Kadetki

Grupa DODATKOWY

  • SMS Ostróda
  • MKS Truso Elbląg
  • UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
DODATKOWY-1 2019-02-16 10:00 SMS Ostróda - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Sadowska Emilia Anna II Jażdżewski Sławomir Sekretarz Jary Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
DODATKOWY-2 2019-02-16 14:00 MKS Truso Elbląg - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Czarnowski Dariusz II Awiżeń Adam Jan Sekretarz Perfikowski Maksymilian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
DODATKOWY-3 2019-02-16 18:00 SMS Ostróda - MKS Truso Elbląg I Chełchowski Krystian II Sadowska Emilia Anna Sekretarz Jary Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa FIN

  • SMS Ostróda
  • MKS Truso Elbląg
  • UKS Chemik SMS Olsztyn
  • UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
FIN-1 2019-02-09 10:00 SMS Ostróda - UKS Chemik SMS Olsztyn I Bałabański Tomasz II Tambor Michał Sekretarz Rutynowski Mateusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-2 2019-02-09 MKS Truso Elbląg - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Tambor Michał II Rutynowski Mateusz Sekretarz Sadowska Emilia Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-3 2019-02-09 15:00 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - SMS Ostróda I Rutynowski Mateusz II Sadowska Emilia Anna Sekretarz Tambor Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-4 2019-02-09 MKS Truso Elbląg - UKS Chemik SMS Olsztyn I Tambor Michał II Bałabański Tomasz Sekretarz Sadowska Emilia Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-5 2019-02-10 11:00 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Bałabański Tomasz II Sadowska Emilia Anna Sekretarz Rutynowski Mateusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-6 2019-02-10 SMS Ostróda - MKS Truso Elbląg I Rutynowski Mateusz II Bałabański Tomasz Sekretarz Sadowska Emilia Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa O MIEJSCA 5-8

  • MKS Dobre Miasto
  • KS MOSiR Giżycko
  • UKS Warmiss Volley Olsztyn
  • UKS Salos Ełk
O MIEJSCA 5-8-1 2019-02-16 9:30 MKS Dobre Miasto - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Łazarczyk Katarzyna II Czarnecki Filip Sekretarz Ratowska Kinga L I nieobsadzony L II nieobsadzony
O MIEJSCA 5-8-2 2019-02-16 10:30 UKS Salos Ełk - KS MOSiR Giżycko I Czarnecki Filip II Ratowska Kinga Sekretarz Łazarczyk Katarzyna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
O MIEJSCA 5-8-3 2019-02-16 11:30 KS MOSiR Giżycko - MKS Dobre Miasto I Ratowska Kinga II Łazarczyk Katarzyna Sekretarz Czarnecki Filip L I nieobsadzony L II nieobsadzony
O MIEJSCA 5-8-4 2019-02-16 12:30 UKS Warmiss Volley Olsztyn - UKS Salos Ełk I Łazarczyk Katarzyna II Czarnecki Filip Sekretarz Ratowska Kinga L I nieobsadzony L II nieobsadzony
O MIEJSCA 5-8-5 2019-02-16 13:30 MKS Dobre Miasto - UKS Salos Ełk I Czarnecki Filip II Ratowska Kinga Sekretarz Łazarczyk Katarzyna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
O MIEJSCA 5-8-6 2019-02-16 14:30 KS MOSiR Giżycko - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Ratowska Kinga II Łazarczyk Katarzyna Sekretarz Czarnecki Filip L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa O MIEJSCA 9-12

