Kadeci

Grupa 1/4 MP Kadetów

  • RCS Czarni Radom
  • KS Gwardia Wrocław
  • AZS UWM Olsztyn
1 2020-02-27 12:00 AZS UWM Olsztyn - KS Gwardia Wrocław I Olbryś Mateusz II Kurmin Marek Sekretarz Łazarczyk Katarzyna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2020-02-28 10:00 KS Gwardia Wrocław - RCS Czarni Radom I Jodko Krzysztof II Sadowska Emilia Anna Sekretarz Pikura Żaneta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2020-02-28 15:00 RCS Czarni Radom - AZS UWM Olsztyn I Bałabański Tomasz II Rutynowski Mateusz Sekretarz Łazarczyk Katarzyna L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 1/4 MP Kadetów

  • UKS Bronek Koszalin
  • MKST Astra Nowa Sól
  • Jastrzębski Węgiel
1/4 MP Kadetów-2 2020-02-27 16:00 Jastrzębski Węgiel - MKST Astra Nowa Sól I Kurmin Marek II Olbryś Mateusz Sekretarz Awiżeń Adam Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1/4 MP Kadetów-4 2020-02-28 12:00 MKST Astra Nowa Sól - UKS Bronek Koszalin I Sadowska Emilia Anna II Jodko Krzysztof Sekretarz Pikura Żaneta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1/4 MP Kadetów-6 2020-02-28 17:00 UKS Bronek Koszalin - Jastrzębski Węgiel I Rutynowski Mateusz II Bałabański Tomasz Sekretarz Łazarczyk Katarzyna L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 1/4 MP Kadetów

  • 1 miejsce Gr.A
  • 2 miejsce Gr.A
  • 3 miejsce Gr.A
  • 1 miejsce Gr.B
  • 2 miejsce Gr.B
  • 3 miejsce Gr.B
1/4 MP Kadetów-7 2020-02-29 10:00 3 miejsce Gr.A - 3 miejsce Gr.B I Rutynowski Mateusz II Perfikowski Maksymilian Sekretarz Ratowska Kinga L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1/4 MP Kadetów-8 2020-02-29 12:30 1 miejsce Gr.A - 2 miejsce Gr.B I Sadowska Emilia Anna II Bednarczyk Bartosz Sekretarz Tambor Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1/4 MP Kadetów-9 2020-02-29 14:30 2 miejsce Gr.A - 1 miejsce Gr.B I Bednarczyk Bartosz II Tambor Michał Sekretarz Sadowska Emilia Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1/4 MP Kadetów-10 2020-03-01 10:00 2 miejsce Gr.A - 2 miejsce Gr.B I Olbryś Mateusz II Berggrün Artur Sekretarz Kurmin Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1/4 MP Kadetów-11 2020-03-01 12:30 1 miejsce Gr.A - 1 miejsce Gr.B I Berggrün Artur II Kurmin Marek Sekretarz Olbryś Mateusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa FIN

  • SMS Ostróda
  • AZS UWM Olsztyn
  • IKS Atak Elbląg
FIN-1 2020-02-15 10:30 IKS Atak Elbląg - AZS UWM Olsztyn I Sadowska Emilia Anna II Walerzak Marcin Sekretarz Pikura Żaneta
FIN-2 2020-02-15 12:30 SMS Ostróda - IKS Atak Elbląg I Kobylińska Monika II Jażdżewski Sławomir Sekretarz Pikura Żaneta
FIN-3 2020-02-15 14:00 AZS UWM Olsztyn - SMS Ostróda I Jażdżewski Sławomir II Kobylińska Monika Sekretarz Sarnowski Wojciech

Grupa FIN

  • AZS UWM Olsztyn
  • SMS Ostróda
  • PUKS Wiktoria Szczytno
  • IKS Atak Elbląg
FIN-1 2020-02-08 10:00 AZS UWM Olsztyn - PUKS Wiktoria Szczytno I Jodko Krzysztof II Chełchowski Krystian Sekretarz Sarnowski Wojciech
FIN-2 2020-02-08 SMS Ostróda - IKS Atak Elbląg I Chełchowski Krystian II Jodko Krzysztof Sekretarz Sarnowski Wojciech Kwalifikator Bałabański Tomasz
FIN-3 2020-02-08 14:00 IKS Atak Elbląg - AZS UWM Olsztyn I Jodko Krzysztof II Samoszuk Andrzej Sekretarz Redosz Maja Kwalifikator Bałabański Tomasz
FIN-4 2020-02-08 SMS Ostróda - PUKS Wiktoria Szczytno I Samoszuk Andrzej II Jodko Krzysztof Sekretarz Redosz Maja
FIN-5 2020-02-09 10:00 PUKS Wiktoria Szczytno - IKS Atak Elbląg I Sadowska Emilia Anna II Berggrün Artur Sekretarz Redosz Maja Kwalifikator Bajorek Leszek
FIN-6 2020-02-09 AZS UWM Olsztyn - SMS Ostróda I Berggrün Artur II Sadowska Emilia Anna Sekretarz Redosz Maja Kwalifikator Bajorek Leszek

