ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodzików Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Mężczyzn OLSA

Etap 7

Grupa FINAŁ EKSTRAKLASA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Młode Wilki 3442125101
2Zakon Feniksa 3424101125
1 2024-05-12 Zakon Feniksa - Młode Wilki 2:1 (18:25, 26:24, 15:11)
2 2024-05-15 Młode Wilki - Zakon Feniksa 2:0 (25:19, 25:13, 0:0)
3 2024-05-15 Młode Wilki - Zakon Feniksa 1:0 (15:10, 0:0, 0:0)

Grupa O 3 MSC EKSTRAKLASA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Team Work 12216156
2Nocożercy 11125661
1 2024-05-12 Nocożercy - Team Work 0:0
2 2024-05-15 Team Work - Nocożercy 2:1 (21:25, 25:19, 15:12)

Etap 6

Grupa EKSTRAKLASA 1/2 FIN 1-4

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Młode Wilki 244111497
2Nocożercy 221497114
1 2024-05-08 Nocożercy - Młode Wilki 0:2 (21:25, 22:25, 0:0)
2 2024-05-10 Młode Wilki - Nocożercy 2:1 (25:19, 24:26, 15:9)

Grupa EKSTRAKLASA 1/2 FIN 2-3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Zakon Feniksa 244111288
2Team Work 221488112
1 2024-05-08 Zakon Feniksa - Team Work 2:0 (25:12, 25:19, 0:0)
2 2024-05-10 Team Work - Zakon Feniksa 1:2 (20:25, 25:22, 12:15)

Grupa BARAŻ O AWANS DO EKSTRAKLASY

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Indykpol 2441116101
2Michelin 2214101116
1 2024-04-26 Michelin - Indykpol 1:2 (25:21, 16:25, 12:15)
2 2024-05-08 Indykpol - Michelin 2:0 (25:20, 30:28, 0:0)

Grupa EKSTRAKLASA O 5 MSC

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1AZS UWM SMS Olsztyn 1220500
2Temida 1002050
1 2024-05-08 AZS UWM SMS Olsztyn - Temida 2:0 (25:0, 25:0, 0:0)

Etap 5

Grupa EKSTRAKLASA PLAY-OFF 3-6

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Zakon Feniksa 244010028
2Temida 210428100
1 2024-04-24 Temida - Zakon Feniksa 0:2 (13:25, 15:25, 0:0)
2 2024-04-26 Zakon Feniksa - Temida 2:0 (25:0, 25:0, 0:0)

Grupa EKSTRAKLASA PLAY-OFF 4-5

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Nocożercy 244010082
2AZS UWM SMS Olsztyn 220482100
1 2024-04-21 AZS UWM SMS Olsztyn - Nocożercy 0:2 (18:25, 20:25, 0:0)
2 2024-04-24 Nocożercy - AZS UWM SMS Olsztyn 2:0 (25:21, 25:23, 0:0)

Grupa I LIGA O 1 MSC

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Śmierć w Wenecji 2442119108
2Michelin 2224108119
1 2024-04-21 Śmierć w Wenecji - Michelin 2:1 (25:21, 23:25, 15:9)
2 2024-04-24 Michelin - Śmierć w Wenecji 1:2 (25:16, 19:25, 9:15)

Grupa I LIGA O 3 MSC

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KBL 3433116110
2Agro Kontrakt 3433110116
1 2024-04-19 KBL - Agro Kontrakt 2:0 (25:22, 25:17, 0:0)
2 2024-04-24 Agro Kontrakt - KBL 2:1 (25:21, 16:25, 15:9)
3 2024-04-24 Agro Kontrakt - KBL 1:0 (15:11, 0:0, 0:0)

Etap 4

Grupa EKSTRAKLASA O 7 MSC

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1BUDSPORT - INTER PARTS Olsztyn 3544164173
2PST 3444173164
1 2024-04-10 PST - BUDSPORT - INTER PARTS Olsztyn 2:0 (25:18, 25:23, 0:0)
2 2024-04-14 BUDSPORT - INTER PARTS Olsztyn - PST 2:1 (25:22, 22:25, 15:13)
3 2024-04-21 BUDSPORT - INTER PARTS Olsztyn - PST 2:1 (26:24, 19:25, 16:14)

Grupa EKSTRAKLASA PLAY OUT O 9 MSC

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Indykpol 343210696
2Sajtmak 342396106
1 2024-04-07 Sajtmak - Indykpol 2:0 (27:25, 25:16, 0:0)
2 2024-04-12 Indykpol - Sajtmak 2:0 (25:19, 25:20, 0:0)
3 2024-04-12 Indykpol - Sajtmak 1:0 (15:5, 0:0, 0:0)

Grupa PLAY-OUT 7-10

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1BUDSPORT - INTER PARTS Olsztyn 244010069
2Sajtmak 220469100
1 2024-03-27 Sajtmak - BUDSPORT - INTER PARTS Olsztyn 0:2 (16:25, 12:25, 0:0)
2 2024-04-03 BUDSPORT - INTER PARTS Olsztyn - Sajtmak 2:0 (25:20, 25:21, 0:0)

Grupa EKSTRAKLASA PLAY-OUT 8-9

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1PST 3342119109
2Indykpol 3324109119
1 2024-04-03 Indykpol - PST 2:1 (19:25, 25:19, 15:10)
2 2024-04-05 PST - Indykpol 2:0 (25:19, 25:20, 0:0)
3 2024-04-05 PST - Indykpol 1:0 (0:0, 0:0, 15:11)

Grupa I LIGA PLAY-OFF 1-6

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Michelin 244010084
2KBL 220484100
1 2024-04-10 KBL - Michelin 0:2 (17:25, 22:25, 0:0)
2 2024-04-17 Michelin - KBL 2:0 (25:23, 25:22, 0:0)

Grupa I LIGA PLAY-OFF 2-5

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Śmierć w Wenecji 244010191
2Agro Kontrakt 220491101
1 2024-04-07 Agro Kontrakt - Śmierć w Wenecji 0:2 (22:25, 23:25, 0:0)
2 2024-04-17 Śmierć w Wenecji - Agro Kontrakt 2:0 (25:22, 26:24, 0:0)

Grupa I LIGA MIEJSCA 5-8

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1GTW 3553163160
2Voltaic System 3543158145
3Neotherm 3444162167
4AZS UWM SMS Olsztyn II3425148159
1 2024-04-03 AZS UWM SMS Olsztyn II - GTW 2:1 (23:25, 26:24, 15:10)
2 2024-04-03 Neotherm - Voltaic System 1:2 (17:25, 29:27, 11:15)
3 2024-04-10 Neotherm - AZS UWM SMS Olsztyn II 2:0 (25:23, 25:23, 0:0)
4 2024-04-10 GTW - Neotherm 2:1 (14:25, 25:21, 15:9)
5 2024-04-17 Voltaic System - AZS UWM SMS Olsztyn II 2:0 (25:17, 25:21, 0:0)
6 2024-04-19 Voltaic System - GTW 0:2 (21:25, 20:25, 0:0)

Etap 3

Grupa I LIGA 1-9

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Michelin 2442110117
2AZS UWM SMS Olsztyn II2224117110
1 2024-03-13 AZS UWM SMS Olsztyn II - Michelin 1:2 (21:25, 25:17, 10:15)
2 2024-03-20 Michelin - AZS UWM SMS Olsztyn II 2:1 (25:23, 13:25, 15:13)

Grupa I LIGA 2-7

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Śmierć w Wenecji 244111082
2GTW 221482110
1 2024-03-10 GTW - Śmierć w Wenecji 0:2 (12:25, 17:25, 0:0)
2 2024-03-20 Śmierć w Wenecji - GTW 2:1 (25:18, 20:25, 15:10)

Grupa I LIGA 3-6

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KBL 2441113101
2Neotherm 2214101113
1 2024-03-13 KBL - Neotherm 2:1 (22:25, 25:18, 15:13)
2 2024-03-27 Neotherm - KBL 0:2 (24:26, 21:25, 0:0)

Grupa I LIGA PLAY-OFF 4-5

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Agro Kontrakt 33329396
2Voltaic System 33239693
1 2024-03-13 Agro Kontrakt - Voltaic System 2:0 (25:18, 25:19, 0:0)
2 2024-03-22 Voltaic System - Agro Kontrakt 2:0 (25:13, 25:15, 0:0)
3 2024-03-22 Voltaic System - Agro Kontrakt 0:1 (0:0, 0:0, 9:15)

Grupa I LIGA PLAY-OUT 9-12

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Active 24h 3553165140
2ZS Biskupiec 3554187164
3Radary 1980 3445171175
4KOOPRESS 3435127171
1 2024-03-21 ZS Biskupiec - Active 24h 2:1 (25:17, 20:25, 15:13)
2 2024-03-21 Radary 1980 - KOOPRESS 2:1 (21:25, 25:13, 15:10)
3 2024-03-21 KOOPRESS - ZS Biskupiec 2:1 (16:25, 26:24, 15:11)
4 2024-03-21 Active 24h - Radary 1980 2:1 (20:25, 25:20, 15:13)
5 2024-03-28 Active 24h - KOOPRESS 2:0 (25:12, 25:10, 0:0)
6 2024-03-28 Radary 1980 - ZS Biskupiec 1:2 (29:27, 13:25, 10:15)

Etap 2

Grupa EKSTRAKLASA 1-6

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Młode Wilki 1427265733566
2Team Work 1425227670532
3Zakon Feniksa 1424218676593
4Nocożercy 14201517675677
5AZS UWM SMS Olsztyn 14201519691712
6Temida 14181118567684
1 2024-02-21 Zakon Feniksa - Temida 2:0 (25:19, 25:18, 0:0)
2 2024-02-28 Młode Wilki - AZS UWM SMS Olsztyn 2:1 (27:25, 20:25, 15:5)
3 2024-02-28 Zakon Feniksa - Team Work 0:2 (28:30, 16:25, 0:0)
4 2024-03-10 AZS UWM SMS Olsztyn - Nocożercy 2:1 (25:21, 21:25, 15:10)
5 2024-03-21 Zakon Feniksa - AZS UWM SMS Olsztyn 2:0 (25:19, 25:20, 0:0)
6 2024-03-27 Team Work - AZS UWM SMS Olsztyn 2:0 (25:20, 25:19, 0:0)
7 2024-03-27 Temida - Młode Wilki 0:2 (19:25, 15:25, 0:0)
8 2024-03-28 Nocożercy - Temida 0:2 (22:25, 18:25, 0:0)
9 2024-04-05 Nocożercy - Zakon Feniksa 0:2 (18:25, 20:25, 0:0)
10 2024-04-07 AZS UWM SMS Olsztyn - Temida 2:0 (25:15, 25:21, 0:0)
11 2024-04-07 Młode Wilki - Nocożercy 2:0 (25:19, 25:19, 0:0)
12 2024-04-12 Team Work - Nocożercy 2:0 (25:13, 25:19, 0:0)
13 2024-04-14 Temida - Team Work 0:2 (0:25, 0:25, 0:0)
14 2024-04-17 Team Work - Młode Wilki 0:2 (14:25, 22:25, 0:0)
15 2024-04-21 Młode Wilki - Zakon Feniksa 2:0 (25:12, 25:14, 0:0)

Grupa EKSTRAKLASA 7-10

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1BUDSPORT - INTER PARTS Olsztyn 12191412559545
2PST 12171116579592
3Indykpol 12151019555634
4Sajtmak 1212024432602
1 2024-02-23 BUDSPORT - INTER PARTS Olsztyn - Sajtmak 2:0 (25:14, 25:22, 0:0)
2 2024-02-23 PST - Sajtmak 2:0 (25:20, 25:18, 0:0)
3 2024-03-01 PST - Indykpol 2:1 (15:25, 25:21, 15:8)
4 2024-03-13 BUDSPORT - INTER PARTS Olsztyn - PST 2:1 (25:22, 24:26, 15:11)
5 2024-03-20 Sajtmak - Indykpol 0:2 (22:25, 24:26, 0:0)
6 2024-03-21 Indykpol - BUDSPORT - INTER PARTS Olsztyn 1:2 (25:18, 15:25, 10:15)

Grupa I LIGA 5-12

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Agro Kontrakt 244010025
2KOOPRESS 210425100
1 2024-02-21 KOOPRESS - Agro Kontrakt 0:2 (10:25, 15:25, 0:0)
2 2024-03-06 Agro Kontrakt - KOOPRESS 2:0 (25:0, 25:0, 0:0)

Grupa I LIGA 6-11

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KBL 244111597
2ZS Biskupiec 221497115
1 2024-02-21 ZS Biskupiec - KBL 1:2 (25:23, 17:25, 15:17)
2 2024-03-06 KBL - ZS Biskupiec 2:0 (25:19, 25:21, 0:0)

Grupa I LIGA 7-10

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1GTW 244010087
2Radary 1980 220487100
1 2024-02-28 Radary 1980 - GTW 0:2 (20:25, 23:25, 0:0)
2 2024-03-06 GTW - Radary 1980 2:0 (25:21, 25:23, 0:0)

Grupa I LIGA 8-9

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1AZS UWM SMS Olsztyn II12216753
2Active 24h 11125367
1 2024-02-28 AZS UWM SMS Olsztyn II - Active 24h 2:1 (27:29, 25:18, 15:6)
2 2024-03-06 Active 24h - AZS UWM SMS Olsztyn II 0:0

Etap 1

Grupa EKSTRAKLASA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Młode Wilki 917164471377
2Zakon Feniksa 916154456374
3Team Work 916145429367
4Nocożercy 915147471416
5Temida 913910410444
6AZS UWM SMS Olsztyn 9131012447458
7BUDSPORT - INTER PARTS Olsztyn 913810387400
8PST 912613415436
9Indykpol 911615400475
10Sajtmak 99018312451
1 2023-09-20 AZS UWM SMS Olsztyn - Sajtmak 2:0 (25:21, 25:21, 0:0)
2 2023-09-20 Nocożercy - Sajtmak 2:0 (25:9, 25:13, 0:0)
3 2023-09-27 Indykpol - Młode Wilki 0:2 (17:25, 19:25, 0:0)
4 2023-09-29 PST - Zakon Feniksa 0:2 (20:25, 18:25, 0:0)
5 2023-10-04 Team Work - AZS UWM SMS Olsztyn 2:1 (13:25, 25:9, 15:10)
6 2023-10-04 BUDSPORT - INTER PARTS Olsztyn - Temida 2:0 (25:23, 25:19, 0:0)
7 2023-10-06 Indykpol - Nocożercy 2:1 (25:27, 25:23, 15:9)
8 2023-10-11 Zakon Feniksa - Indykpol 2:0 (25:22, 25:16, 0:0)
9 2023-10-18 Nocożercy - AZS UWM SMS Olsztyn 2:0 (25:21, 25:15, 0:0)
10 2023-10-18 Sajtmak - Team Work 0:2 (15:25, 17:25, 0:0)
11 2023-10-20 PST - Indykpol 2:1 (25:19, 23:25, 15:11)
12 2023-10-25 Temida - Zakon Feniksa 2:0 (29:27, 25:21, 0:0)
13 2023-10-25 BUDSPORT - INTER PARTS Olsztyn - Młode Wilki 0:2 (20:25, 20:25, 0:0)
14 2023-10-27 PST - Team Work 0:2 (20:25, 20:25, 0:0)
15 2023-11-03 Nocożercy - Młode Wilki 1:2 (18:25, 25:23, 13:15)
16 2023-11-08 BUDSPORT - INTER PARTS Olsztyn - AZS UWM SMS Olsztyn 2:0 (25:17, 25:22, 0:0)
17 2023-11-08 Temida - Team Work 0:2 (27:29, 11:25, 0:0)
18 2023-11-15 Indykpol - BUDSPORT - INTER PARTS Olsztyn 0:2 (14:25, 16:25, 0:0)
19 2023-11-17 Sajtmak - PST 0:2 (16:25, 22:25, 0:0)
20 2023-11-17 Sajtmak - Zakon Feniksa 0:2 (20:25, 16:25, 0:0)
21 2023-11-22 AZS UWM SMS Olsztyn - Zakon Feniksa 0:2 (19:25, 23:25, 0:0)
22 2023-11-22 Team Work - Nocożercy 2:0 (25:22, 25:23, 0:0)
23 2023-11-24 Młode Wilki - Temida 2:0 (25:17, 25:12, 0:0)
24 2023-12-01 BUDSPORT - INTER PARTS Olsztyn - PST 0:2 (19:25, 24:26, 0:0)
25 2023-12-06 Nocożercy - Temida 2:0 (25:19, 25:22, 0:0)
26 2023-12-06 Zakon Feniksa - Nocożercy 1:2 (23:25, 25:20, 10:15)
27 2023-12-08 Team Work - Indykpol 2:0 (25:12, 26:24, 0:0)
28 2023-12-13 AZS UWM SMS Olsztyn - Temida 2:1 (28:30, 25:16, 15:10)
29 2023-12-13 Młode Wilki - Sajtmak 2:0 (25:15, 25:9, 0:0)
30 2023-12-20 Zakon Feniksa - BUDSPORT - INTER PARTS Olsztyn 2:0 (25:14, 25:20, 0:0)
31 2023-12-27 PST - Nocożercy 0:2 (21:25, 22:25, 0:0)
32 2024-01-03 Zakon Feniksa - Młode Wilki 2:0 (25:22, 25:22, 0:0)
33 2024-01-10 Team Work - BUDSPORT - INTER PARTS Olsztyn 2:0 (25:12, 25:20, 0:0)
34 2024-01-10 Temida - Indykpol 2:0 (25:20, 25:18, 0:0)
35 2024-01-12 Indykpol - Sajtmak 2:0 (25:17, 26:24, 0:0)
36 2024-01-12 BUDSPORT - INTER PARTS Olsztyn - Sajtmak 2:0 (25:17, 25:20, 0:0)
37 2024-01-12 Młode Wilki - PST 2:0 (25:19, 25:23, 0:0)
38 2024-02-15 PST - AZS UWM SMS Olsztyn 0:2 (21:25, 21:25, 0:0)
39 2024-01-17 Team Work - Zakon Feniksa 0:2 (18:25, 10:25, 0:0)
40 2024-01-24 Młode Wilki - Team Work 2:0 (25:21, 25:22, 0:0)
41 2024-01-31 Temida - PST 2:0 (25:23, 25:23, 0:0)
42 2024-02-05 AZS UWM SMS Olsztyn - Indykpol 2:1 (21:25, 25:15, 15:11)
43 2024-02-07 Nocożercy - BUDSPORT - INTER PARTS Olsztyn 2:0 (25:14, 26:24, 0:0)
44 2024-02-07 Sajtmak - Temida 0:2 (20:25, 20:25, 0:0)
45 2024-02-08 Młode Wilki - AZS UWM SMS Olsztyn 2:1 (25:21, 24:26, 15:10)

Grupa I LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Michelin 1119197566460
2Śmierć w Wenecji 1119198592480
3Neotherm 11191810591506
4Voltaic System 11191710577534
5Agro Kontrakt 11171410545490
6KBL 11171413568564
7GTW 11161414554566
8Active 24h 11161214544556
9AZS UWM SMS Olsztyn II11161114519548
10Radary 1980 1115914489506
11ZS Biskupiec 1114618459552
12KOOPRESS 1110122322564
1 2023-09-20 KOOPRESS - Agro Kontrakt 0:2 (8:25, 16:25, 0:0)
2 2023-09-20 Radary 1980 - Śmierć w Wenecji 0:2 (20:25, 21:25, 0:0)
3 2023-09-22 KBL - Neotherm 1:2 (19:25, 25:20, 13:15)
4 2023-09-22 Active 24h - KBL 1:2 (25:20, 16:25, 13:15)
5 2023-09-27 AZS UWM SMS Olsztyn II - ZS Biskupiec 2:0 (25:18, 25:19, 0:0)
6 2023-09-27 Voltaic System - KOOPRESS 2:0 (25:22, 25:9, 0:0)
7 2023-09-27 Agro Kontrakt - GTW 2:0 (25:17, 25:13, 0:0)
8 2023-09-29 Śmierć w Wenecji - ZS Biskupiec 2:0 (25:14, 25:17, 0:0)
9 2023-10-04 Radary 1980 - AZS UWM SMS Olsztyn II 1:2 (17:25, 25:20, 13:15)
10 2023-10-04 Neotherm - GTW 2:1 (25:17, 20:25, 15:13)
11 2023-10-06 Agro Kontrakt - Voltaic System 2:0 (25:22, 25:22, 0:0)
12 2023-10-11 KBL - KOOPRESS 2:0 (25:23, 25:17, 0:0)
13 2023-10-11 Michelin - Active 24h 2:0 (25:21, 25:17, 0:0)
14 2023-10-18 Neotherm - AZS UWM SMS Olsztyn II 2:0 (25:12, 25:14, 0:0)
15 2023-10-18 GTW - Radary 1980 2:0 (25:18, 25:21, 0:0)
16 2023-10-20 Śmierć w Wenecji - Michelin 2:1 (23:25, 25:19, 15:8)
17 2023-10-25 ZS Biskupiec - KBL 0:2 (15:25, 17:25, 0:0)
18 2023-10-25 Śmierć w Wenecji - Voltaic System 1:2 (25:17, 23:25, 10:15)
19 2023-10-27 Active 24h - Agro Kontrakt 0:2 (22:25, 18:25, 0:0)
20 2023-11-03 Radary 1980 - KOOPRESS 2:0 (25:11, 25:13, 0:0)
21 2023-11-08 AZS UWM SMS Olsztyn II - KBL 0:2 (22:25, 23:25, 0:0)
22 2023-11-08 Neotherm - Michelin 2:1 (25:19, 20:25, 15:9)
23 2023-11-15 ZS Biskupiec - Radary 1980 0:2 (20:25, 19:25, 0:0)
24 2023-11-15 Voltaic System - Michelin 2:1 (12:25, 25:19, 15:10)
25 2023-11-15 GTW - Śmierć w Wenecji 0:2 (16:25, 12:25, 0:0)
26 2023-11-22 KOOPRESS - AZS UWM SMS Olsztyn II 0:2 (24:26, 16:25, 0:0)
27 2023-11-22 Radary 1980 - Agro Kontrakt 0:2 (12:25, 22:25, 0:0)
28 2023-11-24 Active 24h - Neotherm 2:1 (23:25, 25:23, 16:14)
29 2023-12-01 Michelin - GTW 2:1 (17:25, 25:19, 15:4)
30 2023-12-06 Active 24h - ZS Biskupiec 2:0 (25:19, 26:24, 0:0)
