C-10
|
2023-10-14 |
|
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn |
- |
UKS Chemik SMS Olsztyn |
I
Grygo Bogusław | II Wiszniewski Zbigniew | Sekretarz nieobsadzony |
C-2
|
2023-10-14 |
10:00 |
SMS Ostróda |
- |
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn |
I
Grygo Bogusław | II Wiszniewski Zbigniew | Sekretarz nieobsadzony |
C-3
|
2023-10-14 |
|
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn |
- |
UKS Olimp Bartoszyce |
I
Marciniak Bartłomiej | II Brzeski Jarosław | Sekretarz nieobsadzony |
C-6
|
2023-10-14 |
|
UKS Chemik SMS Olsztyn II |
- |
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn |
I
Grygo Bogusław | II Wiszniewski Zbigniew | Sekretarz nieobsadzony |
2
|
2023-10-29 |
11:15 |
MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława |
- |
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn |
I
Sieńkowski Zbigniew | II Dębski Andrzej | Sekretarz nieobsadzony |
1
|
2023-10-29 |
10:00 |
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn |
- |
UMKS Mikro Ełk |
I
Dębski Andrzej | II Sieńkowski Zbigniew | Sekretarz nieobsadzony |
1
|
2023-11-19 |
|
UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO |
- |
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn |
I
Walerzak Marcin | II Brzeski Jarosław | Sekretarz nieobsadzony |
2
|
2023-11-19 |
|
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn |
- |
UKS Chemik SMS Olsztyn |
I
Brzeski Jarosław | II Walerzak Marcin | Sekretarz nieobsadzony |
2
|
2023-12-03 |
|
MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława |
- |
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn |
I
Tambor Michał | II Grygo Bogusław | Sekretarz nieobsadzony |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
3
|
2023-12-03 |
10:00 |
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn |
- |
UMKS Mikro Ełk |
I
Grygo Bogusław | II Tambor Michał | Sekretarz nieobsadzony |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
2
|
2023-12-17 |
|
UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II |
- |
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn |
I
Jażdżewski Sławomir | II Marciniak Bartłomiej | Sekretarz nieobsadzony |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
3
|
2023-12-17 |
|
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn |
- |
UKS BAD MAX KĘTRZYN |
I
Marciniak Bartłomiej | II Jażdżewski Sławomir | Sekretarz nieobsadzony |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
1
|
2024-01-14 |
9:30 |
UKS Chemik SMS Olsztyn |
- |
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn |
I
Choiński Sylwester | II Brzeski Jarosław | Sekretarz nieobsadzony |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
2
|
2024-01-14 |
|
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn |
- |
UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO |
I
Brzeski Jarosław | II Choiński Sylwester | Sekretarz nieobsadzony |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
2
|
2024-01-19 |
|
MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława |
- |
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn |
I
Jodko Krzysztof | II Brzeski Jarosław | Sekretarz nieobsadzony |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
3
|
2024-01-19 |
|
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn |
- |
UKS Chemik SMS Olsztyn |
I
Brzeski Jarosław | II Jodko Krzysztof | Sekretarz nieobsadzony |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
Grupa B-1
|
2024-03-09 |
14:30 |
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn |
- |
UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II |
I
Perfikowski Maksymilian | II Sadowska Emilia Anna | Sekretarz Klemczak Maciej |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
Grupa B-3
|
2024-03-09 |
17:30 |
UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO |
- |
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn |
I
Perfikowski Maksymilian | II Klemczak Maciej | Sekretarz Sadowska Emilia Anna |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
1
|
2024-04-06 |
|
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn |
- |
UKS Czwórka Giżycko |
I
nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
4
|
2024-04-06 |
|
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn |
- |
UKS Volley 34 Łódź |
I
nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
6
|
2024-04-07 |
|
MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki |
- |
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn |
I
nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |