o V msc-2 2020-04-05 UKS Olimp Bartoszyce - UKS Chemik SMS Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
48 2020-03-21 17:00 UKS Olimpijczyk Szczytno - Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
172 2020-03-18 Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
69 2020-03-15 Masuria Volley Giżycko - Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński I Choiński Paweł II Choiński Sylwester Sekretarz Kuberska Angela
70 2020-03-15 KSD Energoutil Ełk - UKS Olimpijczyk Szczytno I Kamiński Jarosław II Przekop Tomasz Sekretarz Dębski Andrzej
72 2020-03-15 17:00 KPS Gietrzwałd - MLKS Olimpia Kisielice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
71 2020-03-14 SMS Ostróda - SMS Panorama Działdowo I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
54 2020-03-13 Team Cresovia Górowo Iławeckie - KPS Gietrzwałd I Sadowska Emilia Anna II Kulińska Iwona Sekretarz Wiszniewski Zbigniew
5 2020-03-08 11:00 ESPES Sparta Warszawa - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Łazarczyk Katarzyna
6 2020-03-08 13:00 UKS Setbol Oświęcim - UKS Chemik SMS Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Łazarczyk Katarzyna
FIN-5 2020-03-08 10:00 SMS Ostróda - PUKS Wiktoria Szczytno I Rutynowski Mateusz II Kobylińska Monika Sekretarz Kuklińska Patrycja L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-6 2020-03-08 11:30 AZS UWM Olsztyn - IKS Atak Elbląg I Kobylińska Monika II Rutynowski Mateusz Sekretarz Kuklińska Patrycja L I nieobsadzony L II nieobsadzony
109 2020-03-07 14:00 UKS Chemik SMS Olsztyn - Krótka Mysiadło Sekretarz Sadowska Emilia Anna L1 Kurmin Marek L2 Olbryś Mateusz
157 2020-03-07 20:30 Indykpol AZS Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle L1 Kurmin Marek L2 Olbryś Mateusz L3 L4
3 2020-03-07 16:00 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS Setbol Oświęcim I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Brzeski Jarosław
4 2020-03-07 18:00 UKS Chemik SMS Olsztyn - ESPES Sparta Warszawa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Pikura Żaneta
FIN-1 2020-03-07 10:00 AZS UWM Olsztyn - SMS Ostróda I Chełchowski Krystian II Zalewski Krzysztof Sekretarz Ratowska Kinga L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-2 2020-03-07 11:30 IKS Atak Elbląg - PUKS Wiktoria Szczytno I Zalewski Krzysztof II Chełchowski Krystian Sekretarz Ratowska Kinga L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-4 2020-03-07 16:30 IKS Atak Elbląg - SMS Ostróda I Zalewski Krzysztof II Brandt Marian Sekretarz Wiśniewski Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-3 2020-03-07 15:00 PUKS Wiktoria Szczytno - AZS UWM Olsztyn I Brandt Marian II Wiśniewski Marek Sekretarz Zalewski Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
65 2020-03-07 17:00 KPS Gietrzwałd - SMS Panorama Działdowo I Sadowska Emilia Anna II Kaleński Marek Sekretarz Kuklińska Patrycja
66 2020-03-07 17:00 UKS Olimpijczyk Szczytno - SMS Ostróda I Jażdżewski Sławomir II Jodko Krzysztof Sekretarz Chełchowska Iwona
67 2020-03-07 16:00 Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński - KSD Energoutil Ełk I Antonik Wiesław II Ustjanowski Jarosław Sekretarz Wiszniewski Zbigniew
68 2020-03-07 17:00 Team Cresovia Górowo Iławeckie - Masuria Volley Giżycko I Berggrün Artur II Bednarczyk Bartosz Sekretarz Fornalska Eliza
1 2020-03-06 16:00 UKS Chemik SMS Olsztyn - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Kaleński Marek
2 2020-03-06 18:00 ESPES Sparta Warszawa - UKS Setbol Oświęcim I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Kaleński Marek
59 2020-03-03 18:00 Team Cresovia Górowo Iławeckie - SMS Ostróda I Wiszniewski Zbigniew II Antonik Wiesław Sekretarz Fornalska Eliza
1/4 MP Kadetów-11 2020-03-01 12:30 1 miejsce Gr.A - 1 miejsce Gr.B I Berggrün Artur II Kurmin Marek Sekretarz Olbryś Mateusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1/4 MP Kadetów-10 2020-03-01 10:00 2 miejsce Gr.A - 2 miejsce Gr.B I Olbryś Mateusz II Berggrün Artur Sekretarz Kurmin Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-1 2020-03-01 10:00 MUKS Omega Mrągowo - IKS Atak Elbląg I Chełchowski Krystian II Zalewski Krzysztof Sekretarz Kuklińska Patrycja L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-2 2020-03-01 10:00 UKS Olimp Bartoszyce - KS MOSiR Giżycko I Bednarczyk Bartosz II Polechoński Paweł Sekretarz Kuberska Angela L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-5 2020-03-01 IKS Atak Elbląg - KS MOSiR Giżycko I Chełchowski Krystian II Zalewski Krzysztof Sekretarz Kuklińska Patrycja L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-6 2020-03-01 MUKS Omega Mrągowo - UKS Olimp Bartoszyce I Bednarczyk Bartosz II Polechoński Paweł Sekretarz Kuberska Angela L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-3 2020-03-01 UKS Olimp Bartoszyce - IKS Atak Elbląg I Zalewski Krzysztof II Chełchowski Krystian Sekretarz Kuklińska Patrycja L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-4 2020-03-01 KS MOSiR Giżycko - MUKS Omega Mrągowo I Polechoński Paweł II Bednarczyk Bartosz Sekretarz Kuberska Angela L I nieobsadzony L II nieobsadzony
53 2020-03-01 SMS Ostróda - Masuria Volley Giżycko I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
63 2020-03-01 18:00 KPS Gietrzwałd - UKS Olimpijczyk Szczytno I Perfikowski Maksymilian II Sarnowski Wojciech Sekretarz Ratowska Kinga
64 2020-03-01 17:00 MLKS Olimpia Kisielice - SMS Panorama Działdowo I Kulińska Iwona II Tambor Michał Sekretarz Samoszuk Andrzej
104 2020-02-29 17:00 Energa MKS Truso Elbląg - UKS ZSMS Poznań Sekretarz Pikura Żaneta L1 Łazarczyk Katarzyna L2 Sarnowski Wojciech
1/4 MP Kadetów-7 2020-02-29 10:00 3 miejsce Gr.A - 3 miejsce Gr.B I Rutynowski Mateusz II Perfikowski Maksymilian Sekretarz Ratowska Kinga L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1/4 MP Kadetów-9 2020-02-29 14:30 2 miejsce Gr.A - 1 miejsce Gr.B I Bednarczyk Bartosz II Tambor Michał Sekretarz Sadowska Emilia Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1/4 MP Kadetów-8 2020-02-29 12:30 1 miejsce Gr.A - 2 miejsce Gr.B I Sadowska Emilia Anna II Bednarczyk Bartosz Sekretarz Tambor Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
61 2020-02-29 12:00 KSD Energoutil Ełk - Team Cresovia Górowo Iławeckie I Przekop Tomasz II Kamiński Jarosław Sekretarz Sieńkowski Zbigniew
62 2020-02-29 SMS Ostróda - Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
5 2020-02-28 15:00 RCS Czarni Radom - AZS UWM Olsztyn I Bałabański Tomasz II Rutynowski Mateusz Sekretarz Łazarczyk Katarzyna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2020-02-28 10:00 KS Gwardia Wrocław - RCS Czarni Radom I Jodko Krzysztof II Sadowska Emilia Anna Sekretarz Pikura Żaneta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1/4 MP Kadetów-6 2020-02-28 17:00 UKS Bronek Koszalin - Jastrzębski Węgiel I Rutynowski Mateusz II Bałabański Tomasz Sekretarz Łazarczyk Katarzyna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1/4 MP Kadetów-4 2020-02-28 12:00 MKST Astra Nowa Sól - UKS Bronek Koszalin I Sadowska Emilia Anna II Jodko Krzysztof Sekretarz Pikura Żaneta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
142 2020-02-27 17:30 Indykpol AZS Olsztyn - BKS Visła Bydgoszcz L1 Pszczółkowski Marcin L2 Tambor Michał L3 L4
1 2020-02-27 12:00 AZS UWM Olsztyn - KS Gwardia Wrocław I Olbryś Mateusz II Kurmin Marek Sekretarz Łazarczyk Katarzyna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1/4 MP Kadetów-2 2020-02-27 16:00 Jastrzębski Węgiel - MKST Astra Nowa Sól I Kurmin Marek II Olbryś Mateusz Sekretarz Awiżeń Adam Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
18 2020-02-18 19:45 KPS Gietrzwałd - Team Cresovia Górowo Iławeckie I Minczewski Jarosław II Berggrün Artur Sekretarz Łazarczyk Katarzyna
FIN-5 2020-02-16 16:00 UMKS Mikro Ełk - SMS Ostróda I Bałabański Tomasz II Kurmin Marek Sekretarz Łazarczyk Katarzyna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-6 2020-02-16 UKS Chemik SMS Olsztyn II - MKS Truso Elbląg I Kurmin Marek II Bałabański Tomasz Sekretarz Łazarczyk Katarzyna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-3 2020-02-16 10:00 MKS Truso Elbląg - UMKS Mikro Ełk I Tambor Michał II Rutynowski Mateusz Sekretarz Sarnowski Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-4 2020-02-16 SMS Ostróda - UKS Chemik SMS Olsztyn II I Rutynowski Mateusz II Tambor Michał Sekretarz Sarnowski Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-5 2020-02-16 10:00 SMS Ostróda - IKS Atak Elbląg I Chełchowski Krystian II Kurmin Marek Sekretarz Kuklińska Patrycja L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-6 2020-02-16 PUKS Wiktoria Szczytno - AZS UWM Olsztyn I Kurmin Marek II Chełchowski Krystian Sekretarz Kuklińska Patrycja L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-1 2020-02-16 9:30 MUKS Omega Mrągowo - KS MOSiR Giżycko I Antonik Wiesław II Grygo Bogusław Sekretarz Fornalska Eliza L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-2 2020-02-16 UKS Olimp Bartoszyce - IKS Atak Elbląg I Grygo Bogusław II Antonik Wiesław Sekretarz Fornalska Eliza L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-5 2020-02-16 KS MOSiR Giżycko - IKS Atak Elbląg I Polechoński Paweł II Jodko Krzysztof Sekretarz Wiszniewski Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-6 2020-02-16 MUKS Omega Mrągowo - UKS Olimp Bartoszyce I Jodko Krzysztof II Polechoński Paweł Sekretarz Wiszniewski Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-3 2020-02-16 UKS Olimp Bartoszyce - KS MOSiR Giżycko I Antonik Wiesław II Grygo Bogusław Sekretarz Fornalska Eliza L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-4 2020-02-16 13:00 IKS Atak Elbląg - MUKS Omega Mrągowo I Jodko Krzysztof II Polechoński Paweł Sekretarz Wiszniewski Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
70 2020-02-15 17:00 AZS UWM Olsztyn - KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski Sekretarz Łazarczyk Katarzyna L1 Kulińska Iwona L2 Sadowska Emilia Anna
98 2020-02-15 19:00 UKS Chemik SMS Olsztyn - ESPES Sparta Warszawa Sekretarz Kaleński Marek L1 Pikura Żaneta L2 Ratowska Kinga
o VII msc-2 2020-02-15 11:30 MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława - UKS Salos Ełk II I Tambor Michał II nieobsadzony Sekretarz Samoszuk Andrzej
o IX msc-2 2020-02-15 13:00 UKS Salos Ełk - LKS WEL Lidzbark I Kamiński Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Dębski Andrzej
FIN-2 2020-02-15 12:30 SMS Ostróda - IKS Atak Elbląg I Kobylińska Monika II Jażdżewski Sławomir Sekretarz Pikura Żaneta
FIN-3 2020-02-15 14:00 AZS UWM Olsztyn - SMS Ostróda I Jażdżewski Sławomir II Kobylińska Monika Sekretarz Sarnowski Wojciech
FIN-1 2020-02-15 10:30 IKS Atak Elbląg - AZS UWM Olsztyn I Sadowska Emilia Anna II Walerzak Marcin Sekretarz Pikura Żaneta
FIN-1 2020-02-15 10:00 UKS Chemik SMS Olsztyn II - UMKS Mikro Ełk I Bednarczyk Bartosz II Kaleński Marek Sekretarz Łazarczyk Katarzyna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-2 2020-02-15 MKS Truso Elbląg - SMS Ostróda I Kaleński Marek II Bednarczyk Bartosz Sekretarz Łazarczyk Katarzyna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-1 2020-02-15 11:00 PUKS Wiktoria Szczytno - SMS Ostróda I Kurmin Marek II Chełchowski Krystian Sekretarz Ratowska Kinga L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-2 2020-02-15 AZS UWM Olsztyn - IKS Atak Elbląg I Chełchowski Krystian II Kurmin Marek Sekretarz Ratowska Kinga L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-4 2020-02-15 AZS UWM Olsztyn - SMS Ostróda I Tambor Michał II Perfikowski Maksymilian Sekretarz Kuklińska Patrycja L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-3 2020-02-15 15:00 IKS Atak Elbląg - PUKS Wiktoria Szczytno I Perfikowski Maksymilian II Tambor Michał Sekretarz Kuklińska Patrycja L I nieobsadzony L II nieobsadzony
57 2020-02-15 20:00 UKS Olimpijczyk Szczytno - MLKS Olimpia Kisielice I Bednarczyk Bartosz II Perfikowski Maksymilian Sekretarz Chełchowska Iwona
58 2020-02-15 16:00 Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński - KPS Gietrzwałd I Antonik Wiesław II Jodko Krzysztof Sekretarz Fornalska Eliza
60 2020-02-15 17:00 Masuria Volley Giżycko - KSD Energoutil Ełk I Choiński Sylwester II Kamiński Jarosław Sekretarz Dębski Andrzej
25 2020-02-15 12:00 LKS WEL Lidzbark - UKS Green Volley Ełk I Brandt Marian II Kopaczel Paweł Sekretarz Grochowski Dariusz
127 2020-02-14 20:30 Indykpol AZS Olsztyn - MKS Ślepsk Malow Suwałki L1 Jodko Krzysztof L2 Kobylińska Monika L3 L4
29 2020-02-11 18:00 UKS Chemik SMS Olsztyn - MKS Truso Elbląg I Sadowska Emilia Anna II Bednarczyk Bartosz Sekretarz Kobylińska Monika
o V msc-1 2020-02-10 16:30 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Olimp Bartoszyce I Olbryś Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Chełchowski Krystian
FIN-5 2020-02-09 10:00 PUKS Wiktoria Szczytno - IKS Atak Elbląg I Sadowska Emilia Anna II Berggrün Artur Sekretarz Redosz Maja Kwalifikator Bajorek Leszek
FIN-6 2020-02-09 AZS UWM Olsztyn - SMS Ostróda I Berggrün Artur II Sadowska Emilia Anna Sekretarz Redosz Maja Kwalifikator Bajorek Leszek
1 2020-02-09 11:00 AZS UWM Olsztyn - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Polechoński Paweł II Rutynowski Mateusz Sekretarz Bednarczyk Bartosz
BARAŻ-1 2020-02-09 10:00 SMS Ostróda - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Chełchowski Krystian II nieobsadzony Sekretarz Sarnowski Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
BARAŻ-2 2020-02-09 IKS Atak Elbląg - SMS Ostróda I Sarnowski Wojciech II nieobsadzony Sekretarz Chełchowski Krystian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
BARAŻ-3 2020-02-09 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - IKS Atak Elbląg I Chełchowski Krystian II nieobsadzony Sekretarz Sarnowski Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA-1 2020-02-09 11:00 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Salos Ełk I Choiński Sylwester II nieobsadzony Sekretarz Choiński Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA-2 2020-02-09 LUKS Wilczek Wilkowo - UKS Chemik SMS Olsztyn I Choiński Paweł II nieobsadzony Sekretarz Choiński Sylwester L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA-3 2020-02-09 UKS Salos Ełk - LUKS Wilczek Wilkowo I Choiński Sylwester II nieobsadzony Sekretarz Choiński Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-1 2020-02-09 10:00 MKS MOSiR Kętrzyn - UMKS Mikro Ełk I Zalewski Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Kuberska Angela L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-2 2020-02-09 MKS Dobre Miasto - MKS MOSiR Kętrzyn I Kuberska Angela II nieobsadzony Sekretarz Zalewski Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-3 2020-02-09 UMKS Mikro Ełk - MKS Dobre Miasto I Zalewski Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Kuberska Angela L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA-1 2020-02-09 14:00 UKS Olimpijczyk Szczytno - KS Perła Olecka I Olbryś Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Minczewski Jarosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA-2 2020-02-09 SMS Ostróda - UKS Olimpijczyk Szczytno I Minczewski Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Olbryś Mateusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA-3 2020-02-09 KS Perła Olecka - SMS Ostróda I Olbryś Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Minczewski Jarosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V LIGA-1 2020-02-09 11:00 UKS Green Volley Ełk II - MKS Truso Elbląg I Kamiński Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Dębski Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V LIGA-2 2020-02-09 UKS Green Volley Ełk - UKS Green Volley Ełk II I Dębski Andrzej II nieobsadzony Sekretarz Kamiński Jarosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V LIGA-3 2020-02-09 MKS Truso Elbląg - UKS Green Volley Ełk I Kamiński Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Dębski Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-5 2020-02-09 11:00 SMS Ostróda - UMKS Mikro Ełk I Chabros Karol II Jodko Krzysztof Sekretarz Perfikowski Maksymilian
FIN-6 2020-02-09 MKS Truso Elbląg - UKS Chemik SMS Olsztyn II I Jodko Krzysztof II Perfikowski Maksymilian Sekretarz Chabros Karol
55 2020-02-09 17:00 MLKS Olimpia Kisielice - Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński I Rutynowski Mateusz II Bednarczyk Bartosz Sekretarz Polechoński Paweł
56 2020-02-09 15:00 UKS Olimpijczyk Szczytno - SMS Panorama Działdowo I Samoszuk Andrzej II Pszczółkowski Marcin Sekretarz Wiśniewski Marek
FIN-1 2020-02-08 10:00 AZS UWM Olsztyn - PUKS Wiktoria Szczytno I Jodko Krzysztof II Chełchowski Krystian Sekretarz Sarnowski Wojciech
FIN-2 2020-02-08 SMS Ostróda - IKS Atak Elbląg I Chełchowski Krystian II Jodko Krzysztof Sekretarz Sarnowski Wojciech Kwalifikator Bałabański Tomasz
FIN-4 2020-02-08 SMS Ostróda - PUKS Wiktoria Szczytno I Samoszuk Andrzej II Jodko Krzysztof Sekretarz Redosz Maja
FIN-3 2020-02-08 14:00 IKS Atak Elbląg - AZS UWM Olsztyn I Jodko Krzysztof II Samoszuk Andrzej Sekretarz Redosz Maja Kwalifikator Bałabański Tomasz
2 2020-02-08 12:00 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - SMS Ostróda I Kaleński Marek II Jażdżewski Sławomir Sekretarz Perfikowski Maksymilian
I LIGA-1 2020-02-08 11:00 IKS Atak Elbląg - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Choiński Paweł II nieobsadzony Sekretarz Choiński Sylwester L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-2 2020-02-08 KS MOSiR Giżycko - IKS Atak Elbląg I Choiński Sylwester II nieobsadzony Sekretarz Choiński Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-3 2020-02-08 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - KS MOSiR Giżycko I Choiński Paweł II nieobsadzony Sekretarz Choiński Sylwester L I nieobsadzony L II nieobsadzony
o VII msc-1 2020-02-08 12:00 UKS Salos Ełk II - MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława I Kamiński Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Sieńkowski Zbigniew
o IX msc-1 2020-02-08 11:00 LKS WEL Lidzbark - UKS Salos Ełk I Kopaczel Paweł II nieobsadzony Sekretarz Brandt Marian
FIN-1 2020-02-08 10:00 MKS Truso Elbląg - SMS Ostróda I Berggrün Artur II Sadowska Emilia Anna Sekretarz Kaliszewski Szymon
FIN-2 2020-02-08 UKS Chemik SMS Olsztyn II - UMKS Mikro Ełk I Sadowska Emilia Anna II Berggrün Artur Sekretarz Kaliszewski Szymon
FIN-3 2020-02-08 16:00 UKS Chemik SMS Olsztyn II - SMS Ostróda I Olbryś Mateusz II Bednarczyk Bartosz Sekretarz Kuklińska Patrycja
FIN-4 2020-02-08 UMKS Mikro Ełk - MKS Truso Elbląg I Bednarczyk Bartosz II Olbryś Mateusz Sekretarz Kuklińska Patrycja
28 2020-02-08 14:00 UKS Green Volley Ełk - MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława I Tadej Zbigniew II Dębski Andrzej Sekretarz Sieńkowski Zbigniew
3 2020-02-07 16:30 AZS UWM Olsztyn - SMS Ostróda I Sadowska Emilia Anna II Chełchowski Krystian Sekretarz Czerwińska Adrianna
I LIGA-1 2020-02-02 11:00 MUKS Omega Mrągowo - KS MOSiR Giżycko I Olbryś Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Chełchowski Krystian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-2 2020-02-02 UKS Olimp Bartoszyce - MUKS Omega Mrągowo I Chełchowski Krystian II nieobsadzony Sekretarz Olbryś Mateusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-3 2020-02-02 KS MOSiR Giżycko - UKS Olimp Bartoszyce I Olbryś Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Chełchowski Krystian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA-1 2020-02-02 9:30 IKS Atak Elbląg - UKS Chemik SMS Olsztyn I Rutynowski Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Czerwińska Adrianna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA-2 2020-02-02 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - IKS Atak Elbląg I Czerwińska Adrianna II nieobsadzony Sekretarz Rutynowski Mateusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA-3 2020-02-02 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Rutynowski Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Czerwińska Adrianna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-1 2020-02-02 13:00 LUKS Wilczek Wilkowo - MKS MOSiR Kętrzyn I Dębski Andrzej II nieobsadzony Sekretarz Tadej Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-2 2020-02-02 UKS Salos Ełk - LUKS Wilczek Wilkowo I Tadej Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz Dębski Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-3 2020-02-02 MKS MOSiR Kętrzyn - UKS Salos Ełk I Dębski Andrzej II nieobsadzony Sekretarz Tadej Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA-1 2020-02-02 10:00 UKS Olimpijczyk Szczytno - UMKS Mikro Ełk I Ustjanowski Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Grygo Bogusław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA-2 2020-02-02 MKS Dobre Miasto - UKS Olimpijczyk Szczytno I Grygo Bogusław II nieobsadzony Sekretarz Ustjanowski Jarosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA-3 2020-02-02 UMKS Mikro Ełk - MKS Dobre Miasto I Ustjanowski Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Grygo Bogusław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V LIGA-1 2020-02-02 10:00 UKS Green Volley Ełk - KS Perła Olecka I Przekop Tomasz II nieobsadzony Sekretarz Sieńkowski Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V LIGA-2 2020-02-02 SMS Ostróda - UKS Green Volley Ełk I Przekop Tomasz II nieobsadzony Sekretarz Sieńkowski Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V LIGA-3 2020-02-02 KS Perła Olecka - SMS Ostróda I Przekop Tomasz II nieobsadzony Sekretarz Sieńkowski Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-1 2020-02-02 11:00 UKS Green Volley Ełk II - MKS Truso Elbląg I Kuberska Angela II nieobsadzony Sekretarz Choiński Sylwester L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-2 2020-02-02 11:00 UKS Olimp Bartoszyce II - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Zalewski Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Choiński Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-3 2020-02-02 MKS Truso Elbląg - UKS Olimp Bartoszyce II I Choiński Sylwester II nieobsadzony Sekretarz Kuberska Angela L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-4 2020-02-02 UKS Green Volley Ełk II - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Choiński Paweł II nieobsadzony Sekretarz Zalewski Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-5 2020-02-02 UKS Warmiss Volley Olsztyn - MKS Truso Elbląg I Kuberska Angela II nieobsadzony Sekretarz Choiński Sylwester L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-6 2020-02-02 UKS Olimp Bartoszyce II - UKS Green Volley Ełk II I Zalewski Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Choiński Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-1 2020-02-02 10:00 PUKS Wiktoria Szczytno - SMS Ostróda I Pszczółkowski Marcin II nieobsadzony Sekretarz Jodko Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-2 2020-02-02 AZS UWM Olsztyn - PUKS Wiktoria Szczytno I Jodko Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Pszczółkowski Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-3 2020-02-02 SMS Ostróda - AZS UWM Olsztyn I Pszczółkowski Marcin II nieobsadzony Sekretarz Jodko Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA-1 2020-02-02 10:00 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - UKS Green Volley Ełk I Perfikowski Maksymilian II nieobsadzony Sekretarz Kaleński Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA-2 2020-02-02 IKS Atak Elbląg - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Kaleński Marek II nieobsadzony Sekretarz Perfikowski Maksymilian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA-3 2020-02-02 UKS Green Volley Ełk - IKS Atak Elbląg I Perfikowski Maksymilian II nieobsadzony Sekretarz Kaleński Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-2 2020-02-02 AZS UWM Olsztyn II - MUKS Omega Mrągowo I Bednarczyk Bartosz II nieobsadzony Sekretarz Sarnowski Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-1 2020-02-02 11:00 MUKS Omega Mrągowo - AZS UWM Olsztyn II I Sarnowski Wojciech II nieobsadzony Sekretarz Bednarczyk Bartosz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
93 2020-02-01 17:00 Energa MKS Truso Elbląg - KS Spójnia Stargard Sekretarz Redosz Maja L1 Perfikowski Maksymilian L2 Jodko Krzysztof
19 2020-02-01 10:00 IKS Atak Elbląg - AZS UWM Olsztyn I Perfikowski Maksymilian II nieobsadzony Sekretarz Jodko Krzysztof
49 2020-02-01 16:00 Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński - SMS Panorama Działdowo I Rutynowski Mateusz II Kaleński Marek Sekretarz Antonik Wiesław
50 2020-02-01 16:00 Team Cresovia Górowo Iławeckie - MLKS Olimpia Kisielice I Sadowska Emilia Anna II Kulińska Iwona Sekretarz Fornalska Eliza
51 2020-02-01 17:00 KPS Gietrzwałd - Masuria Volley Giżycko I Tambor Michał II Berggrün Artur Sekretarz Sarnowski Wojciech
52 2020-02-01 15:00 KSD Energoutil Ełk - SMS Ostróda I Choiński Paweł II Choiński Sylwester Sekretarz Przekop Tomasz
126 2020-01-31 17:30 Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk L1 Chabros Karol L2 Bednarczyk Bartosz L3 L4
46 2020-01-26 17:00 MLKS Olimpia Kisielice - Masuria Volley Giżycko I Chabros Karol II Kobylińska Monika Sekretarz Kuklińska Patrycja
87 2020-01-25 14:00 UKS Chemik SMS Olsztyn - KS BAS Kombinat Budowlany Białystok Sekretarz Olbryś Mateusz L1 Chełchowski Krystian L2 Kurmin Marek
45 2020-01-25 17:00 KPS Gietrzwałd - KSD Energoutil Ełk I Rutynowski Mateusz II Sadowska Emilia Anna Sekretarz Perfikowski Maksymilian Kwalifikator Kaleński Marek
47 2020-01-25 15:00 SMS Panorama Działdowo - Team Cresovia Górowo Iławeckie I Jodko Krzysztof II Bednarczyk Bartosz Sekretarz Wiśniewski Marek
111 2020-01-22 17:30 Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów L1 Berggrün Artur L2 Stasiewicz Piotr L3 L4
43 2020-01-19 17:00 KSD Energoutil Ełk - MLKS Olimpia Kisielice I Przekop Tomasz II Choiński Sylwester Sekretarz Choiński Paweł
44 2020-01-19 16:00 SMS Ostróda - KPS Gietrzwałd I Kobylińska Monika II Sadowska Emilia Anna Sekretarz Rychlicka Malwina
BARAŻ-2 2020-01-19 12:00 UMKS Mikro Ełk - UKS Olimp Bartoszyce I Dębski Andrzej II Choiński Sylwester Sekretarz Choiński Paweł
60 2020-01-18 17:00 AZS UWM Olsztyn - KS Metro Warszawa Sekretarz Chełchowska Iwona L1 Kaliszewski Szymon L2 Bednarczyk Bartosz
82 2020-01-18 15:00 Energa MKS Truso Elbląg - MKS Sokół Mogilno Sekretarz Kuklińska Patrycja L1 Sarnowski Wojciech L2 Łazarczyk Katarzyna
41 2020-01-18 17:00 Team Cresovia Górowo Iławeckie - UKS Olimpijczyk Szczytno I Jodko Krzysztof II Berggrün Artur Sekretarz Wiszniewski Zbigniew
42 2020-01-18 18:00 Masuria Volley Giżycko - SMS Panorama Działdowo I Choiński Paweł II Zalewski Krzysztof Sekretarz Choiński Sylwester
BARAŻ-1 2020-01-18 12:00 UKS Olimp Bartoszyce - UMKS Mikro Ełk I Grygo Bogusław II Antonik Wiesław Sekretarz Wiszniewski Zbigniew
102 2020-01-17 20:30 Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu Warta Zawiercie L1 Kulińska Iwona L2 Rutynowski Mateusz L3 L4
20 2020-01-17 16:30 SMS Ostróda - AZS UWM Olsztyn II I Olbryś Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Chabros Karol
30 2020-01-17 16:30 SMS Ostróda - LKS WEL Lidzbark I Grochowski Dariusz II Samoszuk Andrzej Sekretarz Wiśniewski Marek
2 2020-01-16 17:00 SMS Ostróda - AZS UWM Olsztyn I Tambor Michał II Rutynowski Mateusz Sekretarz Ratowska Kinga Kwalifikator Walerzak Marcin
BARAŻ-2 2020-01-16 17:00 UKS Chemik SMS Olsztyn - SMS Ostróda I Berggrün Artur II Bednarczyk Bartosz Sekretarz Pikura Żaneta
B-20 2020-01-15 17:00 MKS Truso Elbląg - UKS Salos Ełk II I Sarnowski Wojciech II nieobsadzony Sekretarz Chełchowski Krystian
1 2020-01-15 17:00 SMS Ostróda - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Kurmin Marek II Awiżeń Adam Jan Sekretarz Redosz Maja
16 2020-01-14 16:00 SMS Ostróda - AZS UWM Olsztyn I Tambor Michał II nieobsadzony Sekretarz Samoszuk Andrzej
3 2020-01-13 17:15 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - AZS UWM Olsztyn I Sadowska Emilia Anna II Tambor Michał Sekretarz Kobylińska Monika Kwalifikator Awiżeń Adam Jan
17 2020-01-12 10:00 AZS UWM Olsztyn II - IKS Atak Elbląg I Rutynowski Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Kaleński Marek
18 2020-01-12 10:00 AZS UWM Olsztyn - PUKS Wiktoria Szczytno I Sadowska Emilia Anna II nieobsadzony Sekretarz Jodko Krzysztof
37 2020-01-12 16:00 MLKS Olimpia Kisielice - SMS Ostróda I Sadowska Emilia Anna II Bałabański Tomasz Sekretarz Kobylińska Monika
38 2020-01-12 15:00 SMS Panorama Działdowo - KSD Energoutil Ełk I Kaleński Marek II Rutynowski Mateusz Sekretarz Wiśniewski Marek
39 2020-01-12 18:00 UKS Olimpijczyk Szczytno - Masuria Volley Giżycko I Bednarczyk Bartosz II Jodko Krzysztof Sekretarz Pszczółkowski Marcin
