pozostałe

Grupa Memoriał Wawrzyczka

  • AZS UWM Olsztyn
  • MOS Wola Tramwaje Warszawskie
  • Stoczniowiec Gdańsk
  • UKS Centrum Augustów
Memoriał Wawrzyczka-1 2022-09-17 10:00 AZS UWM Olsztyn - Stoczniowiec Gdańsk I Minczewski Jarosław II Jażdżewski Sławomir Sekretarz Kopaczel Paweł
Memoriał Wawrzyczka-2 2022-09-17 UKS Centrum Augustów - MOS Wola Tramwaje Warszawskie I Jażdżewski Sławomir II Minczewski Jarosław Sekretarz Kopaczel Paweł
Memoriał Wawrzyczka-3 2022-09-17 16:00 Stoczniowiec Gdańsk - MOS Wola Tramwaje Warszawskie I Kopaczel Paweł II Kajko Adam Sekretarz Guzanowski Mikołaj
Memoriał Wawrzyczka-4 2022-09-17 AZS UWM Olsztyn - UKS Centrum Augustów I Kajko Adam II Kopaczel Paweł Sekretarz Guzanowski Mikołaj
Memoriał Wawrzyczka-5 2022-09-18 10:00 UKS Centrum Augustów - Stoczniowiec Gdańsk I Sadowska Emilia Anna II Bałabański Tomasz Sekretarz Ratowska Kinga
Memoriał Wawrzyczka-6 2022-09-18 MOS Wola Tramwaje Warszawskie - AZS UWM Olsztyn I Minczewski Jarosław II Sadowska Emilia Anna Sekretarz Ratowska Kinga

pozostałe

  • Indykpol AZS Olsztyn
  • Trefl Gdańsk
  • Turniej Minisiatkówki
  • Turniej Niepodległości Warszawa
  • Turniej Wilkasy
1 2022-09-09 17:00 Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn I Sadowska Emilia Anna II Awiżeń Adam Jan Sekretarz Ratowska Kinga L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2022-11-19 Turniej Wilkasy - pauzuje I Jodko Krzysztof II Zalewski Krzysztof Sekretarz Grygo Bogusław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2022-11-20 Turniej Wilkasy - pauzuje I Jodko Krzysztof II Zalewski Krzysztof Sekretarz Grygo Bogusław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2022-11-26 10:00 Turniej Niepodległości Warszawa - turniej I Jodko Krzysztof II Rusinowska Julia Sekretarz Kopaczel Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2022-12-03 9:30 Turniej Minisiatkówki - turniej I Hołubiec Dominika II Klemczak Maciej Sekretarz Maszczak Piotr L I Dobrowolska Wiktoria L II
2 2022-09-10 12:00 Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn I Jażdżewski Sławomir II Minczewski Jarosław Sekretarz Pikura Żaneta L I nieobsadzony L II nieobsadzony

pozostałe

  • Indykpol AZS Olsztyn
  • Trefl Gdańsk
  • Turniej Minisiatkówki
  • Turniej Niepodległości Warszawa
  • Turniej Wilkasy
1 2022-09-09 17:00 Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn I Sadowska Emilia Anna II Awiżeń Adam Jan Sekretarz Ratowska Kinga L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2022-11-19 Turniej Wilkasy - pauzuje I Jodko Krzysztof II Zalewski Krzysztof Sekretarz Grygo Bogusław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2022-11-20 Turniej Wilkasy - pauzuje I Jodko Krzysztof II Zalewski Krzysztof Sekretarz Grygo Bogusław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2022-11-26 10:00 Turniej Niepodległości Warszawa - turniej I Jodko Krzysztof II Rusinowska Julia Sekretarz Kopaczel Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2022-12-03 9:30 Turniej Minisiatkówki - turniej I Hołubiec Dominika II Klemczak Maciej Sekretarz Maszczak Piotr L I Dobrowolska Wiktoria L II
2 2022-09-10 12:00 Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn I Jażdżewski Sławomir II Minczewski Jarosław Sekretarz Pikura Żaneta L I nieobsadzony L II nieobsadzony