  • MKS Zryw-Volley Iława
  • LKS WEL Lidzbark
  • UKS Olimp Bartoszyce
  • UKS Koszałek Opałek Węgorzewo
O MIEJSCA 9-12-1 2019-02-09 10:00 LKS WEL Lidzbark - UKS Olimp Bartoszyce I Mazurek Paweł II Perfikowski Maksymilian Sekretarz Czarnecki Filip L I nieobsadzony L II nieobsadzony
O MIEJSCA 9-12-2 2019-02-09 MKS Zryw-Volley Iława - UKS Koszałek Opałek Węgorzewo I Perfikowski Maksymilian II Czarnecki Filip Sekretarz Mazurek Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony
O MIEJSCA 9-12-3 2019-02-09 UKS Olimp Bartoszyce - UKS Koszałek Opałek Węgorzewo I Czarnecki Filip II Mazurek Paweł Sekretarz Perfikowski Maksymilian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
O MIEJSCA 9-12-4 2019-02-09 MKS Zryw-Volley Iława - UKS Olimp Bartoszyce I Mazurek Paweł II Perfikowski Maksymilian Sekretarz Czarnecki Filip L I nieobsadzony L II nieobsadzony
O MIEJSCA 9-12-5 2019-02-09 UKS Koszałek Opałek Węgorzewo - LKS WEL Lidzbark I Perfikowski Maksymilian II Czarnecki Filip Sekretarz Mazurek Paweł L I nieobsadzony L II nieobsadzony
O MIEJSCA 9-12-6 2019-02-09 LKS WEL Lidzbark - MKS Zryw-Volley Iława I Czarnecki Filip II Mazurek Paweł Sekretarz Perfikowski Maksymilian L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa O MIEJSCA 13-15

  • UKS Green Volley Ełk
  • PUKS Wiktoria Szczytno
  • SMS Ostróda II
O MIEJSCA 13-15-1 2019-02-23 PUKS Wiktoria Szczytno - UKS Green Volley Ełk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
O MIEJSCA 13-15-2 2019-02-23 UKS Green Volley Ełk - SMS Ostróda II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
O MIEJSCA 13-15-3 2019-02-23 SMS Ostróda II - PUKS Wiktoria Szczytno I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa FIN

  • UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
  • SMS Ostróda
  • UKS Chemik Olsztyn
  • MKS Truso Elbląg
FIN-1 2019-02-02 10:00 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - UKS Chemik Olsztyn I Kurmin Marek II Olbryś Mateusz Sekretarz Chełchowski Krystian
FIN-2 2019-02-02 SMS Ostróda - MKS Truso Elbląg I Chełchowski Krystian II Kurmin Marek Sekretarz Olbryś Mateusz
FIN-3 2019-02-02 15:00 MKS Truso Elbląg - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Berggrün Artur II Chabros Karol Sekretarz Pietrusewicz Jan
FIN-4 2019-02-02 SMS Ostróda - UKS Chemik Olsztyn I Chabros Karol II Berggrün Artur Sekretarz Pietrusewicz Jan
FIN-5 2019-02-03 12:00 UKS Chemik Olsztyn - MKS Truso Elbląg I Kaleński Marek II Jodko Krzysztof Sekretarz Zarucki Ryszard
FIN-6 2019-02-03 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - SMS Ostróda I Jodko Krzysztof II Kaleński Marek Sekretarz Zarucki Ryszard

Grupa E

  • MKS Truso Elbląg
  • UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
  • MKS Dobre Miasto
  • UKS Warmiss Volley Olsztyn
E-1 2018-11-24 12:30 MKS Truso Elbląg - MKS Dobre Miasto I Tchórzewska Monika II nieobsadzony Sekretarz Król Arkadiusz
E-2 2018-11-24 10:30 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Gapiński Michał II nieobsadzony Sekretarz Stasiewicz Katarzyna
E-3 2019-01-06 11:00 MKS Dobre Miasto - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Olbryś Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Ustjanowski Jarosław
E-4 2018-11-28 17:00 MKS Truso Elbląg - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Fiedorowicz Marek II nieobsadzony Sekretarz Jabłońska Danuta
E-5 2018-12-08 10:00 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - MKS Dobre Miasto I Rutynowski Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Zarucki Ryszard
E-6 2018-12-12 15:30 UKS Warmiss Volley Olsztyn - MKS Truso Elbląg I Berggrün Artur II nieobsadzony Sekretarz Gnatowski Rafał
E-7 2018-12-15 10:30 MKS Dobre Miasto - MKS Truso Elbląg I Bednarczyk Bartosz II nieobsadzony Sekretarz Ustjanowski Jarosław
E-8 2018-12-15 10:30 UKS Warmiss Volley Olsztyn - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Rutynowski Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Jary Andrzej
E-9 2018-12-01 10:30 UKS Warmiss Volley Olsztyn - MKS Dobre Miasto I Chabros Karol II nieobsadzony Sekretarz Chełchowski Krystian
E-10 2019-01-05 16:00 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - MKS Truso Elbląg I Bednarczyk Bartosz II nieobsadzony Sekretarz Zarucki Ryszard
E-11 2019-01-12 10:00 MKS Dobre Miasto - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Perfikowski Maksymilian II nieobsadzony Sekretarz Ustjanowski Jarosław
E-12 2019-01-12 12:00 MKS Truso Elbląg - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Fiedorowicz Marek II nieobsadzony Sekretarz Hryniewicz Jakub

