Młodzicy

Grupa 1

  • SMS Ostróda
  • IKS Atak Elbląg
  • KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn
  • UKS Koszałek Opałek Węgorzewo
  • UKS Sokół Nowe Miasto Lubawskie
  • AZS UWM Olsztyn
  • AZS UWM Olsztyn II
1 2020-12-13 11:00 SMS Ostróda - UKS Sokół Nowe Miasto Lubawskie I Tambor Michał II nieobsadzony Sekretarz Samoszuk Andrzej
2 2020-12-13 SMS Ostróda - UKS Sokół Nowe Miasto Lubawskie I Samoszuk Andrzej II nieobsadzony Sekretarz Tambor Michał
3 2020-11-08 12:00 IKS Atak Elbląg - UKS Koszałek Opałek Węgorzewo I Helač Haris II nieobsadzony Sekretarz Fornalska Eliza
4 2020-11-08 IKS Atak Elbląg - UKS Koszałek Opałek Węgorzewo I Fornalska Eliza II nieobsadzony Sekretarz Helač Haris
5 2020-12-31 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - AZS UWM Olsztyn II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
6 2020-12-31 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - AZS UWM Olsztyn II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
7 2020-12-12 11:00 UKS Koszałek Opałek Węgorzewo - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn I Zalewski Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Radawiec Agnieszka
8 2020-12-12 UKS Koszałek Opałek Węgorzewo - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn I Radawiec Agnieszka II nieobsadzony Sekretarz Zalewski Krzysztof
9 2020-11-15 11:00 UKS Sokół Nowe Miasto Lubawskie - IKS Atak Elbląg I Tambor Michał II nieobsadzony Sekretarz Samoszuk Andrzej
10 2020-11-15 UKS Sokół Nowe Miasto Lubawskie - IKS Atak Elbląg I Samoszuk Andrzej II nieobsadzony Sekretarz Tambor Michał
11 2021-01-15 17:00 AZS UWM Olsztyn - SMS Ostróda I Sadowska Emilia Anna II Brzeski Jarosław Sekretarz nieobsadzony
12 2021-01-15 AZS UWM Olsztyn - SMS Ostróda I Brzeski Jarosław II Sadowska Emilia Anna Sekretarz nieobsadzony
13 2020-11-22 10:00 IKS Atak Elbląg - AZS UWM Olsztyn I Olbryś Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Sarnowski Wojciech
14 2020-11-22 IKS Atak Elbląg - AZS UWM Olsztyn I Sarnowski Wojciech II nieobsadzony Sekretarz Olbryś Mateusz
15 2020-11-21 10:00 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - UKS Sokół Nowe Miasto Lubawskie I Perfikowski Maksymilian II nieobsadzony Sekretarz Polechoński Paweł
16 2020-11-21 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - UKS Sokół Nowe Miasto Lubawskie I Polechoński Paweł II nieobsadzony Sekretarz Perfikowski Maksymilian
17 2020-12-31 AZS UWM Olsztyn II - UKS Koszałek Opałek Węgorzewo I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
18 2020-12-31 AZS UWM Olsztyn II - UKS Koszałek Opałek Węgorzewo I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
19 2020-12-31 UKS Sokół Nowe Miasto Lubawskie - AZS UWM Olsztyn II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
20 2020-12-31 UKS Sokół Nowe Miasto Lubawskie - AZS UWM Olsztyn II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
21 2020-11-27 17:00 AZS UWM Olsztyn - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn I Rutynowski Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Łazarczyk Katarzyna
22 2020-11-27 AZS UWM Olsztyn - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn I Łazarczyk Katarzyna II nieobsadzony Sekretarz Rutynowski Mateusz
23 2021-01-17 10:00 SMS Ostróda - IKS Atak Elbląg I Burakiewicz Karol II Sarnowski Wojciech Sekretarz nieobsadzony
24 2021-01-17 SMS Ostróda - IKS Atak Elbląg I Sarnowski Wojciech II Burakiewicz Karol Sekretarz nieobsadzony
25 2020-12-06 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - SMS Ostróda I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
26 2020-12-06 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - SMS Ostróda I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
27 2020-12-04 17:00 AZS UWM Olsztyn II - AZS UWM Olsztyn I Brzeski Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Perfikowski Maksymilian
28 2020-12-04 AZS UWM Olsztyn II - AZS UWM Olsztyn I Perfikowski Maksymilian II nieobsadzony Sekretarz Brzeski Jarosław
29 2020-12-06 UKS Koszałek Opałek Węgorzewo - UKS Sokół Nowe Miasto Lubawskie I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
30 2020-12-06 UKS Koszałek Opałek Węgorzewo - UKS Sokół Nowe Miasto Lubawskie I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
31 2020-12-31 AZS UWM Olsztyn - UKS Koszałek Opałek Węgorzewo I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
32 2020-12-31 AZS UWM Olsztyn - UKS Koszałek Opałek Węgorzewo I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
33 2020-12-19 15:00 SMS Ostróda - AZS UWM Olsztyn II I Bednarczyk Bartosz II nieobsadzony Sekretarz Polechoński Paweł
34 2020-12-19 SMS Ostróda - AZS UWM Olsztyn II I Polechoński Paweł II nieobsadzony Sekretarz Bednarczyk Bartosz
35 2020-12-05 15:00 IKS Atak Elbląg - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn I Polechoński Paweł II nieobsadzony Sekretarz Kuklińska Patrycja
36 2020-12-05 IKS Atak Elbląg - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn I Kuklińska Patrycja II nieobsadzony Sekretarz Polechoński Paweł
37 2020-12-30 AZS UWM Olsztyn II - IKS Atak Elbląg I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
38 2020-12-29 AZS UWM Olsztyn II - IKS Atak Elbląg I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
39 2020-12-29 UKS Koszałek Opałek Węgorzewo - SMS Ostróda I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
40 2020-12-29 UKS Koszałek Opałek Węgorzewo - SMS Ostróda I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
41 2020-12-29 UKS Sokół Nowe Miasto Lubawskie - AZS UWM Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
42 2020-12-29 UKS Sokół Nowe Miasto Lubawskie - AZS UWM Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony