Kadetki

Grupa E

  • UKS Chemik Olsztyn
  • MKS Zryw-Volley Iława
  • SMS Ostróda
  • UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
E-1 2017-12-16 UKS Chemik Olsztyn - SMS Ostróda I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
E-2 2017-11-25 11:00 MKS Zryw-Volley Iława - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Bałabański Tomasz II nieobsadzony Sekretarz Brzeski Jarosław
E-3 2017-12-02 SMS Ostróda - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
E-4 2017-12-02 UKS Chemik Olsztyn - MKS Zryw-Volley Iława I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
E-5 2017-12-09 MKS Zryw-Volley Iława - SMS Ostróda I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
E-6 2017-12-09 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - UKS Chemik Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
E-7 2017-11-25 12:30 SMS Ostróda - UKS Chemik Olsztyn I Kobylińska Monika II nieobsadzony Sekretarz Grochowski Dariusz
E-8 2017-12-16 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - MKS Zryw-Volley Iława I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
E-9 2018-01-06 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - SMS Ostróda I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
E-10 2018-01-06 MKS Zryw-Volley Iława - UKS Chemik Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
E-11 2018-01-13 SMS Ostróda - MKS Zryw-Volley Iława I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
E-12 2018-01-13 UKS Chemik Olsztyn - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony

Grupa F

  • SPS Sparta Braniewo
  • LKS WEL Lidzbark
  • UKS Warmiss Volley Olsztyn
  • MKS Truso Elbląg
F-1 2017-11-25 11:00 SPS Sparta Braniewo - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Chełchowski Krystian II nieobsadzony Sekretarz Burakiewicz Karol
F-2 2017-11-25 11:00 LKS WEL Lidzbark - MKS Truso Elbląg I Wiśniewski Marek II nieobsadzony Sekretarz Brandt Marian
F-3 2017-12-02 UKS Warmiss Volley Olsztyn - MKS Truso Elbląg I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
F-4 2017-12-02 SPS Sparta Braniewo - LKS WEL Lidzbark I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
F-5 2017-12-09 LKS WEL Lidzbark - UKS Warmiss Volley Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
F-6 2017-12-09 MKS Truso Elbląg - SPS Sparta Braniewo I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
F-7 2017-12-16 UKS Warmiss Volley Olsztyn - SPS Sparta Braniewo I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
F-8 2017-12-16 MKS Truso Elbląg - LKS WEL Lidzbark I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
F-9 2018-01-06 MKS Truso Elbląg - UKS Warmiss Volley Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
F-10 2018-01-06 LKS WEL Lidzbark - SPS Sparta Braniewo I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
F-11 2018-01-13 UKS Warmiss Volley Olsztyn - LKS WEL Lidzbark I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
F-12 2018-01-13 SPS Sparta Braniewo - MKS Truso Elbląg I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony

Grupa G

  • MKS Truso Elbląg II
  • UKS Jantar Gołdap
  • LUKS Wilczek Wilkowo
  • UKS Green Volley Ełk
G-1 2017-12-16 MKS Truso Elbląg II - LUKS Wilczek Wilkowo I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
G-2 2017-11-26 11:00 UKS Jantar Gołdap - UKS Green Volley Ełk I Żmijewski Tomasz II nieobsadzony Sekretarz Bujnowska Natalia
G-3 2017-12-02 LUKS Wilczek Wilkowo - UKS Green Volley Ełk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
G-4 2017-12-02 MKS Truso Elbląg II - UKS Jantar Gołdap I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
G-5 2017-12-09 UKS Jantar Gołdap - LUKS Wilczek Wilkowo I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
G-6 2017-12-09 UKS Green Volley Ełk - MKS Truso Elbląg II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
G-7 2017-11-26 14:30 LUKS Wilczek Wilkowo - MKS Truso Elbląg II I Choiński Sylwester II nieobsadzony Sekretarz Ustjanowska Emilia
G-8 2017-12-16 UKS Green Volley Ełk - UKS Jantar Gołdap I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
G-9 2018-01-06 UKS Green Volley Ełk - LUKS Wilczek Wilkowo I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
G-10 2018-01-06 UKS Jantar Gołdap - MKS Truso Elbląg II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
G-11 2018-01-13 LUKS Wilczek Wilkowo - UKS Jantar Gołdap I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
G-12 2018-01-13 MKS Truso Elbląg II - UKS Green Volley Ełk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony

Grupa H

  • UKS Salos Ełk
  • UKS Olimp Bartoszyce
  • MKS MOSiR Kętrzyn
  • MKS Dobre Miasto
H-1 2017-11-25 11:30 UKS Salos Ełk - MKS MOSiR Kętrzyn I Bujnowska Natalia II nieobsadzony Sekretarz Przekop Tomasz
H-2 2017-11-25 10:00 UKS Olimp Bartoszyce - MKS Dobre Miasto I Grygo Bogusław II nieobsadzony Sekretarz Antonik Wiesław
H-3 2017-12-02 MKS MOSiR Kętrzyn - MKS Dobre Miasto I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
H-4 2017-12-02 UKS Salos Ełk - UKS Olimp Bartoszyce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
H-5 2017-12-09 UKS Olimp Bartoszyce - MKS MOSiR Kętrzyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
H-6 2017-12-09 MKS Dobre Miasto - UKS Salos Ełk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
H-7 2017-12-16 MKS MOSiR Kętrzyn - UKS Salos Ełk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
H-8 2017-12-16 MKS Dobre Miasto - UKS Olimp Bartoszyce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
H-9 2018-01-06 MKS Dobre Miasto - MKS MOSiR Kętrzyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
H-10 2018-01-06 UKS Olimp Bartoszyce - UKS Salos Ełk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
H-11 2018-01-13 MKS MOSiR Kętrzyn - UKS Olimp Bartoszyce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
H-12 2018-01-13 UKS Salos Ełk - MKS Dobre Miasto I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony

Grupa A

  • UKS Chemik Olsztyn
  • LKS WEL Lidzbark
  • MKS Truso Elbląg II
  • UKS Olimp Bartoszyce
A-1 2017-09-30 11:15 UKS Chemik Olsztyn - MKS Truso Elbląg II I Awiżeń Adam Jan II nieobsadzony Sekretarz Czerwińska Adrianna
A-2 2017-09-29 17:15 LKS WEL Lidzbark - UKS Olimp Bartoszyce I Grochowski Dariusz II nieobsadzony Sekretarz Wiśniewski Marek
A-3 2017-10-07 14:30 MKS Truso Elbląg II - UKS Olimp Bartoszyce I Jabłońska Danuta II nieobsadzony Sekretarz Tchórzewska Monika
A-4 2017-10-08 11:00 UKS Chemik Olsztyn - LKS WEL Lidzbark I Kaleński Marek II nieobsadzony Sekretarz Stasiewicz Katarzyna
A-5 2017-10-27 17:00 LKS WEL Lidzbark - MKS Truso Elbląg II I Kopaczel Paweł II nieobsadzony Sekretarz Brandt Marian
A-6 2017-10-28 17:30 UKS Olimp Bartoszyce - UKS Chemik Olsztyn I Antonik Wiesław II nieobsadzony Sekretarz Grygo Bogusław
A-7 2017-11-04 11:00 MKS Truso Elbląg II - UKS Chemik Olsztyn I Król Arkadiusz II nieobsadzony Sekretarz Sadowska Emilia Anna
A-8 2017-11-04 11:00 UKS Olimp Bartoszyce - LKS WEL Lidzbark I Grygo Bogusław II nieobsadzony Sekretarz Antonik Wiesław
A-9 2017-11-11 10:30 UKS Olimp Bartoszyce - MKS Truso Elbląg II I Antonik Wiesław II nieobsadzony Sekretarz Grygo Bogusław
A-10 2017-11-11 11:00 LKS WEL Lidzbark - UKS Chemik Olsztyn I Grochowski Dariusz II nieobsadzony Sekretarz Kopaczel Paweł
A-11 2017-11-18 15:00 MKS Truso Elbląg II - LKS WEL Lidzbark I Fiedorowicz Marek II nieobsadzony Sekretarz Król Arkadiusz
A-12 2017-11-21 16:30 UKS Chemik Olsztyn - UKS Olimp Bartoszyce I Jodko Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Gapiński Michał

Grupa B

  • SPS Sparta Braniewo
  • MKS Zryw-Volley Iława
  • UKS Jantar Gołdap
  • UKS Salos Ełk
B-1 2017-09-30 12:00 SPS Sparta Braniewo - UKS Jantar Gołdap I Fiedorowicz Marek II nieobsadzony Sekretarz Król Arkadiusz
B-2 2017-09-30 11:00 MKS Zryw-Volley Iława - UKS Salos Ełk I Tambor Michał II nieobsadzony Sekretarz Kobylińska Monika
B-3 2017-10-07 10:00 UKS Jantar Gołdap - UKS Salos Ełk I Sieńkowski Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz Żmijewski Tomasz
B-4 2017-10-20 15:00 SPS Sparta Braniewo - MKS Zryw-Volley Iława I Żmijewski Tomasz II nieobsadzony Sekretarz Fiedorowicz Marek
B-5 2017-10-28 12:00 MKS Zryw-Volley Iława - UKS Jantar Gołdap I Kulińska Iwona II nieobsadzony Sekretarz Tambor Michał
B-6 2017-10-28 13:10 UKS Salos Ełk - SPS Sparta Braniewo I Przekop Tomasz II nieobsadzony Sekretarz Żmijewski Tomasz
B-7 2017-11-04 12:00 UKS Jantar Gołdap - SPS Sparta Braniewo I Dębski Andrzej II nieobsadzony Sekretarz Surynt Natalia
B-8 2017-11-04 11:30 UKS Salos Ełk - MKS Zryw-Volley Iława I Sieńkowski Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz Bujnowska Natalia
B-9 2017-11-11 10:00 UKS Salos Ełk - UKS Jantar Gołdap I Surynt Natalia II nieobsadzony Sekretarz Kamiński Jarosław
B-10 2017-11-11 11:00 MKS Zryw-Volley Iława - SPS Sparta Braniewo I Kobylińska Monika II nieobsadzony Sekretarz Samoszuk Andrzej
B-11 2017-11-18 12:00 UKS Jantar Gołdap - MKS Zryw-Volley Iława I Surynt Natalia II nieobsadzony Sekretarz Przekop Tomasz
B-12 2017-11-18 12:00 SPS Sparta Braniewo - UKS Salos Ełk I Pietrusewicz Jan II nieobsadzony Sekretarz Pietrusewicz Marek