Grupa F

  • UKS Chemik SMS Olsztyn
  • SMS Ostróda
  • KS MOSiR Giżycko
  • UKS Salos Ełk
F-1 2018-11-24 12:00 UKS Chemik SMS Olsztyn - KS MOSiR Giżycko I Perfikowski Maksymilian II nieobsadzony Sekretarz Awiżeń Adam Jan
F-2 2018-11-24 10:00 SMS Ostróda - UKS Salos Ełk I Kurmin Marek II nieobsadzony Sekretarz Bednarczyk Bartosz
F-3 2018-12-01 10:00 KS MOSiR Giżycko - UKS Salos Ełk I Berggrün Artur II nieobsadzony Sekretarz Kurmin Marek
F-4 2018-12-01 12:00 UKS Chemik SMS Olsztyn - SMS Ostróda I Olbryś Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Zarucki Ryszard
F-5 2018-12-08 12:00 SMS Ostróda - KS MOSiR Giżycko I Nasiłowski Michał II nieobsadzony Sekretarz Ostrowska Martyna
F-6 2018-11-25 10:00 UKS Salos Ełk - UKS Chemik SMS Olsztyn I Bednarczyk Bartosz II nieobsadzony Sekretarz Ostrowska Martyna
F-7 2018-12-15 11:00 KS MOSiR Giżycko - UKS Chemik SMS Olsztyn I Sieńkowski Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz Dębski Andrzej
F-8 2018-12-19 16:30 UKS Salos Ełk - SMS Ostróda I Kurmin Marek II nieobsadzony Sekretarz Jodko Krzysztof
F-9 2019-01-09 17:00 UKS Salos Ełk - KS MOSiR Giżycko I Dębski Andrzej II nieobsadzony Sekretarz Przekop Tomasz
F-10 2019-01-05 16:30 SMS Ostróda - UKS Chemik SMS Olsztyn I Jodko Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Brzeski Jarosław
F-11 2019-01-12 11:00 KS MOSiR Giżycko - SMS Ostróda I Choiński Sylwester II nieobsadzony Sekretarz Choiński Paweł
F-12 2019-01-12 15:30 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Salos Ełk I Bednarczyk Bartosz II nieobsadzony Sekretarz Bezdziecki Bartosz

