ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodzików Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Mężczyzn

Juniorki

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS Ostróda 12307539
2UKS Chemik SMS Olsztyn 12307550
3UMKS Mikro Ełk 1232101100
4Energa MKS Truso Elbląg 1123100101
5UKS Chemik SMS Olsztyn II11035075
6MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława 11033975
1 2021-10-17 Energa MKS Truso Elbląg - UMKS Mikro Ełk 2:3 (16:25, 25:21, 19:25, 25:13, 15:17)
2 2021-10-17 MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława - SMS Ostróda 0:3 (18:25, 12:25, 9:25)
3 2021-10-14 UKS Chemik SMS Olsztyn II - UKS Chemik SMS Olsztyn 0:3 (16:25, 15:25, 19:25)
4 2021-10-24 UKS Chemik SMS Olsztyn - UMKS Mikro Ełk 0:0
5 2021-10-22 SMS Ostróda - UKS Chemik SMS Olsztyn II 0:0
6 2021-10-23 Energa MKS Truso Elbląg - MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława 0:0
7 2021-11-07 UMKS Mikro Ełk - MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława 0:0
8 2021-11-07 UKS Chemik SMS Olsztyn II - Energa MKS Truso Elbląg 0:0
9 2021-11-07 UKS Chemik SMS Olsztyn - SMS Ostróda 0:0
10 2021-11-14 SMS Ostróda - UMKS Mikro Ełk 0:0
11 2021-11-14 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Chemik SMS Olsztyn 0:0
12 2021-11-14 MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława - UKS Chemik SMS Olsztyn II 0:0
13 2021-11-21 UMKS Mikro Ełk - UKS Chemik SMS Olsztyn II 0:0
14 2021-11-21 UKS Chemik SMS Olsztyn - MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława 0:0
15 2021-11-21 SMS Ostróda - Energa MKS Truso Elbląg 0:0
16 2021-11-28 UMKS Mikro Ełk - Energa MKS Truso Elbląg 0:0
17 2021-11-28 SMS Ostróda - MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława 0:0
18 2021-11-28 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Chemik SMS Olsztyn II 0:0
19 2021-12-05 UMKS Mikro Ełk - UKS Chemik SMS Olsztyn 0:0
20 2021-12-05 UKS Chemik SMS Olsztyn II - SMS Ostróda 0:0
21 2021-12-05 MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława - Energa MKS Truso Elbląg 0:0
22 2021-12-12 MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława - UMKS Mikro Ełk 0:0
23 2021-12-12 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Chemik SMS Olsztyn II 0:0
24 2021-12-12 SMS Ostróda - UKS Chemik SMS Olsztyn 0:0
25 2021-12-19 UMKS Mikro Ełk - SMS Ostróda 0:0
26 2021-12-19 UKS Chemik SMS Olsztyn - Energa MKS Truso Elbląg 0:0
27 2021-12-19 UKS Chemik SMS Olsztyn II - MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława 0:0
28 2022-01-09 UKS Chemik SMS Olsztyn II - UMKS Mikro Ełk 0:0
29 2022-01-09 MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława - UKS Chemik SMS Olsztyn 0:0
30 2022-01-09 Energa MKS Truso Elbląg - SMS Ostróda 0:0