Kadeci

Grupa FIN

  • PUKS Wiktoria Szczytno
  • SMS Ostróda II
  • AZS UWM SMS Olsztyn
  • UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
FIN-1 2019-02-16 10:00 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - AZS UWM SMS Olsztyn I Jodko Krzysztof II Chełchowski Krystian Sekretarz Pszczółkowski Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-2 2019-02-16 12:00 PUKS Wiktoria Szczytno - SMS Ostróda II I Chełchowski Krystian II Jodko Krzysztof Sekretarz Pszczółkowski Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-3 2019-02-16 16:00 SMS Ostróda II - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Jodko Krzysztof II Bednarczyk Bartosz Sekretarz Pikura Żaneta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-4 2019-02-16 18:00 PUKS Wiktoria Szczytno - AZS UWM SMS Olsztyn I Bednarczyk Bartosz II Jodko Krzysztof Sekretarz Pikura Żaneta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-5 2019-02-17 10:00 AZS UWM SMS Olsztyn - SMS Ostróda II I Tambor Michał II Rutynowski Mateusz Sekretarz Pszczółkowski Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-6 2019-02-17 12:00 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - PUKS Wiktoria Szczytno I Rutynowski Mateusz II Tambor Michał Sekretarz Pszczółkowski Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa FIN

  • PUKS Wiktoria Szczytno
  • AZS UWM SMS Olsztyn
  • UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
  • SMS Ostróda II
FIN-1 2019-02-09 10:00 PUKS Wiktoria Szczytno - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Chełchowski Krystian II Kurmin Marek Sekretarz Awiżeń Adam Jan
FIN-2 2019-02-09 12:00 AZS UWM SMS Olsztyn - SMS Ostróda II I Kurmin Marek II Awiżeń Adam Jan Sekretarz Chełchowski Krystian
FIN-3 2019-02-09 16:00 SMS Ostróda II - PUKS Wiktoria Szczytno I Chabros Karol II Bednarczyk Bartosz Sekretarz Gago Magdalena
FIN-4 2019-02-09 18:00 AZS UWM SMS Olsztyn - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Bednarczyk Bartosz II Chabros Karol Sekretarz Gago Magdalena
FIN-5 2019-02-10 10:00 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - SMS Ostróda II I Czarnowski Dariusz II Awiżeń Adam Jan Sekretarz Czerwińska Adrianna
FIN-6 2019-02-10 12:00 PUKS Wiktoria Szczytno - AZS UWM SMS Olsztyn I Awiżeń Adam Jan II Czarnowski Dariusz Sekretarz Czerwińska Adrianna

Grupa BARAŻ

  • SMS Ostróda
  • SMS Ostróda II
BARAŻ-1 2019-01-08 15:30 SMS Ostróda - SMS Ostróda II I Jodko Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Kulińska Iwona
BARAŻ-3 2019-01-10 15:30 SMS Ostróda II - SMS Ostróda I Chabros Karol II nieobsadzony Sekretarz Perfikowski Maksymilian

Grupa BARAŻ

  • UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
  • AZS UWM Olsztyn II
BARAŻ-2 2019-01-15 15:30 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - AZS UWM Olsztyn II I Brzeski Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Kurmin Marek
BARAŻ-4 2019-01-17 16:15 AZS UWM Olsztyn II - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Olbryś Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Chełchowski Krystian

Grupa O VII MIEJSCE

  • IKS Atak Elbląg
  • PUKS Wiktoria Szczytno II
O VII MIEJSCE-1 2019-01-19 11:00 IKS Atak Elbląg - PUKS Wiktoria Szczytno II I Fiedorowicz Marek II nieobsadzony Sekretarz Król Arkadiusz
O VII MIEJSCE-2 2019-01-19 13:30 PUKS Wiktoria Szczytno II - IKS Atak Elbląg I Król Arkadiusz II nieobsadzony Sekretarz Fiedorowicz Marek

Grupa O IX MIEJSCE

  • UKS Green Volley Ełk
  • MKS Truso Elbląg
O IX MIEJSCE-1 2019-02-09 14:00 UKS Green Volley Ełk - MKS Truso Elbląg I Tchórzewska Monika II nieobsadzony Sekretarz Jabłońska Danuta
O IX MIEJSCE-2 2019-02-09 MKS Truso Elbląg - UKS Green Volley Ełk I Jabłońska Danuta II nieobsadzony Sekretarz Tchórzewska Monika

Grupa A

  • UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
  • UKS Green Volley Ełk
  • IKS Atak Elbląg
  • AZS UWM SMS Olsztyn
  • SMS Ostróda II
A-1 2018-10-13 12:00 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - IKS Atak Elbląg I Perfikowski Maksymilian II nieobsadzony Sekretarz Zarucki Ryszard
A-2 2018-10-13 11:00 UKS Green Volley Ełk - SMS Ostróda II I Dębski Andrzej II nieobsadzony Sekretarz Sieńkowski Zbigniew
A-3 2018-10-20 11:00 IKS Atak Elbląg - UKS Green Volley Ełk I Fiedorowicz Marek II nieobsadzony Sekretarz Król Arkadiusz
A-4 2018-10-20 11:00 AZS UWM SMS Olsztyn - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Chełchowski Krystian II nieobsadzony Sekretarz Kurmin Marek
A-5 2018-10-27 14:00 UKS Green Volley Ełk - AZS UWM SMS Olsztyn I Przekop Tomasz II nieobsadzony Sekretarz Dębski Andrzej
A-6 2018-10-27 15:00 SMS Ostróda II - IKS Atak Elbląg I Bednarczyk Bartosz II nieobsadzony Sekretarz Ostrowska Martyna
A-7 2018-11-10 11:00 AZS UWM SMS Olsztyn - SMS Ostróda II I Brzeski Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Zarucki Ryszard
A-8 2018-11-10 13:30 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - UKS Green Volley Ełk I Kurmin Marek II nieobsadzony Sekretarz Pietrusewicz Marek
A-9 2018-11-28 16:00 SMS Ostróda II - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Tambor Michał II nieobsadzony Sekretarz Kobylińska Monika
A-10 2018-11-17 16:00 IKS Atak Elbląg - AZS UWM SMS Olsztyn I Fiedorowicz Marek II nieobsadzony Sekretarz Król Arkadiusz
A-11 2018-11-24 10:00 IKS Atak Elbląg - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Minczewski Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Król Arkadiusz
A-12 2018-11-24 12:00 SMS Ostróda II - UKS Green Volley Ełk I Bednarczyk Bartosz II nieobsadzony Sekretarz Kurmin Marek
A-13 2018-12-03 18:00 UKS Green Volley Ełk - IKS Atak Elbląg I Dębski Andrzej II nieobsadzony Sekretarz Tadej Zbigniew
A-14 2018-12-01 10:00 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - AZS UWM SMS Olsztyn I Brzeski Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Pikura Żaneta
A-15 2018-12-06 17:30 AZS UWM SMS Olsztyn - UKS Green Volley Ełk I Gnatowski Rafał II nieobsadzony Sekretarz Awiżeń Adam Jan
A-16 2018-12-09 IKS Atak Elbląg - SMS Ostróda II I Kaleński Marek II nieobsadzony Sekretarz Kobylińska Monika
A-17 2018-12-15 10:00 SMS Ostróda II - AZS UWM SMS Olsztyn I Chełchowski Krystian II nieobsadzony Sekretarz Brzeski Jarosław
A-18 2018-12-15 10:00 UKS Green Volley Ełk - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Kamiński Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Przekop Tomasz
A-19 2019-01-05 9:00 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - SMS Ostróda II I Rutynowski Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Chełchowski Krystian
A-20 2019-01-05 11:30 AZS UWM SMS Olsztyn - IKS Atak Elbląg I Kurmin Marek II nieobsadzony Sekretarz Łazarczyk Katarzyna

Grupa B

  • PUKS Wiktoria Szczytno
  • MKS Truso Elbląg
  • AZS UWM Olsztyn II
  • SMS Ostróda
  • PUKS Wiktoria Szczytno II
B-1 2018-10-14 10:00 PUKS Wiktoria Szczytno - AZS UWM Olsztyn II I Polechoński Paweł II nieobsadzony Sekretarz Pszczółkowski Marcin
B-2 2018-10-13 10:30 MKS Truso Elbląg - PUKS Wiktoria Szczytno II I Fiedorowicz Marek II nieobsadzony Sekretarz Minczewski Jarosław
B-3 2018-10-20 10:30 AZS UWM Olsztyn II - MKS Truso Elbląg I Awiżeń Adam Jan II nieobsadzony Sekretarz Bednarczyk Bartosz
B-4 2018-10-20 11:00 SMS Ostróda - PUKS Wiktoria Szczytno I Wiśniewski Marek II nieobsadzony Sekretarz Brandt Marian
B-5 2018-10-27 11:00 MKS Truso Elbląg - SMS Ostróda I Fiedorowicz Marek II nieobsadzony Sekretarz Król Arkadiusz
B-6 2018-10-27 10:00 PUKS Wiktoria Szczytno II - AZS UWM Olsztyn II I Tambor Michał II nieobsadzony Sekretarz Pszczółkowski Marcin
B-7 2018-11-10 10:00 SMS Ostróda - PUKS Wiktoria Szczytno II I Perfikowski Maksymilian II nieobsadzony Sekretarz Pikura Żaneta
B-8 2018-11-10 11:00 PUKS Wiktoria Szczytno - MKS Truso Elbląg I Tambor Michał II nieobsadzony Sekretarz Pszczółkowski Marcin
B-9 2018-11-17 12:30 PUKS Wiktoria Szczytno II - PUKS Wiktoria Szczytno I Pszczółkowski Marcin II nieobsadzony Sekretarz Chełchowska Iwona
B-10 2018-11-17 12:00 AZS UWM Olsztyn II - SMS Ostróda I Zarucki Ryszard II nieobsadzony Sekretarz Stasiewicz Katarzyna
B-11 2018-11-24 12:00 AZS UWM Olsztyn II - PUKS Wiktoria Szczytno I Brzeski Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Gnatowski Rafał
B-12 2018-11-24 16:00 PUKS Wiktoria Szczytno II - MKS Truso Elbląg I Pszczółkowski Marcin II nieobsadzony Sekretarz Chełchowska Iwona
B-13 2018-12-01 11:00 MKS Truso Elbląg - AZS UWM Olsztyn II I Sadowska Emilia Anna II nieobsadzony Sekretarz Fiedorowicz Marek
B-14 2018-12-01 10:00 PUKS Wiktoria Szczytno - SMS Ostróda I Pszczółkowski Marcin II nieobsadzony Sekretarz Perfikowski Maksymilian
B-15 2018-12-08 10:00 SMS Ostróda - MKS Truso Elbląg I Ostrowska Martyna II nieobsadzony Sekretarz Nasiłowski Michał
B-16 2018-12-16 10:00 AZS UWM Olsztyn II - PUKS Wiktoria Szczytno II I Perfikowski Maksymilian II nieobsadzony Sekretarz Zarucki Ryszard
B-17 2018-12-15 13:00 PUKS Wiktoria Szczytno II - SMS Ostróda I Pszczółkowski Marcin II nieobsadzony Sekretarz Burakiewicz Karol
B-18 2018-12-15 16:00 MKS Truso Elbląg - PUKS Wiktoria Szczytno I Tchórzewska Monika II nieobsadzony Sekretarz Król Arkadiusz
B-19 2018-12-07 15:00 PUKS Wiktoria Szczytno - PUKS Wiktoria Szczytno II I Pszczółkowski Marcin II nieobsadzony Sekretarz Chełchowska Iwona
B-20 2019-01-06 12:00 SMS Ostróda - AZS UWM Olsztyn II I Kopaczel Paweł II nieobsadzony Sekretarz Kobylińska Monika