Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Juniorzy

Etap 4

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS Ostróda 246015090
2BAS Białystok 2334136153
3UKS Strzelce Opolskie 2216127170
1 2021-03-06 SMS Ostróda - BAS Białystok 3:0 (25:14, 25:14, 25:13)
2 2021-03-07 BAS Białystok - UKS Strzelce Opolskie 3:1 (25:20, 20:25, 25:19, 25:14)
3 2021-03-07 SMS Ostróda - UKS Strzelce Opolskie 3:0 (25:16, 25:17, 25:16)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Szamotulanin Szamotuły 12319872
2KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 11137298
1 2021-03-06 KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - UKS Szamotulanin Szamotuły 1:3 (10:25, 25:23, 17:25, 20:25)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
11 miejsce Gr.B 2461171127
22 miejsce Gr.B 2462181155
31 miejsce Gr.A 2226163181
42 miejsce Gr.A 2216119171
1 2021-03-08 1 miejsce Gr.A - 2 miejsce Gr.B 2:3 (20:25, 25:23, 25:17, 18:25, 14:16)
2 2021-03-08 2 miejsce Gr.A - 1 miejsce Gr.B 1:3 (14:25, 25:21, 8:25, 19:25)
3 2021-03-09 2 miejsce Gr.A - 2 miejsce Gr.B 0:3 (14:25, 20:25, 19:25)
4 2021-03-09 1 miejsce Gr.A - 1 miejsce Gr.B 0:3 (19:25, 22:25, 20:25)

Etap 3

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1AZS UWM Olsztyn 3692256150
2SMS Ostróda 3583246155
3IKS Atak Elbląg 3436178150
4AZS UWM Olsztyn II30090225
1 2021-02-19 SMS Ostróda - IKS Atak Elbląg 3:0 (25:21, 25:13, 25:15)
2 2021-02-19 AZS UWM Olsztyn - AZS UWM Olsztyn II 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
3 2021-02-20 AZS UWM Olsztyn - IKS Atak Elbląg 3:0 (25:17, 25:15, 25:22)
4 2021-02-20 AZS UWM Olsztyn II - SMS Ostróda 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
5 2021-02-21 IKS Atak Elbląg - AZS UWM Olsztyn II 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
6 2021-02-21 SMS Ostróda - AZS UWM Olsztyn 2:3 (13:25, 23:25, 25:21, 25:20, 10:15)

Etap 2

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS Ostróda 3691245169
2AZS UWM Olsztyn II3467272300
3AZS UWM Olsztyn 3446219230
4IKS Atak Elbląg 3438211248
1 2021-02-04 AZS UWM Olsztyn - AZS UWM Olsztyn II 1:3 (23:25, 25:23, 22:25, 26:28)
2 2021-02-05 SMS Ostróda - IKS Atak Elbląg 3:0 (25:16, 25:16, 25:16)
3 2021-02-05 AZS UWM Olsztyn - IKS Atak Elbląg 3:0 (25:21, 25:14, 25:19)
4 2021-02-06 AZS UWM Olsztyn II - SMS Ostróda 1:3 (16:25, 25:20, 19:25, 13:25)
5 2021-02-07 SMS Ostróda - AZS UWM Olsztyn 3:0 (25:20, 25:15, 25:13)
6 2021-02-07 IKS Atak Elbląg - AZS UWM Olsztyn II 3:2 (21:25, 23:25, 25:21, 25:17, 15:10)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS Ostróda 612184520389
2AZS UWM Olsztyn 610146464422
3AZS UWM Olsztyn II67716474533
4IKS Atak Elbląg 67417393507
1 2021-01-24 AZS UWM Olsztyn - IKS Atak Elbląg 3:0 (25:22, 25:13, 25:10)
2 2021-01-15 SMS Ostróda - AZS UWM Olsztyn II 3:0 (25:19, 25:17, 25:17)
3 2020-11-22 IKS Atak Elbląg - AZS UWM Olsztyn II 1:3 (22:25, 20:25, 29:27, 19:25)
4 2021-01-21 AZS UWM Olsztyn - SMS Ostróda 2:3 (25:23, 25:22, 23:25, 16:25, 8:15)
5 2020-12-18 SMS Ostróda - IKS Atak Elbląg 3:0 (25:12, 25:14, 25:17)
6 2020-11-28 AZS UWM Olsztyn II - AZS UWM Olsztyn 0:3 (26:28, 22:25, 22:25)
7 2021-01-15 IKS Atak Elbląg - AZS UWM Olsztyn 0:3 (22:25, 21:25, 25:27)
8 2021-01-14 AZS UWM Olsztyn II - SMS Ostróda 2:3 (18:25, 17:25, 25:23, 25:22, 7:15)
9 2021-01-24 AZS UWM Olsztyn II - IKS Atak Elbląg 2:3 (20:25, 26:24, 25:16, 22:25, 10:15)
10 2021-01-28 SMS Ostróda - AZS UWM Olsztyn 3:0 (25:23, 25:16, 25:23)
11 2020-12-07 IKS Atak Elbląg - SMS Ostróda 0:3 (15:25, 12:25, 15:25)
12 2021-02-02 AZS UWM Olsztyn - AZS UWM Olsztyn II 3:0 (25:19, 25:16, 25:19)