Przeglądanie meczów
OLSA
- Sajtmak
- BUDSPORT - INTER PARTS Olsztyn
PLAY-OUT 7-10-1 | 2024-03-27 | 21:00 | Sajtmak | - | BUDSPORT - INTER PARTS Olsztyn | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
PLAY-OUT 7-10-2 | 2024-04-03 | 20:00 | BUDSPORT - INTER PARTS Olsztyn | - | Sajtmak | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- Indykpol
- PST
PLAY-OUT 8-9-1 | 2024-04-03 | 21:00 | Indykpol | - | PST | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
PLAY-OUT 8-9-2 | 2024-04-05 | 19:15 | PST | - | Indykpol | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- KBL
- Michelin
I LIGA PLAY-OFF 1-6-2 | 0000-00-00 | Michelin | - | KBL | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
I LIGA PLAY-OFF 1-6-1 | 2024-04-10 | 20:00 | KBL | - | Michelin | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- Agro Kontrakt
- Śmierć w Wenecji
I LIGA PLAY-OFF 2-5-2 | 0000-00-00 | Śmierć w Wenecji | - | Agro Kontrakt | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
I LIGA PLAY-OFF 2-5-1 | 2024-04-07 | 20:00 | Agro Kontrakt | - | Śmierć w Wenecji | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- Neotherm
- Voltaic System
- AZS UWM SMS Olsztyn II
- GTW
I LIGA MIEJSCA 5-8-5 | 0000-00-00 | Voltaic System | - | AZS UWM SMS Olsztyn II | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
I LIGA MIEJSCA 5-8-6 | 0000-00-00 | Neotherm | - | AZS UWM SMS Olsztyn II | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
I LIGA MIEJSCA 5-8-6 | 0000-00-00 | GTW | - | Neotherm | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony | |
I LIGA MIEJSCA 5-8-1 | 2024-04-03 | 18:00 | AZS UWM SMS Olsztyn II | - | GTW | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
I LIGA MIEJSCA 5-8-2 | 2024-04-03 | 19:00 | Neotherm | - | Voltaic System | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
I LIGA MIEJSCA 5-8-3 | 2024-04-05 | 18:15 | Voltaic System | - | GTW | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- AZS UWM SMS Olsztyn II
- Michelin
I LIGA 1-9 -1 | 2024-03-13 | 18:00 | AZS UWM SMS Olsztyn II | - | Michelin | I Brzeski Jarosław | II Bartosz Drankowicz | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA 1-9 -2 | 2024-03-20 | 18:00 | Michelin | - | AZS UWM SMS Olsztyn II | I Brzeski Jarosław | II Bartosz Drankowicz | Sekretarz nieobsadzony |
- GTW
- Śmierć w Wenecji
I LIGA 2-7-1 | 2024-03-10 | 19:30 | GTW | - | Śmierć w Wenecji | I Awiżeń Adam Jan | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA 2-7-2 | 2024-03-20 | 20:00 | Śmierć w Wenecji | - | GTW | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
- KBL
- Neotherm
I LIGA 3-6-1 | 2024-03-13 | 20:00 | KBL | - | Neotherm | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA 3-6-2 | 2024-03-27 | 19:00 | Neotherm | - | KBL | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
- Agro Kontrakt
- Voltaic System
I LIGA PLAY-OFF 4-5-1 | 2024-03-13 | 19:00 | Agro Kontrakt | - | Voltaic System | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA PLAY-OFF 4-5-2 | 2024-03-22 | 19:15 | Voltaic System | - | Agro Kontrakt | I Perfikowski Maksymilian | II Bartosz Drankowicz | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA PLAY-OFF 4-5-3 | 2024-03-22 | Voltaic System | - | Agro Kontrakt | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
- Active 24h
- Radary 1980
- KOOPRESS
- ZS Biskupiec
I LIGA PLAY-OUT 9-12-1 | 2024-03-21 | 20:30 | ZS Biskupiec | - | Active 24h | I Jakub Stepanowicz | II Jodko Krzysztof | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA PLAY-OUT 9-12-2 | 2024-03-21 | 20:30 | Radary 1980 | - | KOOPRESS | I Brzeski Jarosław | II Bartosz Drankowicz | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA PLAY-OUT 9-12-3 | 2024-03-21 | 21:30 | KOOPRESS | - | ZS Biskupiec | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA PLAY-OUT 9-12-4 | 2024-03-21 | 21:30 | Active 24h | - | Radary 1980 | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA PLAY-OUT 9-12-5 | 2024-03-28 | 19:30 | Active 24h | - | KOOPRESS | I Awiżeń Adam Jan | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA PLAY-OUT 9-12-6 | 2024-03-28 | 19:30 | Radary 1980 | - | ZS Biskupiec | I Bartosz Drankowicz | II Brzeski Jarosław | Sekretarz nieobsadzony |