Grupa G

  • UKS Olimp Bartoszyce
  • MKS Zryw-Volley Iława
  • SMS Ostróda II
  • UKS Green Volley Ełk
G-1 2018-11-24 11:00 UKS Olimp Bartoszyce - SMS Ostróda II I Antonik Wiesław II nieobsadzony Sekretarz Grygo Bogusław
G-2 2018-11-24 15:00 MKS Zryw-Volley Iława - UKS Green Volley Ełk I Kopaczel Paweł II nieobsadzony Sekretarz Tambor Michał
G-3 2018-12-01 13:00 SMS Ostróda II - UKS Green Volley Ełk I Czarnowski Dariusz II nieobsadzony Sekretarz Jabłońska Monika
G-4 2018-12-01 11:00 UKS Olimp Bartoszyce - MKS Zryw-Volley Iława I Ustjanowski Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Grygo Bogusław
G-5 2018-12-08 11:00 MKS Zryw-Volley Iława - SMS Ostróda II I Kopaczel Paweł II nieobsadzony Sekretarz Tambor Michał
G-6 2018-12-08 11:30 UKS Green Volley Ełk - UKS Olimp Bartoszyce I Kamiński Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Przekop Tomasz
G-7 2018-12-15 11:30 SMS Ostróda II - UKS Olimp Bartoszyce I Brzeski Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Chełchowski Krystian
G-8 2018-12-15 12:00 UKS Green Volley Ełk - MKS Zryw-Volley Iława I Przekop Tomasz II nieobsadzony Sekretarz Kamiński Jarosław
G-9 2018-12-19 18:00 UKS Green Volley Ełk - SMS Ostróda II I Przekop Tomasz II nieobsadzony Sekretarz Sieńkowski Zbigniew
G-10 2019-01-05 12:00 MKS Zryw-Volley Iława - UKS Olimp Bartoszyce I Tambor Michał II nieobsadzony Sekretarz Samoszuk Andrzej
G-11 2019-01-11 16:00 SMS Ostróda II - MKS Zryw-Volley Iława I Brzeski Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Tambor Michał
G-12 2019-01-04 16:00 UKS Olimp Bartoszyce - UKS Green Volley Ełk I Antonik Wiesław II nieobsadzony Sekretarz Grygo Bogusław

Grupa H

  • UKS Koszałek Opałek Węgorzewo
  • LKS WEL Lidzbark
  • PUKS Wiktoria Szczytno
H-1 2018-11-24 UKS Koszałek Opałek Węgorzewo - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
H-2 2018-11-24 10:00 LKS WEL Lidzbark - PUKS Wiktoria Szczytno I Brandt Marian II nieobsadzony Sekretarz Grochowski Dariusz
H-3 2018-12-01 pauzuje - PUKS Wiktoria Szczytno I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
H-4 2018-12-01 10:00 UKS Koszałek Opałek Węgorzewo - LKS WEL Lidzbark I Antonik Wiesław II nieobsadzony Sekretarz Radawiec Agnieszka
H-5 2018-12-08 LKS WEL Lidzbark - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
H-6 2018-12-08 10:00 PUKS Wiktoria Szczytno - UKS Koszałek Opałek Węgorzewo I Pszczółkowski Marcin II nieobsadzony Sekretarz Chełchowska Iwona
H-7 2018-12-15 pauzuje - UKS Koszałek Opałek Węgorzewo I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
H-8 2018-12-15 10:00 PUKS Wiktoria Szczytno - LKS WEL Lidzbark I Burakiewicz Karol II nieobsadzony Sekretarz Pszczółkowski Marcin
H-9 2019-01-05 PUKS Wiktoria Szczytno - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
H-10 2019-01-05 10:30 LKS WEL Lidzbark - UKS Koszałek Opałek Węgorzewo I Wiśniewski Marek II nieobsadzony Sekretarz Grochowski Dariusz
H-11 2019-01-12 pauzuje - LKS WEL Lidzbark I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
H-12 2019-01-13 10:00 UKS Koszałek Opałek Węgorzewo - PUKS Wiktoria Szczytno I Ustjanowska Emilia II nieobsadzony Sekretarz Łyszczarek Milena

