ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek

Grupa LIGA 1

  • UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO
  • UKS Chemik SMS Olsztyn
  • Energa MKS Truso Elbląg
LIGA 1-1 2021-10-24 UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO - Energa MKS Truso Elbląg I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
LIGA 1-2 2021-10-24 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
LIGA 1-3 2021-10-24 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Chemik SMS Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony

Grupa LIGA 2

  • UMKS Mikro Ełk
  • KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn
  • MKS MOSiR Kętrzyn
LIGA 2-1 2021-10-24 UMKS Mikro Ełk - MKS MOSiR Kętrzyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
LIGA 2-2 2021-10-24 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - UMKS Mikro Ełk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
LIGA 2-3 2021-10-24 MKS MOSiR Kętrzyn - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony

Grupa LIGA 3

  • UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II
  • MKS Dobre Miasto
  • UKS BAD MAX KĘTRZYN
LIGA 3-1 2021-10-24 UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II - UKS BAD MAX KĘTRZYN I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
LIGA 3-2 2021-10-24 MKS Dobre Miasto - UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
LIGA 3-3 2021-10-24 UKS BAD MAX KĘTRZYN - MKS Dobre Miasto I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony

Grupa LIGA 4

  • SMS Ostróda
  • SPS Sparta Braniewo
  • UKS Olimpijczyk Szczytno
LIGA 4-1 2021-10-24 SMS Ostróda - UKS Olimpijczyk Szczytno I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
LIGA 4-2 2021-10-24 SPS Sparta Braniewo - SMS Ostróda I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
LIGA 4-3 2021-10-24 UKS Olimpijczyk Szczytno - SPS Sparta Braniewo I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony

Grupa LIGA 5

  • UMKS Mikro Ełk II
  • UKS Olimp Bartoszyce
  • MUKS Omega Mrągowo
LIGA 5-1 2021-10-24 UMKS Mikro Ełk II - MUKS Omega Mrągowo I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
LIGA 5-2 2021-10-24 UKS Olimp Bartoszyce - UMKS Mikro Ełk II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
LIGA 5-3 2021-10-24 MUKS Omega Mrągowo - UKS Olimp Bartoszyce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony

Grupa LIGA 6

  • KS Perła Olecka
  • UKS Salos Ełk
  • UKS Maratończyk Ełk
LIGA 6-1 2021-10-24 KS Perła Olecka - UKS Maratończyk Ełk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
LIGA 6-2 2021-10-24 UKS Salos Ełk - KS Perła Olecka I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
LIGA 6-3 2021-10-24 UKS Maratończyk Ełk - UKS Salos Ełk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony