Młodziczki

Grupa FIN

  • MUKS Omega Mrągowo
  • UKS Olimp Bartoszyce
  • IKS Atak Elbląg
  • KS MOSiR Giżycko
FIN-1 2020-03-01 10:00 MUKS Omega Mrągowo - IKS Atak Elbląg I Chełchowski Krystian II Zalewski Krzysztof Sekretarz Kuklińska Patrycja L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-2 2020-03-01 10:00 UKS Olimp Bartoszyce - KS MOSiR Giżycko I Bednarczyk Bartosz II Polechoński Paweł Sekretarz Kuberska Angela L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-3 2020-03-01 UKS Olimp Bartoszyce - IKS Atak Elbląg I Zalewski Krzysztof II Chełchowski Krystian Sekretarz Kuklińska Patrycja L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-4 2020-03-01 KS MOSiR Giżycko - MUKS Omega Mrągowo I Polechoński Paweł II Bednarczyk Bartosz Sekretarz Kuberska Angela L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-5 2020-03-01 IKS Atak Elbląg - KS MOSiR Giżycko I Chełchowski Krystian II Zalewski Krzysztof Sekretarz Kuklińska Patrycja L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-6 2020-03-01 MUKS Omega Mrągowo - UKS Olimp Bartoszyce I Bednarczyk Bartosz II Polechoński Paweł Sekretarz Kuberska Angela L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa FIN

  • MUKS Omega Mrągowo
  • UKS Olimp Bartoszyce
  • KS MOSiR Giżycko
  • IKS Atak Elbląg
FIN-1 2020-02-16 9:30 MUKS Omega Mrągowo - KS MOSiR Giżycko I Antonik Wiesław II Grygo Bogusław Sekretarz Fornalska Eliza L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-2 2020-02-16 UKS Olimp Bartoszyce - IKS Atak Elbląg I Grygo Bogusław II Antonik Wiesław Sekretarz Fornalska Eliza L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-3 2020-02-16 UKS Olimp Bartoszyce - KS MOSiR Giżycko I Antonik Wiesław II Grygo Bogusław Sekretarz Fornalska Eliza L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-4 2020-02-16 13:00 IKS Atak Elbląg - MUKS Omega Mrągowo I Jodko Krzysztof II Polechoński Paweł Sekretarz Wiszniewski Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-5 2020-02-16 KS MOSiR Giżycko - IKS Atak Elbląg I Polechoński Paweł II Jodko Krzysztof Sekretarz Wiszniewski Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-6 2020-02-16 MUKS Omega Mrągowo - UKS Olimp Bartoszyce I Jodko Krzysztof II Polechoński Paweł Sekretarz Wiszniewski Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa I LIGA

  • IKS Atak Elbląg
  • KS MOSiR Giżycko
  • UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
I LIGA-1 2020-02-08 11:00 IKS Atak Elbląg - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Choiński Paweł II nieobsadzony Sekretarz Choiński Sylwester L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-2 2020-02-08 KS MOSiR Giżycko - IKS Atak Elbląg I Choiński Sylwester II nieobsadzony Sekretarz Choiński Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-3 2020-02-08 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - KS MOSiR Giżycko I Choiński Paweł II nieobsadzony Sekretarz Choiński Sylwester L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa II LIGA

  • UKS Chemik SMS Olsztyn
  • LUKS Wilczek Wilkowo
  • UKS Salos Ełk
II LIGA-1 2020-02-09 11:00 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Salos Ełk I Choiński Sylwester II nieobsadzony Sekretarz Choiński Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA-2 2020-02-09 LUKS Wilczek Wilkowo - UKS Chemik SMS Olsztyn I Choiński Paweł II nieobsadzony Sekretarz Choiński Sylwester L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA-3 2020-02-09 UKS Salos Ełk - LUKS Wilczek Wilkowo I Choiński Sylwester II nieobsadzony Sekretarz Choiński Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa III LIGA

  • MKS MOSiR Kętrzyn
  • MKS Dobre Miasto
  • UMKS Mikro Ełk
III LIGA-1 2020-02-09 10:00 MKS MOSiR Kętrzyn - UMKS Mikro Ełk I Zalewski Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Kuberska Angela L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-2 2020-02-09 MKS Dobre Miasto - MKS MOSiR Kętrzyn I Kuberska Angela II nieobsadzony Sekretarz Zalewski Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-3 2020-02-09 UMKS Mikro Ełk - MKS Dobre Miasto I Zalewski Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Kuberska Angela L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa IV LIGA

  • UKS Olimpijczyk Szczytno
  • SMS Ostróda
  • KS Perła Olecka
IV LIGA-1 2020-02-09 14:00 UKS Olimpijczyk Szczytno - KS Perła Olecka I Olbryś Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Minczewski Jarosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA-2 2020-02-09 SMS Ostróda - UKS Olimpijczyk Szczytno I Minczewski Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Olbryś Mateusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA-3 2020-02-09 KS Perła Olecka - SMS Ostróda I Olbryś Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Minczewski Jarosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa V LIGA

  • UKS Green Volley Ełk II
  • UKS Green Volley Ełk
  • MKS Truso Elbląg
V LIGA-1 2020-02-09 11:00 UKS Green Volley Ełk II - MKS Truso Elbląg I Kamiński Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Dębski Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V LIGA-2 2020-02-09 UKS Green Volley Ełk - UKS Green Volley Ełk II I Dębski Andrzej II nieobsadzony Sekretarz Kamiński Jarosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V LIGA-3 2020-02-09 MKS Truso Elbląg - UKS Green Volley Ełk I Kamiński Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Dębski Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa I LIGA

  • MUKS Omega Mrągowo
  • UKS Olimp Bartoszyce
  • KS MOSiR Giżycko
I LIGA-1 2020-02-02 11:00 MUKS Omega Mrągowo - KS MOSiR Giżycko I Olbryś Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Chełchowski Krystian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-2 2020-02-02 UKS Olimp Bartoszyce - MUKS Omega Mrągowo I Chełchowski Krystian II nieobsadzony Sekretarz Olbryś Mateusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-3 2020-02-02 KS MOSiR Giżycko - UKS Olimp Bartoszyce I Olbryś Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Chełchowski Krystian L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa II LIGA

  • IKS Atak Elbląg
  • UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
  • UKS Chemik SMS Olsztyn
II LIGA-1 2020-02-02 9:30 IKS Atak Elbląg - UKS Chemik SMS Olsztyn I Rutynowski Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Czerwińska Adrianna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA-2 2020-02-02 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - IKS Atak Elbląg I Czerwińska Adrianna II nieobsadzony Sekretarz Rutynowski Mateusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA-3 2020-02-02 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Rutynowski Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Czerwińska Adrianna L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa III LIGA

  • LUKS Wilczek Wilkowo
  • UKS Salos Ełk
  • MKS MOSiR Kętrzyn
III LIGA-1 2020-02-02 13:00 LUKS Wilczek Wilkowo - MKS MOSiR Kętrzyn I Dębski Andrzej II nieobsadzony Sekretarz Tadej Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-2 2020-02-02 UKS Salos Ełk - LUKS Wilczek Wilkowo I Tadej Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz Dębski Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-3 2020-02-02 MKS MOSiR Kętrzyn - UKS Salos Ełk I Dębski Andrzej II nieobsadzony Sekretarz Tadej Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa IV LIGA

  • UKS Olimpijczyk Szczytno
  • MKS Dobre Miasto
  • UMKS Mikro Ełk
IV LIGA-1 2020-02-02 10:00 UKS Olimpijczyk Szczytno - UMKS Mikro Ełk I Ustjanowski Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Grygo Bogusław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA-2 2020-02-02 MKS Dobre Miasto - UKS Olimpijczyk Szczytno I Grygo Bogusław II nieobsadzony Sekretarz Ustjanowski Jarosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA-3 2020-02-02 UMKS Mikro Ełk - MKS Dobre Miasto I Ustjanowski Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Grygo Bogusław L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa V LIGA

  • UKS Green Volley Ełk
  • SMS Ostróda
  • KS Perła Olecka
V LIGA-1 2020-02-02 10:00 UKS Green Volley Ełk - KS Perła Olecka I Przekop Tomasz II nieobsadzony Sekretarz Sieńkowski Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V LIGA-2 2020-02-02 SMS Ostróda - UKS Green Volley Ełk I Przekop Tomasz II nieobsadzony Sekretarz Sieńkowski Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V LIGA-3 2020-02-02 KS Perła Olecka - SMS Ostróda I Przekop Tomasz II nieobsadzony Sekretarz Sieńkowski Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa VI LIGA

  • UKS Green Volley Ełk II
  • UKS Olimp Bartoszyce II
  • MKS Truso Elbląg
  • UKS Warmiss Volley Olsztyn
VI LIGA-1 2020-02-02 11:00 UKS Green Volley Ełk II - MKS Truso Elbląg I Kuberska Angela II nieobsadzony Sekretarz Choiński Sylwester L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-2 2020-02-02 11:00 UKS Olimp Bartoszyce II - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Zalewski Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Choiński Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-3 2020-02-02 MKS Truso Elbląg - UKS Olimp Bartoszyce II I Choiński Sylwester II nieobsadzony Sekretarz Kuberska Angela L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-4 2020-02-02 UKS Green Volley Ełk II - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Choiński Paweł II nieobsadzony Sekretarz Zalewski Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-5 2020-02-02 UKS Warmiss Volley Olsztyn - MKS Truso Elbląg I Kuberska Angela II nieobsadzony Sekretarz Choiński Sylwester L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-6 2020-02-02 UKS Olimp Bartoszyce II - UKS Green Volley Ełk II I Zalewski Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Choiński Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa I LIGA

  • MUKS Omega Mrągowo
  • UKS Olimp Bartoszyce
  • KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn
I LIGA-1 2020-01-12 10:00 MUKS Omega Mrągowo - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn I Antonik Wiesław II nieobsadzony Sekretarz Grygo Bogusław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-2 2020-01-12 UKS Olimp Bartoszyce - MUKS Omega Mrągowo I Grygo Bogusław II nieobsadzony Sekretarz Antonik Wiesław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-3 2020-01-12 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - UKS Olimp Bartoszyce I Antonik Wiesław II nieobsadzony Sekretarz Grygo Bogusław L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa II LIGA

  • IKS Atak Elbląg
  • KS MOSiR Giżycko
  • UKS Salos Ełk
II LIGA-1 2020-01-12 15:30 IKS Atak Elbląg - UKS Salos Ełk I Choiński Paweł II nieobsadzony Sekretarz Choiński Sylwester L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA-2 2020-01-12 KS MOSiR Giżycko - IKS Atak Elbląg I Choiński Sylwester II nieobsadzony Sekretarz Choiński Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA-3 2020-01-12 UKS Salos Ełk - KS MOSiR Giżycko I Choiński Paweł II nieobsadzony Sekretarz Choiński Sylwester L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa III LIGA

  • LUKS Wilczek Wilkowo
  • UKS Chemik SMS Olsztyn
  • MKS Dobre Miasto
III LIGA-1 2020-01-12 10:00 LUKS Wilczek Wilkowo - MKS Dobre Miasto I Awiżeń Adam Jan II nieobsadzony Sekretarz Kuklińska Patrycja L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-2 2020-01-12 UKS Chemik SMS Olsztyn - LUKS Wilczek Wilkowo I Awiżeń Adam Jan II nieobsadzony Sekretarz Kuklińska Patrycja L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-3 2020-01-12 MKS Dobre Miasto - UKS Chemik SMS Olsztyn I Kuklińska Patrycja II nieobsadzony Sekretarz Awiżeń Adam Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa IV LIGA

  • SMS Ostróda
  • MKS MOSiR Kętrzyn
  • UKS Olimpijczyk Szczytno
IV LIGA-1 2020-01-12 10:00 SMS Ostróda - UKS Olimpijczyk Szczytno I Kuberska Angela II nieobsadzony Sekretarz Zalewski Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA-2 2020-01-12 MKS MOSiR Kętrzyn - SMS Ostróda I Zalewski Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Kuberska Angela L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA-3 2020-01-12 UKS Olimpijczyk Szczytno - MKS MOSiR Kętrzyn I Kuberska Angela II nieobsadzony Sekretarz Zalewski Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa V LIGA

  • UKS Green Volley Ełk
  • UMKS Mikro Ełk
  • UKS Green Volley Ełk II
V LIGA-1 2020-01-12 10:00 UKS Green Volley Ełk - UKS Green Volley Ełk II I Sieńkowski Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz Kamiński Jarosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V LIGA-2 2020-01-12 UMKS Mikro Ełk - UKS Green Volley Ełk I Kamiński Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Sieńkowski Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V LIGA-3 2020-01-12 UKS Green Volley Ełk II - UMKS Mikro Ełk I Sieńkowski Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz Kamiński Jarosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa VI LIGA

  • MKS Truso Elbląg
  • KS Perła Olecka
  • UKS Olimp Bartoszyce II
  • UKS Warmiss Volley Olsztyn
VI LIGA-1 2020-01-12 11:00 MKS Truso Elbląg - UKS Olimp Bartoszyce II I Ratowska Kinga II nieobsadzony Sekretarz Polechoński Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-2 2020-01-12 11:00 KS Perła Olecka - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Kobylińska Monika II nieobsadzony Sekretarz Pikura Żaneta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-3 2020-01-12 UKS Olimp Bartoszyce II - KS Perła Olecka I Polechoński Paweł II nieobsadzony Sekretarz Ratowska Kinga L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-4 2020-01-12 MKS Truso Elbląg - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Pikura Żaneta II nieobsadzony Sekretarz Kobylińska Monika L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-5 2020-01-12 UKS Warmiss Volley Olsztyn - UKS Olimp Bartoszyce II I Ratowska Kinga II nieobsadzony Sekretarz Polechoński Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-6 2020-01-12 KS Perła Olecka - MKS Truso Elbląg I Kobylińska Monika II nieobsadzony Sekretarz Pikura Żaneta L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa I LIGA

  • KS MOSiR Giżycko
  • MUKS Omega Mrągowo
  • UKS Olimp Bartoszyce
I LIGA-1 2019-12-08 11:00 KS MOSiR Giżycko - UKS Olimp Bartoszyce I Pszczółkowski Marcin II nieobsadzony Sekretarz Antonik Wiesław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-2 2019-12-08 MUKS Omega Mrągowo - KS MOSiR Giżycko I Antonik Wiesław II nieobsadzony Sekretarz Pszczółkowski Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-3 2019-12-08 UKS Olimp Bartoszyce - MUKS Omega Mrągowo I Pszczółkowski Marcin II nieobsadzony Sekretarz Antonik Wiesław L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa II LIGA

  • UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
  • UKS Chemik SMS Olsztyn
  • IKS Atak Elbląg
II LIGA-1 2019-12-08 10:00 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - IKS Atak Elbląg I Olbryś Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Kurmin Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA-2 2019-12-08 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Kurmin Marek II nieobsadzony Sekretarz Olbryś Mateusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA-3 2019-12-08 IKS Atak Elbląg - UKS Chemik SMS Olsztyn I Olbryś Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Kurmin Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa III LIGA

  • LUKS Wilczek Wilkowo
  • UKS Salos Ełk
  • MKS MOSiR Kętrzyn
III LIGA-1 2019-12-08 10:00 LUKS Wilczek Wilkowo - MKS MOSiR Kętrzyn I Fornalska Eliza II nieobsadzony Sekretarz Wiszniewski Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-2 2019-12-08 UKS Salos Ełk - LUKS Wilczek Wilkowo I Wiszniewski Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz Fornalska Eliza L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-3 2019-12-08 MKS MOSiR Kętrzyn - UKS Salos Ełk I Fornalska Eliza II nieobsadzony Sekretarz Wiszniewski Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa IV LIGA

  • MKS Dobre Miasto
  • UMKS Mikro Ełk
  • SMS Ostróda
IV LIGA-1 2019-12-08 10:00 MKS Dobre Miasto - SMS Ostróda I Jodko Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Kaleński Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA-2 2019-12-08 UMKS Mikro Ełk - MKS Dobre Miasto I Kaleński Marek II nieobsadzony Sekretarz Jodko Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA-3 2019-12-08 SMS Ostróda - UMKS Mikro Ełk I Jodko Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Kaleński Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa V LIGA

  • UKS Olimpijczyk Szczytno
  • MKS Truso Elbląg
  • UKS Green Volley Ełk
V LIGA-1 2019-12-08 12:00 UKS Olimpijczyk Szczytno - UKS Green Volley Ełk I Sarnowski Wojciech II nieobsadzony Sekretarz Rutynowski Mateusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V LIGA-2 2019-12-08 MKS Truso Elbląg - UKS Olimpijczyk Szczytno I Rutynowski Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Sarnowski Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V LIGA-3 2019-12-08 UKS Green Volley Ełk - MKS Truso Elbląg I Sarnowski Wojciech II nieobsadzony Sekretarz Rutynowski Mateusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa VI LIGA

  • UKS Green Volley Ełk II
  • KS Perła Olecka
  • UKS Warmiss Volley Olsztyn
  • UKS Olimp Bartoszyce II
VI LIGA-1 2019-12-08 11:00 UKS Green Volley Ełk II - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Kamiński Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Pikura Żaneta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-2 2019-12-08 11:00 KS Perła Olecka - UKS Olimp Bartoszyce II I Kuklińska Patrycja II nieobsadzony Sekretarz Ratowska Kinga L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-3 2019-12-08 UKS Warmiss Volley Olsztyn - KS Perła Olecka I Pikura Żaneta II nieobsadzony Sekretarz Kamiński Jarosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-4 2019-12-08 UKS Green Volley Ełk II - UKS Olimp Bartoszyce II I Ratowska Kinga II nieobsadzony Sekretarz Kuklińska Patrycja L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-5 2019-12-08 UKS Olimp Bartoszyce II - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Kamiński Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Pikura Żaneta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-6 2019-12-08 KS Perła Olecka - UKS Green Volley Ełk II I Kuklińska Patrycja II nieobsadzony Sekretarz Ratowska Kinga L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa I LIGA

  • KS MOSiR Giżycko
  • MUKS Omega Mrągowo
  • UKS Chemik SMS Olsztyn
I LIGA-1 2019-12-01 11:00 KS MOSiR Giżycko - UKS Chemik SMS Olsztyn I Polechoński Paweł II nieobsadzony Sekretarz Kaliszewski Szymon L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-2 2019-12-01 MUKS Omega Mrągowo - KS MOSiR Giżycko I Kaliszewski Szymon II nieobsadzony Sekretarz Polechoński Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-3 2019-12-01 UKS Chemik SMS Olsztyn - MUKS Omega Mrągowo I Polechoński Paweł II nieobsadzony Sekretarz Kaliszewski Szymon L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa II LIGA

  • UKS Salos Ełk
  • UKS Olimp Bartoszyce
  • UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
II LIGA-1 2019-12-01 10:00 UKS Salos Ełk - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Nasiłowski Michał II nieobsadzony Sekretarz Tadej Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA-2 2019-12-01 UKS Olimp Bartoszyce - UKS Salos Ełk I Tadej Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz Nasiłowski Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA-3 2019-12-01 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - UKS Olimp Bartoszyce I Nasiłowski Michał II nieobsadzony Sekretarz Tadej Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa III LIGA

  • IKS Atak Elbląg
  • UMKS Mikro Ełk
  • LUKS Wilczek Wilkowo
III LIGA-1 2019-12-01 10:00 IKS Atak Elbląg - LUKS Wilczek Wilkowo I Sarnowski Wojciech II nieobsadzony Sekretarz Rutynowski Mateusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-2 2019-12-01 UMKS Mikro Ełk - IKS Atak Elbląg I Rutynowski Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Sarnowski Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-3 2019-12-01 LUKS Wilczek Wilkowo - UMKS Mikro Ełk I Sarnowski Wojciech II nieobsadzony Sekretarz Rutynowski Mateusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa IV LIGA

  • MKS MOSiR Kętrzyn
  • MKS Truso Elbląg
  • MKS Dobre Miasto
IV LIGA-1 2019-12-01 10:00 MKS MOSiR Kętrzyn - MKS Dobre Miasto I Kuberska Angela II nieobsadzony Sekretarz Zalewski Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA-2 2019-12-01 MKS Truso Elbląg - MKS MOSiR Kętrzyn I Zalewski Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Kuberska Angela L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA-3 2019-12-01 MKS Dobre Miasto - MKS Truso Elbląg I Kuberska Angela II nieobsadzony Sekretarz Zalewski Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa V LIGA

  • SMS Ostróda
  • UKS Olimpijczyk Szczytno
  • UKS Green Volley Ełk II
V LIGA-1 2019-12-01 11:00 SMS Ostróda - UKS Green Volley Ełk II I Olbryś Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Pszczółkowski Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V LIGA-2 2019-12-01 UKS Olimpijczyk Szczytno - SMS Ostróda I Pszczółkowski Marcin II nieobsadzony Sekretarz Olbryś Mateusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V LIGA-3 2019-12-01 UKS Green Volley Ełk II - UKS Olimpijczyk Szczytno I Olbryś Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Pszczółkowski Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa VI LIGA

  • UKS Green Volley Ełk
  • KS Perła Olecka
  • UKS Olimp Bartoszyce II
  • UKS Warmiss Volley Olsztyn
VI LIGA-1 2019-12-01 14:30 UKS Green Volley Ełk - UKS Olimp Bartoszyce II I Przekop Tomasz II nieobsadzony Sekretarz Dębski Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-2 2019-12-01 14:30 KS Perła Olecka - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Sieńkowski Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz Tadej Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-3 2019-12-01 UKS Olimp Bartoszyce II - KS Perła Olecka I Dębski Andrzej II nieobsadzony Sekretarz Przekop Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-4 2019-12-01 UKS Green Volley Ełk - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Tadej Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz Sieńkowski Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-5 2019-12-01 UKS Warmiss Volley Olsztyn - UKS Olimp Bartoszyce II I Przekop Tomasz II nieobsadzony Sekretarz Dębski Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-6 2019-12-01 KS Perła Olecka - UKS Green Volley Ełk I Sieńkowski Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz Tadej Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa I LIGA

  • MUKS Omega Mrągowo
  • UKS Olimp Bartoszyce
  • KS MOSiR Giżycko
I LIGA-1 2019-11-24 10:00 MUKS Omega Mrągowo - KS MOSiR Giżycko I Brzeski Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Bednarczyk Bartosz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-2 2019-11-24 UKS Olimp Bartoszyce - MUKS Omega Mrągowo I Bednarczyk Bartosz II nieobsadzony Sekretarz Brzeski Jarosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-3 2019-11-24 KS MOSiR Giżycko - UKS Olimp Bartoszyce I Brzeski Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Bednarczyk Bartosz L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa II LIGA

  • UKS Chemik SMS Olsztyn
  • UMKS Mikro Ełk
  • UKS Salos Ełk
II LIGA-1 2019-11-24 10:00 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Salos Ełk I Kobylińska Monika II nieobsadzony Sekretarz Perfikowski Maksymilian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA-2 2019-11-24 UMKS Mikro Ełk - UKS Chemik SMS Olsztyn I Ratowska Kinga II nieobsadzony Sekretarz Jodko Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA-3 2019-11-24 UKS Salos Ełk - UMKS Mikro Ełk I Perfikowski Maksymilian II nieobsadzony Sekretarz Kobylińska Monika L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa III LIGA