Grupa 1

  • SMS Ostróda
  • PUKS Wiktoria Szczytno
  • IKS Atak Elbląg
  • AZS UWM Olsztyn
  • AZS UWM Olsztyn II
1 2019-10-13 10:00 SMS Ostróda - IKS Atak Elbląg I Chełchowski Krystian II nieobsadzony Sekretarz Kurmin Marek
2 2019-10-12 10:00 PUKS Wiktoria Szczytno - AZS UWM Olsztyn II I Pszczółkowski Marcin II nieobsadzony Sekretarz Chełchowska Iwona
3 2019-10-19 13:30 AZS UWM Olsztyn II - AZS UWM Olsztyn I Rutynowski Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Awiżeń Adam Jan
4 2019-10-19 10:00 SMS Ostróda - PUKS Wiktoria Szczytno I Berggrün Artur II nieobsadzony Sekretarz Kaliszewski Szymon
5 2019-10-26 10:30 PUKS Wiktoria Szczytno - IKS Atak Elbląg I Jodko Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Chełchowska Iwona
6 2019-10-26 12:00 AZS UWM Olsztyn - SMS Ostróda I Chabros Karol II nieobsadzony Sekretarz Olbryś Mateusz
7 2019-11-24 11:00 IKS Atak Elbląg - AZS UWM Olsztyn II I Polechoński Paweł II nieobsadzony Sekretarz Olbryś Mateusz
8 2019-11-16 10:00 PUKS Wiktoria Szczytno - AZS UWM Olsztyn I Perfikowski Maksymilian II nieobsadzony Sekretarz Chabros Karol
9 2019-11-23 12:00 AZS UWM Olsztyn - IKS Atak Elbląg I Perfikowski Maksymilian II nieobsadzony Sekretarz Awiżeń Adam Jan
10 2019-11-08 17:30 AZS UWM Olsztyn II - SMS Ostróda I Chełchowski Krystian II nieobsadzony Sekretarz Czerwińska Adrianna
11 2019-12-16 16:00 IKS Atak Elbląg - SMS Ostróda I Jodko Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Chełchowski Krystian
12 2019-11-30 11:00 AZS UWM Olsztyn II - PUKS Wiktoria Szczytno I Chełchowski Krystian II nieobsadzony Sekretarz Pikura Żaneta
13 2019-12-14 12:00 AZS UWM Olsztyn - AZS UWM Olsztyn II I Sadowska Emilia Anna II nieobsadzony Sekretarz Bednarczyk Bartosz
14 2019-12-14 10:00 PUKS Wiktoria Szczytno - SMS Ostróda I Pszczółkowski Marcin II nieobsadzony Sekretarz Chełchowska Iwona
15 2019-12-15 11:00 IKS Atak Elbląg - PUKS Wiktoria Szczytno I Minczewski Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Awiżeń Adam Jan
16 2020-01-14 16:00 SMS Ostróda - AZS UWM Olsztyn I Tambor Michał II nieobsadzony Sekretarz Samoszuk Andrzej
17 2020-01-12 10:00 AZS UWM Olsztyn II - IKS Atak Elbląg I Rutynowski Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Kaleński Marek
18 2020-01-12 10:00 AZS UWM Olsztyn - PUKS Wiktoria Szczytno I Sadowska Emilia Anna II nieobsadzony Sekretarz Jodko Krzysztof
19 2020-02-01 10:00 IKS Atak Elbląg - AZS UWM Olsztyn I Perfikowski Maksymilian II nieobsadzony Sekretarz Jodko Krzysztof
20 2020-01-17 16:30 SMS Ostróda - AZS UWM Olsztyn II I Olbryś Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Chabros Karol