Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

III Liga Mężczyzn

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Sunbroker KPS Gietrzwałd 12323591031816
2Team Cresovia Górowo Iławeckie 122933121055909
3Masuria Volley Giżycko 122327211052991
4MLKS Olimpia Kisielice 1215242910931198
5UKS Olimpijczyk Szczytno 121519259371004
6AZS UWM Olsztyn 12915319771056
7SMS Panorama Działdowo 12310369381109
1 2020-10-24 Sunbroker KPS Gietrzwałd - AZS UWM Olsztyn 3:0 (25:12, 25:17, 25:16)
2 2020-11-29 Team Cresovia Górowo Iławeckie - MLKS Olimpia Kisielice 3:1 (21:25, 25:22, 25:14, 25:21)
3 2021-05-15 Masuria Volley Giżycko - UKS Olimpijczyk Szczytno 3:0 (25:16, 25:19, 25:23)
4 2021-04-29 AZS UWM Olsztyn - SMS Panorama Działdowo 3:1 (25:15, 24:26, 25:20, 25:20)
5 2020-11-07 MLKS Olimpia Kisielice - Masuria Volley Giżycko 1:3 (14:25, 25:19, 11:25, 11:25)
6 2020-12-18 Sunbroker KPS Gietrzwałd - Team Cresovia Górowo Iławeckie 3:1 (19:25, 25:14, 25:23, 25:18)
7 2020-11-14 Team Cresovia Górowo Iławeckie - AZS UWM Olsztyn 3:1 (25:13, 18:25, 25:18, 25:21)
8 2020-11-14 Masuria Volley Giżycko - Sunbroker KPS Gietrzwałd 3:2 (25:18, 20:25, 19:25, 25:16, 15:13)
9 2020-12-19 SMS Panorama Działdowo - UKS Olimpijczyk Szczytno 2:3 (22:25, 25:23, 25:21, 20:25, 11:15)
10 2020-11-21 AZS UWM Olsztyn - UKS Olimpijczyk Szczytno 0:3 (20:25, 21:25, 25:27)
11 2020-11-22 MLKS Olimpia Kisielice - SMS Panorama Działdowo 3:1 (26:24, 20:25, 25:16, 25:21)
12 2020-11-22 Team Cresovia Górowo Iławeckie - Masuria Volley Giżycko 3:0 (25:21, 25:11, 25:23)
13 2020-11-29 Masuria Volley Giżycko - AZS UWM Olsztyn 3:1 (25:23, 25:23, 18:25, 25:19)
14 2020-11-28 SMS Panorama Działdowo - Sunbroker KPS Gietrzwałd 0:3 (14:25, 21:25, 22:25)
15 2020-11-28 UKS Olimpijczyk Szczytno - MLKS Olimpia Kisielice 1:3 (21:25, 19:25, 25:14, 16:25)
16 2020-12-05 AZS UWM Olsztyn - MLKS Olimpia Kisielice 2:3 (25:21, 21:25, 22:25, 25:20, 10:15)
17 2020-12-06 Sunbroker KPS Gietrzwałd - UKS Olimpijczyk Szczytno 3:0 (25:20, 25:8, 25:15)
18 2020-12-05 Team Cresovia Górowo Iławeckie - SMS Panorama Działdowo 3:0 (25:17, 25:13, 25:17)
19 2021-03-20 SMS Panorama Działdowo - Masuria Volley Giżycko 1:3 (25:27, 16:25, 26:24, 17:25)
20 2020-12-12 UKS Olimpijczyk Szczytno - Team Cresovia Górowo Iławeckie 0:3 (25:27, 22:25, 25:27)
21 2020-12-13 MLKS Olimpia Kisielice - Sunbroker KPS Gietrzwałd 0:3 (18:25, 20:25, 16:25)
22 2021-01-17 AZS UWM Olsztyn - Sunbroker KPS Gietrzwałd 0:3 (15:25, 16:25, 23:25)
23 2021-01-16 MLKS Olimpia Kisielice - Team Cresovia Górowo Iławeckie 2:3 (25:23, 24:26, 29:27, 23:25, 9:15)
24 2021-01-16 UKS Olimpijczyk Szczytno - Masuria Volley Giżycko 3:2 (25:20, 25:23, 21:25, 22:25, 15:12)
25 2021-01-23 SMS Panorama Działdowo - AZS UWM Olsztyn 1:3 (17:25, 16:25, 25:23, 24:26)
26 2021-02-13 Masuria Volley Giżycko - MLKS Olimpia Kisielice 2:3 (22:25, 23:25, 25:13, 25:19, 8:15)
27 2021-02-13 Team Cresovia Górowo Iławeckie - Sunbroker KPS Gietrzwałd 2:3 (25:23, 21:25, 25:21, 21:25, 16:18)
28 2021-01-30 AZS UWM Olsztyn - Team Cresovia Górowo Iławeckie 0:3 (20:25, 13:25, 20:25)
29 2021-01-31 Sunbroker KPS Gietrzwałd - Masuria Volley Giżycko 3:2 (21:25, 25:21, 25:18, 19:25, 15:5)
30 2020-12-29 UKS Olimpijczyk Szczytno - SMS Panorama Działdowo 3:0 (28:26, 25:23, 25:22)
31 2021-02-06 UKS Olimpijczyk Szczytno - AZS UWM Olsztyn 3:1 (25:17, 25:21, 17:25, 25:23)
32 2021-02-06 SMS Panorama Działdowo - MLKS Olimpia Kisielice 2:3 (27:29, 25:22, 23:25, 30:28, 13:15)
33 2021-02-06 Masuria Volley Giżycko - Team Cresovia Górowo Iławeckie 0:3 (20:25, 21:25, 18:25)
34 2021-05-08 AZS UWM Olsztyn - Masuria Volley Giżycko 1:3 (25:18, 17:25, 24:26, 20:25)
35 2021-02-20 Sunbroker KPS Gietrzwałd - SMS Panorama Działdowo 3:0 (25:19, 25:13, 25:17)
36 2021-02-28 MLKS Olimpia Kisielice - UKS Olimpijczyk Szczytno 2:3 (21:25, 16:25, 25:22, 26:24, 14:16)
37 2021-03-20 MLKS Olimpia Kisielice - AZS UWM Olsztyn 2:3 (25:21, 17:25, 30:28, 28:30, 13:15)
38 2021-03-09 UKS Olimpijczyk Szczytno - Sunbroker KPS Gietrzwałd 0:3 (16:25, 22:25, 26:28)
39 2021-03-21 SMS Panorama Działdowo - Team Cresovia Górowo Iławeckie 2:3 (18:25, 23:25, 25:19, 25:23, 14:16)
40 2021-03-14 Masuria Volley Giżycko - SMS Panorama Działdowo 3:0 (25:20, 25:22, 25:13)
41 2021-03-27 Team Cresovia Górowo Iławeckie - UKS Olimpijczyk Szczytno 3:0 (25:10, 25:16, 25:17)
42 2021-03-14 Sunbroker KPS Gietrzwałd - MLKS Olimpia Kisielice 3:1 (20:25, 25:10, 25:23, 25:6)