Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Kadetki

Etap 4

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Energa MKS Truso Elbląg 246015075
2UKS Ares Nowa Sól 2334133148
3MMKS Kędzierzyn-Koźle 2216110170
1 2021-03-18 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Ares Nowa Sól 3:0 (25:11, 25:8, 25:19)
2 2021-03-19 UKS Ares Nowa Sól - MMKS Kędzierzyn-Koźle 3:1 (20:25, 25:18, 25:19, 25:11)
3 2021-03-19 Energa MKS Truso Elbląg - MMKS Kędzierzyn-Koźle 3:0 (25:12, 25:10, 25:15)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UMKS MOS Wola Warszawa 2462174142
2MUKS Joker Świecie 2353174136
3UKS Pomorzanie Pogodno Orliki Szczecin 220680150
1 2021-03-18 MUKS Joker Świecie - UKS Pomorzanie Pogodno Orliki Szczecin 3:0 (25:9, 25:15, 25:13)
2 2021-03-19 UKS Pomorzanie Pogodno Orliki Szczecin - UMKS MOS Wola Warszawa 0:3 (12:25, 13:25, 18:25)
3 2021-03-19 MUKS Joker Świecie - UMKS MOS Wola Warszawa 2:3 (22:25, 25:17, 16:25, 25:17, 11:15)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
12 miejsce Gr.B 246015089
21 miejsce Gr.B 2460155113
33 miejsce Gr.B 12328994
41 miejsce Gr.A 2206115155
52 miejsce Gr.A 220687150
63 miejsce Gr.A 11239489
1 2021-03-20 3 miejsce Gr.A - 3 miejsce Gr.B 2:3 (25:7, 12:25, 19:25, 25:17, 13:15)
2 2021-03-20 1 miejsce Gr.A - 2 miejsce Gr.B 0:3 (15:25, 17:25, 20:25)
3 2021-03-20 2 miejsce Gr.A - 1 miejsce Gr.B 0:3 (19:25, 18:25, 13:25)
4 2021-03-21 2 miejsce Gr.A - 2 miejsce Gr.B 0:3 (16:25, 8:25, 13:25)
5 2021-03-21 1 miejsce Gr.A - 1 miejsce Gr.B 0:3 (25:27, 12:25, 26:28)

Etap 3

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Energa MKS Truso Elbląg 3691249204
2UKS Chemik SMS Olsztyn 3574260226
3UMKS Mikro Ełk 3448243253
4UKS Chemik SMS Olsztyn II3329188257
1 2021-02-05 Energa MKS Truso Elbląg - UMKS Mikro Ełk 3:0 (26:24, 25:22, 25:15)
2 2021-02-05 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Chemik SMS Olsztyn II 3:0 (25:19, 25:19, 25:15)
3 2021-02-06 UMKS Mikro Ełk - UKS Chemik SMS Olsztyn II 3:2 (23:25, 25:12, 19:25, 25:8, 15:11)
4 2021-02-06 UKS Chemik SMS Olsztyn - Energa MKS Truso Elbląg 1:3 (25:21, 23:25, 25:27, 16:25)
5 2021-02-07 UKS Chemik SMS Olsztyn II - Energa MKS Truso Elbląg 0:3 (17:25, 19:25, 18:25)
6 2021-02-07 UMKS Mikro Ełk - UKS Chemik SMS Olsztyn 1:3 (16:25, 20:25, 25:21, 14:25)

Etap 2

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Energa MKS Truso Elbląg 24601500
2UKS Salos Ełk 20060150
1 2021-01-31 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Salos Ełk 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
2 2021-01-31 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Salos Ełk 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Chemik SMS Olsztyn II2462183173
2SMS Ostróda 2226173183
1 2021-01-31 UKS Chemik SMS Olsztyn II - SMS Ostróda 3:0 (25:21, 25:23, 25:22)
2 2021-01-31 UKS Chemik SMS Olsztyn II - SMS Ostróda 3:2 (22:25, 17:25, 29:27, 25:17, 15:13)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Chemik SMS Olsztyn 1018268788666
2UMKS Mikro Ełk 1018258784608
3Energa MKS Truso Elbląg 10172315802740
4UKS Chemik SMS Olsztyn II10141722812841
5SMS Ostróda 10131422744784
6UKS Salos Ełk 1010030460751
1 2020-11-07 UKS Salos Ełk - UKS Chemik SMS Olsztyn 0:3 (12:25, 22:25, 12:25)
2 2020-11-18 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Chemik SMS Olsztyn II 3:2 (25:22, 18:25, 25:21, 21:25, 15:6)
3 2021-01-23 SMS Ostróda - UMKS Mikro Ełk 0:3 (8:25, 10:25, 20:25)
4 2020-10-24 UMKS Mikro Ełk - UKS Salos Ełk 3:0 (25:11, 25:17, 25:14)
5 2020-12-05 UKS Chemik SMS Olsztyn II - SMS Ostróda 3:2 (25:19, 26:24, 19:25, 23:25, 15:6)
6 2021-01-20 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Chemik SMS Olsztyn 3:2 (25:7, 25:18, 15:25, 18:25, 15:9)
7 2020-11-15 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Salos Ełk 3:0 (25:9, 25:8, 25:13)
8 2020-12-18 SMS Ostróda - UKS Chemik SMS Olsztyn 0:3 (21:25, 20:25, 21:25)
9 2020-11-07 UMKS Mikro Ełk - UKS Chemik SMS Olsztyn II 3:0 (25:10, 25:20, 25:22)
10 2020-11-07 UKS Salos Ełk - UKS Chemik SMS Olsztyn II 0:3 (14:25, 12:25, 17:25)
11 2020-11-15 UKS Chemik SMS Olsztyn - UMKS Mikro Ełk 3:0 (25:23, 25:20, 25:18)
12 2021-01-27 Energa MKS Truso Elbląg - SMS Ostróda 3:0 (25:14, 25:17, 25:18)
13 2021-01-16 SMS Ostróda - UKS Salos Ełk 3:0 (25:23, 25:10, 25:21)
14 2020-11-22 UMKS Mikro Ełk - Energa MKS Truso Elbląg 3:0 (25:22, 25:8, 25:12)
15 2020-12-04 UKS Chemik SMS Olsztyn II - UKS Chemik SMS Olsztyn 0:3 (27:29, 15:25, 12:25)
16 2020-12-20 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Salos Ełk 3:0 (25:23, 25:13, 25:15)
17 2021-01-14 UKS Chemik SMS Olsztyn II - Energa MKS Truso Elbląg 1:3 (19:25, 19:25, 25:21, 19:25)
18 2020-12-06 UMKS Mikro Ełk - SMS Ostróda 3:0 (25:18, 25:22, 25:17)
19 2020-12-05 UKS Salos Ełk - UMKS Mikro Ełk 0:3 (10:25, 22:25, 11:25)
20 2021-01-21 SMS Ostróda - UKS Chemik SMS Olsztyn II 2:3 (22:25, 20:25, 25:20, 25:18, 10:15)
21 2020-12-13 UKS Chemik SMS Olsztyn - Energa MKS Truso Elbląg 3:1 (25:14, 19:25, 25:14, 25:18)
22 2020-12-20 UKS Salos Ełk - Energa MKS Truso Elbląg 0:3 (5:25, 21:25, 11:25)
23 2020-12-12 UKS Chemik SMS Olsztyn - SMS Ostróda 3:1 (25:21, 25:23, 22:25, 25:20)
24 2021-01-15 UKS Chemik SMS Olsztyn II - UMKS Mikro Ełk 2:3 (22:25, 25:21, 23:25, 25:20, 9:15)
25 2021-01-13 UKS Chemik SMS Olsztyn II - UKS Salos Ełk 3:0 (26:24, 25:15, 25:23)
26 2020-11-26 UMKS Mikro Ełk - UKS Chemik SMS Olsztyn 3:0 (25:18, 25:19, 25:22)
27 2021-01-28 SMS Ostróda - Energa MKS Truso Elbląg 3:1 (25:14, 25:19, 23:25, 25:12)
28 2021-01-15 UKS Salos Ełk - SMS Ostróda 0:3 (20:25, 18:25, 14:25)
29 2021-01-25 Energa MKS Truso Elbląg - UMKS Mikro Ełk 3:1 (25:22, 21:25, 25:22, 25:23)
30 2021-01-22 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Chemik SMS Olsztyn II 3:0 (25:22, 25:22, 25:15)