Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Kadeci

Etap 4

Grupa 1/4 MP Kadetów

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Gwardia Wrocław 246015098
2AZS UWM Olsztyn 2334153152
3RCS Czarni Radom 2216126179
1 2020-02-27 AZS UWM Olsztyn - KS Gwardia Wrocław 0:3 (13:25, 17:25, 19:25)
2 2020-02-28 KS Gwardia Wrocław - RCS Czarni Radom 3:0 (25:16, 25:16, 25:17)
3 2020-02-28 RCS Czarni Radom - AZS UWM Olsztyn 1:3 (31:29, 15:25, 10:25, 21:25)

Grupa 1/4 MP Kadetów

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Jastrzębski Węgiel 246015093
2MKST Astra Nowa Sól 2334142163
3UKS Bronek Koszalin 2216133169
1 2020-02-27 Jastrzębski Węgiel - MKST Astra Nowa Sól 3:0 (25:15, 25:13, 25:20)
2 2020-02-28 MKST Astra Nowa Sól - UKS Bronek Koszalin 3:1 (19:25, 25:23, 25:19, 25:21)
3 2020-02-28 UKS Bronek Koszalin - Jastrzębski Węgiel 0:3 (15:25, 14:25, 16:25)

Grupa 1/4 MP Kadetów

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
11 miejsce Gr.B 2461170138
21 miejsce Gr.A 2343165145
32 miejsce Gr.B 2333125131
43 miejsce Gr.A 12307554
52 miejsce Gr.A 2206104150
63 miejsce Gr.B 11035475
1 2020-02-29 3 miejsce Gr.A - 3 miejsce Gr.B 3:0 (25:20, 25:19, 25:15)
2 2020-02-29 1 miejsce Gr.A - 2 miejsce Gr.B 3:0 (25:8, 25:22, 25:20)
3 2020-02-29 2 miejsce Gr.A - 1 miejsce Gr.B 0:3 (20:25, 10:25, 18:25)
4 2020-03-01 2 miejsce Gr.A - 2 miejsce Gr.B 0:3 (14:25, 19:25, 23:25)
5 2020-03-01 1 miejsce Gr.A - 1 miejsce Gr.B 1:3 (25:20, 22:25, 22:25, 21:25)

Etap 3

Grupa FIN

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1AZS UWM Olsztyn 2463211186
2SMS Ostróda 2355204209
3IKS Atak Elbląg 2236179199
1 2020-02-15 IKS Atak Elbląg - AZS UWM Olsztyn 1:3 (20:25, 9:25, 30:28, 19:25)
2 2020-02-15 SMS Ostróda - IKS Atak Elbląg 3:2 (20:25, 11:25, 25:22, 25:19, 15:10)
3 2020-02-15 AZS UWM Olsztyn - SMS Ostróda 3:2 (22:25, 21:25, 25:23, 25:22, 15:13)

Etap 2

Grupa FIN

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1AZS UWM Olsztyn 3584259256
2SMS Ostróda 3574269210
3IKS Atak Elbląg 3565239225
4PUKS Wiktoria Szczytno 3319172248
1 2020-02-08 AZS UWM Olsztyn - PUKS Wiktoria Szczytno 3:0 (25:15, 25:17, 25:19)
2 2020-02-08 SMS Ostróda - IKS Atak Elbląg 3:0 (25:19, 25:19, 25:17)
3 2020-02-08 IKS Atak Elbląg - AZS UWM Olsztyn 3:2 (23:25, 20:25, 25:13, 25:18, 16:14)
4 2020-02-08 SMS Ostróda - PUKS Wiktoria Szczytno 3:1 (23:25, 25:10, 25:18, 25:13)
5 2020-02-09 PUKS Wiktoria Szczytno - IKS Atak Elbląg 0:3 (22:25, 16:25, 17:25)
6 2020-02-09 AZS UWM Olsztyn - SMS Ostróda 3:1 (11:25, 25:22, 28:26, 25:23)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1AZS UWM Olsztyn 815239747621
2SMS Ostróda 814206613460
3IKS Atak Elbląg 8121517676690
4PUKS Wiktoria Szczytno 8111017569621
5AZS UWM Olsztyn II88524489702
1 2019-10-13 SMS Ostróda - IKS Atak Elbląg 3:0 (25:18, 25:15, 25:8)
2 2019-10-12 PUKS Wiktoria Szczytno - AZS UWM Olsztyn II 3:0 (25:20, 25:19, 25:17)
3 2019-10-19 AZS UWM Olsztyn II - AZS UWM Olsztyn 0:3 (19:25, 10:25, 14:25)
4 2019-10-19 SMS Ostróda - PUKS Wiktoria Szczytno 3:0 (25:15, 25:18, 25:22)
5 2019-10-26 PUKS Wiktoria Szczytno - IKS Atak Elbląg 3:1 (20:25, 25:16, 28:26, 25:23)
6 2019-10-26 AZS UWM Olsztyn - SMS Ostróda 3:1 (25:20, 25:17, 20:25, 25:22)
7 2019-11-24 IKS Atak Elbląg - AZS UWM Olsztyn II 3:1 (25:10, 25:19, 21:25, 25:14)
8 2019-11-16 PUKS Wiktoria Szczytno - AZS UWM Olsztyn 0:3 (14:25, 25:27, 18:25)
9 2019-11-23 AZS UWM Olsztyn - IKS Atak Elbląg 3:2 (25:23, 25:22, 25:27, 21:25, 15:8)
10 2019-11-08 AZS UWM Olsztyn II - SMS Ostróda 0:3 (7:25, 9:25, 16:25)
11 2019-12-16 IKS Atak Elbląg - SMS Ostróda 0:3 (10:25, 17:25, 19:25)
12 2019-11-30 AZS UWM Olsztyn II - PUKS Wiktoria Szczytno 1:3 (25:22, 14:25, 23:25, 14:25)
13 2019-12-14 AZS UWM Olsztyn - AZS UWM Olsztyn II 3:1 (20:25, 25:19, 25:19, 25:4)
14 2019-12-14 PUKS Wiktoria Szczytno - SMS Ostróda 0:3 (19:25, 21:25, 16:25)
15 2019-12-15 IKS Atak Elbląg - PUKS Wiktoria Szczytno 3:0 (25:17, 25:16, 25:21)
16 2020-01-14 SMS Ostróda - AZS UWM Olsztyn 1:3 (25:18, 19:25, 19:25, 16:25)
17 2020-01-12 AZS UWM Olsztyn II - IKS Atak Elbląg 2:3 (26:24, 26:24, 23:25, 16:25, 14:16)
18 2020-01-12 AZS UWM Olsztyn - PUKS Wiktoria Szczytno 3:1 (25:14, 22:25, 25:19, 25:19)
19 2020-02-01 IKS Atak Elbląg - AZS UWM Olsztyn 3:2 (25:22, 22:25, 25:18, 21:25, 16:14)
20 2020-01-17 SMS Ostróda - AZS UWM Olsztyn II 3:0 (25:17, 25:9, 25:16)