Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Młodzicy

Etap 3

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1AZS UWM Olsztyn 3661153132
2SMS Ostróda 3542145124
3IKS Atak Elbląg 3434146129
4KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn 330691150
1 2021-03-13 AZS UWM Olsztyn - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn 2:0 (25:16, 25:11, 0:0)
2 2021-03-13 SMS Ostróda - IKS Atak Elbląg 2:0 (25:18, 25:18, 0:0)
3 2021-03-13 SMS Ostróda - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn 2:0 (25:16, 25:21, 0:0)
4 2021-03-13 IKS Atak Elbląg - AZS UWM Olsztyn 1:2 (23:25, 25:12, 12:15)
5 2021-03-14 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - IKS Atak Elbląg 0:2 (15:25, 12:25, 0:0)
6 2021-03-14 AZS UWM Olsztyn - SMS Ostróda 2:0 (25:21, 26:24, 0:0)

Etap 2

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1AZS UWM Olsztyn 366015089
2SMS Ostróda 3543144129
3IKS Atak Elbląg 3435143170
4KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn 3316107156
1 2021-03-06 SMS Ostróda - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn 2:0 (25:14, 25:11, 0:0)
2 2021-03-06 AZS UWM Olsztyn - IKS Atak Elbląg 2:0 (25:17, 25:16, 0:0)
3 2021-03-06 AZS UWM Olsztyn - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn 2:0 (25:11, 25:13, 0:0)
4 2021-03-06 IKS Atak Elbląg - SMS Ostróda 1:2 (20:25, 25:22, 9:15)
5 2021-03-07 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - IKS Atak Elbląg 1:2 (20:25, 25:16, 13:15)
6 2021-03-07 SMS Ostróda - AZS UWM Olsztyn 0:2 (19:25, 13:25, 0:0)

