Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Młodzicy

Etap 8

Grupa FIN

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1AZS UWM Olsztyn 3661162133
2PUKS Wiktoria Szczytno 3553161143
3SMS Ostróda 3435163169
4IKS Atak Elbląg 3316126167
1 2020-03-07 AZS UWM Olsztyn - SMS Ostróda 2:0 (25:20, 25:22, 0:0)
2 2020-03-07 IKS Atak Elbląg - PUKS Wiktoria Szczytno 0:2 (15:25, 12:25, 0:0)
3 2020-03-07 PUKS Wiktoria Szczytno - AZS UWM Olsztyn 1:2 (17:25, 25:22, 0:0, 12:15)
4 2020-03-07 IKS Atak Elbląg - SMS Ostróda 1:2 (25:22, 19:25, 0:0, 18:20)
5 2020-03-08 SMS Ostróda - PUKS Wiktoria Szczytno 1:2 (22:25, 25:17, 7:15)
6 2020-03-08 AZS UWM Olsztyn - IKS Atak Elbląg 2:0 (25:22, 25:15, 0:0)

Etap 7

Grupa FIN

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1AZS UWM Olsztyn 3660153113
2IKS Atak Elbląg 3434144159
3PUKS Wiktoria Szczytno 3435152163
4SMS Ostróda 3425149163
1 2020-02-15 PUKS Wiktoria Szczytno - SMS Ostróda 1:2 (29:27, 22:25, 9:15)
2 2020-02-15 AZS UWM Olsztyn - IKS Atak Elbląg 2:0 (27:25, 25:21, 0:0)
3 2020-02-15 IKS Atak Elbląg - PUKS Wiktoria Szczytno 1:2 (15:25, 25:23, 6:15)
4 2020-02-15 AZS UWM Olsztyn - SMS Ostróda 2:0 (25:14, 26:24, 0:0)
5 2020-02-16 SMS Ostróda - IKS Atak Elbląg 0:2 (25:27, 19:25, 0:0)
6 2020-02-16 PUKS Wiktoria Szczytno - AZS UWM Olsztyn 0:2 (17:25, 12:25, 0:0)

Etap 6

Grupa BARAŻ

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1IKS Atak Elbląg 244111071
2SMS Ostróda 23329598
3UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 220464100
1 2020-02-09 SMS Ostróda - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 2:0 (25:15, 25:23, 0:0)
2 2020-02-09 IKS Atak Elbląg - SMS Ostróda 2:1 (20:25, 25:11, 15:9)
3 2020-02-09 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - IKS Atak Elbląg 0:2 (9:25, 17:25, 0:0)

Etap 5

Grupa I LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1PUKS Wiktoria Szczytno 244111299
2AZS UWM Olsztyn 23229183
3SMS Ostróda 221491112
1 2020-02-02 PUKS Wiktoria Szczytno - SMS Ostróda 2:1 (22:25, 25:20, 15:13)
2 2020-02-02 AZS UWM Olsztyn - PUKS Wiktoria Szczytno 0:2 (19:25, 22:25, 0:0)
3 2020-02-02 SMS Ostróda - AZS UWM Olsztyn 0:2 (17:25, 16:25, 0:0)

Grupa II LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1IKS Atak Elbląg 244010073
2UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 23229271
3UKS Green Volley Ełk 220452100
1 2020-02-02 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - UKS Green Volley Ełk 2:0 (25:9, 25:12, 0:0)
2 2020-02-02 IKS Atak Elbląg - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 2:0 (25:19, 25:23, 0:0)
3 2020-02-02 UKS Green Volley Ełk - IKS Atak Elbląg 0:2 (17:25, 14:25, 0:0)

Grupa III LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Omega Mrągowo 2442128120
2AZS UWM Olsztyn II2224120128
1 2020-02-02 MUKS Omega Mrągowo - AZS UWM Olsztyn II 2:1 (24:26, 25:23, 0:0, 18:16)
2 2020-02-02 AZS UWM Olsztyn II - MUKS Omega Mrągowo 1:2 (25:21, 22:25, 8:15)

Etap 4

Grupa I LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1AZS UWM Olsztyn 244010070
2PUKS Wiktoria Szczytno 2323107113
3IKS Atak Elbląg 221489113
1 2020-01-11 IKS Atak Elbląg - PUKS Wiktoria Szczytno 1:2 (25:19, 21:25, 17:19)
2 2020-01-11 AZS UWM Olsztyn - IKS Atak Elbląg 2:0 (25:12, 25:14, 0:0)
3 2020-01-11 PUKS Wiktoria Szczytno - AZS UWM Olsztyn 0:2 (23:25, 21:25, 0:0)

Grupa II LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS Ostróda 244111274
2UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 232389105
3MUKS Omega Mrągowo 2224101123
1 2020-01-11 MUKS Omega Mrągowo - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 1:2 (25:21, 20:25, 10:15)
2 2020-01-11 SMS Ostróda - MUKS Omega Mrągowo 2:1 (22:25, 25:14, 15:7)
3 2020-01-11 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - SMS Ostróda 0:2 (18:25, 10:25, 0:0)

Grupa III LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Green Volley Ełk 244010077
2AZS UWM Olsztyn II220477100
1 2020-01-11 AZS UWM Olsztyn II - UKS Green Volley Ełk 0:2 (23:25, 23:25, 0:0)
2 2020-01-11 UKS Green Volley Ełk - AZS UWM Olsztyn II 2:0 (25:21, 25:10, 0:0)

Etap 3

Grupa I LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1AZS UWM Olsztyn 233211286
2IKS Atak Elbląg 23227595
3SMS Ostróda 2323106112
1 2019-11-23 IKS Atak Elbląg - AZS UWM Olsztyn 0:2 (16:25, 9:25, 0:0)
2 2019-11-23 SMS Ostróda - IKS Atak Elbląg 0:2 (23:25, 22:25, 0:0)
3 2019-11-23 AZS UWM Olsztyn - SMS Ostróda 1:2 (25:19, 25:27, 12:15)

Grupa II LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1PUKS Wiktoria Szczytno 233211275
2MUKS Omega Mrągowo 2333110121
3UKS Green Volley Ełk 232379105
1 2019-11-17 MUKS Omega Mrągowo - UKS Green Volley Ełk 1:2 (25:19, 22:25, 0:0, 8:15)
2 2019-11-17 PUKS Wiktoria Szczytno - MUKS Omega Mrągowo 1:2 (22:25, 25:13, 0:0, 15:17)
3 2019-11-17 UKS Green Volley Ełk - PUKS Wiktoria Szczytno 0:2 (13:25, 7:25, 0:0)

Grupa III LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 244212396
2AZS UWM Olsztyn II222496123
1 2019-11-24 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - AZS UWM Olsztyn II 2:1 (20:25, 25:15, 15:7)
2 2019-11-24 AZS UWM Olsztyn II - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 1:2 (25:23, 13:25, 11:15)

Etap 2

Grupa I LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS Ostróda 244010070
2IKS Atak Elbląg 23229495
3PUKS Wiktoria Szczytno 220475104
1 2019-10-20 SMS Ostróda - PUKS Wiktoria Szczytno 2:0 (25:8, 25:22, 0:0)
2 2019-10-20 IKS Atak Elbląg - SMS Ostróda 0:2 (18:25, 22:25, 0:0)
3 2019-10-20 PUKS Wiktoria Szczytno - IKS Atak Elbląg 0:2 (18:25, 27:29, 0:0)

Grupa II LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1AZS UWM Olsztyn 244010062
2MUKS Omega Mrągowo 23228188
3UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 220469100
1 2019-10-20 MUKS Omega Mrągowo - AZS UWM Olsztyn 0:2 (11:25, 20:25, 0:0)
2 2019-10-20 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - MUKS Omega Mrągowo 0:2 (16:25, 22:25, 0:0)
3 2019-10-20 AZS UWM Olsztyn - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 2:0 (25:13, 25:18, 0:0)

Grupa III LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Green Volley Ełk 244010063
2AZS UWM Olsztyn II220463100
1 2019-10-20 UKS Green Volley Ełk - AZS UWM Olsztyn II 2:0 (25:11, 25:14, 0:0)
2 2019-10-20 AZS UWM Olsztyn II - UKS Green Volley Ełk 0:2 (20:25, 18:25, 0:0)

Etap 1

Grupa I LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1IKS Atak Elbląg 244010067
2SMS Ostróda 23228778
3UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 220458100
1 2019-10-06 SMS Ostróda - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 2:0 (25:13, 25:15, 0:0)
2 2019-10-06 IKS Atak Elbląg - SMS Ostróda 2:0 (25:20, 25:17, 0:0)
3 2019-10-06 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - IKS Atak Elbląg 0:2 (12:25, 18:25, 0:0)

Grupa II LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1PUKS Wiktoria Szczytno 244010048
2MUKS Omega Mrągowo 23228192
3UKS Green Volley Ełk 220459100
1 2019-10-06 UKS Green Volley Ełk - MUKS Omega Mrągowo 0:2 (20:25, 22:25, 0:0)
2 2019-10-06 PUKS Wiktoria Szczytno - UKS Green Volley Ełk 2:0 (25:11, 25:6, 0:0)
3 2019-10-06 MUKS Omega Mrągowo - PUKS Wiktoria Szczytno 0:2 (19:25, 12:25, 0:0)

Grupa III LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1AZS UWM Olsztyn 244010051
2AZS UWM Olsztyn II220451100
1 2019-10-05 AZS UWM Olsztyn - AZS UWM Olsztyn II 2:0 (25:14, 25:8, 0:0)
2 2019-10-05 AZS UWM Olsztyn II - AZS UWM Olsztyn 0:2 (21:25, 8:25, 0:0)