Juniorzy

Grupa A

  • KS Metro Warszawa
  • Trefl Gdańsk SA
  • Jastrzębski Węgiel
  • AKS V LO Rzeszów
A-1 2018-04-11 10:00 KS Metro Warszawa - Jastrzębski Węgiel I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Sadowska Emilia Anna L II Kulińska Iwona
A-2 2018-04-11 12:30 Trefl Gdańsk SA - AKS V LO Rzeszów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Sadowska Emilia Anna L II Kulińska Iwona
A-3 2018-04-12 10:00 Jastrzębski Węgiel - AKS V LO Rzeszów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
A-4 2018-04-12 12:30 KS Metro Warszawa - Trefl Gdańsk SA I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
A-5 2018-04-13 10:00 Trefl Gdańsk SA - Jastrzębski Węgiel I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
A-6 2018-04-13 12:30 AKS V LO Rzeszów - KS Metro Warszawa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa B

  • AZS 2020 Częstochowa
  • Dafi Społem Kielce
  • EKS Skra Bełchatów
  • KS Gwardia Wrocław
B-1 2018-04-11 16:00 AZS 2020 Częstochowa - EKS Skra Bełchatów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Chabros Karol L II Burakiewicz Karol
B-2 2018-04-11 18:30 Dafi Społem Kielce - KS Gwardia Wrocław I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Chabros Karol L II Burakiewicz Karol
B-3 2018-04-12 16:00 EKS Skra Bełchatów - KS Gwardia Wrocław I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
B-4 2018-04-12 18:30 AZS 2020 Częstochowa - Dafi Społem Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
B-5 2018-04-13 16:00 Dafi Społem Kielce - EKS Skra Bełchatów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
B-6 2018-04-13 18:30 KS Gwardia Wrocław - AZS 2020 Częstochowa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 1/4 MP Juniorów

  • AZS UWM Olsztyn
  • UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski
  • Jastrzębski Węgiel
  • 1 miejsce Gr.A
  • 2 miejsce Gr.A
  • KS Hutnik Kraków
  • BBTS Bielsko-Biała
  • 1 miejsce Gr.B
  • 2 miejsce Gr.B
1 2018-02-15 18:00 UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski - Jastrzębski Węgiel I Bałabański Tomasz II Awiżeń Adam Jan Sekretarz Kikul Bartosz L I Chabros Karol L II Burakiewicz Karol
2 2018-02-16 12:00 Jastrzębski Węgiel - BBTS Bielsko-Biała I Awiżeń Adam Jan II Bałabański Tomasz Sekretarz Stasiewicz Katarzyna L I Olbryś Mateusz L II
3 2018-02-16 16:00 AZS UWM Olsztyn - KS Hutnik Kraków I Bałabański Tomasz II Awiżeń Adam Jan Sekretarz Stasiewicz Katarzyna L I L II Berggrün Artur
4 2018-02-16 18:00 UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski - BBTS Bielsko-Biała I Walerzak Marcin II Zarucki Ryszard Sekretarz Stasiewicz Katarzyna L I Berggrün Artur L II
5 2018-02-17 12:00 1 miejsce Gr.A - 2 miejsce Gr.B I Minczewski Jarosław II Awiżeń Adam Jan Sekretarz Rutynowski Mateusz L I Kobylińska Monika L II Kurmin Marek
6 2018-02-17 14:00 2 miejsce Gr.A - 1 miejsce Gr.B I Awiżeń Adam Jan II Rutynowski Mateusz Sekretarz Minczewski Jarosław L I Kurmin Marek L II Kobylińska Monika
7 2018-02-18 10:00 2 miejsce Gr.A - 2 miejsce Gr.B I Rutynowski Mateusz II Walerzak Marcin Sekretarz Jodko Krzysztof L I Berggrün Artur L II Pikura Żaneta
8 2018-02-18 12:00 1 miejsce Gr.A - 1 miejsce Gr.B I Jodko Krzysztof II Walerzak Marcin Sekretarz Rutynowski Mateusz L I Pikura Żaneta L II Berggrün Artur

Grupa FIN

  • UKS Chemik Olsztyn
  • AZS UWM Olsztyn
  • SMS Ostróda
FIN-1 2018-02-02 17:00 AZS UWM Olsztyn - SMS Ostróda I Olbryś Mateusz II Awiżeń Adam Jan Sekretarz Burakiewicz Karol
FIN-2 2018-02-03 12:00 UKS Chemik Olsztyn - SMS Ostróda I Zarucki Ryszard II Rutynowski Mateusz Sekretarz Jary Andrzej
FIN-3 2018-02-04 11:00 UKS Chemik Olsztyn - AZS UWM Olsztyn I Bałabański Tomasz II Puchalska Barbara Sekretarz Sadowska Emilia Anna

Grupa FIN

  • AZS UWM Olsztyn
  • UKS Chemik Olsztyn
  • SMS Ostróda
FIN-1 2018-01-15 16:30 UKS Chemik Olsztyn - SMS Ostróda I Bałabański Tomasz II Awiżeń Adam Jan Sekretarz Jabłońska Monika Kwalifikator Bajorek Leszek
FIN-2 2018-01-18 18:30 AZS UWM Olsztyn - SMS Ostróda I Rutynowski Mateusz II Sadowska Emilia Anna Sekretarz Stasiewicz Katarzyna Kwalifikator Bajorek Leszek
FIN-3 2018-02-01 18:00 AZS UWM Olsztyn - UKS Chemik Olsztyn I Awiżeń Adam Jan II Kurmin Marek Sekretarz Jabłońska Monika

Grupa 1

  • AZS UWM Olsztyn II
  • UKS Chemik Olsztyn
  • AZS UWM Olsztyn III
  • AZS UWM Olsztyn
  • SMS Ostróda
1 2017-10-06 16:30 AZS UWM Olsztyn II - AZS UWM Olsztyn III I Jażdżewski Sławomir II Bednarczyk Bartosz Sekretarz Pikura Żaneta
2 2017-10-07 12:00 UKS Chemik Olsztyn - SMS Ostróda I Rutynowski Mateusz II Olbryś Mateusz Sekretarz Ostrowska Martyna
3 2017-10-13 16:30 AZS UWM Olsztyn III - UKS Chemik Olsztyn I Chabros Karol II Kaleński Marek Sekretarz
4 2017-10-12 18:30 AZS UWM Olsztyn - AZS UWM Olsztyn II I Nasiłowski Michał II Bałabański Tomasz Sekretarz Polechoński Paweł
5 2017-10-26 19:30 UKS Chemik Olsztyn - AZS UWM Olsztyn I Wesołowski Mariusz II Bałabański Tomasz Sekretarz Jary Andrzej
6 2017-10-28 10:00 SMS Ostróda - AZS UWM Olsztyn III I Sadowska Emilia Anna II Rychlicka Malwina Sekretarz Kobylińska Monika
7 2017-11-04 11:00 AZS UWM Olsztyn - SMS Ostróda I Bałabański Tomasz II Czarnowski Dariusz Sekretarz Olbryś Mateusz
8 2017-11-05 18:00 AZS UWM Olsztyn II - UKS Chemik Olsztyn I Berggrün Artur II Bałabański Tomasz Sekretarz Pietrusewicz Jan
9 2017-11-17 16:00 SMS Ostróda - AZS UWM Olsztyn II I Kobylińska Monika II Tambor Michał Sekretarz Kulińska Iwona
10 2017-11-16 19:30 AZS UWM Olsztyn III - AZS UWM Olsztyn I Brzeski Jarosław II Wesołowski Mariusz Sekretarz Zarucki Ryszard
11 2017-11-24 16:30 AZS UWM Olsztyn III - AZS UWM Olsztyn II I Chabros Karol II Nasiłowski Michał Sekretarz Jary Andrzej
12 2017-11-25 9:30 SMS Ostróda - UKS Chemik Olsztyn I Kobylińska Monika II Grochowski Dariusz Sekretarz Pietrusewicz Marek
13 2017-12-01 16:30 UKS Chemik Olsztyn - AZS UWM Olsztyn III I Bednarczyk Bartosz II Kaleński Marek Sekretarz Ostrowska Martyna
14 2017-11-30 18:30 AZS UWM Olsztyn II - AZS UWM Olsztyn I Czarnowski Dariusz II Polechoński Paweł Sekretarz Brzeski Jarosław
15 2017-12-07 19:30 AZS UWM Olsztyn - UKS Chemik Olsztyn I Pietrusewicz Marek II Jodko Krzysztof Sekretarz Gapiński Michał
16 2017-12-08 16:30 AZS UWM Olsztyn III - SMS Ostróda I Burakiewicz Karol II Awiżeń Adam Jan Sekretarz Perfikowski Maksymilian
17 2017-12-16 15:00 SMS Ostróda - AZS UWM Olsztyn I Jodko Krzysztof II Bałabański Tomasz Sekretarz Rychlicka Malwina
18 2017-12-14 16:30 UKS Chemik Olsztyn - AZS UWM Olsztyn II I Bałabański Tomasz II Nasiłowski Michał Sekretarz Brzeski Jarosław
19 2018-01-11 17:30 AZS UWM Olsztyn II - SMS Ostróda I Nasiłowski Michał II Snarski Bartosz Sekretarz Zarucki Ryszard
20 2018-01-11 19:30 AZS UWM Olsztyn - AZS UWM Olsztyn III I Bednarczyk Bartosz II Pietrusewicz Marek Sekretarz