Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Kadetki

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UMKS Mikro Ełk 815215617474
2UKS Chemik SMS Olsztyn 815215629509
3UKS Chemik SMS Olsztyn II8111417650664
4Energa MKS Truso Elbląg 610139463417
5UKS Salos Ełk 99027406676
6SMS Ostróda 56612382407
1 2020-11-07 UKS Salos Ełk - UKS Chemik SMS Olsztyn 0:3 (12:25, 22:25, 12:25)
2 2020-11-18 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Chemik SMS Olsztyn II 3:2 (25:22, 18:25, 25:21, 21:25, 15:6)
3 2020-12-31 SMS Ostróda - UMKS Mikro Ełk 0:0
4 2020-10-24 UMKS Mikro Ełk - UKS Salos Ełk 3:0 (25:11, 25:17, 25:14)
5 2020-12-05 UKS Chemik SMS Olsztyn II - SMS Ostróda 3:2 (25:19, 26:24, 19:25, 23:25, 15:6)
6 2020-12-30 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Chemik SMS Olsztyn 0:0
7 2020-11-15 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Salos Ełk 3:0 (25:9, 25:8, 25:13)
8 2020-12-18 SMS Ostróda - UKS Chemik SMS Olsztyn 0:3 (21:25, 20:25, 21:25)
9 2020-11-07 UMKS Mikro Ełk - UKS Chemik SMS Olsztyn II 3:0 (25:10, 25:20, 25:22)
10 2020-11-07 UKS Salos Ełk - UKS Chemik SMS Olsztyn II 0:3 (14:25, 12:25, 17:25)
11 2020-11-15 UKS Chemik SMS Olsztyn - UMKS Mikro Ełk 3:0 (25:23, 25:20, 25:18)
12 2020-12-31 Energa MKS Truso Elbląg - SMS Ostróda 0:0
13 2021-01-16 SMS Ostróda - UKS Salos Ełk 0:0
14 2020-11-22 UMKS Mikro Ełk - Energa MKS Truso Elbląg 3:0 (25:22, 25:8, 25:12)
15 2020-12-04 UKS Chemik SMS Olsztyn II - UKS Chemik SMS Olsztyn 0:3 (27:29, 15:25, 12:25)
16 2020-12-20 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Salos Ełk 3:0 (25:23, 25:13, 25:15)
17 2021-01-14 UKS Chemik SMS Olsztyn II - Energa MKS Truso Elbląg 1:3 (19:25, 19:25, 25:21, 19:25)
18 2020-12-06 UMKS Mikro Ełk - SMS Ostróda 3:0 (25:18, 25:22, 25:17)
19 2020-12-05 UKS Salos Ełk - UMKS Mikro Ełk 0:3 (10:25, 22:25, 11:25)
20 2020-12-05 SMS Ostróda - UKS Chemik SMS Olsztyn II 0:0
21 2020-12-13 UKS Chemik SMS Olsztyn - Energa MKS Truso Elbląg 3:1 (25:14, 19:25, 25:14, 25:18)
22 2020-12-20 UKS Salos Ełk - Energa MKS Truso Elbląg 0:3 (5:25, 21:25, 11:25)
23 2020-12-12 UKS Chemik SMS Olsztyn - SMS Ostróda 3:1 (25:21, 25:23, 22:25, 25:20)
24 2021-01-15 UKS Chemik SMS Olsztyn II - UMKS Mikro Ełk 2:3 (22:25, 25:21, 23:25, 25:20, 9:15)
25 2021-01-13 UKS Chemik SMS Olsztyn II - UKS Salos Ełk 3:0 (26:24, 25:15, 25:23)
26 2020-11-26 UMKS Mikro Ełk - UKS Chemik SMS Olsztyn 3:0 (25:18, 25:19, 25:22)
27 2020-12-30 SMS Ostróda - Energa MKS Truso Elbląg 0:0
28 2021-01-15 UKS Salos Ełk - SMS Ostróda 0:3 (20:25, 18:25, 14:25)
29 2021-01-12 Energa MKS Truso Elbląg - UMKS Mikro Ełk 0:0
30 2021-01-09 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Chemik SMS Olsztyn II 0:0