Lista meczów - Jodko Krzysztof
2023-10-29
Team Cresovia Górowo Iławeckie
AZS UWM Olsztyn
III liga mężczyzn
S2: Pikura Żaneta
odległość
2023-10-29
LKS WEL Lidzbark
UKS Olimp Bartoszyce
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S1: Pikura Żaneta
odległość
2023-10-29
UKS Olimp Bartoszyce
UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S1: Pikura Żaneta
odległość
2023-10-29
UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II
LKS WEL Lidzbark
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S2: Pikura Żaneta
odległość
2023-11-09
UKS Chemik SMS Olsztyn II
MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława
kadetki
S1: Perfikowski Maksymilian
odległość
2023-11-11
UKS Chemik SMS Olsztyn
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
kadetki
S2: Zawalniak Julia Aleksandra
odległość
2023-11-16
KPS Gietrzwałd
AZS UWM SMS Olsztyn II
III liga mężczyzn
S1: Nasiłowski Michał
odległość
2023-11-19
UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II
SMS Ostróda
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S1: Kaleński Marek
odległość
2023-11-19
MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława
UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S2: Kaleński Marek
odległość
2023-11-19
SMS Ostróda
MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S2: Kaleński Marek
odległość
2023-11-26
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
GLKS Jurand Barciany
kadetki
S2: Pikura Żaneta
odległość
2023-12-03
UKS Olimp Bartoszyce II
UKS Chemik SMS Olsztyn II
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S2: Walerzak Marcin
odległość
2023-12-03
UKS Chemik SMS Olsztyn II
SMS Ostróda
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S1: Walerzak Marcin
odległość
2023-12-03
SMS Ostróda
UKS Olimp Bartoszyce II
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S1: Walerzak Marcin
odległość
2023-12-04
UKS Chemik SMS Olsztyn II
Energa MKS Truso Elbląg
juniorki
S1: Tambor Michał
odległość
2023-12-16
Energa MKS Truso Elbląg
ZSS UKS Maratończyk Ełk
kadetki
S2: Perfikowski Maksymilian
odległość
2023-12-17
UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO
UMKS Mikro Ełk
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S1: Sadowska Emilia Anna
odległość
2023-12-17
UKS Chemik SMS Olsztyn
UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S2: Sadowska Emilia Anna
odległość
2023-12-17
UMKS Mikro Ełk
UKS Chemik SMS Olsztyn
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S1: Sadowska Emilia Anna
odległość
2024-01-07
AZS UWM Olsztyn
Team Cresovia Górowo Iławeckie
III liga mężczyzn
S2: Tambor Michał
odległość
2024-01-19
MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S2: Brzeski Jarosław
odległość
2024-01-19
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
UKS Chemik SMS Olsztyn
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S1: Brzeski Jarosław
odległość
2024-01-19
UKS Chemik SMS Olsztyn
MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S1: Brzeski Jarosław
odległość
2024-01-21
UKS BAD MAX KĘTRZYN
UKS Olimp Bartoszyce II
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S1: Tambor Michał
odległość
2024-01-21
SMS Ostróda
UKS BAD MAX KĘTRZYN
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S2: Tambor Michał
odległość
2024-01-21
UKS Olimp Bartoszyce II
SMS Ostróda
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S1: Tambor Michał
odległość
2024-02-02
AZS UWM SMS Olsztyn II
AZS UWM Olsztyn
III liga mężczyzn
S1: Brzeski Jarosław
odległość
2024-02-08
AZS UWM SMS Olsztyn II
UKS Olimpijczyk Olsztynek
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodzików
S1: Marciniak Bartłomiej
odległość
2024-02-08
UKS Olimpijczyk Olsztynek
ZSS UKS Maratończyk Ełk
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodzików
S1: Marciniak Bartłomiej
odległość
2024-02-08
ZSS UKS Maratończyk Ełk
AZS UWM SMS Olsztyn II
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodzików
S2: Marciniak Bartłomiej
odległość
2024-02-16
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
Energa MKS Truso Elbląg
kadetki
S2: Brzeski Jarosław
odległość
2024-02-16
UKS Chemik SMS Olsztyn
UKS Chemik SMS Olsztyn II
kadetki
S1: Brzeski Jarosław
odległość
2024-02-18
UKS Chemik SMS Olsztyn II
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
kadetki
S2: Pikura Żaneta
odległość
2024-03-02
AZS UWM Olsztyn
SMS 4M ENERGY Działdowo
III liga mężczyzn
S2: Wiśniewski Marek
odległość
2024-03-10
AZS UWM SMS Olsztyn
SMS Ostróda
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodzików
S2: Perfikowski Maksymilian
odległość
2024-03-10
MKS MOSiR Kętrzyn
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodzików
S1: Perfikowski Maksymilian
odległość
2024-03-23
UKS Chemik SMS Olsztyn
KS Stal Grudziądz
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S2: Pikura Żaneta
odległość
2024-03-23
MKS Optima Hajnówka
MUKS Krótka Mysiadło
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S1: Pikura Żaneta
odległość
2024-03-24
MKS Optima Hajnówka
KS Stal Grudziądz
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S2: Tambor Michał
odległość
2024-03-24
MUKS Krótka Mysiadło
UKS Chemik SMS Olsztyn
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S1: Tambor Michał
odległość