Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Juniorki

Etap 4

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Szamotulanin Szamotuły 123211096
2UKS Chemik SMS Olsztyn 112396110
1 2021-03-06 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Szamotulanin Szamotuły 2:3 (13:25, 25:22, 23:25, 25:23, 10:15)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1GKS Wieżyca 2011 Stężyca 2461171114
2MKS Dąbrowa Górnicza 2343150137
3MKS IgnerHome Świdnica 220680150
1 2021-03-06 GKS Wieżyca 2011 Stężyca - MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (21:25, 25:23, 25:11, 25:16)
2 2021-03-07 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS IgnerHome Świdnica 3:0 (25:10, 25:16, 25:15)
3 2021-03-07 GKS Wieżyca 2011 Stężyca - MKS IgnerHome Świdnica 3:0 (25:13, 25:12, 25:14)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
12 miejsce Gr.B 12307562
21 miejsce Gr.B 12319782
32 miejsce Gr.A 11138297
41 miejsce Gr.A 11036275
1 2021-03-08 1 miejsce Gr.A - 2 miejsce Gr.B 0:3 (18:25, 22:25, 22:25)
2 2021-03-08 2 miejsce Gr.A - 1 miejsce Gr.B 1:3 (25:22, 19:25, 18:25, 20:25)
3 2021-03-09 2 miejsce Gr.A - 2 miejsce Gr.B 0:0
4 2021-03-09 1 miejsce Gr.A - 1 miejsce Gr.B 0:0

Etap 3

Grupa FIN

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Chemik SMS Olsztyn 3691248207
2SMS Ostróda 3563209198
3Energa MKS Truso Elbląg 3446230233
4MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława 3309177226
1 2021-02-19 UKS Chemik SMS Olsztyn - Energa MKS Truso Elbląg 3:1 (27:25, 25:22, 21:25, 25:15)
2 2021-02-19 SMS Ostróda - MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława 3:0 (25:17, 25:21, 25:18)
3 2021-02-20 SMS Ostróda - Energa MKS Truso Elbląg 3:0 (25:18, 25:23, 28:26)
4 2021-02-20 MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława - UKS Chemik SMS Olsztyn 0:3 (22:25, 21:25, 21:25)
5 2021-02-21 Energa MKS Truso Elbląg - MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława 3:0 (26:24, 25:12, 25:21)
6 2021-02-21 UKS Chemik SMS Olsztyn - SMS Ostróda 3:0 (25:21, 25:16, 25:19)

Etap 2

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława 2463216190
2UKS Chemik SMS Olsztyn II2236190216
1 2021-01-24 MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława - UKS Chemik SMS Olsztyn II 3:2 (26:28, 23:25, 25:23, 25:15, 15:9)
2 2021-01-24 MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława - UKS Chemik SMS Olsztyn II 3:1 (25:15, 25:23, 23:25, 29:27)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Energa MKS Truso Elbląg 2462188160
2LKS WEL Lidzbark 2226160188
1 2021-02-03 Energa MKS Truso Elbląg - LKS WEL Lidzbark 3:1 (25:16, 25:22, 21:25, 25:15)
2 2021-02-03 Energa MKS Truso Elbląg - LKS WEL Lidzbark 3:1 (25:13, 17:25, 25:21, 25:23)

Etap 1

Grupa A

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Chemik SMS Olsztyn 612180450241
2MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława 610127418339
3LKS WEL Lidzbark 68713374451
4UKS Maratończyk Ełk 66118263474
1 2020-12-08 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Maratończyk Ełk 3:0 (25:8, 25:8, 25:10)
2 2020-10-18 MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława - LKS WEL Lidzbark 3:0 (25:11, 25:7, 25:16)
3 2020-12-13 UKS Maratończyk Ełk - LKS WEL Lidzbark 1:3 (17:25, 25:21, 12:25, 26:28)
4 2020-10-25 MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława - UKS Chemik SMS Olsztyn 0:3 (21:25, 21:25, 17:25)
5 2020-11-22 MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława - UKS Maratończyk Ełk 3:0 (25:13, 25:15, 25:12)
6 2020-11-27 LKS WEL Lidzbark - UKS Chemik SMS Olsztyn 0:3 (14:25, 13:25, 23:25)
7 2020-12-20 UKS Maratończyk Ełk - UKS Chemik SMS Olsztyn 0:3 (8:25, 7:25, 11:25)
8 2020-11-21 LKS WEL Lidzbark - MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława 1:3 (14:25, 27:25, 16:25, 13:25)
9 2020-12-05 LKS WEL Lidzbark - UKS Maratończyk Ełk 3:0 (25:18, 25:16, 25:12)
10 2020-12-06 UKS Chemik SMS Olsztyn - MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława 3:0 (25:10, 25:12, 25:12)
11 2020-12-12 UKS Maratończyk Ełk - MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława 0:3 (16:25, 8:25, 21:25)
12 2020-12-21 UKS Chemik SMS Olsztyn - LKS WEL Lidzbark 3:0 (25:13, 25:14, 25:19)

Grupa B

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS Ostróda 611164476384
2Energa MKS Truso Elbląg 611158517446
3UKS Chemik SMS Olsztyn II68914445506
4UKS Salos Ełk 66418412514
1 2021-01-16 SMS Ostróda - UKS Salos Ełk 3:0 (25:22, 25:16, 26:24)
2 2020-11-18 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Chemik SMS Olsztyn II 3:0 (25:10, 25:14, 25:23)
3 2020-12-20 UKS Salos Ełk - UKS Chemik SMS Olsztyn II 2:3 (19:25, 25:20, 25:15, 18:25, 11:15)
4 2021-01-19 SMS Ostróda - Energa MKS Truso Elbląg 3:0 (25:11, 25:20, 25:21)
5 2020-11-15 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Salos Ełk 3:1 (25:12, 20:25, 25:20, 25:16)
6 2020-12-05 UKS Chemik SMS Olsztyn II - SMS Ostróda 1:3 (17:25, 21:25, 25:14, 22:25)
7 2021-01-15 UKS Salos Ełk - SMS Ostróda 0:3 (16:25, 14:25, 19:25)
8 2021-01-12 UKS Chemik SMS Olsztyn II - Energa MKS Truso Elbląg 2:3 (15:25, 25:22, 23:25, 25:20, 9:15)
9 2021-01-13 UKS Chemik SMS Olsztyn II - UKS Salos Ełk 3:0 (25:18, 25:21, 25:23)
10 2020-12-09 Energa MKS Truso Elbląg - SMS Ostróda 3:1 (25:23, 20:25, 25:17, 25:21)
11 2020-12-20 UKS Salos Ełk - Energa MKS Truso Elbląg 1:3 (25:18, 10:25, 14:25, 19:25)
12 2020-12-11 SMS Ostróda - UKS Chemik SMS Olsztyn II 3:0 (25:8, 25:12, 25:21)