  • IKS Atak Elbląg
  • MKS Truso Elbląg
  • UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
III LIGA-1 2019-11-24 10:00 IKS Atak Elbląg - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Pikura Żaneta II nieobsadzony Sekretarz Tambor Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-2 2019-11-24 MKS Truso Elbląg - IKS Atak Elbląg I Tambor Michał II nieobsadzony Sekretarz Pikura Żaneta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-3 2019-11-24 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - MKS Truso Elbląg I Pikura Żaneta II nieobsadzony Sekretarz Tambor Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa IV LIGA

  • MKS MOSiR Kętrzyn
  • LUKS Wilczek Wilkowo
  • UKS Olimpijczyk Szczytno
IV LIGA-1 2019-11-24 10:00 MKS MOSiR Kętrzyn - UKS Olimpijczyk Szczytno I Zalewski Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Kuberska Angela L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA-2 2019-11-24 LUKS Wilczek Wilkowo - MKS MOSiR Kętrzyn I Kuberska Angela II nieobsadzony Sekretarz Zalewski Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA-3 2019-11-24 UKS Olimpijczyk Szczytno - LUKS Wilczek Wilkowo I Zalewski Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Kuberska Angela L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa V LIGA

  • UKS Green Volley Ełk
  • MKS Dobre Miasto
  • SMS Ostróda
V LIGA-1 2019-11-24 10:00 UKS Green Volley Ełk - SMS Ostróda I Ustjanowski Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Grygo Bogusław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V LIGA-2 2019-11-24 MKS Dobre Miasto - UKS Green Volley Ełk I Grygo Bogusław II nieobsadzony Sekretarz Ustjanowski Jarosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V LIGA-3 2019-11-24 SMS Ostróda - MKS Dobre Miasto I Ustjanowski Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Grygo Bogusław L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa VI LIGA

  • UKS Olimp Bartoszyce II
  • KS Perła Olecka
  • UKS Warmiss Volley Olsztyn
  • UKS Green Volley Ełk II
VI LIGA-1 2019-11-24 14:00 UKS Olimp Bartoszyce II - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Jodko Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Ratowska Kinga L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-2 2019-11-24 14:00 KS Perła Olecka - UKS Green Volley Ełk II I Kobylińska Monika II nieobsadzony Sekretarz Perfikowski Maksymilian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-3 2019-11-24 UKS Warmiss Volley Olsztyn - KS Perła Olecka I Ratowska Kinga II nieobsadzony Sekretarz Jodko Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-4 2019-11-24 UKS Olimp Bartoszyce II - UKS Green Volley Ełk II I Perfikowski Maksymilian II nieobsadzony Sekretarz Kobylińska Monika L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-5 2019-11-24 UKS Green Volley Ełk II - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Jodko Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Ratowska Kinga L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-6 2019-11-24 KS Perła Olecka - UKS Olimp Bartoszyce II I Kobylińska Monika II nieobsadzony Sekretarz Perfikowski Maksymilian L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa I LIGA

  • UMKS Mikro Ełk
  • UKS Olimp Bartoszyce
  • MUKS Omega Mrągowo
I LIGA-1 2019-11-17 10:00 UMKS Mikro Ełk - MUKS Omega Mrągowo I Grygo Bogusław II nieobsadzony Sekretarz Wiszniewski Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-2 2019-11-17 UKS Olimp Bartoszyce - UMKS Mikro Ełk I Wiszniewski Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz Grygo Bogusław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
I LIGA-3 2019-11-17 MUKS Omega Mrągowo - UKS Olimp Bartoszyce I Grygo Bogusław II nieobsadzony Sekretarz Wiszniewski Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa II LIGA

  • KS MOSiR Giżycko
  • MKS Truso Elbląg
  • UKS Chemik SMS Olsztyn
II LIGA-1 2019-11-17 14:00 KS MOSiR Giżycko - UKS Chemik SMS Olsztyn I Perfikowski Maksymilian II nieobsadzony Sekretarz Zarucki ✞ Ryszard L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA-2 2019-11-17 MKS Truso Elbląg - KS MOSiR Giżycko I Zarucki ✞ Ryszard II nieobsadzony Sekretarz Perfikowski Maksymilian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
II LIGA-3 2019-11-17 UKS Chemik SMS Olsztyn - MKS Truso Elbląg I Perfikowski Maksymilian II nieobsadzony Sekretarz Zarucki ✞ Ryszard L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa III LIGA

  • IKS Atak Elbląg
  • UKS Salos Ełk
  • LUKS Wilczek Wilkowo
III LIGA-1 2019-11-17 11:00 IKS Atak Elbląg - LUKS Wilczek Wilkowo I Choiński Paweł II nieobsadzony Sekretarz Choiński Sylwester L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-2 2019-11-17 UKS Salos Ełk - IKS Atak Elbląg I Choiński Sylwester II nieobsadzony Sekretarz Choiński Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony
III LIGA-3 2019-11-17 LUKS Wilczek Wilkowo - UKS Salos Ełk I Choiński Paweł II nieobsadzony Sekretarz Choiński Sylwester L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa IV LIGA

