Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Juniorki

Etap 2

Grupa 1/2 Finału MP Juniorek

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ESPES Sparta Warszawa 000000
2UKS Chemik SMS Olsztyn 000000
3UKS Setbol Oświęcim 000000
4ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 000000
1 2020-03-06 UKS Chemik SMS Olsztyn - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 0:0
2 2020-03-06 ESPES Sparta Warszawa - UKS Setbol Oświęcim 0:0
3 2020-03-07 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS Setbol Oświęcim 0:0
4 2020-03-07 UKS Chemik SMS Olsztyn - ESPES Sparta Warszawa 0:0
5 2020-03-08 ESPES Sparta Warszawa - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 0:0
6 2020-03-08 UKS Setbol Oświęcim - UKS Chemik SMS Olsztyn 0:0

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Chemik SMS Olsztyn 1020305830613
2SMS Ostróda 1018279839640
3MKS Truso Elbląg 10151918785737
4MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława 10151618732698
5LKS WEL Lidzbark 10121224708808
6UKS Green Volley Ełk 1010030352750
1 2019-10-13 SMS Ostróda - UKS Green Volley Ełk 3:0 (25:11, 25:3, 25:8)
2 2019-12-06 UKS Chemik SMS Olsztyn - LKS WEL Lidzbark 3:1 (14:25, 25:16, 25:18, 25:21)
3 2019-10-13 MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława - MKS Truso Elbląg 3:2 (27:25, 20:25, 16:25, 25:21, 18:16)
4 2019-10-20 UKS Green Volley Ełk - MKS Truso Elbląg 0:3 (9:25, 16:25, 11:25)
5 2019-10-20 LKS WEL Lidzbark - MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława 0:3 (19:25, 14:25, 12:25)
6 2019-10-20 SMS Ostróda - UKS Chemik SMS Olsztyn 2:3 (21:25, 19:25, 25:15, 25:13, 9:15)
7 2019-10-27 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Green Volley Ełk 3:0 (25:5, 25:13, 25:14)
8 2019-10-27 MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława - SMS Ostróda 0:3 (23:25, 18:25, 18:25)
9 2019-11-30 MKS Truso Elbląg - LKS WEL Lidzbark 3:2 (24:26, 25:13, 25:16, 14:25, 15:8)
10 2019-11-17 UKS Green Volley Ełk - LKS WEL Lidzbark 0:3 (9:25, 12:25, 23:25)
11 2019-11-17 SMS Ostróda - MKS Truso Elbląg 3:0 (25:21, 25:11, 25:20)
12 2019-11-17 UKS Chemik SMS Olsztyn - MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława 3:0 (25:13, 25:18, 25:22)
13 2019-11-22 MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława - UKS Green Volley Ełk 3:0 (25:10, 25:9, 25:15)
14 2019-11-24 MKS Truso Elbląg - UKS Chemik SMS Olsztyn 0:3 (18:25, 14:25, 21:25)
15 2019-11-24 LKS WEL Lidzbark - SMS Ostróda 0:3 (22:25, 19:25, 19:25)
16 2019-12-01 UKS Green Volley Ełk - SMS Ostróda 0:3 (15:25, 4:25, 7:25)
17 2019-12-06 LKS WEL Lidzbark - UKS Chemik SMS Olsztyn 0:3 (13:25, 14:25, 16:25)
18 2019-12-01 MKS Truso Elbląg - MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława 3:0 (25:16, 25:13, 25:23)
19 2019-12-08 MKS Truso Elbląg - UKS Green Volley Ełk 3:0 (25:10, 25:15, 25:14)
20 2019-12-08 MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława - LKS WEL Lidzbark 3:1 (25:18, 25:20, 22:25, 25:18)
21 2019-12-08 UKS Chemik SMS Olsztyn - SMS Ostróda 3:1 (25:18, 24:26, 25:20, 25:19)
22 2019-11-22 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Green Volley Ełk 3:0 (25:7, 25:13, 25:20)
23 2019-12-15 SMS Ostróda - MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława 3:0 (25:20, 25:16, 25:23)
24 2019-10-19 LKS WEL Lidzbark - MKS Truso Elbląg 1:3 (24:26, 25:22, 14:25, 21:25)
25 2020-02-15 LKS WEL Lidzbark - UKS Green Volley Ełk 3:0 (25:15, 25:14, 25:23)
26 2020-01-12 MKS Truso Elbląg - SMS Ostróda 2:3 (20:25, 13:25, 25:20, 25:22, 10:15)
27 2020-01-12 MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława - UKS Chemik SMS Olsztyn 1:3 (20:25, 13:25, 26:24, 22:25)
28 2020-02-08 UKS Green Volley Ełk - MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława 0:3 (10:25, 9:25, 8:25)
29 2020-02-11 UKS Chemik SMS Olsztyn - MKS Truso Elbląg 3:0 (25:22, 25:11, 25:16)
30 2020-01-17 SMS Ostróda - LKS WEL Lidzbark 3:1 (25:14, 25:27, 25:19, 25:17)