Grupa o miejsca 5-6

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Koszałek Opałek Węgorzewo 244010067
2AZS UWM Olsztyn II220467100
1 2021-03-06 UKS Koszałek Opałek Węgorzewo - AZS UWM Olsztyn II 2:0 (25:19, 25:18, 0:0)
2 2021-03-06 AZS UWM Olsztyn II - UKS Koszałek Opałek Węgorzewo 0:2 (10:25, 20:25, 0:0)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS Ostróda 1224242626478
2AZS UWM Olsztyn 1222205606348
3IKS Atak Elbląg 1220178562488
4UKS Koszałek Opałek Węgorzewo 12171215521565
5KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn 12171114523543
6AZS UWM Olsztyn II1214421438592
7UKS Sokół Nowe Miasto Lubawskie 1210124350612
1 2020-12-13 SMS Ostróda - UKS Sokół Nowe Miasto Lubawskie 2:0 (25:21, 25:21, 0:0)
2 2020-12-13 SMS Ostróda - UKS Sokół Nowe Miasto Lubawskie 2:0 (25:10, 25:8, 0:0)
3 2020-11-08 IKS Atak Elbląg - UKS Koszałek Opałek Węgorzewo 2:0 (25:20, 25:9, 0:0)
4 2020-11-08 IKS Atak Elbląg - UKS Koszałek Opałek Węgorzewo 2:0 (25:18, 25:17, 0:0)
5 2021-01-29 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - AZS UWM Olsztyn II 2:0 (25:23, 25:19, 0:0)
6 2021-01-29 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - AZS UWM Olsztyn II 2:0 (25:21, 25:7, 0:0)
7 2020-12-12 UKS Koszałek Opałek Węgorzewo - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn 0:2 (18:25, 28:30, 0:0)
8 2020-12-12 UKS Koszałek Opałek Węgorzewo - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn 2:1 (18:25, 25:17, 0:0, 17:15)
9 2020-11-15 UKS Sokół Nowe Miasto Lubawskie - IKS Atak Elbląg 0:2 (17:25, 19:25, 0:0)
10 2020-11-15 UKS Sokół Nowe Miasto Lubawskie - IKS Atak Elbląg 0:2 (15:25, 22:25, 0:0)
11 2021-01-15 AZS UWM Olsztyn - SMS Ostróda 0:2 (20:25, 26:28, 0:0)
12 2021-01-15 AZS UWM Olsztyn - SMS Ostróda 0:2 (24:26, 24:26, 0:0)
13 2020-11-22 IKS Atak Elbląg - AZS UWM Olsztyn 1:2 (25:22, 22:25, 0:0, 10:15)
14 2020-11-22 IKS Atak Elbląg - AZS UWM Olsztyn 0:2 (22:25, 22:25, 0:0)
15 2020-11-21 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - UKS Sokół Nowe Miasto Lubawskie 2:0 (25:17, 25:14, 0:0)
16 2020-11-21 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - UKS Sokół Nowe Miasto Lubawskie 2:0 (25:16, 25:18, 0:0)
17 2021-01-24 UKS Koszałek Opałek Węgorzewo - AZS UWM Olsztyn II 2:0 (25:20, 25:19, 0:0)
18 2021-01-24 UKS Koszałek Opałek Węgorzewo - AZS UWM Olsztyn II 2:0 (25:23, 25:12, 0:0)
19 2021-02-05 UKS Sokół Nowe Miasto Lubawskie - AZS UWM Olsztyn II 1:2 (25:22, 22:25, 11:15)
20 2021-02-05 UKS Sokół Nowe Miasto Lubawskie - AZS UWM Olsztyn II 0:2 (16:25, 18:25, 0:0)
21 2020-11-27 AZS UWM Olsztyn - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn 2:0 (25:14, 25:17, 0:0)
22 2020-11-27 AZS UWM Olsztyn - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn 2:0 (25:14, 25:19, 0:0)
23 2021-01-17 SMS Ostróda - IKS Atak Elbląg 2:0 (25:17, 25:12, 0:0)
24 2021-01-17 SMS Ostróda - IKS Atak Elbląg 2:0 (25:17, 25:15, 0:0)
25 2021-02-08 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - SMS Ostróda 0:2 (25:27, 23:25, 0:0)
26 2021-02-08 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - SMS Ostróda 0:2 (14:25, 18:25, 0:0)
27 2020-12-04 AZS UWM Olsztyn II - AZS UWM Olsztyn 0:2 (18:25, 7:25, 0:0)
28 2020-12-04 AZS UWM Olsztyn II - AZS UWM Olsztyn 0:2 (8:25, 9:25, 0:0)
29 2021-01-29 UKS Koszałek Opałek Węgorzewo - UKS Sokół Nowe Miasto Lubawskie 2:0 (25:11, 25:23, 0:0)
30 2021-01-29 UKS Koszałek Opałek Węgorzewo - UKS Sokół Nowe Miasto Lubawskie 2:0 (25:12, 25:14, 0:0)
31 2021-01-22 AZS UWM Olsztyn - UKS Koszałek Opałek Węgorzewo 2:0 (25:6, 25:10, 0:0)
32 2021-01-22 AZS UWM Olsztyn - UKS Koszałek Opałek Węgorzewo 2:0 (25:13, 25:7, 0:0)
33 2020-12-19 SMS Ostróda - AZS UWM Olsztyn II 2:0 (25:17, 25:18, 0:0)
34 2020-12-19 SMS Ostróda - AZS UWM Olsztyn II 2:0 (25:15, 25:18, 0:0)
35 2020-12-05 IKS Atak Elbląg - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn 2:0 (25:12, 25:19, 0:0)
36 2020-12-05 IKS Atak Elbląg - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn 2:0 (25:23, 25:13, 0:0)
37 2021-01-31 AZS UWM Olsztyn II - IKS Atak Elbląg 0:2 (18:25, 21:25, 0:0)
38 2021-01-31 AZS UWM Olsztyn II - IKS Atak Elbląg 0:2 (10:25, 23:25, 0:0)
39 2021-01-31 UKS Koszałek Opałek Węgorzewo - SMS Ostróda 1:2 (20:25, 25:19, 12:15)
40 2021-01-31 UKS Koszałek Opałek Węgorzewo - SMS Ostróda 1:2 (25:20, 22:25, 11:15)
41 2020-12-29 UKS Sokół Nowe Miasto Lubawskie - AZS UWM Olsztyn 0:2 (0:25, 0:25, 0:0)
42 2020-12-29 UKS Sokół Nowe Miasto Lubawskie - AZS UWM Olsztyn 0:2 (0:25, 0:25, 0:0)