  • MKS MOSiR Kętrzyn
  • MKS Dobre Miasto
  • UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
IV LIGA-1 2019-11-17 9:30 MKS MOSiR Kętrzyn - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Chełchowski Krystian II nieobsadzony Sekretarz Ustjanowski Jarosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA-2 2019-11-17 MKS Dobre Miasto - MKS MOSiR Kętrzyn I Ustjanowski Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Chełchowski Krystian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
IV LIGA-3 2019-11-17 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - MKS Dobre Miasto I Chełchowski Krystian II nieobsadzony Sekretarz Ustjanowski Jarosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa V LIGA

  • UKS Green Volley Ełk
  • UKS Olimp Bartoszyce II
  • UKS Olimpijczyk Szczytno
V LIGA-1 2019-11-17 11:00 UKS Green Volley Ełk - UKS Olimpijczyk Szczytno I Pszczółkowski Marcin II nieobsadzony Sekretarz Pikura Żaneta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V LIGA-2 2019-11-17 UKS Olimp Bartoszyce II - UKS Green Volley Ełk I Pikura Żaneta II nieobsadzony Sekretarz Pszczółkowski Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
V LIGA-3 2019-11-17 UKS Olimpijczyk Szczytno - UKS Olimp Bartoszyce II I Pszczółkowski Marcin II nieobsadzony Sekretarz Pikura Żaneta L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa VI LIGA

  • SMS Ostróda
  • UKS Warmiss Volley Olsztyn
  • KS Perła Olecka
  • UKS Green Volley Ełk II
VI LIGA-1 2019-11-17 11:00 SMS Ostróda - KS Perła Olecka I Berggrün Artur II nieobsadzony Sekretarz Jodko Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-2 2019-11-17 11:00 UKS Warmiss Volley Olsztyn - UKS Green Volley Ełk II I Redosz Maja II nieobsadzony Sekretarz Kaleński Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-3 2019-11-17 KS Perła Olecka - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Jodko Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Berggrün Artur L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-4 2019-11-17 SMS Ostróda - UKS Green Volley Ełk II I Kaleński Marek II nieobsadzony Sekretarz Redosz Maja L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-5 2019-11-17 UKS Green Volley Ełk II - KS Perła Olecka I Berggrün Artur II nieobsadzony Sekretarz Jodko Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
VI LIGA-6 2019-11-17 UKS Warmiss Volley Olsztyn - SMS Ostróda I Redosz Maja II nieobsadzony Sekretarz Kaleński Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa I LIGA

  • UMKS Mikro Ełk
  • MKS Truso Elbląg
  • UKS Olimp Bartoszyce
I LIGA-1 2019-10-27 13:00 UMKS Mikro Ełk - UKS Olimp Bartoszyce I Bednarczyk Bartosz II nieobsadzony Sekretarz Pikura Żaneta
I LIGA-2 2019-10-27 MKS Truso Elbląg - UMKS Mikro Ełk I Pikura Żaneta II nieobsadzony Sekretarz Bednarczyk Bartosz
I LIGA-3 2019-10-27 UKS Olimp Bartoszyce - MKS Truso Elbląg I Bednarczyk Bartosz II nieobsadzony Sekretarz Pikura Żaneta

Grupa II LIGA

  • UKS Salos Ełk
  • KS MOSiR Giżycko
  • MUKS Omega Mrągowo
II LIGA-1 2019-10-27 10:00 UKS Salos Ełk - MUKS Omega Mrągowo I Choiński Paweł II nieobsadzony Sekretarz Zalewski Krzysztof
II LIGA-2 2019-10-27 KS MOSiR Giżycko - UKS Salos Ełk I Zalewski Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Choiński Paweł
II LIGA-3 2019-10-27 MUKS Omega Mrągowo - KS MOSiR Giżycko I Choiński Paweł II nieobsadzony Sekretarz Zalewski Krzysztof

Grupa III LIGA

  • MKS Dobre Miasto
  • IKS Atak Elbląg
  • UKS Chemik SMS Olsztyn
III LIGA-1 2019-10-27 10:00 MKS Dobre Miasto - UKS Chemik SMS Olsztyn I Rutynowski Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Perfikowski Maksymilian
III LIGA-2 2019-10-27 IKS Atak Elbląg - MKS Dobre Miasto I Perfikowski Maksymilian II nieobsadzony Sekretarz Rutynowski Mateusz
III LIGA-3 2019-10-27 UKS Chemik SMS Olsztyn - IKS Atak Elbląg I Rutynowski Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Perfikowski Maksymilian

