Młodzicy

Grupa I LIGA

  • UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
  • SMS Ostróda
  • IKS Atak Elbląg
I LIGA-1 2018-11-18 10:30 SMS Ostróda - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Chabros Karol II nieobsadzony Sekretarz Czerwińska Adrianna
I LIGA-2 2018-11-18 IKS Atak Elbląg - SMS Ostróda I Chabros Karol II nieobsadzony Sekretarz Czerwińska Adrianna
I LIGA-3 2018-11-18 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - IKS Atak Elbląg I Chabros Karol II nieobsadzony Sekretarz Czerwińska Adrianna

Grupa II LIGA

  • UKS Trójka Gołdap
  • UKS Tempo-25 Olsztyn
  • PUKS Wiktoria Szczytno
II LIGA-1 2018-11-18 11:00 UKS Tempo-25 Olsztyn - UKS Trójka Gołdap I Polechoński Paweł II nieobsadzony Sekretarz Jary Andrzej
II LIGA-2 2018-11-18 PUKS Wiktoria Szczytno - UKS Tempo-25 Olsztyn I Polechoński Paweł II nieobsadzony Sekretarz Jary Andrzej
II LIGA-3 2018-11-18 UKS Trójka Gołdap - PUKS Wiktoria Szczytno I Polechoński Paweł II nieobsadzony Sekretarz Jary Andrzej

Grupa I LIGA

  • PUKS Wiktoria Szczytno
  • IKS Atak Elbląg
  • SMS Ostróda
I LIGA-1 2018-10-28 10:00 PUKS Wiktoria Szczytno - IKS Atak Elbląg I Polechoński Paweł II nieobsadzony Sekretarz Pszczółkowski Marcin
I LIGA-2 2018-10-28 IKS Atak Elbląg - SMS Ostróda I Pszczółkowski Marcin II nieobsadzony Sekretarz Polechoński Paweł
I LIGA-3 2018-10-28 SMS Ostróda - PUKS Wiktoria Szczytno I Polechoński Paweł II nieobsadzony Sekretarz Pszczółkowski Marcin

Grupa II LIGA

  • UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
  • UKS Green Volley Ełk
  • UKS Tempo-25 Olsztyn
  • UKS Trójka Gołdap
II LIGA-1 2018-10-28 10:00 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - UKS Tempo-25 Olsztyn I Pietrusewicz Jan II nieobsadzony Sekretarz Zarucki Ryszard
II LIGA-2 2018-10-28 10:00 UKS Green Volley Ełk - UKS Trójka Gołdap I Perfikowski Maksymilian II nieobsadzony Sekretarz Jary Andrzej
II LIGA-3 2018-10-28 UKS Tempo-25 Olsztyn - UKS Green Volley Ełk I Zarucki Ryszard II nieobsadzony Sekretarz Pietrusewicz Jan
II LIGA-4 2018-10-28 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - UKS Trójka Gołdap I Perfikowski Maksymilian II nieobsadzony Sekretarz Jary Andrzej
II LIGA-5 2018-10-28 UKS Trójka Gołdap - UKS Tempo-25 Olsztyn I Pietrusewicz Jan II nieobsadzony Sekretarz Zarucki Ryszard
II LIGA-6 2018-10-28 UKS Green Volley Ełk - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Perfikowski Maksymilian II nieobsadzony Sekretarz Jary Andrzej