ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodzików Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Mężczyzn

ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek

Etap 1

Grupa LIGA 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Energa MKS Truso Elbląg 000000
2UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO 000000
3UKS Chemik SMS Olsztyn 000000
1 2021-10-24 UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO - Energa MKS Truso Elbląg 0:0
2 2021-10-24 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO 0:0
3 2021-10-24 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Chemik SMS Olsztyn 0:0

Grupa LIGA 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn 000000
2MKS MOSiR Kętrzyn 000000
3UMKS Mikro Ełk 000000
1 2021-10-24 UMKS Mikro Ełk - MKS MOSiR Kętrzyn 0:0
2 2021-10-24 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - UMKS Mikro Ełk 0:0
3 2021-10-24 MKS MOSiR Kętrzyn - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn 0:0

Grupa LIGA 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Dobre Miasto 000000
2UKS BAD MAX KĘTRZYN 000000
3UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II000000
1 2021-10-24 UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II - UKS BAD MAX KĘTRZYN 0:0
2 2021-10-24 MKS Dobre Miasto - UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II 0:0
3 2021-10-24 UKS BAD MAX KĘTRZYN - MKS Dobre Miasto 0:0

Grupa LIGA 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS Ostróda 000000
2SPS Sparta Braniewo 000000
3UKS Olimpijczyk Szczytno 000000
1 2021-10-24 SMS Ostróda - UKS Olimpijczyk Szczytno 0:0
2 2021-10-24 SPS Sparta Braniewo - SMS Ostróda 0:0
3 2021-10-24 UKS Olimpijczyk Szczytno - SPS Sparta Braniewo 0:0

Grupa LIGA 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Omega Mrągowo 000000
2UKS Olimp Bartoszyce 000000
3UMKS Mikro Ełk II000000
1 2021-10-24 UMKS Mikro Ełk II - MUKS Omega Mrągowo 0:0
2 2021-10-24 UKS Olimp Bartoszyce - UMKS Mikro Ełk II 0:0
3 2021-10-24 MUKS Omega Mrągowo - UKS Olimp Bartoszyce 0:0

Grupa LIGA 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Perła Olecka 000000
2UKS Maratończyk Ełk 000000
3UKS Salos Ełk 000000
1 2021-10-24 KS Perła Olecka - UKS Maratończyk Ełk 0:0
2 2021-10-24 UKS Salos Ełk - KS Perła Olecka 0:0
3 2021-10-24 UKS Maratończyk Ełk - UKS Salos Ełk 0:0