III Liga Mężczyzn

Grupa 1

  • SMS Ostróda
  • KSD Energoutil Ełk
  • Masuria Volley Giżycko
  • Team Cresovia Górowo Iławeckie
  • UKS Olimpijczyk Szczytno
  • SMS Panorama Działdowo
  • MLKS Olimpia Kisielice
  • KPS Gietrzwałd
  • Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński
3 2019-10-12 17:00 Masuria Volley Giżycko - UKS Olimpijczyk Szczytno I Zalewski Krzysztof II Choiński Paweł Sekretarz Choiński Sylwester
1 2019-10-13 14:00 SMS Ostróda - MLKS Olimpia Kisielice I Bednarczyk Bartosz II Sadowska Emilia Anna Sekretarz Kobylińska Monika
2 2019-10-13 13:00 KSD Energoutil Ełk - SMS Panorama Działdowo I Kamiński Jarosław II Przekop Tomasz Sekretarz Choiński Paweł
5 2019-10-20 15:00 UKS Olimpijczyk Szczytno - Team Cresovia Górowo Iławeckie I Berggrün Artur II Kaleński Marek Sekretarz Perfikowski Maksymilian
6 2019-10-20 15:00 SMS Panorama Działdowo - Masuria Volley Giżycko I Samoszuk Andrzej II Pszczółkowski Marcin Sekretarz Wiśniewski Marek
7 2019-10-20 17:00 MLKS Olimpia Kisielice - KSD Energoutil Ełk I Kobylińska Monika II Sadowska Emilia Anna Sekretarz Pikura Żaneta
8 2019-10-24 19:30 KPS Gietrzwałd - SMS Ostróda I Berggrün Artur II Jażdżewski Sławomir Sekretarz Ratowska Kinga
9 2019-10-26 15:00 KSD Energoutil Ełk - KPS Gietrzwałd I Kamiński Jarosław II Zalewski Krzysztof Sekretarz Dębski Andrzej
10 2019-10-26 18:00 Masuria Volley Giżycko - MLKS Olimpia Kisielice I Choiński Paweł II Choiński Sylwester Sekretarz Kuberska Angela
11 2019-10-26 17:00 Team Cresovia Górowo Iławeckie - SMS Panorama Działdowo I Antonik Wiesław II Wiszniewski Zbigniew Sekretarz Fornalska Eliza
12 2019-10-27 17:30 Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński - UKS Olimpijczyk Szczytno I Fornalska Eliza II Antonik Wiesław Sekretarz Wiszniewski Zbigniew
4 2019-11-02 17:00 Team Cresovia Górowo Iławeckie - Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński I Antonik Wiesław II Fornalska Eliza Sekretarz Wiszniewski Zbigniew
15 2019-11-09 17:00 Masuria Volley Giżycko - KPS Gietrzwałd I Choiński Sylwester II Choiński Paweł Sekretarz Kuberska Angela
16 2019-11-09 11:00 SMS Ostróda - KSD Energoutil Ełk I Bednarczyk Bartosz II Tambor Michał Sekretarz Redosz Maja
13 2019-11-10 15:00 SMS Panorama Działdowo - Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński I Wiśniewski Marek II Samoszuk Andrzej Sekretarz Tambor Michał
14 2019-11-10 17:00 MLKS Olimpia Kisielice - Team Cresovia Górowo Iławeckie I Sadowska Emilia Anna II Kulińska Iwona Sekretarz Grygo Bogusław
17 2019-11-16 17:00 Masuria Volley Giżycko - SMS Ostróda I Choiński Paweł II Choiński Sylwester Sekretarz Kuberska Angela
19 2019-11-17 16:00 Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński - MLKS Olimpia Kisielice I Sadowska Emilia Anna II Rutynowski Mateusz Sekretarz Polechoński Paweł
20 2019-11-17 17:00 SMS Panorama Działdowo - UKS Olimpijczyk Szczytno I Jodko Krzysztof II Berggrün Artur Sekretarz Wiśniewski Marek
22 2019-11-23 17:00 KPS Gietrzwałd - Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński I Perfikowski Maksymilian II Jodko Krzysztof Sekretarz Bednarczyk Bartosz
23 2019-11-23 11:00 SMS Ostróda - Team Cresovia Górowo Iławeckie I Samoszuk Andrzej II Tambor Michał Sekretarz Ratowska Kinga
21 2019-11-24 18:30 MLKS Olimpia Kisielice - UKS Olimpijczyk Szczytno I Tambor Michał II Samoszuk Andrzej Sekretarz Grygo Bogusław