I LIGA-1 2020-01-12 10:00 MUKS Omega Mrągowo - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn I Antonik Wiesław II nieobsadzony Sekretarz Grygo Bogusław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-2 2020-01-12 UKS Olimp Bartoszyce - MUKS Omega Mrągowo I Grygo Bogusław II nieobsadzony Sekretarz Antonik Wiesław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-3 2020-01-12 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - UKS Olimp Bartoszyce I Antonik Wiesław II nieobsadzony Sekretarz Grygo Bogusław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA-1 2020-01-12 15:30 IKS Atak Elbląg - UKS Salos Ełk I Choiński Paweł II nieobsadzony Sekretarz Choiński Sylwester L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA-2 2020-01-12 KS MOSiR Giżycko - IKS Atak Elbląg I Choiński Sylwester II nieobsadzony Sekretarz Choiński Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA-3 2020-01-12 UKS Salos Ełk - KS MOSiR Giżycko I Choiński Paweł II nieobsadzony Sekretarz Choiński Sylwester L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-1 2020-01-12 10:00 LUKS Wilczek Wilkowo - MKS Dobre Miasto I Awiżeń Adam Jan II nieobsadzony Sekretarz Kuklińska Patrycja L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-2 2020-01-12 UKS Chemik SMS Olsztyn - LUKS Wilczek Wilkowo I Awiżeń Adam Jan II nieobsadzony Sekretarz Kuklińska Patrycja L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-3 2020-01-12 MKS Dobre Miasto - UKS Chemik SMS Olsztyn I Kuklińska Patrycja II nieobsadzony Sekretarz Awiżeń Adam Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA-1 2020-01-12 10:00 SMS Ostróda - UKS Olimpijczyk Szczytno I Kuberska Angela II nieobsadzony Sekretarz Zalewski Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA-2 2020-01-12 MKS MOSiR Kętrzyn - SMS Ostróda I Zalewski Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Kuberska Angela L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA-3 2020-01-12 UKS Olimpijczyk Szczytno - MKS MOSiR Kętrzyn I Kuberska Angela II nieobsadzony Sekretarz Zalewski Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V LIGA-1 2020-01-12 10:00 UKS Green Volley Ełk - UKS Green Volley Ełk II I Sieńkowski Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz Kamiński Jarosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V LIGA-2 2020-01-12 UMKS Mikro Ełk - UKS Green Volley Ełk I Kamiński Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Sieńkowski Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V LIGA-3 2020-01-12 UKS Green Volley Ełk II - UMKS Mikro Ełk I Sieńkowski Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz Kamiński Jarosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-1 2020-01-12 11:00 MKS Truso Elbląg - UKS Olimp Bartoszyce II I Ratowska Kinga II nieobsadzony Sekretarz Polechoński Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-2 2020-01-12 11:00 KS Perła Olecka - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Kobylińska Monika II nieobsadzony Sekretarz Pikura Żaneta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-3 2020-01-12 UKS Olimp Bartoszyce II - KS Perła Olecka I Polechoński Paweł II nieobsadzony Sekretarz Ratowska Kinga L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-4 2020-01-12 MKS Truso Elbląg - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Pikura Żaneta II nieobsadzony Sekretarz Kobylińska Monika L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-5 2020-01-12 UKS Warmiss Volley Olsztyn - UKS Olimp Bartoszyce II I Ratowska Kinga II nieobsadzony Sekretarz Polechoński Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-6 2020-01-12 KS Perła Olecka - MKS Truso Elbląg I Kobylińska Monika II nieobsadzony Sekretarz Pikura Żaneta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
26 2020-01-12 12:00 MKS Truso Elbląg - SMS Ostróda I Minczewski Jarosław II Jabłońska Danuta Sekretarz Redosz Maja
27 2020-01-12 11:00 MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława - UKS Chemik SMS Olsztyn I Brandt Marian II Samoszuk Andrzej Sekretarz Grochowski Dariusz
76 2020-01-11 14:00 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Ósemka Siedlce Sekretarz Bałabański Tomasz L1 Ratowska Kinga L2 Pszczółkowski Marcin
40 2020-01-11 16:00 Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński - Team Cresovia Górowo Iławeckie I Perfikowski Maksymilian II Antonik Wiesław Sekretarz Wiszniewski Zbigniew
I LIGA-1 2020-01-11 11:00 IKS Atak Elbląg - PUKS Wiktoria Szczytno I Jodko Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Pikura Żaneta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-2 2020-01-11 AZS UWM Olsztyn - IKS Atak Elbląg I Pikura Żaneta II nieobsadzony Sekretarz Jodko Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-3 2020-01-11 PUKS Wiktoria Szczytno - AZS UWM Olsztyn I Jodko Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Pikura Żaneta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA-1 2020-01-11 9:30 MUKS Omega Mrągowo - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Redosz Maja II nieobsadzony Sekretarz Sadowska Emilia Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA-2 2020-01-11 SMS Ostróda - MUKS Omega Mrągowo I Sadowska Emilia Anna II nieobsadzony Sekretarz Redosz Maja L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA-3 2020-01-11 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - SMS Ostróda I Redosz Maja II nieobsadzony Sekretarz Sadowska Emilia Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-1 2020-01-11 11:00 AZS UWM Olsztyn II - UKS Green Volley Ełk I Dębski Andrzej II nieobsadzony Sekretarz Sieńkowski Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-2 2020-01-11 UKS Green Volley Ełk - AZS UWM Olsztyn II I Sieńkowski Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz Dębski Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
BARAŻ-1 2020-01-11 13:45 SMS Ostróda - UKS Chemik SMS Olsztyn I Bednarczyk Bartosz II Brzeski Jarosław Sekretarz Kuklińska Patrycja
33 2020-01-05 16:00 Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński - Masuria Volley Giżycko I Jodko Krzysztof II Perfikowski Maksymilian Sekretarz Czerwińska Adrianna
34 2020-01-05 18:00 UKS Olimpijczyk Szczytno - KSD Energoutil Ełk I Chabros Karol II Pszczółkowski Marcin Sekretarz Chełchowska Iwona
36 2020-01-05 17:00 MLKS Olimpia Kisielice - KPS Gietrzwałd I Samoszuk Andrzej II Tambor Michał Sekretarz Kulińska Iwona
51 2020-01-04 17:00 AZS UWM Olsztyn - BAS Białystok Sekretarz Polechoński Paweł L1 Chełchowski Krystian L2 Kurmin Marek
35 2020-01-04 SMS Panorama Działdowo - SMS Ostróda I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
75 2019-12-21 20:30 Indykpol AZS Olsztyn - VERVA Warszawa ORLEN PALIWA L1 Tambor Michał L2 Sadowska Emilia Anna L3 L4
87 2019-12-18 20:30 Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów L1 Jodko Krzysztof L2 Olbryś Mateusz L3 L4
11 2019-12-16 16:00 IKS Atak Elbląg - SMS Ostróda I Jodko Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Chełchowski Krystian
15 2019-12-15 11:00 IKS Atak Elbląg - PUKS Wiktoria Szczytno I Minczewski Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Awiżeń Adam Jan
A-20 2019-12-15 14:00 SMS Ostróda - UKS Chemik SMS Olsztyn II I Polechoński Paweł II nieobsadzony Sekretarz Kobylińska Monika
3 2019-12-15 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - AZS UWM Olsztyn I Rutynowski Mateusz II Berggrün Artur Sekretarz Sadowska Emilia Anna
1 2019-12-15 10:00 SMS Ostróda - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Berggrün Artur II Sadowska Emilia Anna Sekretarz Rutynowski Mateusz Kwalifikator Kajko Adam
2 2019-12-15 AZS UWM Olsztyn - SMS Ostróda I Sadowska Emilia Anna II Rutynowski Mateusz Sekretarz Berggrün Artur Kwalifikator Kajko Adam
23 2019-12-15 11:00 SMS Ostróda - MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława I Kobylińska Monika II Polechoński Paweł Sekretarz Redosz Maja
65 2019-12-14 14:00 UKS Chemik SMS Olsztyn - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki Sekretarz Awiżeń Adam Jan L1 Perfikowski Maksymilian L2 Rutynowski Mateusz
13 2019-12-14 12:00 AZS UWM Olsztyn - AZS UWM Olsztyn II I Sadowska Emilia Anna II nieobsadzony Sekretarz Bednarczyk Bartosz
61 2019-12-14 18:00 Energa MKS Truso Elbląg - SMS Police Sekretarz Jabłońska Danuta L1 Pikura Żaneta L2 Jodko Krzysztof
14 2019-12-14 10:00 PUKS Wiktoria Szczytno - SMS Ostróda I Pszczółkowski Marcin II nieobsadzony Sekretarz Chełchowska Iwona
A-19 2019-12-14 13:00 UKS Salos Ełk - UMKS Mikro Ełk I Kamiński Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Dębski Andrzej
B-19 2019-12-14 9:30 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Olimp Bartoszyce I Perfikowski Maksymilian II nieobsadzony Sekretarz Ratowska Kinga
A-15 2019-12-13 16:30 SMS Ostróda - MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława I Tambor Michał II nieobsadzony Sekretarz Samoszuk Andrzej
31 2019-12-08 13:00 KSD Energoutil Ełk - Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński I Choiński Sylwester II Choiński Paweł Sekretarz Przekop Tomasz Kwalifikator Tadej Zbigniew
I LIGA-1 2019-12-08 11:00 KS MOSiR Giżycko - UKS Olimp Bartoszyce I Pszczółkowski Marcin II nieobsadzony Sekretarz Antonik Wiesław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-2 2019-12-08 MUKS Omega Mrągowo - KS MOSiR Giżycko I Antonik Wiesław II nieobsadzony Sekretarz Pszczółkowski Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-3 2019-12-08 UKS Olimp Bartoszyce - MUKS Omega Mrągowo I Pszczółkowski Marcin II nieobsadzony Sekretarz Antonik Wiesław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA-1 2019-12-08 10:00 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - IKS Atak Elbląg I Olbryś Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Kurmin Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA-2 2019-12-08 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Kurmin Marek II nieobsadzony Sekretarz Olbryś Mateusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA-3 2019-12-08 IKS Atak Elbląg - UKS Chemik SMS Olsztyn I Olbryś Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Kurmin Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-1 2019-12-08 10:00 LUKS Wilczek Wilkowo - MKS MOSiR Kętrzyn I Fornalska Eliza II nieobsadzony Sekretarz Wiszniewski Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-2 2019-12-08 UKS Salos Ełk - LUKS Wilczek Wilkowo I Wiszniewski Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz Fornalska Eliza L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-3 2019-12-08 MKS MOSiR Kętrzyn - UKS Salos Ełk I Fornalska Eliza II nieobsadzony Sekretarz Wiszniewski Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA-1 2019-12-08 10:00 MKS Dobre Miasto - SMS Ostróda I Jodko Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Kaleński Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA-2 2019-12-08 UMKS Mikro Ełk - MKS Dobre Miasto I Kaleński Marek II nieobsadzony Sekretarz Jodko Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA-3 2019-12-08 SMS Ostróda - UMKS Mikro Ełk I Jodko Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Kaleński Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V LIGA-1 2019-12-08 12:00 UKS Olimpijczyk Szczytno - UKS Green Volley Ełk I Sarnowski Wojciech II nieobsadzony Sekretarz Rutynowski Mateusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V LIGA-2 2019-12-08 MKS Truso Elbląg - UKS Olimpijczyk Szczytno I Rutynowski Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Sarnowski Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V LIGA-3 2019-12-08 UKS Green Volley Ełk - MKS Truso Elbląg I Sarnowski Wojciech II nieobsadzony Sekretarz Rutynowski Mateusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-1 2019-12-08 11:00 UKS Green Volley Ełk II - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Kamiński Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Pikura Żaneta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-2 2019-12-08 11:00 KS Perła Olecka - UKS Olimp Bartoszyce II I Kuklińska Patrycja II nieobsadzony Sekretarz Ratowska Kinga L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-3 2019-12-08 UKS Warmiss Volley Olsztyn - KS Perła Olecka I Pikura Żaneta II nieobsadzony Sekretarz Kamiński Jarosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-4 2019-12-08 UKS Green Volley Ełk II - UKS Olimp Bartoszyce II I Ratowska Kinga II nieobsadzony Sekretarz Kuklińska Patrycja L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-5 2019-12-08 UKS Olimp Bartoszyce II - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Kamiński Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Pikura Żaneta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-6 2019-12-08 KS Perła Olecka - UKS Green Volley Ełk II I Kuklińska Patrycja II nieobsadzony Sekretarz Ratowska Kinga L I nieobsadzony L II nieobsadzony
19 2019-12-08 12:00 MKS Truso Elbląg - UKS Green Volley Ełk I Sadowska Emilia Anna II Minczewski Jarosław Sekretarz Jabłońska Danuta
20 2019-12-08 11:00 MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława - LKS WEL Lidzbark I Samoszuk Andrzej II Grochowski Dariusz Sekretarz Wiśniewski Marek
21 2019-12-08 16:00 UKS Chemik SMS Olsztyn - SMS Ostróda I Awiżeń Adam Jan II Kurmin Marek Sekretarz Jodko Krzysztof
60 2019-12-07 18:00 Energa MKS Truso Elbląg - Gedania Gdańsk Sekretarz Jabłońska Danuta L1 Pikura Żaneta L2 Jodko Krzysztof
62 2019-12-07 17:30 Indykpol AZS Olsztyn - MKS Będzin L1 Bednarczyk Bartosz L2 Berggrün Artur L3 L4
A-17 2019-12-07 11:00 UMKS Mikro Ełk - SMS Ostróda I Kamiński Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Tadej Zbigniew
A-18 2019-12-07 10:30 MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława - UKS Salos Ełk I Tambor Michał II nieobsadzony Sekretarz Kulińska Iwona
B-17 2019-12-07 11:00 UKS Olimp Bartoszyce - MKS Truso Elbląg I Antonik Wiesław II nieobsadzony Sekretarz Grygo Bogusław
29 2019-12-07 17:00 SMS Panorama Działdowo - KPS Gietrzwałd I Sadowska Emilia Anna II Perfikowski Maksymilian Sekretarz Sarnowski Wojciech
30 2019-12-07 12:00 SMS Ostróda - UKS Olimpijczyk Szczytno I Chabros Karol II Rutynowski Mateusz Sekretarz Czerwińska Adrianna
32 2019-12-07 17:00 Masuria Volley Giżycko - Team Cresovia Górowo Iławeckie I Zalewski Krzysztof II Choiński Sylwester Sekretarz Choiński Paweł
B-8 2019-12-06 18:00 UKS Chemik SMS Olsztyn - LKS WEL Lidzbark I Wiśniewski Marek II nieobsadzony Sekretarz Pszczółkowski Marcin
B-18 2019-12-06 16:30 LKS WEL Lidzbark - UKS Chemik SMS Olsztyn I Pszczółkowski Marcin II nieobsadzony Sekretarz Wiśniewski Marek
2 2019-12-06 18:00 UKS Chemik SMS Olsztyn - LKS WEL Lidzbark I Brandt Marian II Kopaczel Paweł Sekretarz Grochowski Dariusz
17 2019-12-06 16:30 LKS WEL Lidzbark - UKS Chemik SMS Olsztyn I Kopaczel Paweł II Grochowski Dariusz Sekretarz Brandt Marian
28 2019-12-01 16:00 SMS Panorama Działdowo - MLKS Olimpia Kisielice I Perfikowski Maksymilian II Jodko Krzysztof Sekretarz Wiśniewski Marek
I LIGA-1 2019-12-01 11:00 KS MOSiR Giżycko - UKS Chemik SMS Olsztyn I Polechoński Paweł II nieobsadzony Sekretarz Kaliszewski Szymon L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-2 2019-12-01 MUKS Omega Mrągowo - KS MOSiR Giżycko I Kaliszewski Szymon II nieobsadzony Sekretarz Polechoński Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-3 2019-12-01 UKS Chemik SMS Olsztyn - MUKS Omega Mrągowo I Polechoński Paweł II nieobsadzony Sekretarz Kaliszewski Szymon L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA-1 2019-12-01 10:00 UKS Salos Ełk - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Nasiłowski Michał II nieobsadzony Sekretarz Tadej Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA-2 2019-12-01 UKS Olimp Bartoszyce - UKS Salos Ełk I Tadej Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz Nasiłowski Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA-3 2019-12-01 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - UKS Olimp Bartoszyce I Nasiłowski Michał II nieobsadzony Sekretarz Tadej Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-1 2019-12-01 10:00 IKS Atak Elbląg - LUKS Wilczek Wilkowo I Sarnowski Wojciech II nieobsadzony Sekretarz Rutynowski Mateusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-2 2019-12-01 UMKS Mikro Ełk - IKS Atak Elbląg I Rutynowski Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Sarnowski Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-3 2019-12-01 LUKS Wilczek Wilkowo - UMKS Mikro Ełk I Sarnowski Wojciech II nieobsadzony Sekretarz Rutynowski Mateusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA-1 2019-12-01 10:00 MKS MOSiR Kętrzyn - MKS Dobre Miasto I Kuberska Angela II nieobsadzony Sekretarz Zalewski Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA-2 2019-12-01 MKS Truso Elbląg - MKS MOSiR Kętrzyn I Zalewski Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Kuberska Angela L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA-3 2019-12-01 MKS Dobre Miasto - MKS Truso Elbląg I Kuberska Angela II nieobsadzony Sekretarz Zalewski Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V LIGA-1 2019-12-01 11:00 SMS Ostróda - UKS Green Volley Ełk II I Olbryś Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Pszczółkowski Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V LIGA-2 2019-12-01 UKS Olimpijczyk Szczytno - SMS Ostróda I Pszczółkowski Marcin II nieobsadzony Sekretarz Olbryś Mateusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V LIGA-3 2019-12-01 UKS Green Volley Ełk II - UKS Olimpijczyk Szczytno I Olbryś Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Pszczółkowski Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-1 2019-12-01 14:30 UKS Green Volley Ełk - UKS Olimp Bartoszyce II I Przekop Tomasz II nieobsadzony Sekretarz Dębski Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-2 2019-12-01 14:30 KS Perła Olecka - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Sieńkowski Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz Tadej Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-3 2019-12-01 UKS Olimp Bartoszyce II - KS Perła Olecka I Dębski Andrzej II nieobsadzony Sekretarz Przekop Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-4 2019-12-01 UKS Green Volley Ełk - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Tadej Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz Sieńkowski Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-5 2019-12-01 UKS Warmiss Volley Olsztyn - UKS Olimp Bartoszyce II I Przekop Tomasz II nieobsadzony Sekretarz Dębski Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-6 2019-12-01 KS Perła Olecka - UKS Green Volley Ełk I Sieńkowski Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz Tadej Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
16 2019-12-01 11:00 UKS Green Volley Ełk - SMS Ostróda I Przekop Tomasz II Sieńkowski Zbigniew Sekretarz Dębski Andrzej
18 2019-12-01 12:00 MKS Truso Elbląg - MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława I Kobylińska Monika II Sadowska Emilia Anna Sekretarz Jabłońska Danuta
52 2019-11-30 18:00 Energa MKS Truso Elbląg - Enea Energetyk Poznań II Sekretarz Jabłońska Danuta L1 Ratowska Kinga L2 Kulińska Iwona
12 2019-11-30 11:00 AZS UWM Olsztyn II - PUKS Wiktoria Szczytno I Chełchowski Krystian II nieobsadzony Sekretarz Pikura Żaneta
A-16 2019-11-30 10:30 UKS Chemik SMS Olsztyn II - UMKS Mikro Ełk I Awiżeń Adam Jan II nieobsadzony Sekretarz Jodko Krzysztof
B-15 2019-11-30 11:30 MKS Truso Elbląg - LKS WEL Lidzbark I Chabros Karol II nieobsadzony Sekretarz Berggrün Artur
B-16 2019-11-30 10:00 UKS Salos Ełk II - UKS Olimp Bartoszyce I Dębski Andrzej II nieobsadzony Sekretarz Sieńkowski Zbigniew
25 2019-11-30 17:00 Team Cresovia Górowo Iławeckie - KSD Energoutil Ełk I Jodko Krzysztof II Perfikowski Maksymilian Sekretarz Wiszniewski Zbigniew
26 2019-11-30 16:00 Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński - SMS Ostróda I Antonik Wiesław II Sadowska Emilia Anna Sekretarz Ustjanowski Jarosław
27 2019-11-30 16:00 UKS Olimpijczyk Szczytno - KPS Gietrzwałd I Rutynowski Mateusz II Brzeski Jarosław Sekretarz Pszczółkowski Marcin
9 2019-11-30 10:00 MKS Truso Elbląg - LKS WEL Lidzbark I Berggrün Artur II Chabros Karol Sekretarz Redosz Maja
49 2019-11-27 18:00 Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin L1 Chabros Karol L2 Kobylińska Monika L3 L4
B-14 2019-11-25 17:00 UKS Chemik SMS Olsztyn - MKS Truso Elbląg I Rutynowski Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Kurmin Marek
7 2019-11-24 11:00 IKS Atak Elbląg - AZS UWM Olsztyn II I Polechoński Paweł II nieobsadzony Sekretarz Olbryś Mateusz
III LIGA-1 2019-11-24 10:00 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - AZS UWM Olsztyn II I Kaleński Marek II nieobsadzony Sekretarz Awiżeń Adam Jan
III LIGA-2 2019-11-24 AZS UWM Olsztyn II - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Awiżeń Adam Jan II nieobsadzony Sekretarz Kaleński Marek
I LIGA-1 2019-11-24 10:00 MUKS Omega Mrągowo - KS MOSiR Giżycko I Brzeski Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Bednarczyk Bartosz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-2 2019-11-24 UKS Olimp Bartoszyce - MUKS Omega Mrągowo I Bednarczyk Bartosz II nieobsadzony Sekretarz Brzeski Jarosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-3 2019-11-24 KS MOSiR Giżycko - UKS Olimp Bartoszyce I Brzeski Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Bednarczyk Bartosz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA-1 2019-11-24 10:00 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Salos Ełk I Kobylińska Monika II nieobsadzony Sekretarz Perfikowski Maksymilian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA-2 2019-11-24 UMKS Mikro Ełk - UKS Chemik SMS Olsztyn I Ratowska Kinga II nieobsadzony Sekretarz Jodko Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA-3 2019-11-24 UKS Salos Ełk - UMKS Mikro Ełk I Perfikowski Maksymilian II nieobsadzony Sekretarz Kobylińska Monika L I nieobsadzony L II nieobsadzony
21 2019-11-24 18:30 MLKS Olimpia Kisielice - UKS Olimpijczyk Szczytno I Tambor Michał II Samoszuk Andrzej Sekretarz Grygo Bogusław
III LIGA-1 2019-11-24 10:00 IKS Atak Elbląg - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Pikura Żaneta II nieobsadzony Sekretarz Tambor Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-2 2019-11-24 MKS Truso Elbląg - IKS Atak Elbląg I Tambor Michał II nieobsadzony Sekretarz Pikura Żaneta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-3 2019-11-24 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - MKS Truso Elbląg I Pikura Żaneta II nieobsadzony Sekretarz Tambor Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
24 2019-11-24 13:00 KSD Energoutil Ełk - Masuria Volley Giżycko I Przekop Tomasz II Kamiński Jarosław Sekretarz Tadej Zbigniew
IV LIGA-1 2019-11-24 10:00 MKS MOSiR Kętrzyn - UKS Olimpijczyk Szczytno I Zalewski Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Kuberska Angela L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA-2 2019-11-24 LUKS Wilczek Wilkowo - MKS MOSiR Kętrzyn I Kuberska Angela II nieobsadzony Sekretarz Zalewski Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA-3 2019-11-24 UKS Olimpijczyk Szczytno - LUKS Wilczek Wilkowo I Zalewski Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Kuberska Angela L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V LIGA-1 2019-11-24 10:00 UKS Green Volley Ełk - SMS Ostróda I Ustjanowski Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Grygo Bogusław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V LIGA-2 2019-11-24 MKS Dobre Miasto - UKS Green Volley Ełk I Grygo Bogusław II nieobsadzony Sekretarz Ustjanowski Jarosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V LIGA-3 2019-11-24 SMS Ostróda - MKS Dobre Miasto I Ustjanowski Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Grygo Bogusław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-1 2019-11-24 14:00 UKS Olimp Bartoszyce II - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Jodko Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Ratowska Kinga L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-2 2019-11-24 14:00 KS Perła Olecka - UKS Green Volley Ełk II I Kobylińska Monika II nieobsadzony Sekretarz Perfikowski Maksymilian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-3 2019-11-24 UKS Warmiss Volley Olsztyn - KS Perła Olecka I Ratowska Kinga II nieobsadzony Sekretarz Jodko Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-4 2019-11-24 UKS Olimp Bartoszyce II - UKS Green Volley Ełk II I Perfikowski Maksymilian II nieobsadzony Sekretarz Kobylińska Monika L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-5 2019-11-24 UKS Green Volley Ełk II - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Jodko Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Ratowska Kinga L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-6 2019-11-24 KS Perła Olecka - UKS Olimp Bartoszyce II I Kobylińska Monika II nieobsadzony Sekretarz Perfikowski Maksymilian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
14 2019-11-24 12:00 MKS Truso Elbląg - UKS Chemik SMS Olsztyn I Chełchowski Krystian II Kurmin Marek Sekretarz Sarnowski Wojciech Kwalifikator Minczewski Jarosław
15 2019-11-24 10:30 LKS WEL Lidzbark - SMS Ostróda I Grochowski Dariusz II Brandt Marian Sekretarz Wiśniewski Marek
32 2019-11-23 17:00 AZS UWM Olsztyn - UMKS MOS Wola Warszawa Sekretarz Kaleński Marek L1 Pszczółkowski Marcin L2 Berggrün Artur
47 2019-11-23 14:00 UKS Chemik SMS Olsztyn - AZS AWF Warszawa Sekretarz Brzeski Jarosław L1 Chełchowski Krystian L2 Kurmin Marek
9 2019-11-23 12:00 AZS UWM Olsztyn - IKS Atak Elbląg I Perfikowski Maksymilian II nieobsadzony Sekretarz Awiżeń Adam Jan
A-13 2019-11-23 10:00 UKS Chemik SMS Olsztyn II - MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława I Berggrün Artur II nieobsadzony Sekretarz Pikura Żaneta
B-13 2019-11-23 11:00 LKS WEL Lidzbark - UKS Salos Ełk II I Wiśniewski Marek II nieobsadzony Sekretarz Grochowski Dariusz
I LIGA-1 2019-11-23 11:15 IKS Atak Elbląg - AZS UWM Olsztyn I Chabros Karol II nieobsadzony Sekretarz Pszczółkowski Marcin
I LIGA-2 2019-11-23 SMS Ostróda - IKS Atak Elbląg I Pszczółkowski Marcin II nieobsadzony Sekretarz Chabros Karol
I LIGA-3 2019-11-23 AZS UWM Olsztyn - SMS Ostróda I Chabros Karol II nieobsadzony Sekretarz Pszczółkowski Marcin
22 2019-11-23 17:00 KPS Gietrzwałd - Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński I Perfikowski Maksymilian II Jodko Krzysztof Sekretarz Bednarczyk Bartosz
23 2019-11-23 11:00 SMS Ostróda - Team Cresovia Górowo Iławeckie I Samoszuk Andrzej II Tambor Michał Sekretarz Ratowska Kinga
A-14 2019-11-22 16:30 SMS Ostróda - UKS Salos Ełk I Olbryś Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Ratowska Kinga
13 2019-11-22 16:00 MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława - UKS Green Volley Ełk I Sarnowski Wojciech II Chełchowski Krystian Sekretarz Kurmin Marek
22 2019-11-22 18:30 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Green Volley Ełk I Chabros Karol II Kurmin Marek Sekretarz Gago Magdalena
B-10 2019-11-18 UKS Salos Ełk II - MKS Truso Elbląg I Dębski Andrzej II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
II LIGA-1 2019-11-17 10:00 MUKS Omega Mrągowo - UKS Green Volley Ełk I Zalewski Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Kuberska Angela
II LIGA-2 2019-11-17 PUKS Wiktoria Szczytno - MUKS Omega Mrągowo I Kuberska Angela II nieobsadzony Sekretarz Zalewski Krzysztof
II LIGA-3 2019-11-17 UKS Green Volley Ełk - PUKS Wiktoria Szczytno I Zalewski Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Kuberska Angela
I LIGA-1 2019-11-17 10:00 UMKS Mikro Ełk - MUKS Omega Mrągowo I Grygo Bogusław II nieobsadzony Sekretarz Wiszniewski Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-2 2019-11-17 UKS Olimp Bartoszyce - UMKS Mikro Ełk I Wiszniewski Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz Grygo Bogusław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-3 2019-11-17 MUKS Omega Mrągowo - UKS Olimp Bartoszyce I Grygo Bogusław II nieobsadzony Sekretarz Wiszniewski Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA-1 2019-11-17 14:00 KS MOSiR Giżycko - UKS Chemik SMS Olsztyn I Perfikowski Maksymilian II nieobsadzony Sekretarz Zarucki ✞ Ryszard L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA-2 2019-11-17 MKS Truso Elbląg - KS MOSiR Giżycko I Zarucki ✞ Ryszard II nieobsadzony Sekretarz Perfikowski Maksymilian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA-3 2019-11-17 UKS Chemik SMS Olsztyn - MKS Truso Elbląg I Perfikowski Maksymilian II nieobsadzony Sekretarz Zarucki ✞ Ryszard L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-1 2019-11-17 11:00 IKS Atak Elbląg - LUKS Wilczek Wilkowo I Choiński Paweł II nieobsadzony Sekretarz Choiński Sylwester L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-2 2019-11-17 UKS Salos Ełk - IKS Atak Elbląg I Choiński Sylwester II nieobsadzony Sekretarz Choiński Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-3 2019-11-17 LUKS Wilczek Wilkowo - UKS Salos Ełk I Choiński Paweł II nieobsadzony Sekretarz Choiński Sylwester L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA-1 2019-11-17 9:30 MKS MOSiR Kętrzyn - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Chełchowski Krystian II nieobsadzony Sekretarz Ustjanowski Jarosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA-2 2019-11-17 MKS Dobre Miasto - MKS MOSiR Kętrzyn I Ustjanowski Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Chełchowski Krystian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA-3 2019-11-17 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - MKS Dobre Miasto I Chełchowski Krystian II nieobsadzony Sekretarz Ustjanowski Jarosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V LIGA-1 2019-11-17 11:00 UKS Green Volley Ełk - UKS Olimpijczyk Szczytno I Pszczółkowski Marcin II nieobsadzony Sekretarz Pikura Żaneta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V LIGA-2 2019-11-17 UKS Olimp Bartoszyce II - UKS Green Volley Ełk I Pikura Żaneta II nieobsadzony Sekretarz Pszczółkowski Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V LIGA-3 2019-11-17 UKS Olimpijczyk Szczytno - UKS Olimp Bartoszyce II I Pszczółkowski Marcin II nieobsadzony Sekretarz Pikura Żaneta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-1 2019-11-17 11:00 SMS Ostróda - KS Perła Olecka I Berggrün Artur II nieobsadzony Sekretarz Jodko Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-2 2019-11-17 11:00 UKS Warmiss Volley Olsztyn - UKS Green Volley Ełk II I Redosz Maja II nieobsadzony Sekretarz Kaleński Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-3 2019-11-17 KS Perła Olecka - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Jodko Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Berggrün Artur L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-4 2019-11-17 SMS Ostróda - UKS Green Volley Ełk II I Kaleński Marek II nieobsadzony Sekretarz Redosz Maja L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-5 2019-11-17 UKS Green Volley Ełk II - KS Perła Olecka I Berggrün Artur II nieobsadzony Sekretarz Jodko Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-6 2019-11-17 UKS Warmiss Volley Olsztyn - SMS Ostróda I Redosz Maja II nieobsadzony Sekretarz Kaleński Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
19 2019-11-17 16:00 Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński - MLKS Olimpia Kisielice I Sadowska Emilia Anna II Rutynowski Mateusz Sekretarz Polechoński Paweł
20 2019-11-17 17:00 SMS Panorama Działdowo - UKS Olimpijczyk Szczytno I Jodko Krzysztof II Berggrün Artur Sekretarz Wiśniewski Marek
10 2019-11-17 11:00 UKS Green Volley Ełk - LKS WEL Lidzbark I Sieńkowski Zbigniew II Dębski Andrzej Sekretarz Przekop Tomasz Kwalifikator Tadej Zbigniew
11 2019-11-17 11:00 SMS Ostróda - MKS Truso Elbląg I Kobylińska Monika II Bednarczyk Bartosz Sekretarz Polechoński Paweł Kwalifikator Bałabański Tomasz
12 2019-11-17 11:00 UKS Chemik SMS Olsztyn - MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława I Chabros Karol II Olbryś Mateusz Sekretarz Brzeski Jarosław Kwalifikator Awiżeń Adam Jan
25 2019-11-16 17:00 AZS UWM Olsztyn - SMS PZPS Spała II Sekretarz Awiżeń Adam Jan L1 Pikura Żaneta L2 Nasiłowski Michał
8 2019-11-16 10:00 PUKS Wiktoria Szczytno - AZS UWM Olsztyn I Perfikowski Maksymilian II nieobsadzony Sekretarz Chabros Karol
43 2019-11-16 17:00 Energa MKS Truso Elbląg - GKS Wieżyca 2011 Stężyca Sekretarz Jabłońska Danuta L1 Ratowska Kinga L2 Sadowska Emilia Anna
A-11 2019-11-16 9:30 UKS Chemik SMS Olsztyn II - UKS Salos Ełk I Zarucki ✞ Ryszard II nieobsadzony Sekretarz Nasiłowski Michał
A-12 2019-11-16 12:00 UMKS Mikro Ełk - MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława I Dębski Andrzej II nieobsadzony Sekretarz Tadej Zbigniew
B-11 2019-11-16 11:30 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Salos Ełk II I Nasiłowski Michał II nieobsadzony Sekretarz Zarucki ✞ Ryszard
B-12 2019-11-16 11:00 UKS Olimp Bartoszyce - LKS WEL Lidzbark I Fornalska Eliza II nieobsadzony Sekretarz Grygo Bogusław
17 2019-11-16 17:00 Masuria Volley Giżycko - SMS Ostróda I Choiński Paweł II Choiński Sylwester Sekretarz Kuberska Angela
13 2019-11-10 15:00 SMS Panorama Działdowo - Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński I Wiśniewski Marek II Samoszuk Andrzej Sekretarz Tambor Michał
14 2019-11-10 17:00 MLKS Olimpia Kisielice - Team Cresovia Górowo Iławeckie I Sadowska Emilia Anna II Kulińska Iwona Sekretarz Grygo Bogusław
38 2019-11-09 14:00 UKS Chemik SMS Olsztyn - LTS Legionovia Legionowo Sekretarz Pikura Żaneta L1 Perfikowski Maksymilian L2 Jodko Krzysztof
A-9 2019-11-09 11:00 UMKS Mikro Ełk - UKS Salos Ełk I Dębski Andrzej II nieobsadzony Sekretarz Sieńkowski Zbigniew
15 2019-11-09 17:00 Masuria Volley Giżycko - KPS Gietrzwałd I Choiński Sylwester II Choiński Paweł Sekretarz Kuberska Angela
16 2019-11-09 11:00 SMS Ostróda - KSD Energoutil Ełk I Bednarczyk Bartosz II Tambor Michał Sekretarz Redosz Maja
10 2019-11-08 17:30 AZS UWM Olsztyn II - SMS Ostróda I Chełchowski Krystian II nieobsadzony Sekretarz Czerwińska Adrianna
23 2019-11-08 20:30 Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice L1 Kulińska Iwona L2 Stasiewicz Piotr L3 L4
A-10 2019-11-08 16:00 UKS Chemik SMS Olsztyn II - SMS Ostróda I Kurmin Marek II nieobsadzony Sekretarz Zarucki ✞ Ryszard
B-9 2019-11-07 17:00 UKS Olimp Bartoszyce - UKS Chemik SMS Olsztyn I Fornalska Eliza II nieobsadzony Sekretarz Wiszniewski Zbigniew
34 2019-11-06 17:00 Energa MKS Truso Elbląg - UKŻPS COCCODRILLO Kościan Sekretarz Jabłońska Danuta L1 Kulińska Iwona L2 Tambor Michał
4 2019-11-02 17:00 Team Cresovia Górowo Iławeckie - Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński I Antonik Wiesław II Fornalska Eliza Sekretarz Wiszniewski Zbigniew
I LIGA-1 2019-10-27 13:00 UMKS Mikro Ełk - UKS Olimp Bartoszyce I Bednarczyk Bartosz II nieobsadzony Sekretarz Pikura Żaneta
I LIGA-2 2019-10-27 MKS Truso Elbląg - UMKS Mikro Ełk I Pikura Żaneta II nieobsadzony Sekretarz Bednarczyk Bartosz
I LIGA-3 2019-10-27 UKS Olimp Bartoszyce - MKS Truso Elbląg I Bednarczyk Bartosz II nieobsadzony Sekretarz Pikura Żaneta
II LIGA-1 2019-10-27 10:00 UKS Salos Ełk - MUKS Omega Mrągowo I Choiński Paweł II nieobsadzony Sekretarz Zalewski Krzysztof
II LIGA-2 2019-10-27 KS MOSiR Giżycko - UKS Salos Ełk I Zalewski Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Choiński Paweł
II LIGA-3 2019-10-27 MUKS Omega Mrągowo - KS MOSiR Giżycko I Choiński Paweł II nieobsadzony Sekretarz Zalewski Krzysztof
III LIGA-1 2019-10-27 10:00 MKS Dobre Miasto - UKS Chemik SMS Olsztyn I Rutynowski Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Perfikowski Maksymilian
III LIGA-2 2019-10-27 IKS Atak Elbląg - MKS Dobre Miasto I Perfikowski Maksymilian II nieobsadzony Sekretarz Rutynowski Mateusz
III LIGA-3 2019-10-27 UKS Chemik SMS Olsztyn - IKS Atak Elbląg I Rutynowski Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Perfikowski Maksymilian
IV LIGA-1 2019-10-27 10:00 LUKS Wilczek Wilkowo - MKS MOSiR Kętrzyn I Grygo Bogusław II nieobsadzony Sekretarz Antonik Wiesław
IV LIGA-2 2019-10-27 UKS Olimp Bartoszyce II - LUKS Wilczek Wilkowo I Antonik Wiesław II nieobsadzony Sekretarz Grygo Bogusław
IV LIGA-3 2019-10-27 MKS MOSiR Kętrzyn - UKS Olimp Bartoszyce II I Grygo Bogusław II nieobsadzony Sekretarz Antonik Wiesław
V LIGA-1 2019-10-27 11:00 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - SMS Ostróda I Przekop Tomasz II nieobsadzony Sekretarz Kamiński Jarosław
V LIGA-2 2019-10-27 UKS Green Volley Ełk - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Kamiński Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Przekop Tomasz
V LIGA-3 2019-10-27 SMS Ostróda - UKS Green Volley Ełk I Przekop Tomasz II nieobsadzony Sekretarz Kamiński Jarosław
VI LIGA-1 2019-10-27 11:00 UKS Olimpijczyk Szczytno - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Kaliszewski Szymon II nieobsadzony Sekretarz Polechoński Paweł
VI LIGA-2 2019-10-27 11:00 UKS Green Volley Ełk II - KS Perła Olecka I Ratowska Kinga II nieobsadzony Sekretarz Dębski Andrzej
VI LIGA-3 2019-10-27 UKS Warmiss Volley Olsztyn - UKS Green Volley Ełk II I Polechoński Paweł II nieobsadzony Sekretarz Kaliszewski Szymon
VI LIGA-4 2019-10-27 UKS Olimpijczyk Szczytno - KS Perła Olecka I Dębski Andrzej II nieobsadzony Sekretarz Ratowska Kinga
VI LIGA-5 2019-10-27 KS Perła Olecka - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Kaliszewski Szymon II nieobsadzony Sekretarz Polechoński Paweł
VI LIGA-6 2019-10-27 UKS Green Volley Ełk II - UKS Olimpijczyk Szczytno I Ratowska Kinga II nieobsadzony Sekretarz Dębski Andrzej
12 2019-10-27 17:30 Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński - UKS Olimpijczyk Szczytno I Fornalska Eliza II Antonik Wiesław Sekretarz Wiszniewski Zbigniew
7 2019-10-27 15:00 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Green Volley Ełk I Sadowska Emilia Anna II Zarucki ✞ Ryszard Sekretarz Jodko Krzysztof
8 2019-10-27 11:00 MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława - SMS Ostróda I Tambor Michał II Bałabański Tomasz Sekretarz Samoszuk Andrzej
18 2019-10-26 18:00 AZS UWM Olsztyn - Legia Warszawa Sekretarz Zarucki ✞ Ryszard L1 Brzeski Jarosław L2 Tambor Michał
29 2019-10-26 19:30 UKS Chemik SMS Olsztyn - ŁMLKS Łaskovia Łask Sekretarz Kaleński Marek L1 Chabros Karol L2 Bednarczyk Bartosz
6 2019-10-26 12:00 AZS UWM Olsztyn - SMS Ostróda I Chabros Karol II nieobsadzony Sekretarz Olbryś Mateusz
5 2019-10-26 14:45 Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Enea Czarni Radom L1 Sadowska Emilia Anna L2 Rutynowski Mateusz L3 L4
5 2019-10-26 10:30 PUKS Wiktoria Szczytno - IKS Atak Elbląg I Jodko Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Chełchowska Iwona
A-7 2019-10-26 11:00 SMS Ostróda - UMKS Mikro Ełk I Tambor Michał II nieobsadzony Sekretarz Awiżeń Adam Jan
A-8 2019-10-26 12:00 UKS Salos Ełk - MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława I Dębski Andrzej II nieobsadzony Sekretarz Zalewski Krzysztof
9 2019-10-26 15:00 KSD Energoutil Ełk - KPS Gietrzwałd I Kamiński Jarosław II Zalewski Krzysztof Sekretarz Dębski Andrzej
10 2019-10-26 18:00 Masuria Volley Giżycko - MLKS Olimpia Kisielice I Choiński Paweł II Choiński Sylwester Sekretarz Kuberska Angela
11 2019-10-26 17:00 Team Cresovia Górowo Iławeckie - SMS Panorama Działdowo I Antonik Wiesław II Wiszniewski Zbigniew Sekretarz Fornalska Eliza
8 2019-10-24 19:30 KPS Gietrzwałd - SMS Ostróda I Berggrün Artur II Jażdżewski Sławomir Sekretarz Ratowska Kinga
B-7 2019-10-23 17:00 MKS Truso Elbląg - UKS Olimp Bartoszyce I Minczewski Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Jabłońska Danuta
A-1 2019-10-20 12:00 SMS Ostróda - UKS Olimpijczyk Szczytno I Kamiński Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Dębski Andrzej Kwalifikator Bałabański Tomasz
A-2 2019-10-20 KS Perła Olecka - SMS Ostróda I Dębski Andrzej II nieobsadzony Sekretarz Kamiński Jarosław Kwalifikator Bałabański Tomasz
A-3 2019-10-20 UKS Olimpijczyk Szczytno - KS Perła Olecka I Kamiński Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Dębski Andrzej
B-1 2019-10-20 10:00 UKS Green Volley Ełk II - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Olbryś Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Awiżeń Adam Jan
B-2 2019-10-20 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - UKS Green Volley Ełk II I Awiżeń Adam Jan II nieobsadzony Sekretarz Olbryś Mateusz
B-3 2019-10-20 UKS Warmiss Volley Olsztyn - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Olbryś Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Awiżeń Adam Jan
I LIGA-1 2019-10-20 12:00 SMS Ostróda - PUKS Wiktoria Szczytno I Brzeski Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Ratowska Kinga
I LIGA-2 2019-10-20 IKS Atak Elbląg - SMS Ostróda I Ratowska Kinga II nieobsadzony Sekretarz Brzeski Jarosław
I LIGA-3 2019-10-20 PUKS Wiktoria Szczytno - IKS Atak Elbląg I Brzeski Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Ratowska Kinga
II LIGA-1 2019-10-20 10:00 MUKS Omega Mrągowo - AZS UWM Olsztyn I Bednarczyk Bartosz II nieobsadzony Sekretarz Zarucki ✞ Ryszard
II LIGA-2 2019-10-20 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - MUKS Omega Mrągowo I Zarucki ✞ Ryszard II nieobsadzony Sekretarz Bednarczyk Bartosz
II LIGA-3 2019-10-20 AZS UWM Olsztyn - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Bednarczyk Bartosz II nieobsadzony Sekretarz Zarucki ✞ Ryszard
III LIGA-2 2019-10-20 AZS UWM Olsztyn II - UKS Green Volley Ełk I Chełchowski Krystian II nieobsadzony Sekretarz Kurmin Marek
III LIGA-1 2019-10-20 10:00 UKS Green Volley Ełk - AZS UWM Olsztyn II I Kurmin Marek II nieobsadzony Sekretarz Chełchowski Krystian
5 2019-10-20 15:00 UKS Olimpijczyk Szczytno - Team Cresovia Górowo Iławeckie I Berggrün Artur II Kaleński Marek Sekretarz Perfikowski Maksymilian
6 2019-10-20 15:00 SMS Panorama Działdowo - Masuria Volley Giżycko I Samoszuk Andrzej II Pszczółkowski Marcin Sekretarz Wiśniewski Marek
7 2019-10-20 17:00 MLKS Olimpia Kisielice - KSD Energoutil Ełk I Kobylińska Monika II Sadowska Emilia Anna Sekretarz Pikura Żaneta
4 2019-10-20 13:00 UKS Green Volley Ełk - MKS Truso Elbląg I Kurmin Marek II Chełchowski Krystian Sekretarz Tadej Zbigniew
5 2019-10-20 11:00 LKS WEL Lidzbark - MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława I Brandt Marian II Wiśniewski Marek Sekretarz Kopaczel Paweł
6 2019-10-20 10:00 SMS Ostróda - UKS Chemik SMS Olsztyn I Sadowska Emilia Anna II Pikura Żaneta Sekretarz Kobylińska Monika
25 2019-10-19 17:00 Energa MKS Truso Elbląg - SKF Forex Politechnika Poznańska Sekretarz Jabłońska Danuta L1 Minczewski Jarosław L2 Tchórzewska Monika
4 2019-10-19 10:00 SMS Ostróda - PUKS Wiktoria Szczytno I Berggrün Artur II nieobsadzony Sekretarz Kaliszewski Szymon
3 2019-10-19 13:30 AZS UWM Olsztyn II - AZS UWM Olsztyn I Rutynowski Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Awiżeń Adam Jan
A-5 2019-10-19 11:00 MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława - SMS Ostróda I Samoszuk Andrzej II nieobsadzony Sekretarz Ratowska Kinga
B-5 2019-10-19 10:00 LKS WEL Lidzbark - MKS Truso Elbląg I Brandt Marian II nieobsadzony Sekretarz Grochowski Dariusz
B-6 2019-10-19 11:00 UKS Olimp Bartoszyce - UKS Salos Ełk II I Antonik Wiesław II nieobsadzony Sekretarz Wiszniewski Zbigniew
24 2019-10-19 13:00 LKS WEL Lidzbark - MKS Truso Elbląg I Grochowski Dariusz II Wiśniewski Marek Sekretarz Brandt Marian
B-4 2019-10-16 17:00 MKS Truso Elbląg - UKS Chemik SMS Olsztyn I Jabłońska Danuta II nieobsadzony Sekretarz Redosz Maja
A-2 2019-10-14 14:00 MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława - UMKS Mikro Ełk I Tambor Michał II nieobsadzony Sekretarz Samoszuk Andrzej
A-1 2019-10-13 11:00 KS Perła Olecka - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Dębski Andrzej II nieobsadzony Sekretarz Sieńkowski Zbigniew
A-2 2019-10-13 UKS Green Volley Ełk II - KS Perła Olecka I Sieńkowski Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz Dębski Andrzej
A-3 2019-10-13 UKS Warmiss Volley Olsztyn - UKS Green Volley Ełk II I Dębski Andrzej II nieobsadzony Sekretarz Sieńkowski Zbigniew
B-1 2019-10-13 10:00 UKS Olimpijczyk Szczytno - SMS Ostróda I Perfikowski Maksymilian II nieobsadzony Sekretarz Brzeski Jarosław
B-2 2019-10-13 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - UKS Olimpijczyk Szczytno I Brzeski Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Perfikowski Maksymilian
B-3 2019-10-13 SMS Ostróda - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Perfikowski Maksymilian II nieobsadzony Sekretarz Brzeski Jarosław
1 2019-10-13 10:00 SMS Ostróda - IKS Atak Elbląg I Chełchowski Krystian II nieobsadzony Sekretarz Kurmin Marek
1 2019-10-13 14:00 SMS Ostróda - MLKS Olimpia Kisielice I Bednarczyk Bartosz II Sadowska Emilia Anna Sekretarz Kobylińska Monika
2 2019-10-13 13:00 KSD Energoutil Ełk - SMS Panorama Działdowo I Kamiński Jarosław II Przekop Tomasz Sekretarz Choiński Paweł
1 2019-10-13 11:30 SMS Ostróda - UKS Green Volley Ełk I Kurmin Marek II Kobylińska Monika Sekretarz Chełchowski Krystian
3 2019-10-13 11:00 MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława - MKS Truso Elbląg I Samoszuk Andrzej II Tambor Michał Sekretarz Pikura Żaneta
11 2019-10-12 17:00 AZS UWM Olsztyn - BESTIOS Białystok Sekretarz Pikura Żaneta L1 Chabros Karol L2 Olbryś Mateusz
20 2019-10-12 14:00 UKS Chemik SMS Olsztyn - AZS LSW Warszawa Sekretarz Zarucki ✞ Ryszard L1 Brzeski Jarosław L2 Kurmin Marek
2 2019-10-12 10:00 PUKS Wiktoria Szczytno - AZS UWM Olsztyn II I Pszczółkowski Marcin II nieobsadzony Sekretarz Chełchowska Iwona
A-4 2019-10-12 13:00 UKS Salos Ełk - SMS Ostróda I Sieńkowski Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz Dębski Andrzej
B-3 2019-10-12 13:00 UKS Salos Ełk II - LKS WEL Lidzbark I Przekop Tomasz II nieobsadzony Sekretarz Kamiński Jarosław
3 2019-10-12 17:00 Masuria Volley Giżycko - UKS Olimpijczyk Szczytno I Zalewski Krzysztof II Choiński Paweł Sekretarz Choiński Sylwester
A-3 2019-10-11 15:00 MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława - UKS Chemik SMS Olsztyn II I Samoszuk Andrzej II nieobsadzony Sekretarz Tambor Michał
15 2019-10-09 17:00 Energa MKS Truso Elbląg - KS Pałac Bydgoszcz II Sekretarz Czerwińska Adrianna L1 Olbryś Mateusz L2 Perfikowski Maksymilian
I LIGA-1 2019-10-06 10:00 SMS Ostróda - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Sadowska Emilia Anna II nieobsadzony Sekretarz Jabłońska Danuta
I LIGA-2 2019-10-06 IKS Atak Elbląg - SMS Ostróda I Jabłońska Danuta II nieobsadzony Sekretarz Sadowska Emilia Anna
I LIGA-3 2019-10-06 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - IKS Atak Elbląg I Sadowska Emilia Anna II nieobsadzony Sekretarz Jabłońska Danuta
II LIGA-1 2019-10-06 10:00 UKS Green Volley Ełk - MUKS Omega Mrągowo I Pszczółkowski Marcin II nieobsadzony Sekretarz Olbryś Mateusz
II LIGA-2 2019-10-06 PUKS Wiktoria Szczytno - UKS Green Volley Ełk I Olbryś Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Pszczółkowski Marcin
II LIGA-3 2019-10-06 MUKS Omega Mrągowo - PUKS Wiktoria Szczytno I Pszczółkowski Marcin II nieobsadzony Sekretarz Olbryś Mateusz
III LIGA-2 2019-10-05 AZS UWM Olsztyn II - AZS UWM Olsztyn I Zarucki ✞ Ryszard II nieobsadzony Sekretarz Brzeski Jarosław
III LIGA-1 2019-10-05 10:00 AZS UWM Olsztyn - AZS UWM Olsztyn II I Brzeski Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Zarucki ✞ Ryszard
A-1 2019-10-05 14:30 UKS Salos Ełk - UKS Chemik SMS Olsztyn II I Bednarczyk Bartosz II nieobsadzony Sekretarz Chabros Karol
A-6 2019-10-05 11:00 UMKS Mikro Ełk - UKS Chemik SMS Olsztyn II I Chabros Karol II nieobsadzony Sekretarz Bednarczyk Bartosz
B-1 2019-10-05 13:00 UKS Salos Ełk II - UKS Chemik SMS Olsztyn I Sieńkowski Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz Dębski Andrzej
B-2 2019-10-05 11:00 LKS WEL Lidzbark - UKS Olimp Bartoszyce I Wiśniewski Marek II nieobsadzony Sekretarz Grochowski Dariusz
3 2019-09-28 17:00 AZS UWM Olsztyn - UKS Centrum Augustów Sekretarz Ratowska Kinga L1 Bednarczyk Bartosz L2 Sadowska Emilia Anna
1 2019-09-28 14:00 UKS Chemik SMS Olsztyn - PMKS Nike Węgrów Sekretarz Awiżeń Adam Jan L1 Perfikowski Maksymilian L2 Chełchowski Krystian