Grupa A

  • MKS Truso Elbląg
  • UKS Olimp Bartoszyce
  • PUKS Wiktoria Szczytno
  • UKS Salos Ełk
A-1 2018-10-06 11:00 MKS Truso Elbląg - PUKS Wiktoria Szczytno I Król Arkadiusz II nieobsadzony Sekretarz Jabłońska Danuta
A-2 2018-10-06 11:00 UKS Olimp Bartoszyce - UKS Salos Ełk I Grygo Bogusław II nieobsadzony Sekretarz Antonik Wiesław
A-3 2018-10-13 11:00 PUKS Wiktoria Szczytno - UKS Salos Ełk I Bednarczyk Bartosz II nieobsadzony Sekretarz Ostrowska Martyna
A-4 2018-10-13 11:00 MKS Truso Elbląg - UKS Olimp Bartoszyce I Sadowska Emilia Anna II nieobsadzony Sekretarz Król Arkadiusz
A-5 2018-10-20 11:00 UKS Olimp Bartoszyce - PUKS Wiktoria Szczytno I Antonik Wiesław II nieobsadzony Sekretarz Grygo Bogusław
A-6 2018-10-20 11:00 UKS Salos Ełk - MKS Truso Elbląg I Żmijewski Tomasz II nieobsadzony Sekretarz Przekop Tomasz
A-7 2018-10-25 17:00 PUKS Wiktoria Szczytno - MKS Truso Elbląg I Pszczółkowski Marcin II nieobsadzony Sekretarz Tambor Michał
A-8 2018-10-27 10:30 UKS Salos Ełk - UKS Olimp Bartoszyce I Sieńkowski Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz Kamiński Jarosław
A-9 2018-11-08 17:00 UKS Salos Ełk - PUKS Wiktoria Szczytno I Sieńkowski Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz Dębski Andrzej
A-10 2018-11-10 11:00 UKS Olimp Bartoszyce - MKS Truso Elbląg I Antonik Wiesław II nieobsadzony Sekretarz Grygo Bogusław
A-11 2018-11-17 10:00 PUKS Wiktoria Szczytno - UKS Olimp Bartoszyce I Chełchowska Iwona II nieobsadzony Sekretarz Pszczółkowski Marcin
A-12 2018-11-17 13:30 MKS Truso Elbląg - UKS Salos Ełk I Perfikowski Maksymilian II nieobsadzony Sekretarz Pikura Żaneta

Grupa B

  • UKS Chemik SMS Olsztyn
  • UKS Warmiss Volley Olsztyn
  • UKS Koszałek Opałek Węgorzewo
  • UKS Green Volley Ełk
B-1 2018-10-06 12:00 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Koszałek Opałek Węgorzewo I Bednarczyk Bartosz II nieobsadzony Sekretarz Jary Andrzej
B-2 2018-10-06 11:00 UKS Warmiss Volley Olsztyn - UKS Green Volley Ełk I Olbryś Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Ostrowska Martyna
B-3 2018-10-13 11:00 UKS Koszałek Opałek Węgorzewo - UKS Green Volley Ełk I Kamiński Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Przekop Tomasz
B-4 2018-10-13 13:00 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Olbryś Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Chełchowski Krystian
B-5 2018-10-20 11:00 UKS Warmiss Volley Olsztyn - UKS Koszałek Opałek Węgorzewo I Nasiłowski Michał II nieobsadzony Sekretarz Jary Andrzej
B-6 2018-10-21 11:00 UKS Green Volley Ełk - UKS Chemik SMS Olsztyn I Sieńkowski Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz Dębski Andrzej
B-7 2018-10-27 11:00 UKS Koszałek Opałek Węgorzewo - UKS Chemik SMS Olsztyn I Sadowska Emilia Anna II nieobsadzony Sekretarz Ustjanowska Emilia
B-8 2018-10-27 11:00 UKS Green Volley Ełk - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Dębski Andrzej II nieobsadzony Sekretarz Przekop Tomasz
B-9 2018-11-10 17:00 UKS Green Volley Ełk - UKS Koszałek Opałek Węgorzewo I Dębski Andrzej II nieobsadzony Sekretarz Przekop Tomasz
B-10 2018-11-10 11:00 UKS Warmiss Volley Olsztyn - UKS Chemik SMS Olsztyn I Chabros Karol II nieobsadzony Sekretarz Awiżeń Adam Jan
B-11 2018-11-17 11:00 UKS Koszałek Opałek Węgorzewo - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Przekop Tomasz II nieobsadzony Sekretarz Kamiński Jarosław
B-12 2018-11-17 17:00 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Green Volley Ełk I Kulińska Iwona II nieobsadzony Sekretarz Ostrowska Martyna

