Juniorki

Grupa FINAŁ

  • turniej
FINAŁ-1 2019-04-14 12:30 turniej - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Berggrün Artur L II Bednarczyk Bartosz

Grupa o III msc

  • turniej
o III msc-1 2019-04-14 10:00 turniej - turniej I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Perfikowski Maksymilian L II Jodko Krzysztof

Grupa 1/2 FIN

  • 1 miejsce grupa I
  • 2 miejsce grupa I
  • 2 miejsce grupa II
  • 1 miejsce grupa II
1/2 FIN-1 2019-04-13 16:00 1 miejsce grupa I - 2 miejsce grupa II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Berggrün Artur L II Bednarczyk Bartosz
1/2 FIN-2 2019-04-13 18:00 2 miejsce grupa I - 1 miejsce grupa II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Bednarczyk Bartosz L II Berggrün Artur

Grupa o V msc

  • 3 miejsce grupa I
  • 3 miejsce grupa II
o V msc-1 2019-04-13 12:00 3 miejsce grupa I - 3 miejsce grupa II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Perfikowski Maksymilian L II Jodko Krzysztof

Grupa o VII msc

  • 4 miejsce grupa I
  • 4 miejsce grupa II
o VII msc-1 2019-04-13 10:00 4 miejsce grupa I - 4 miejsce grupa II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Jodko Krzysztof L II Perfikowski Maksymilian

Grupa I

  • KS Pałac Bydgoszcz
  • MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki
  • MKS Dąbrowa Górnicza
  • Budowlani Łódź SSA
I-1 2019-04-10 10:00 KS Pałac Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Berggrün Artur L II Bednarczyk Bartosz
I-2 2019-04-10 12:00 MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki - Budowlani Łódź SSA I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Bednarczyk Bartosz L II Berggrün Artur
I-3 2019-04-11 10:00 MKS Dąbrowa Górnicza - Budowlani Łódź SSA I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Jodko Krzysztof L II Kurmin Marek
I-4 2019-04-11 12:00 KS Pałac Bydgoszcz - MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Kurmin Marek L II Jodko Krzysztof
I-5 2019-04-12 10:00 MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki - MKS Dąbrowa Górnicza I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Berggrün Artur L II Bednarczyk Bartosz
I-6 2019-04-12 12:00 Budowlani Łódź SSA - KS Pałac Bydgoszcz I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Bednarczyk Bartosz L II Berggrün Artur

Grupa II

  • SPS Volley Piła
  • LTS Legionovia Legionowo
  • MKS SAN Pajda Jarosław
  • KS Energetyk Poznań
II-1 2019-04-10 16:00 SPS Volley Piła - MKS SAN Pajda Jarosław I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Jodko Krzysztof L II Kurmin Marek
II-2 2019-04-10 18:00 LTS Legionovia Legionowo - KS Energetyk Poznań I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Kurmin Marek L II Jodko Krzysztof
II-3 2019-04-11 16:00 MKS SAN Pajda Jarosław - KS Energetyk Poznań I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Berggrün Artur L II Bednarczyk Bartosz
II-4 2019-04-11 18:00 SPS Volley Piła - LTS Legionovia Legionowo I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Bednarczyk Bartosz L II Berggrün Artur
II-5 2019-04-12 16:00 LTS Legionovia Legionowo - MKS SAN Pajda Jarosław I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Jodko Krzysztof L II Kurmin Marek
II-6 2019-04-12 18:00 KS Energetyk Poznań - SPS Volley Piła I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Kurmin Marek L II Jodko Krzysztof

Grupa 1/4 MP Juniorek

  • 2 miejsce Gr.A
  • 1 miejsce Gr.A
  • 3 miejsce Gr.A
  • 2 miejsce Gr.B
  • 1 miejsce Gr.B
  • 3 miejsce Gr.B
7 2019-02-23 10:00 3 miejsce Gr.A - 3 miejsce Gr.B I Bałabański Tomasz II Minczewski Jarosław Sekretarz Pszczółkowski Marcin
8 2019-02-23 12:00 1 miejsce Gr.A - 2 miejsce Gr.B I Minczewski Jarosław II Awiżeń Adam Jan Sekretarz Pikura Żaneta
9 2019-02-23 14:00 2 miejsce Gr.A - 1 miejsce Gr.B I Awiżeń Adam Jan II Bałabański Tomasz Sekretarz Pszczółkowski Marcin
10 2019-02-24 10:00 2 miejsce Gr.A - 2 miejsce Gr.B I Kaleński Marek II Awiżeń Adam Jan Sekretarz Perfikowski Maksymilian
11 2019-02-24 12:00 1 miejsce Gr.A - 1 miejsce Gr.B I Awiżeń Adam Jan II Kaleński Marek Sekretarz Pszczółkowski Marcin