Grupa C

  • LUKS Wilczek Wilkowo
  • MKS Truso Elbląg
  • SMS Ostróda
  • MKS Dobre Miasto
C-1 2017-09-22 17:00 LUKS Wilczek Wilkowo - SMS Ostróda I Ustjanowska Emilia II nieobsadzony Sekretarz Choiński Sylwester
C-2 2017-10-04 17:30 MKS Truso Elbląg - MKS Dobre Miasto I Tchórzewska Monika II nieobsadzony Sekretarz Jabłońska Danuta
C-3 2017-09-24 10:00 LUKS Wilczek Wilkowo - MKS Dobre Miasto I Antonik Wiesław II nieobsadzony Sekretarz Ustjanowska Emilia
C-4 2017-10-21 10:00 SMS Ostróda - MKS Truso Elbląg I Tambor Michał II nieobsadzony Sekretarz Pszczółkowski Marcin
C-5 2017-10-28 13:45 MKS Truso Elbląg - LUKS Wilczek Wilkowo I Minczewski Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Tchórzewska Monika
C-6 2017-10-25 16:00 MKS Dobre Miasto - SMS Ostróda I Grygo Bogusław II nieobsadzony Sekretarz Pietrusewicz Marek
C-7 2017-10-14 11:00 SMS Ostróda - LUKS Wilczek Wilkowo I Samoszuk Andrzej II nieobsadzony Sekretarz Kobylińska Monika
C-8 2017-11-04 10:30 MKS Dobre Miasto - MKS Truso Elbląg I Ustjanowski Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Ostrowska Martyna
C-9 2017-11-06 16:00 MKS Dobre Miasto - LUKS Wilczek Wilkowo I Pietrusewicz Jan II nieobsadzony Sekretarz Ustjanowski Jarosław
C-10 2017-11-11 11:00 MKS Truso Elbląg - SMS Ostróda I Fiedorowicz Marek II nieobsadzony Sekretarz Król Arkadiusz
C-11 2017-11-17 14:00 LUKS Wilczek Wilkowo - MKS Truso Elbląg I Awiżeń Adam Jan II nieobsadzony Sekretarz Kurmin Marek
C-12 2017-11-15 16:20 SMS Ostróda - MKS Dobre Miasto I Tambor Michał II nieobsadzony Sekretarz Kulińska Iwona

Grupa D

  • UKS Green Volley Ełk
  • UKS Warmiss Volley Olsztyn
  • UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
  • MKS MOSiR Kętrzyn
D-1 2017-09-30 12:00 UKS Green Volley Ełk - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Przekop Tomasz II nieobsadzony Sekretarz Sieńkowski Zbigniew
D-2 2017-09-30 11:00 UKS Warmiss Volley Olsztyn - MKS MOSiR Kętrzyn I Sadowska Emilia Anna II nieobsadzony Sekretarz Chabros Karol
D-3 2017-10-07 11:00 UKS Green Volley Ełk - MKS MOSiR Kętrzyn I Choiński Sylwester II nieobsadzony Sekretarz Dębski Andrzej
D-4 2017-11-11 11:00 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Olbryś Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Jary Andrzej
D-5 2017-10-28 11:00 UKS Warmiss Volley Olsztyn - UKS Green Volley Ełk I Bednarczyk Bartosz II nieobsadzony Sekretarz Stasiewicz Katarzyna
D-6 2017-10-28 11:00 MKS MOSiR Kętrzyn - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Choiński Sylwester II nieobsadzony Sekretarz Preweda Agnieszka
D-7 2017-11-04 12:00 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - UKS Green Volley Ełk I Jodko Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Czerwińska Adrianna
D-8 2017-11-04 11:00 MKS MOSiR Kętrzyn - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Snarski Bartosz II nieobsadzony Sekretarz Pikura Żaneta
D-9 2017-11-17 18:15 MKS MOSiR Kętrzyn - UKS Green Volley Ełk I Choiński Sylwester II nieobsadzony Sekretarz Ustjanowska Emilia
D-10 2017-10-25 16:30 UKS Warmiss Volley Olsztyn - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Czarnowski Dariusz II nieobsadzony Sekretarz Pikura Żaneta
D-11 2017-11-18 12:00 UKS Green Volley Ełk - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Kamiński Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Bujnowska Natalia
D-12 2017-11-18 12:00 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - MKS MOSiR Kętrzyn I Sadowska Emilia Anna II nieobsadzony Sekretarz Ostrowska Martyna