Grupa C

  • SMS Ostróda
  • LKS WEL Lidzbark
  • SMS Ostróda II
  • MKS Dobre Miasto
C-1 2018-10-06 10:00 SMS Ostróda - SMS Ostróda II I Chełchowski Krystian II nieobsadzony Sekretarz Pikura Żaneta
C-2 2018-10-13 16:00 LKS WEL Lidzbark - MKS Dobre Miasto I Grochowski Dariusz II nieobsadzony Sekretarz Wiśniewski Marek
C-3 2018-10-13 11:00 SMS Ostróda II - MKS Dobre Miasto I Bałabański Tomasz II nieobsadzony Sekretarz Chabros Karol
C-4 2018-10-13 11:00 SMS Ostróda - LKS WEL Lidzbark I Pietrusewicz Jan II nieobsadzony Sekretarz Brzeski Jarosław
C-5 2018-10-20 11:00 LKS WEL Lidzbark - SMS Ostróda II I Kopaczel Paweł II nieobsadzony Sekretarz Grochowski Dariusz
C-6 2018-10-20 10:00 MKS Dobre Miasto - SMS Ostróda I Gnatowski Rafał II nieobsadzony Sekretarz Ustjanowski Jarosław
C-7 2018-10-25 16:20 SMS Ostróda II - SMS Ostróda I Kobylińska Monika II nieobsadzony Sekretarz Burakiewicz Karol
C-8 2018-10-27 10:30 MKS Dobre Miasto - LKS WEL Lidzbark I Ustjanowski Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Grygo Bogusław
C-9 2018-11-10 10:00 MKS Dobre Miasto - SMS Ostróda II I Chełchowski Krystian II nieobsadzony Sekretarz Ustjanowski Jarosław
C-10 2018-11-10 11:00 LKS WEL Lidzbark - SMS Ostróda I Kopaczel Paweł II nieobsadzony Sekretarz Brandt Marian
C-11 2018-11-17 10:00 SMS Ostróda II - LKS WEL Lidzbark I Brzeski Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Sadowska Emilia Anna
C-12 2018-11-17 12:00 SMS Ostróda - MKS Dobre Miasto I Sadowska Emilia Anna II nieobsadzony Sekretarz Brzeski Jarosław

Grupa D

  • MKS Zryw-Volley Iława
  • UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
  • KS MOSiR Giżycko
  • LUKS Wilczek Wilkowo
D-1 2018-10-06 11:00 MKS Zryw-Volley Iława - KS MOSiR Giżycko I Tambor Michał II nieobsadzony Sekretarz Samoszuk Andrzej
D-2 2018-10-06 10:00 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - LUKS Wilczek Wilkowo I Kaleński Marek II nieobsadzony Sekretarz Sadowska Emilia Anna
D-3 2018-10-13 10:00 KS MOSiR Giżycko - LUKS Wilczek Wilkowo I Choiński Sylwester II nieobsadzony Sekretarz Radawiec Agnieszka
D-4 2018-10-13 11:00 MKS Zryw-Volley Iława - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Tambor Michał II nieobsadzony Sekretarz Samoszuk Andrzej
D-5 2018-10-21 10:00 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - KS MOSiR Giżycko I Burakiewicz Karol II nieobsadzony Sekretarz Czerwińska Adrianna
D-6 2018-10-20 11:00 LUKS Wilczek Wilkowo - MKS Zryw-Volley Iława I Choiński Sylwester II nieobsadzony Sekretarz Ustjanowska Emilia
D-7 2018-10-27 12:00 KS MOSiR Giżycko - MKS Zryw-Volley Iława I Antonik Wiesław II nieobsadzony Sekretarz Radawiec Agnieszka
D-8 2018-10-27 10:00 LUKS Wilczek Wilkowo - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Berggrün Artur II nieobsadzony Sekretarz Perfikowski Maksymilian
D-9 2018-11-10 10:00 LUKS Wilczek Wilkowo - KS MOSiR Giżycko I Ustjanowska Emilia II nieobsadzony Sekretarz Choiński Sylwester
D-10 2018-11-10 11:00 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - MKS Zryw-Volley Iława I Bednarczyk Bartosz II nieobsadzony Sekretarz Jary Andrzej
D-11 2018-11-17 11:00 KS MOSiR Giżycko - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Antonik Wiesław II nieobsadzony Sekretarz Choiński Sylwester
D-12 2018-11-17 11:00 MKS Zryw-Volley Iława - LUKS Wilczek Wilkowo I Grochowski Dariusz II nieobsadzony Sekretarz Wiśniewski Marek