Grupa IV LIGA

  • LUKS Wilczek Wilkowo
  • UKS Olimp Bartoszyce II
  • MKS MOSiR Kętrzyn
IV LIGA-1 2019-10-27 10:00 LUKS Wilczek Wilkowo - MKS MOSiR Kętrzyn I Grygo Bogusław II nieobsadzony Sekretarz Antonik Wiesław
IV LIGA-2 2019-10-27 UKS Olimp Bartoszyce II - LUKS Wilczek Wilkowo I Antonik Wiesław II nieobsadzony Sekretarz Grygo Bogusław
IV LIGA-3 2019-10-27 MKS MOSiR Kętrzyn - UKS Olimp Bartoszyce II I Grygo Bogusław II nieobsadzony Sekretarz Antonik Wiesław

Grupa V LIGA

  • UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
  • UKS Green Volley Ełk
  • SMS Ostróda
V LIGA-1 2019-10-27 11:00 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - SMS Ostróda I Przekop Tomasz II nieobsadzony Sekretarz Kamiński Jarosław
V LIGA-2 2019-10-27 UKS Green Volley Ełk - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Kamiński Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Przekop Tomasz
V LIGA-3 2019-10-27 SMS Ostróda - UKS Green Volley Ełk I Przekop Tomasz II nieobsadzony Sekretarz Kamiński Jarosław

Grupa VI LIGA

  • UKS Olimpijczyk Szczytno
  • UKS Green Volley Ełk II
  • UKS Warmiss Volley Olsztyn
  • KS Perła Olecka
VI LIGA-1 2019-10-27 11:00 UKS Olimpijczyk Szczytno - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Kaliszewski Szymon II nieobsadzony Sekretarz Polechoński Paweł
VI LIGA-2 2019-10-27 11:00 UKS Green Volley Ełk II - KS Perła Olecka I Ratowska Kinga II nieobsadzony Sekretarz Dębski Andrzej
VI LIGA-3 2019-10-27 UKS Warmiss Volley Olsztyn - UKS Green Volley Ełk II I Polechoński Paweł II nieobsadzony Sekretarz Kaliszewski Szymon
VI LIGA-4 2019-10-27 UKS Olimpijczyk Szczytno - KS Perła Olecka I Dębski Andrzej II nieobsadzony Sekretarz Ratowska Kinga
VI LIGA-5 2019-10-27 KS Perła Olecka - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Kaliszewski Szymon II nieobsadzony Sekretarz Polechoński Paweł
VI LIGA-6 2019-10-27 UKS Green Volley Ełk II - UKS Olimpijczyk Szczytno I Ratowska Kinga II nieobsadzony Sekretarz Dębski Andrzej

Grupa A

  • SMS Ostróda
  • KS Perła Olecka
  • UKS Olimpijczyk Szczytno
A-1 2019-10-20 12:00 SMS Ostróda - UKS Olimpijczyk Szczytno I Kamiński Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Dębski Andrzej Kwalifikator Bałabański Tomasz
A-2 2019-10-20 KS Perła Olecka - SMS Ostróda I Dębski Andrzej II nieobsadzony Sekretarz Kamiński Jarosław Kwalifikator Bałabański Tomasz
A-3 2019-10-20 UKS Olimpijczyk Szczytno - KS Perła Olecka I Kamiński Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Dębski Andrzej

Grupa B

  • UKS Green Volley Ełk II
  • UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
  • UKS Warmiss Volley Olsztyn
B-1 2019-10-20 10:00 UKS Green Volley Ełk II - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Olbryś Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Awiżeń Adam Jan
B-2 2019-10-20 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - UKS Green Volley Ełk II I Awiżeń Adam Jan II nieobsadzony Sekretarz Olbryś Mateusz
B-3 2019-10-20 UKS Warmiss Volley Olsztyn - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Olbryś Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Awiżeń Adam Jan

Grupa A

  • KS Perła Olecka
  • UKS Green Volley Ełk II
  • UKS Warmiss Volley Olsztyn
A-1 2019-10-13 11:00 KS Perła Olecka - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Dębski Andrzej II nieobsadzony Sekretarz Sieńkowski Zbigniew
A-2 2019-10-13 UKS Green Volley Ełk II - KS Perła Olecka I Sieńkowski Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz Dębski Andrzej
A-3 2019-10-13 UKS Warmiss Volley Olsztyn - UKS Green Volley Ełk II I Dębski Andrzej II nieobsadzony Sekretarz Sieńkowski Zbigniew

Grupa B

  • UKS Olimpijczyk Szczytno
  • UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
  • SMS Ostróda
B-1 2019-10-13 10:00 UKS Olimpijczyk Szczytno - SMS Ostróda I Perfikowski Maksymilian II nieobsadzony Sekretarz Brzeski Jarosław
B-2 2019-10-13 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - UKS Olimpijczyk Szczytno I Brzeski Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Perfikowski Maksymilian
B-3 2019-10-13 SMS Ostróda - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Perfikowski Maksymilian II nieobsadzony Sekretarz Brzeski Jarosław