24 2019-11-24 13:00 KSD Energoutil Ełk - Masuria Volley Giżycko I Przekop Tomasz II Kamiński Jarosław Sekretarz Tadej Zbigniew
25 2019-11-30 17:00 Team Cresovia Górowo Iławeckie - KSD Energoutil Ełk I Jodko Krzysztof II Perfikowski Maksymilian Sekretarz Wiszniewski Zbigniew
26 2019-11-30 16:00 Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński - SMS Ostróda I Antonik Wiesław II Sadowska Emilia Anna Sekretarz Ustjanowski Jarosław
27 2019-11-30 16:00 UKS Olimpijczyk Szczytno - KPS Gietrzwałd I Rutynowski Mateusz II Brzeski Jarosław Sekretarz Pszczółkowski Marcin
28 2019-12-01 16:00 SMS Panorama Działdowo - MLKS Olimpia Kisielice I Perfikowski Maksymilian II Jodko Krzysztof Sekretarz Wiśniewski Marek
29 2019-12-07 17:00 SMS Panorama Działdowo - KPS Gietrzwałd I Sadowska Emilia Anna II Perfikowski Maksymilian Sekretarz Sarnowski Wojciech
30 2019-12-07 12:00 SMS Ostróda - UKS Olimpijczyk Szczytno I Chabros Karol II Rutynowski Mateusz Sekretarz Czerwińska Adrianna
32 2019-12-07 17:00 Masuria Volley Giżycko - Team Cresovia Górowo Iławeckie I Zalewski Krzysztof II Choiński Sylwester Sekretarz Choiński Paweł
31 2019-12-08 13:00 KSD Energoutil Ełk - Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński I Choiński Sylwester II Choiński Paweł Sekretarz Przekop Tomasz Kwalifikator Tadej Zbigniew
35 2020-01-04 SMS Panorama Działdowo - SMS Ostróda I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
33 2020-01-05 16:00 Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński - Masuria Volley Giżycko I Jodko Krzysztof II Perfikowski Maksymilian Sekretarz Czerwińska Adrianna
34 2020-01-05 18:00 UKS Olimpijczyk Szczytno - KSD Energoutil Ełk I Chabros Karol II Pszczółkowski Marcin Sekretarz Chełchowska Iwona
36 2020-01-05 17:00 MLKS Olimpia Kisielice - KPS Gietrzwałd I Samoszuk Andrzej II Tambor Michał Sekretarz Kulińska Iwona
40 2020-01-11 16:00 Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński - Team Cresovia Górowo Iławeckie I Perfikowski Maksymilian II Antonik Wiesław Sekretarz Wiszniewski Zbigniew
37 2020-01-12 16:00 MLKS Olimpia Kisielice - SMS Ostróda I Sadowska Emilia Anna II Bałabański Tomasz Sekretarz Kobylińska Monika
38 2020-01-12 15:00 SMS Panorama Działdowo - KSD Energoutil Ełk I Kaleński Marek II Rutynowski Mateusz Sekretarz Wiśniewski Marek
39 2020-01-12 18:00 UKS Olimpijczyk Szczytno - Masuria Volley Giżycko I Bednarczyk Bartosz II Jodko Krzysztof Sekretarz Pszczółkowski Marcin
41 2020-01-18 17:00 Team Cresovia Górowo Iławeckie - UKS Olimpijczyk Szczytno I Jodko Krzysztof II Berggrün Artur Sekretarz Wiszniewski Zbigniew
42 2020-01-18 18:00 Masuria Volley Giżycko - SMS Panorama Działdowo I Choiński Paweł II Zalewski Krzysztof Sekretarz Choiński Sylwester
43 2020-01-19 17:00 KSD Energoutil Ełk - MLKS Olimpia Kisielice I Przekop Tomasz II Choiński Sylwester Sekretarz Choiński Paweł
44 2020-01-19 16:00 SMS Ostróda - KPS Gietrzwałd I Kobylińska Monika II Sadowska Emilia Anna Sekretarz Rychlicka Malwina
45 2020-01-25 17:00 KPS Gietrzwałd - KSD Energoutil Ełk I Rutynowski Mateusz II Sadowska Emilia Anna Sekretarz Perfikowski Maksymilian Kwalifikator Kaleński Marek
47 2020-01-25 15:00 SMS Panorama Działdowo - Team Cresovia Górowo Iławeckie I Jodko Krzysztof II Bednarczyk Bartosz Sekretarz Wiśniewski Marek
46 2020-01-26 17:00 MLKS Olimpia Kisielice - Masuria Volley Giżycko I Chabros Karol II Kobylińska Monika Sekretarz Kuklińska Patrycja
49 2020-02-01 16:00 Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński - SMS Panorama Działdowo I Rutynowski Mateusz II Kaleński Marek Sekretarz Antonik Wiesław
50 2020-02-01 16:00 Team Cresovia Górowo Iławeckie - MLKS Olimpia Kisielice I Sadowska Emilia Anna II Kulińska Iwona Sekretarz Fornalska Eliza
51 2020-02-01 17:00 KPS Gietrzwałd - Masuria Volley Giżycko I Tambor Michał II Berggrün Artur Sekretarz Sarnowski Wojciech
52 2020-02-01 15:00 KSD Energoutil Ełk - SMS Ostróda I Choiński Paweł II Choiński Sylwester Sekretarz Przekop Tomasz
55 2020-02-09 17:00 MLKS Olimpia Kisielice - Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński I Rutynowski Mateusz II Bednarczyk Bartosz Sekretarz Polechoński Paweł
56 2020-02-09 15:00 UKS Olimpijczyk Szczytno - SMS Panorama Działdowo I Samoszuk Andrzej II Pszczółkowski Marcin Sekretarz Wiśniewski Marek
57 2020-02-15 20:00 UKS Olimpijczyk Szczytno - MLKS Olimpia Kisielice I Bednarczyk Bartosz II Perfikowski Maksymilian Sekretarz Chełchowska Iwona
58 2020-02-15 16:00 Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński - KPS Gietrzwałd I Antonik Wiesław II Jodko Krzysztof Sekretarz Fornalska Eliza
60 2020-02-15 17:00 Masuria Volley Giżycko - KSD Energoutil Ełk I Choiński Sylwester II Kamiński Jarosław Sekretarz Dębski Andrzej
18 2020-02-18 19:45 KPS Gietrzwałd - Team Cresovia Górowo Iławeckie I Minczewski Jarosław II Berggrün Artur Sekretarz Łazarczyk Katarzyna
61 2020-02-29 12:00 KSD Energoutil Ełk - Team Cresovia Górowo Iławeckie I Przekop Tomasz II Kamiński Jarosław Sekretarz Sieńkowski Zbigniew
62 2020-02-29 SMS Ostróda - Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
53 2020-03-01 SMS Ostróda - Masuria Volley Giżycko I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
63 2020-03-01 18:00 KPS Gietrzwałd - UKS Olimpijczyk Szczytno I Perfikowski Maksymilian II Sarnowski Wojciech Sekretarz Ratowska Kinga
64 2020-03-01 17:00 MLKS Olimpia Kisielice - SMS Panorama Działdowo I Kulińska Iwona II Tambor Michał Sekretarz Samoszuk Andrzej
59 2020-03-03 18:00 Team Cresovia Górowo Iławeckie - SMS Ostróda I Wiszniewski Zbigniew II Antonik Wiesław Sekretarz Fornalska Eliza
65 2020-03-07 17:00 KPS Gietrzwałd - SMS Panorama Działdowo I Sadowska Emilia Anna II Kaleński Marek Sekretarz Kuklińska Patrycja
66 2020-03-07 17:00 UKS Olimpijczyk Szczytno - SMS Ostróda I Jażdżewski Sławomir II Jodko Krzysztof Sekretarz Chełchowska Iwona
67 2020-03-07 16:00 Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński - KSD Energoutil Ełk I Antonik Wiesław II Ustjanowski Jarosław Sekretarz Wiszniewski Zbigniew
68 2020-03-07 17:00 Team Cresovia Górowo Iławeckie - Masuria Volley Giżycko I Berggrün Artur II Bednarczyk Bartosz Sekretarz Fornalska Eliza
54 2020-03-13 Team Cresovia Górowo Iławeckie - KPS Gietrzwałd I Sadowska Emilia Anna II Kulińska Iwona Sekretarz Wiszniewski Zbigniew
71 2020-03-14 SMS Ostróda - SMS Panorama Działdowo I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
69 2020-03-15 Masuria Volley Giżycko - Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński I Choiński Paweł II Choiński Sylwester Sekretarz Kuberska Angela
70 2020-03-15 KSD Energoutil Ełk - UKS Olimpijczyk Szczytno I Kamiński Jarosław II Przekop Tomasz Sekretarz Dębski Andrzej
72 2020-03-15 17:00 KPS Gietrzwałd - MLKS Olimpia Kisielice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
48 2020-03-21 17:00 UKS Olimpijczyk Szczytno - Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony