0:0
25 2020-12-06 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - SMS Ostróda 0:0
26 2020-12-06 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - SMS Ostróda 0:0
27 2020-12-04 AZS UWM Olsztyn II - AZS UWM Olsztyn 0:2 (18:25, 7:25, 0:0)
28 2020-12-04 AZS UWM Olsztyn II - AZS UWM Olsztyn 0:2 (8:25, 9:25, 0:0)
29 2020-12-06 UKS Koszałek Opałek Węgorzewo - UKS Sokół Nowe Miasto Lubawskie 0:0
30 2020-12-06 UKS Koszałek Opałek Węgorzewo - UKS Sokół Nowe Miasto Lubawskie 0:0
31 2020-12-31 AZS UWM Olsztyn - UKS Koszałek Opałek Węgorzewo 0:0
32 2020-12-31 AZS UWM Olsztyn - UKS Koszałek Opałek Węgorzewo 0:0
33 2020-12-19 SMS Ostróda - AZS UWM Olsztyn II 2:0 (25:17, 25:18, 0:0)
34 2020-12-19 SMS Ostróda - AZS UWM Olsztyn II 2:0 (25:15, 25:18, 0:0)
35 2020-12-05 IKS Atak Elbląg - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn 2:0 (25:12, 25:19, 0:0)
36 2020-12-05 IKS Atak Elbląg - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn 2:0 (25:23, 25:13, 0:0)
37 2020-12-30 AZS UWM Olsztyn II - IKS Atak Elbląg 0:0
38 2020-12-29 AZS UWM Olsztyn II - IKS Atak Elbląg 0:0
39 2020-12-29 UKS Koszałek Opałek Węgorzewo - SMS Ostróda 0:0
40 2020-12-29 UKS Koszałek Opałek Węgorzewo - SMS Ostróda 0:0
41 2020-12-29 UKS Sokół Nowe Miasto Lubawskie - AZS UWM Olsztyn 0:0
42 2020-12-29 UKS Sokół Nowe Miasto Lubawskie - AZS UWM Olsztyn 0:0