Grupa A

  • SMS Ostróda
  • MKS SAN Pajda Jarosław
  • UKS ZSMS Poznań
A-1 2019-02-21 14:30 SMS Ostróda - MKS SAN Pajda Jarosław I Awiżeń Adam Jan II Kaleński Marek Sekretarz Jodko Krzysztof
A-3 2019-02-22 10:00 MKS SAN Pajda Jarosław - UKS ZSMS Poznań I Kaleński Marek II Bałabański Tomasz Sekretarz Jodko Krzysztof
A-5 2019-02-22 14:00 SMS Ostróda - UKS ZSMS Poznań I Kajko Adam II Minczewski Jarosław Sekretarz Tambor Michał

Grupa B

  • #Volley Wrocław
  • MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki
  • MUKS Sparta Warszawa
B-2 2019-02-21 16:30 #Volley Wrocław - MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki I Kaleński Marek II Awiżeń Adam Jan Sekretarz Chabros Karol
B-4 2019-02-22 12:00 MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki - MUKS Sparta Warszawa I Bałabański Tomasz II Kaleński Marek Sekretarz Jodko Krzysztof
B-6 2019-02-22 16:00 #Volley Wrocław - MUKS Sparta Warszawa I Minczewski Jarosław II Kajko Adam Sekretarz Kurmin Marek

Grupa 1

  • UKS Chemik Olsztyn
  • SMS Ostróda
  • UKS Salos Ełk
  • UKS Warmiss Volley Olsztyn
  • MKS Zryw-Volley Iława
1 2018-10-07 11:30 UKS Chemik Olsztyn - UKS Salos Ełk I Rutynowski Mateusz II Zarucki Ryszard Sekretarz Pietrusewicz Jan
2 2018-10-07 11:00 SMS Ostróda - MKS Zryw-Volley Iława I Brandt Marian II Grochowski Dariusz Sekretarz Wiśniewski Marek
3 2018-10-14 11:30 UKS Salos Ełk - MKS Zryw-Volley Iława I Kamiński Jarosław II Przekop Tomasz Sekretarz Sieńkowski Zbigniew
4 2018-10-14 11:00 UKS Warmiss Volley Olsztyn - SMS Ostróda I Kurmin Marek II Awiżeń Adam Jan Sekretarz Czerwińska Adrianna
5 2018-11-18 10:00 SMS Ostróda - UKS Chemik Olsztyn I Jodko Krzysztof II Rutynowski Mateusz Sekretarz Chełchowski Krystian
6 2018-10-26 16:30 MKS Zryw-Volley Iława - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Samoszuk Andrzej II Bałabański Tomasz Sekretarz Kulińska Iwona
7 2018-11-04 11:30 UKS Salos Ełk - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Surynt Natalia II Sieńkowski Zbigniew Sekretarz Dębski Andrzej
8 2018-12-16 17:00 UKS Chemik Olsztyn - MKS Zryw-Volley Iława I Chełchowski Krystian II Bednarczyk Bartosz Sekretarz Pikura Żaneta
9 2018-11-18 13:30 SMS Ostróda - UKS Salos Ełk I Rutynowski Mateusz II Chełchowski Krystian Sekretarz Jodko Krzysztof
10 2018-11-28 15:00 UKS Warmiss Volley Olsztyn - UKS Chemik Olsztyn I Kurmin Marek II Olbryś Mateusz Sekretarz Jary Andrzej
11 2018-11-25 11:00 UKS Salos Ełk - UKS Chemik Olsztyn I Kurmin Marek II Bednarczyk Bartosz Sekretarz Ostrowska Martyna
12 2018-11-25 11:00 MKS Zryw-Volley Iława - SMS Ostróda I Kobylińska Monika II Samoszuk Andrzej Sekretarz Tambor Michał
13 2018-12-02 12:00 MKS Zryw-Volley Iława - UKS Salos Ełk I Brandt Marian II Kopaczel Paweł Sekretarz Grochowski Dariusz
14 2018-12-02 14:00 SMS Ostróda - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Jodko Krzysztof II Samoszuk Andrzej Sekretarz Czarnowski Dariusz
15 2018-12-09 15:00 UKS Chemik Olsztyn - SMS Ostróda I Bałabański Tomasz II Brzeski Jarosław Sekretarz Czarnowski Dariusz
16 2018-12-09 11:00 UKS Warmiss Volley Olsztyn - MKS Zryw-Volley Iława I Bednarczyk Bartosz II Gnatowski Rafał Sekretarz Nasiłowski Michał
17 2018-12-16 11:30 UKS Warmiss Volley Olsztyn - UKS Salos Ełk I Burakiewicz Karol II Czarnowski Dariusz Sekretarz Ostrowska Martyna
18 2018-11-11 10:30 MKS Zryw-Volley Iława - UKS Chemik Olsztyn I Bałabański Tomasz II Bednarczyk Bartosz Sekretarz Kaleński Marek
19 2018-12-19 UKS Salos Ełk - SMS Ostróda I Jodko Krzysztof II Kurmin Marek Sekretarz Dębski Andrzej
20 2019-01-13 17:00 UKS Chemik Olsztyn - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Sadowska Emilia Anna II Bałabański Tomasz Sekretarz Czerwińska Adrianna Kwalifikator Kikul Bartosz