Młodzicy

Grupa 1/4 MP Młodzików

  • PUKS Wiktoria Szczytno
  • UMKS MOS Wola Warszawa
  • UKS Mikolo Sokółka
1 2018-04-13 12:00 UMKS MOS Wola Warszawa - UKS Mikolo Sokółka I Kurmin Marek II Jodko Krzysztof Sekretarz Tambor Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2018-04-13 17:00 PUKS Wiktoria Szczytno - UKS Mikolo Sokółka I Tambor Michał II Kurmin Marek Sekretarz Jodko Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2018-04-14 10:00 PUKS Wiktoria Szczytno - UMKS MOS Wola Warszawa I Pszczółkowski Marcin II Tambor Michał Sekretarz Pikura Żaneta L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 1/4 MP Młodzików

  • SUKSS Suwałki
  • UKS Serbinów Biała Podlaska
  • IKS Atak Elbląg
1/4 MP Młodzików-2 2018-04-13 14:00 UKS Serbinów Biała Podlaska - IKS Atak Elbląg I Jodko Krzysztof II Tambor Michał Sekretarz Kurmin Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1/4 MP Młodzików-4 2018-04-13 19:00 SUKSS Suwałki - IKS Atak Elbląg I Kurmin Marek II Jodko Krzysztof Sekretarz Tambor Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1/4 MP Młodzików-6 2018-04-14 SUKSS Suwałki - UKS Serbinów Biała Podlaska I Tambor Michał II Pikura Żaneta Sekretarz Pszczółkowski Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 1/4 MP Młodzików

  • 1 miejsce Gr.A
  • 3 miejsce Gr.A
  • 2 miejsce Gr.A
  • 1 miejsce Gr.B
  • 3 miejsce Gr.B
  • 2 miejsce Gr.B
1/4 MP Młodzików-7 2018-04-14 15:00 3 miejsce Gr.A - 3 miejsce Gr.B I Pikura Żaneta II Pszczółkowski Marcin Sekretarz Tambor Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1/4 MP Młodzików-8 2018-04-14 17:00 1 miejsce Gr.A - 2 miejsce Gr.B I Pszczółkowski Marcin II Tambor Michał Sekretarz Pikura Żaneta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1/4 MP Młodzików-9 2018-04-14 19:00 2 miejsce Gr.A - 1 miejsce Gr.B I Tambor Michał II Pikura Żaneta Sekretarz Pszczółkowski Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1/4 MP Młodzików-10 2018-04-15 10:00 2 miejsce Gr.A - 2 miejsce Gr.B I Polechoński Paweł II Perfikowski Maksymilian Sekretarz Chełchowska Iwona L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1/4 MP Młodzików-11 2018-04-15 12:00 1 miejsce Gr.A - 1 miejsce Gr.B I Perfikowski Maksymilian II Polechoński Paweł Sekretarz Chełchowska Iwona L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa FIN o 1-4

  • PUKS Wiktoria Szczytno
  • IKS Atak Elbląg
  • UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
  • SMS Ostróda
FIN o 1-4-1 2018-03-17 10:00 PUKS Wiktoria Szczytno - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Sadowska Emilia Anna II nieobsadzony Sekretarz Olbryś Mateusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN o 1-4-2 2018-03-17 10:00 IKS Atak Elbląg - SMS Ostróda I Kileński Andrzej II nieobsadzony Sekretarz Burakiewicz Karol L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN o 1-4-3 2018-03-17 IKS Atak Elbląg - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Olbryś Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Sadowska Emilia Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN o 1-4-4 2018-03-17 SMS Ostróda - PUKS Wiktoria Szczytno I Burakiewicz Karol II nieobsadzony Sekretarz Kileński Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN o 1-4-5 2018-03-17 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - SMS Ostróda I Sadowska Emilia Anna II nieobsadzony Sekretarz Olbryś Mateusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN o 1-4-6 2018-03-17 PUKS Wiktoria Szczytno - IKS Atak Elbląg I Kileński Andrzej II nieobsadzony Sekretarz Burakiewicz Karol L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa FIN o 1-4

  • UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
  • SMS Ostróda
  • IKS Atak Elbląg
  • PUKS Wiktoria Szczytno
FIN o 1-4-1 2018-03-10 13:00 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - IKS Atak Elbląg I Kobylińska Monika II nieobsadzony Sekretarz Chabros Karol L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN o 1-4-2 2018-03-10 13:00 SMS Ostróda - PUKS Wiktoria Szczytno I Jodko Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Pszczółkowski Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN o 1-4-3 2018-03-10 IKS Atak Elbląg - PUKS Wiktoria Szczytno I Chabros Karol II nieobsadzony Sekretarz Kobylińska Monika L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN o 1-4-4 2018-03-10 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - SMS Ostróda I Pszczółkowski Marcin II nieobsadzony Sekretarz Jodko Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN o 1-4-5 2018-03-10 SMS Ostróda - IKS Atak Elbląg I Kobylińska Monika II nieobsadzony Sekretarz Chabros Karol L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN o 1-4-6 2018-03-10 PUKS Wiktoria Szczytno - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Jodko Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Pszczółkowski Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa FIN o 5-7

  • AZS UWM Olsztyn
  • UKS Green Volley Ełk
  • UKS Absolwent Sport Club Olsztyn II
FIN o 5-7-1 2018-03-18 10:00 AZS UWM Olsztyn - UKS Green Volley Ełk I Stasiewicz Katarzyna II nieobsadzony Sekretarz Perfikowski Maksymilian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN o 5-7-2 2018-03-18 UKS Green Volley Ełk - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn II I Perfikowski Maksymilian II nieobsadzony Sekretarz Stasiewicz Katarzyna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN o 5-7-3 2018-03-18 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn II - AZS UWM Olsztyn I Stasiewicz Katarzyna II nieobsadzony Sekretarz Perfikowski Maksymilian L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 1

  • PUKS Wiktoria Szczytno
  • AZS UWM Olsztyn
  • IKS Atak Elbląg
1 2018-03-04 10:00 AZS UWM Olsztyn - IKS Atak Elbląg I Fiedorowicz Marek II nieobsadzony Sekretarz Król Arkadiusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2018-03-04 PUKS Wiktoria Szczytno - AZS UWM Olsztyn I Król Arkadiusz II nieobsadzony Sekretarz Fiedorowicz Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2018-03-04 IKS Atak Elbląg - PUKS Wiktoria Szczytno I Fiedorowicz Marek II nieobsadzony Sekretarz Król Arkadiusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 2

  • UKS Green Volley Ełk
  • UKS Absolwent Sport Club Olsztyn II
  • UKS Trójka Gołdap
1 2018-03-04 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn II - UKS Trójka Gołdap I Perfikowski Maksymilian II nieobsadzony Sekretarz Bednarczyk Bartosz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2018-03-04 UKS Green Volley Ełk - UKS Trójka Gołdap I Bednarczyk Bartosz II nieobsadzony Sekretarz Perfikowski Maksymilian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2018-03-04 10:30 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn II - UKS Green Volley Ełk I Perfikowski Maksymilian II nieobsadzony Sekretarz Bednarczyk Bartosz L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 1

  • UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
  • SMS Ostróda
  • IKS Atak Elbląg
1 2018-02-18 10:00 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - SMS Ostróda I Kileński Andrzej II nieobsadzony Sekretarz Zarucki Ryszard L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2018-02-18 SMS Ostróda - IKS Atak Elbląg I Zarucki Ryszard II nieobsadzony Sekretarz Kileński Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2018-02-18 IKS Atak Elbląg - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Kileński Andrzej II nieobsadzony Sekretarz Zarucki Ryszard L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 2

  • PUKS Wiktoria Szczytno
  • UKS Absolwent Sport Club Olsztyn II
  • AZS UWM Olsztyn
1 2018-02-18 9:00 PUKS Wiktoria Szczytno - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn II I II nieobsadzony Sekretarz Pszczółkowski Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2018-02-18 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn II - AZS UWM Olsztyn I Pszczółkowski Marcin II nieobsadzony Sekretarz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2018-02-18 AZS UWM Olsztyn - PUKS Wiktoria Szczytno I II nieobsadzony Sekretarz Pszczółkowski Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 3

  • UKS Green Volley Ełk
  • UKS Trójka Gołdap
1 2018-02-17 14:45 UKS Green Volley Ełk - UKS Trójka Gołdap I Dębski Andrzej II nieobsadzony Sekretarz Jejer Bogusław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2018-02-17 UKS Trójka Gołdap - UKS Green Volley Ełk I Jejer Bogusław II nieobsadzony Sekretarz Dębski Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 1

  • PUKS Wiktoria Szczytno
  • IKS Atak Elbląg
  • UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
1 2018-01-14 10:00 PUKS Wiktoria Szczytno - IKS Atak Elbląg I II nieobsadzony Sekretarz Fiedorowicz Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2018-01-14 IKS Atak Elbląg - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Fiedorowicz Marek II nieobsadzony Sekretarz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2018-01-14 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - PUKS Wiktoria Szczytno I II nieobsadzony Sekretarz Fiedorowicz Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 2

  • SMS Ostróda
  • UKS Green Volley Ełk
  • AZS UWM Olsztyn
1 2018-01-14 9:00 SMS Ostróda - UKS Green Volley Ełk I Chabros Karol II nieobsadzony Sekretarz Pietrusewicz Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2018-01-14 UKS Green Volley Ełk - AZS UWM Olsztyn I Pietrusewicz Jan II nieobsadzony Sekretarz Chabros Karol L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2018-01-14 AZS UWM Olsztyn - SMS Ostróda I Chabros Karol II nieobsadzony Sekretarz Pietrusewicz Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 3

  • UKS Trójka Gołdap
  • UKS Absolwent Sport Club Olsztyn II
1 2018-01-07 10:00 UKS Trójka Gołdap - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn II I Nasiłowski Michał II nieobsadzony Sekretarz Polechoński Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2018-01-07 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn II - UKS Trójka Gołdap I Polechoński Paweł II nieobsadzony Sekretarz Nasiłowski Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 1

  • PUKS Wiktoria Szczytno
  • SMS Ostróda
  • UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
1 2017-12-10 10:00 PUKS Wiktoria Szczytno - SMS Ostróda I Berggrün Artur II nieobsadzony Sekretarz Chełchowska Iwona L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2017-12-10 SMS Ostróda - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Chełchowska Iwona II nieobsadzony Sekretarz Berggrün Artur L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2017-12-10 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - PUKS Wiktoria Szczytno I Berggrün Artur II nieobsadzony Sekretarz Chełchowska Iwona L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 2

  • IKS Atak Elbląg
  • UKS Trójka Gołdap
  • AZS UWM Olsztyn
1 2017-12-13 16:30 UKS Trójka Gołdap - AZS UWM Olsztyn I Jejer Bogusław II nieobsadzony Sekretarz Sieńkowski Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2017-12-13 AZS UWM Olsztyn - IKS Atak Elbląg I Sieńkowski Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz Jejer Bogusław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2017-12-13 IKS Atak Elbląg - UKS Trójka Gołdap I Jejer Bogusław II nieobsadzony Sekretarz Sieńkowski Zbigniew L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 3

  • UKS Green Volley Ełk
  • UKS Absolwent Sport Club Olsztyn II
1 2017-12-10 10:00 UKS Green Volley Ełk - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn II I Chełchowski Krystian II nieobsadzony Sekretarz Awiżeń Adam Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2017-12-10 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn II - UKS Green Volley Ełk I Awiżeń Adam Jan II nieobsadzony Sekretarz Chełchowski Krystian L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 1

  • PUKS Wiktoria Szczytno
  • IKS Atak Elbląg
  • UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
1 2017-12-03 10:00 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - PUKS Wiktoria Szczytno I Pszczółkowski Marcin II nieobsadzony Sekretarz Chełchowska Iwona L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2017-12-03 IKS Atak Elbląg - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Chełchowska Iwona II nieobsadzony Sekretarz Pszczółkowski Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2017-12-03 PUKS Wiktoria Szczytno - IKS Atak Elbląg I Pszczółkowski Marcin II nieobsadzony Sekretarz Chełchowska Iwona L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 2

  • SMS Ostróda
  • AZS UWM Olsztyn
  • UKS Green Volley Ełk
1 2017-12-03 10:00 SMS Ostróda - AZS UWM Olsztyn I Wiśniewski Marek II nieobsadzony Sekretarz Grochowski Dariusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2017-12-03 AZS UWM Olsztyn - UKS Green Volley Ełk I Grochowski Dariusz II nieobsadzony Sekretarz Wiśniewski Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2017-12-03 UKS Green Volley Ełk - SMS Ostróda I Wiśniewski Marek II nieobsadzony Sekretarz Grochowski Dariusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 3

  • UKS Absolwent Sport Club Olsztyn II
  • UKS Trójka Gołdap
1 2017-12-03 16:00 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn II - UKS Trójka Gołdap I Perfikowski Maksymilian II nieobsadzony Sekretarz Brzeski Jarosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2017-12-03 UKS Trójka Gołdap - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn II I Brzeski Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Perfikowski Maksymilian L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 1

  • UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
  • SMS Ostróda
  • PUKS Wiktoria Szczytno
1 2017-11-26 10:00 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - SMS Ostróda I Pietrusewicz Marek II nieobsadzony Sekretarz Pikura Żaneta
2 2017-11-26 SMS Ostróda - PUKS Wiktoria Szczytno I Pikura Żaneta II nieobsadzony Sekretarz Pietrusewicz Marek
3 2017-11-26 PUKS Wiktoria Szczytno - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Pietrusewicz Marek II nieobsadzony Sekretarz Pikura Żaneta

Grupa 2

  • IKS Atak Elbląg
  • UKS Absolwent Sport Club Olsztyn II
  • UKS Green Volley Ełk
1 2017-11-15 16:30 IKS Atak Elbląg - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn II I Jabłońska Danuta II nieobsadzony Sekretarz Tchórzewska Monika
2 2017-11-15 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn II - UKS Green Volley Ełk I Tchórzewska Monika II nieobsadzony Sekretarz Jabłońska Danuta
3 2017-11-15 UKS Green Volley Ełk - IKS Atak Elbląg I Jabłońska Danuta II nieobsadzony Sekretarz Tchórzewska Monika

Grupa 3

  • AZS UWM Olsztyn
  • UKS Trójka Gołdap
1 2017-11-15 16:30 AZS UWM Olsztyn - UKS Trójka Gołdap I Bujnowska Natalia II nieobsadzony Sekretarz Żmijewski Tomasz
2 2017-11-15 UKS Trójka Gołdap - AZS UWM Olsztyn I Żmijewski Tomasz II nieobsadzony Sekretarz Bujnowska Natalia

Grupa 1

  • PUKS Wiktoria Szczytno
  • IKS Atak Elbląg
  • UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
1 2017-11-05 10:00 PUKS Wiktoria Szczytno - IKS Atak Elbląg I Burakiewicz Karol II nieobsadzony Sekretarz Olbryś Mateusz
2 2017-11-05 IKS Atak Elbląg - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Olbryś Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Burakiewicz Karol
3 2017-11-05 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - PUKS Wiktoria Szczytno I Burakiewicz Karol II nieobsadzony Sekretarz Olbryś Mateusz

Grupa 2

  • SMS Ostróda
  • UKS Green Volley Ełk
  • AZS UWM Olsztyn
1 2017-11-05 10:00 SMS Ostróda - UKS Green Volley Ełk I Jodko Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Pszczółkowski Marcin
2 2017-11-05 UKS Green Volley Ełk - AZS UWM Olsztyn I Pszczółkowski Marcin II nieobsadzony Sekretarz Jodko Krzysztof
3 2017-11-05 AZS UWM Olsztyn - SMS Ostróda I Jodko Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Pszczółkowski Marcin

Grupa 3

  • UKS Absolwent Sport Club Olsztyn II
  • UKS Trójka Gołdap
1 2017-11-05 10:00 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn II - UKS Trójka Gołdap I Puchalska Barbara II nieobsadzony Sekretarz Pikura Żaneta
2 2017-11-05 UKS Trójka Gołdap - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn II I Pikura Żaneta II nieobsadzony Sekretarz Puchalska Barbara

Grupa 1

  • PUKS Wiktoria Szczytno
  • UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
  • SMS Ostróda
1 2017-10-29 10:00 PUKS Wiktoria Szczytno - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Jodko Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Wesołowski Mariusz
2 2017-10-29 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - SMS Ostróda I Wesołowski Mariusz II nieobsadzony Sekretarz Jodko Krzysztof
3 2017-10-29 SMS Ostróda - PUKS Wiktoria Szczytno I Jodko Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Wesołowski Mariusz

Grupa 2

  • AZS UWM Olsztyn
  • UKS Absolwent Sport Club Olsztyn II
  • IKS Atak Elbląg
1 2017-10-29 9:00 AZS UWM Olsztyn - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn II I Kurmin Marek II nieobsadzony Sekretarz Nasiłowski Michał
2 2017-10-29 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn II - IKS Atak Elbląg I Nasiłowski Michał II nieobsadzony Sekretarz Kurmin Marek
3 2017-10-29 IKS Atak Elbląg - AZS UWM Olsztyn I Kurmin Marek II nieobsadzony Sekretarz Nasiłowski Michał

Grupa 3

  • UKS Green Volley Ełk
  • UKS Trójka Gołdap
1 2017-10-29 11:00 UKS Green Volley Ełk - UKS Trójka Gołdap I Surynt Natalia II nieobsadzony Sekretarz Sieńkowski Zbigniew
2 2017-10-29 UKS Trójka Gołdap - UKS Green Volley Ełk I Sieńkowski Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz Surynt Natalia