31 2023-12-06 ZS Biskupiec - Voltaic System 0:2 (25:27, 19:25, 0:0)
32 2023-12-08 Neotherm - KOOPRESS 2:0 (25:0, 25:0, 0:0)
33 2023-12-13 AZS UWM SMS Olsztyn II - Agro Kontrakt 2:0 (25:23, 25:21, 0:0)
34 2023-12-13 Śmierć w Wenecji - KBL 1:2 (25:17, 20:25, 6:15)
35 2023-12-20 Voltaic System - GTW 2:1 (25:27, 25:20, 15:11)
36 2023-12-20 Agro Kontrakt - ZS Biskupiec 2:0 (25:22, 25:16, 0:0)
37 2023-12-20 Michelin - Radary 1980 2:0 (25:23, 25:21, 0:0)
38 2023-12-27 KOOPRESS - ZS Biskupiec 0:2 (21:25, 18:25, 0:0)
39 2023-12-27 KOOPRESS - Active 24h 1:2 (25:23, 19:25, 6:15)
40 2023-12-27 GTW - KBL 2:1 (25:20, 23:25, 16:14)
41 2024-01-03 Voltaic System - AZS UWM SMS Olsztyn II 2:0 (25:20, 25:13, 0:0)
42 2024-01-03 AZS UWM SMS Olsztyn II - Active 24h 0:2 (22:25, 23:25, 0:0)
43 2024-01-03 Śmierć w Wenecji - Neotherm 2:0 (25:20, 25:22, 0:0)
44 2024-01-05 Michelin - Agro Kontrakt 2:0 (25:18, 25:21, 0:0)
45 2024-01-05 KBL - Michelin 0:2 (16:25, 10:25, 0:0)
46 2024-01-10 Voltaic System - Radary 1980 0:2 (20:25, 18:25, 0:0)
47 2024-01-10 Agro Kontrakt - Śmierć w Wenecji 1:2 (25:19, 21:25, 9:15)
48 2024-01-17 ZS Biskupiec - Neotherm 2:1 (25:14, 22:25, 15:12)
49 2024-01-17 GTW - ZS Biskupiec 1:2 (25:11, 24:26, 10:15)
50 2024-01-17 Active 24h - GTW 0:2 (24:26, 18:25, 0:0)
51 2024-01-24 Michelin - AZS UWM SMS Olsztyn II 2:0 (25:20, 25:20, 0:0)
52 2024-01-24 ZS Biskupiec - Michelin 0:2 (18:25, 13:25, 0:0)
53 2024-01-24 KBL - Radary 1980 0:2 (22:25, 23:25, 0:0)
54 2024-01-31 AZS UWM SMS Olsztyn II - Śmierć w Wenecji 2:1 (26:24, 20:25, 15:12)
55 2024-01-31 KOOPRESS - Śmierć w Wenecji 0:2 (10:25, 11:25, 0:0)
56 2024-01-31 Neotherm - Voltaic System 2:1 (16:25, 25:21, 15:13)
57 2024-02-07 Radary 1980 - Active 24h 0:2 (15:25, 20:25, 0:0)
58 2024-02-07 Agro Kontrakt - Neotherm 0:2 (23:25, 16:25, 0:0)
59 2024-02-09 KBL - Voltaic System 0:2 (21:25, 22:25, 0:0)
60 2024-02-09 GTW - KOOPRESS 2:0 (25:16, 25:18, 0:0)
61 2024-02-14 Voltaic System - Active 24h 2:1 (20:25, 25:19, 15:13)
62 2024-02-14 AZS UWM SMS Olsztyn II - GTW 1:2 (22:25, 25:21, 11:15)
63 2024-02-14 Michelin - KOOPRESS 2:0 (25:9, 25:10, 0:0)
64 2024-02-14 Neotherm - Radary 1980 2:0 (25:19, 25:22, 0:0)
65 2024-02-16 Agro Kontrakt - KBL 1:2 (28:26, 28:30, 12:15)
66 2024-02-16 Active 24h - Śmierć w Wenecji 0:2 (19:25, 16:25, 0:0)