Lista meczów - Kaleński Marek
2023-10-12
UKS Chemik SMS Olsztyn II
UKS Chemik SMS Olsztyn
juniorki
S2: Brzeski Jarosław
odległość
2023-11-03
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
UKS Chemik SMS Olsztyn
kadetki
S1: Brzeski Jarosław
odległość
2023-11-19
UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II
SMS Ostróda
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S2: Jodko Krzysztof
odległość
2023-11-19
SMS Ostróda
MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S1: Jodko Krzysztof
odległość
2023-11-19
MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława
UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S1: Jodko Krzysztof
odległość
2023-12-06
UKS Chemik SMS Olsztyn II
UKS Green Volley Ełk
juniorki
S1: Marciniak Bartłomiej
odległość
2023-12-13
AZS UWM SMS Olsztyn III
ZSS UKS Maratończyk Ełk
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodzików
S1: Perfikowski Maksymilian
odległość
2023-12-13
ZSS UKS Maratończyk Ełk
UKS Olimpijczyk Olsztynek
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodzików
S2: Perfikowski Maksymilian
odległość
2023-12-13
UKS Olimpijczyk Olsztynek
AZS UWM SMS Olsztyn III
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodzików
S1: Perfikowski Maksymilian
odległość
2023-12-20
UKS Chemik SMS Olsztyn
UKS Chemik SMS Olsztyn II
juniorki
S1: Brzeski Jarosław
odległość
2024-01-07
SMS 4M ENERGY Działdowo
AZS UWM SMS Olsztyn II
III liga mężczyzn
S1: Perfikowski Maksymilian
odległość
2024-01-25
AZS UWM SMS Olsztyn II
KPS Gietrzwałd
III liga mężczyzn
S1: Minczewski Jarosław
odległość
2024-02-11
UKS Chemik SMS Olsztyn
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S2: Perfikowski Maksymilian
odległość
2024-02-11
UMKS Mikro Ełk
UKS Chemik SMS Olsztyn
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S1: Perfikowski Maksymilian
odległość
2024-02-11
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
UMKS Mikro Ełk
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S2: Perfikowski Maksymilian
odległość
2024-02-17
AZS UWM SMS Olsztyn II
KPS Gietrzwałd
III liga mężczyzn
S2: Minczewski Jarosław
odległość
2024-03-14
SMS 4M ENERGY Działdowo
AZS UWM SMS Olsztyn II
III liga mężczyzn
S1: Brzeski Jarosław
odległość
2024-03-24
KS Stal Grudziądz
MUKS Krótka Mysiadło
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S1: Pikura Żaneta
odległość
2024-03-24
UKS Chemik SMS Olsztyn
MKS Optima Hajnówka
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S2: Pikura Żaneta
odległość
2024-04-06
UKS Czwórka Giżycko
MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S1: Grochowski Dariusz
odległość
2024-04-06
Stowarzyszenie Nasza GEDANIA Port Service Gdańsk
TS Stal Śrubiarnia SMS Żywiec
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S1: Perfikowski Maksymilian
odległość
2024-04-06
UKS Chemik SMS Olsztyn
LOS Nowy Dwór Mazowiecki
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S2: Perfikowski Maksymilian
odległość
2024-04-06
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
UKS Volley 34 Łódź
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S2: Grochowski Dariusz
odległość
2024-04-07
TS Stal Śrubiarnia SMS Żywiec
UKS Chemik SMS Olsztyn
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S2: Rutynowski Mateusz
odległość
2024-04-07
Stowarzyszenie Nasza GEDANIA Port Service Gdańsk
LOS Nowy Dwór Mazowiecki
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S1: Rutynowski Mateusz
odległość