ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodzików Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Mężczyzn OLSA

Kadetki

Etap 1

Grupa A

Lp. Zespół Mecze Zw Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Chemik SMS Olsztyn 5515151398242
2SPS Sparta Braniewo 5412124383312
3SMS Ostróda 539107382364
4UMKS Mikro Ełk 626814429515
5ZSS UKS Maratończyk Ełk 700221410569
1 2022-10-08 SMS Ostróda - ZSS UKS Maratończyk Ełk 3:0 (25:22, 25:22, 25:17)
2 2022-10-08 UMKS Mikro Ełk - SPS Sparta Braniewo 1:3 (13:25, 25:23, 17:25, 24:26)
3 2022-10-15 ZSS UKS Maratończyk Ełk - UMKS Mikro Ełk 1:3 (25:21, 16:25, 21:25, 19:25)
4 2022-10-12 UKS Chemik SMS Olsztyn - SMS Ostróda 3:1 (23:25, 25:16, 25:13, 25:20)
5 2022-10-22 UMKS Mikro Ełk - UKS Chemik SMS Olsztyn 0:3 (17:25, 7:25, 13:25)
6 2022-10-21 SPS Sparta Braniewo - ZSS UKS Maratończyk Ełk 3:0 (25:13, 25:16, 25:18)
7 2022-11-03 UKS Chemik SMS Olsztyn - SPS Sparta Braniewo 3:0 (25:22, 25:17, 25:19)
8 2022-11-05 SMS Ostróda - UMKS Mikro Ełk 3:1 (25:13, 25:18, 21:25, 25:14)
9 2022-11-19 SPS Sparta Braniewo - SMS Ostróda 3:0 (25:15, 25:23, 26:24)
10 2022-11-23 ZSS UKS Maratończyk Ełk - UKS Chemik SMS Olsztyn 0:3 (9:25, 9:25, 14:25)
11 2022-11-20 ZSS UKS Maratończyk Ełk - SMS Ostróda 0:3 (18:25, 20:25, 21:25)
12 2022-11-26 SPS Sparta Braniewo - UMKS Mikro Ełk 3:0 (25:19, 25:13, 25:17)
13 2022-12-03 UMKS Mikro Ełk - ZSS UKS Maratończyk Ełk 3:1 (23:25, 25:21, 25:23, 25:20)
14 2022-12-07 SMS Ostróda - UKS Chemik SMS Olsztyn 0:0
15 2022-12-10 UKS Chemik SMS Olsztyn - UMKS Mikro Ełk 0:0
16 2022-12-10 ZSS UKS Maratończyk Ełk - SPS Sparta Braniewo 0:0
17 2022-12-17 SPS Sparta Braniewo - UKS Chemik SMS Olsztyn 0:0
18 2022-12-17 UMKS Mikro Ełk - SMS Ostróda 0:0
19 2023-01-14 SMS Ostróda - SPS Sparta Braniewo 0:0
20 2022-11-23 UKS Chemik SMS Olsztyn - ZSS UKS Maratończyk Ełk 3:0 (25:10, 25:10, 25:21)

Grupa B

Lp. Zespół Mecze Zw Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Green Volley Ełk 6618182497287
2Energa MKS Truso Elbląg 5412124395276
3UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 7412159541440
4UKS Chemik SMS Olsztyn II52679311303
5UKS Olimp Bartoszyce 826619460546
6UKS Salos Ełk 50001523375
1 2022-10-08 UKS Chemik SMS Olsztyn II - UKS Olimp Bartoszyce 3:0 (26:24, 25:22, 25:18)
2 2022-10-08 UKS Green Volley Ełk - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 3:1 (23:25, 25:16, 25:17, 25:19)
3 2022-10-09 UKS Salos Ełk - Energa MKS Truso Elbląg 0:3 (4:25, 6:25, 13:25)
4 2022-10-15 UKS Olimp Bartoszyce - Energa MKS Truso Elbląg 0:3 (10:25, 24:26, 18:25)
5 2022-10-10 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - UKS Salos Ełk 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
6 2022-10-14 UKS Chemik SMS Olsztyn II - UKS Green Volley Ełk 0:3 (7:25, 6:25, 9:25)
7 2022-10-22 UKS Green Volley Ełk - UKS Olimp Bartoszyce 3:0 (25:12, 25:21, 25:13)
8 2022-10-10 UKS Salos Ełk - UKS Chemik SMS Olsztyn II 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
9 2022-10-23 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 3:1 (23:25, 25:23, 25:12, 29:27)
10 2022-11-05 UKS Olimp Bartoszyce - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 0:3 (15:25, 20:25, 12:25)
11 2022-12-17 UKS Chemik SMS Olsztyn II - Energa MKS Truso Elbląg 0:0
12 2022-10-10 UKS Green Volley Ełk - UKS Salos Ełk 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
13 2022-10-10 UKS Salos Ełk - UKS Olimp Bartoszyce 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
14 2022-11-19 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Green Volley Ełk 0:3 (20:25, 24:26, 23:25)
15 2022-11-19 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - UKS Chemik SMS Olsztyn II 3:0 (25:20, 25:13, 25:13)
16 2022-11-30 UKS Olimp Bartoszyce - UKS Chemik SMS Olsztyn II 3:1 (26:24, 25:18, 11:25, 27:25)
17 2022-10-14 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - UKS Green Volley Ełk 1:3 (22:25, 12:25, 25:23, 16:25)
18 2022-12-03 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Olimp Bartoszyce 3:0 (25:11, 25:9, 25:18)
19 2023-01-08 UKS Green Volley Ełk - UKS Chemik SMS Olsztyn II 0:0
20 2022-12-10 UKS Olimp Bartoszyce - UKS Green Volley Ełk 0:0
21 2022-12-10 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - Energa MKS Truso Elbląg 0:0
22 2022-10-29 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - UKS Olimp Bartoszyce 3:0 (25:17, 27:25, 25:7)
23 2022-12-17 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Chemik SMS Olsztyn II 0:0
24 2023-01-14 UKS Green Volley Ełk - Energa MKS Truso Elbląg 0:0
25 2023-01-14 UKS Chemik SMS Olsztyn II - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 0:0