- Młode Wilki
- Zakon Feniksa
- Team Work
- AZS UWM SMS Olsztyn
- Temida
- Nocożercy
EKSTRAKLASA 1-6-15 | 0000-00-00 | Team Work | - | Nocożercy | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | |
EKSTRAKLASA 1-6-15 | 0000-00-00 | Młode Wilki | - | Zakon Feniksa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | |
EKSTRAKLASA 1-6-15 | 0000-00-00 | Team Work | - | Młode Wilki | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | |
EKSTRAKLASA 1-6-15 | 0000-00-00 | AZS UWM SMS Olsztyn | - | Temida | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | |
EKSTRAKLASA 1-6-1 | 2024-02-21 | 20:00 | Zakon Feniksa | - | Temida | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA 1-6-2 | 2024-02-28 | 20:00 | Młode Wilki | - | AZS UWM SMS Olsztyn | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA 1-6-3 | 2024-02-28 | 21:00 | Zakon Feniksa | - | Team Work | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA 1-6-4 | 2024-03-10 | 19:30 | AZS UWM SMS Olsztyn | - | Nocożercy | I Perfikowski Maksymilian | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA 1-6-5 | 2024-03-21 | 20:30 | Zakon Feniksa | - | AZS UWM SMS Olsztyn | I Perfikowski Maksymilian | II Zawalniak Julia Aleksandra | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA 1-6-6 | 2024-03-27 | 18:00 | Team Work | - | AZS UWM SMS Olsztyn | I Brzeski Jarosław | II Bartosz Drankowicz | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA 1-6-7 | 2024-03-27 | 20:00 | Temida | - | Młode Wilki | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA 1-6-8 | 2024-03-28 | 20:30 | Nocożercy | - | Temida | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA 1-6-9 | 2024-04-05 | 20:15 | Nocożercy | - | Zakon Feniksa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA 1-6-10 | 2024-04-07 | 20:00 | Temida | - | Team Work | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA 1-6-11 | 2024-04-07 | 21:00 | Młode Wilki | - | Nocożercy | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
- BUDSPORT - INTER PARTS Olsztyn
- PST
- Sajtmak
- Indykpol
EKSTRAKLASA 7-10-1 | 2024-02-23 | 19:15 | BUDSPORT - INTER PARTS Olsztyn | - | Sajtmak | I Brzeski Jarosław | II Jodko Krzysztof | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA 7-10-2 | 2024-02-23 | 20:15 | PST | - | Sajtmak | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA 7-10-3 | 2024-03-01 | 19:15 | PST | - | Indykpol | I Brzeski Jarosław | II Maszczak Piotr | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA 7-10-4 | 2024-03-13 | 21:00 | BUDSPORT - INTER PARTS Olsztyn | - | PST | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA 7-10-5 | 2024-03-20 | 19:00 | Sajtmak | - | Indykpol | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA 7-10-6 | 2024-03-21 | 21:30 | Indykpol | - | BUDSPORT - INTER PARTS Olsztyn | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
- KOOPRESS
- Agro Kontrakt
I LIGA 5-12-1 | 2024-02-21 | 18:00 | KOOPRESS | - | Agro Kontrakt | I Brzeski Jarosław | II Jodko Krzysztof | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA 5-12-2 | 2024-03-06 | 20:00 | Agro Kontrakt | - | KOOPRESS | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
- ZS Biskupiec
- KBL
I LIGA 6-11-1 | 2024-02-21 | 19:00 | ZS Biskupiec | - | KBL | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA 6-11-2 | 2024-03-06 | 19:00 | KBL | - | ZS Biskupiec | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
- Radary 1980
- GTW
I LIGA 7-10-1 | 2024-02-28 | 19:00 | Radary 1980 | - | GTW | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA 7-10-2 | 2024-03-06 | 21:00 | GTW | - | Radary 1980 | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
- AZS UWM SMS Olsztyn II
- Active 24h
I LIGA 8-9-1 | 2024-02-28 | 18:00 | AZS UWM SMS Olsztyn II | - | Active 24h | I Perfikowski Maksymilian | II Brzeski Jarosław | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA 8-9-2 | 2024-03-06 | 18:00 | Active 24h | - | AZS UWM SMS Olsztyn II | I Zawalniak Julia Aleksandra | II Brzeski Jarosław | Sekretarz nieobsadzony |
- Młode Wilki
- Team Work
- BUDSPORT - INTER PARTS Olsztyn
- PST
- Nocożercy
- AZS UWM SMS Olsztyn
- Indykpol
- Sajtmak
- Zakon Feniksa
- Temida
EKSTRAKLASA-1 | 2023-09-20 | 20:00 | AZS UWM SMS Olsztyn | - | Sajtmak | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA-2 | 2023-09-20 | 21:00 | Nocożercy | - | Sajtmak | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA-3 | 2023-09-27 | 21:00 | Indykpol | - | Młode Wilki | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA-4 | 2023-09-29 | 20:00 | PST | - | Zakon Feniksa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA-5 | 2023-10-04 | 20:00 | Team Work | - | AZS UWM SMS Olsztyn | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA-6 | 2023-10-04 | 21:00 | BUDSPORT - INTER PARTS Olsztyn | - | Temida | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA-7 | 2023-10-06 | 19:00 | Indykpol | - | Nocożercy | I Zawalniak Julia Aleksandra | II Krzykowski Przemysław | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA-8 | 2023-10-11 | 20:00 | Zakon Feniksa | - | Indykpol | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA-9 | 2023-10-18 | 20:00 | Nocożercy | - | AZS UWM SMS Olsztyn | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA-10 | 2023-10-18 | 21:00 | Sajtmak | - | Team Work | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA-11 | 2023-10-20 | 20:15 | PST | - | Indykpol | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA-12 | 2023-10-25 | 20:00 | Temida | - | Zakon Feniksa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA-13 | 2023-10-25 | 21:00 | BUDSPORT - INTER PARTS Olsztyn | - | Młode Wilki | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA-14 | 2023-10-27 | 20:15 | PST | - | Team Work | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA-15 | 2023-11-03 | 20:15 | Nocożercy | - | Młode Wilki | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA-16 | 2023-11-08 | 19:00 | BUDSPORT - INTER PARTS Olsztyn | - | AZS UWM SMS Olsztyn | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA-17 | 2023-11-08 | 21:00 | Temida | - | Team Work | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA-18 | 2023-11-15 | 21:00 | Indykpol | - | BUDSPORT - INTER PARTS Olsztyn | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA-19 | 2023-11-17 | 19:15 | Sajtmak | - | PST | I Marciniak Bartłomiej | II Zawalniak Julia Aleksandra | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA-20 | 2023-11-17 | 20:15 | Sajtmak | - | Zakon Feniksa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA-21 | 2023-11-22 | 19:00 | AZS UWM SMS Olsztyn | - | Zakon Feniksa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA-22 | 2023-11-22 | 21:00 | Team Work | - | Nocożercy | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA-23 | 2023-11-24 | 20:15 | Młode Wilki | - | Temida | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA-24 | 2023-12-01 | 20:15 | BUDSPORT - INTER PARTS Olsztyn | - | PST | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA-25 | 2023-12-06 | 20:00 | Nocożercy | - | Temida | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA-26 | 2023-12-06 | 21:00 | Zakon Feniksa | - | Nocożercy | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA-27 | 2023-12-08 | 19:15 | Team Work | - | Indykpol | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA-28 | 2023-12-13 | 19:00 | AZS UWM SMS Olsztyn | - | Temida | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA-29 | 2023-12-13 | 21:00 | Młode Wilki | - | Sajtmak | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA-30 | 2023-12-20 | 21:00 | Zakon Feniksa | - | BUDSPORT - INTER PARTS Olsztyn | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA-31 | 2023-12-27 | 21:00 | PST | - | Nocożercy | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA-32 | 2024-01-03 | 21:00 | Zakon Feniksa | - | Młode Wilki | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA-33 | 2024-01-10 | 19:00 | Team Work | - | BUDSPORT - INTER PARTS Olsztyn | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA-34 | 2024-01-10 | 21:00 | Temida | - | Indykpol | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA-35 | 2024-01-12 | 18:15 | Indykpol | - | Sajtmak | I Brzeski Jarosław | II Perfikowski Maksymilian | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA-36 | 2024-01-12 | 19:15 | BUDSPORT - INTER PARTS Olsztyn | - | Sajtmak | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA-37 | 2024-01-12 | 20:30 | Młode Wilki | - | PST | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA-39 | 2024-01-17 | 21:00 | Team Work | - | Zakon Feniksa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA-40 | 2024-01-24 | 20:00 | Młode Wilki | - | Team Work | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA-41 | 2024-01-31 | 21:00 | Temida | - | PST | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA-42 | 2024-02-05 | 17:30 | AZS UWM SMS Olsztyn | - | Indykpol | I Jodko Krzysztof | II Brzeski Jarosław | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA-43 | 2024-02-07 | 19:00 | Nocożercy | - | BUDSPORT - INTER PARTS Olsztyn | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA-44 | 2024-02-07 | 20:00 | Sajtmak | - | Temida | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA-45 | 2024-02-08 | 19:15 | Młode Wilki | - | AZS UWM SMS Olsztyn | I Krzykowski Przemysław | II Zawalniak Julia Aleksandra | Sekretarz nieobsadzony |
EKSTRAKLASA-38 | 2024-02-15 | 19:15 | PST | - | AZS UWM SMS Olsztyn | I Brzeski Jarosław | II Perfikowski Maksymilian | Sekretarz nieobsadzony |
- Michelin
- Agro Kontrakt
- Voltaic System
- Active 24h
- Neotherm
- AZS UWM SMS Olsztyn II
- GTW
- KOOPRESS
- ZS Biskupiec
- Radary 1980
- Śmierć w Wenecji
- KBL
I LIGA-1 | 2023-09-20 | 18:00 | KOOPRESS | - | Agro Kontrakt | I Perfikowski Maksymilian | II Krzykowski Przemysław | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-2 | 2023-09-20 | 19:00 | Radary 1980 | - | Śmierć w Wenecji | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-3 | 2023-09-22 | 19:00 | KBL | - | Neotherm | I Rutynowski Mateusz | II Zawalniak Julia Aleksandra | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-4 | 2023-09-22 | 20:00 | Active 24h | - | KBL | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-5 | 2023-09-27 | 18:00 | AZS UWM SMS Olsztyn II | - | ZS Biskupiec | I Minczewski Jarosław | II Kaleński Marek | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-6 | 2023-09-27 | 19:00 | Voltaic System | - | KOOPRESS | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-7 | 2023-09-27 | 20:00 | Agro Kontrakt | - | GTW | I Brzeski Jarosław | II Minczewski Jarosław | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-8 | 2023-09-29 | 19:00 | Śmierć w Wenecji | - | ZS Biskupiec | I Zambrzycki Szymon | II Sadowska Emilia Anna | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-9 | 2023-10-04 | 18:00 | Radary 1980 | - | AZS UWM SMS Olsztyn II | I Klemczak Maciej | II Pikura Żaneta | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-10 | 2023-10-04 | 19:00 | Neotherm | - | GTW | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-11 | 2023-10-06 | 20:00 | Agro Kontrakt | - | Voltaic System | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-12 | 2023-10-11 | 18:00 | KBL | - | KOOPRESS | I Brzeski Jarosław | II Pikura Żaneta | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-13 | 2023-10-11 | 19:00 | Michelin | - | Active 24h | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-14 | 2023-10-18 | 18:00 | Neotherm | - | AZS UWM SMS Olsztyn II | I Brzeski Jarosław | II Krzykowski Przemysław | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-15 | 2023-10-18 | 19:00 | GTW | - | Radary 1980 | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-16 | 2023-10-20 | 19:15 | Śmierć w Wenecji | - | Michelin | I Brzeski Jarosław | II Zambrzycki Szymon | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-17 | 2023-10-25 | 18:00 | ZS Biskupiec | - | KBL | I Nasiłowski Michał | II Brzeski Jarosław | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-18 | 2023-10-25 | 19:00 | Śmierć w Wenecji | - | Voltaic System | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-19 | 2023-10-27 | 19:15 | Active 24h | - | Agro Kontrakt | I Krzykowski Przemysław | II Brzeski Jarosław | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-20 | 2023-11-03 | 19:15 | Radary 1980 | - | KOOPRESS | I Perfikowski Maksymilian | II Krzykowski Przemysław | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-21 | 2023-11-08 | 18:00 | AZS UWM SMS Olsztyn II | - | KBL | I Brzeski Jarosław | II Perfikowski Maksymilian | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-22 | 2023-11-08 | 20:00 | Neotherm | - | Michelin | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-23 | 2023-11-15 | 18:00 | ZS Biskupiec | - | Radary 1980 | I Jodko Krzysztof | II Brzeski Jarosław | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-24 | 2023-11-15 | 19:00 | Voltaic System | - | Michelin | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-25 | 2023-11-15 | 20:00 | GTW | - | Śmierć w Wenecji | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-26 | 2023-11-22 | 18:00 | KOOPRESS | - | AZS UWM SMS Olsztyn II | I Perfikowski Maksymilian | II Zawalniak Julia Aleksandra | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-27 | 2023-11-22 | 20:00 | Radary 1980 | - | Agro Kontrakt | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-28 | 2023-11-24 | 19:15 | Active 24h | - | Neotherm | I Perfikowski Maksymilian | II Brzeski Jarosław | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-29 | 2023-12-01 | 19:15 | Michelin | - | GTW | I Jodko Krzysztof | II Brzeski Jarosław | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-30 | 2023-12-06 | 18:00 | Active 24h | - | ZS Biskupiec | I Brzeski Jarosław | II Minczewski Jarosław | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-31 | 2023-12-06 | 19:00 | ZS Biskupiec | - | Voltaic System | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-32 | 2023-12-08 | 19:15 | Neotherm | - | KOOPRESS | I Krzykowski Przemysław | II Brzeski Jarosław | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-33 | 2023-12-13 | 18:00 | AZS UWM SMS Olsztyn II | - | Agro Kontrakt | I Nasiłowski Michał | II Brzeski Jarosław | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-34 | 2023-12-13 | 20:00 | Śmierć w Wenecji | - | KBL | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-35 | 2023-12-20 | 18:00 | Voltaic System | - | GTW | I Kopaczel Paweł | II Perfikowski Maksymilian | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-36 | 2023-12-20 | 19:00 | Agro Kontrakt | - | ZS Biskupiec | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-37 | 2023-12-20 | 20:00 | Michelin | - | Radary 1980 | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-38 | 2023-12-27 | 18:00 | KOOPRESS | - | ZS Biskupiec | I Brzeski Jarosław | II Perfikowski Maksymilian | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-39 | 2023-12-27 | 19:00 | KOOPRESS | - | Active 24h | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-40 | 2023-12-27 | 20:00 | GTW | - | KBL | I nieobsadzony | II Tambor Michał | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-41 | 2024-01-03 | 18:00 | Voltaic System | - | AZS UWM SMS Olsztyn II | I Perfikowski Maksymilian | II Brzeski Jarosław | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-42 | 2024-01-03 | 19:00 | AZS UWM SMS Olsztyn II | - | Active 24h | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-43 | 2024-01-03 | 20:00 | Śmierć w Wenecji | - | Neotherm | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-44 | 2024-01-05 | 19:15 | Michelin | - | Agro Kontrakt | I Perfikowski Maksymilian | II Brzeski Jarosław | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-45 | 2024-01-05 | 20:15 | KBL | - | Michelin | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-46 | 2024-01-10 | 18:00 | Voltaic System | - | Radary 1980 | I Brzeski Jarosław | II Perfikowski Maksymilian | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-47 | 2024-01-10 | 20:00 | Agro Kontrakt | - | Śmierć w Wenecji | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-48 | 2024-01-17 | 18:00 | ZS Biskupiec | - | Neotherm | I Brzeski Jarosław | II Zawalniak Julia Aleksandra | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-49 | 2024-01-17 | 19:00 | GTW | - | ZS Biskupiec | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-50 | 2024-01-17 | 20:00 | Active 24h | - | GTW | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-51 | 2024-01-24 | 18:00 | Michelin | - | AZS UWM SMS Olsztyn II | I Brzeski Jarosław | II Perfikowski Maksymilian | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-52 | 2024-01-24 | 19:00 | ZS Biskupiec | - | Michelin | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-53 | 2024-01-24 | 21:00 | KBL | - | Radary 1980 | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-54 | 2024-01-31 | 18:00 | AZS UWM SMS Olsztyn II | - | Śmierć w Wenecji | I Brzeski Jarosław | II Tambor Michał | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-55 | 2024-01-31 | 19:00 | KOOPRESS | - | Śmierć w Wenecji | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-56 | 2024-01-31 | 20:00 | Neotherm | - | Voltaic System | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-57 | 2024-02-07 | 18:00 | Radary 1980 | - | Active 24h | I Zawalniak Julia Aleksandra | II Brzeski Jarosław | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-58 | 2024-02-07 | 21:00 | Agro Kontrakt | - | Neotherm | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-59 | 2024-02-09 | 19:15 | KBL | - | Voltaic System | I Perfikowski Maksymilian | II Zawalniak Julia Aleksandra | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-60 | 2024-02-09 | 20:15 | GTW | - | KOOPRESS | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-61 | 2024-02-14 | 18:00 | Voltaic System | - | Active 24h | I Brzeski Jarosław | II Awiżeń Adam Jan | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-62 | 2024-02-14 | 19:00 | AZS UWM SMS Olsztyn II | - | GTW | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-63 | 2024-02-14 | 20:00 | Michelin | - | KOOPRESS | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-64 | 2024-02-14 | 21:00 | Neotherm | - | Radary 1980 | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-65 | 2024-02-16 | 19:15 | Agro Kontrakt | - | KBL | I Perfikowski Maksymilian | II Awiżeń Adam Jan | Sekretarz nieobsadzony |
I LIGA-66 | 2024-02-16 | 20:15 | Active 24h | - | Śmierć w Wenecji | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |