40 2022-03-20 17:00 Team Cresovia Górowo Iławeckie - AZS UWM Olsztyn II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
41 2022-03-20 Sunbroker KPS Gietrzwałd - SMS Panorama Działdowo I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
42 2022-03-20 17:00 AZS UWM Olsztyn - AZS UWM Olsztyn III I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
37 2022-03-06 SMS Panorama Działdowo - AZS UWM Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
38 2022-03-06 AZS UWM Olsztyn II - Sunbroker KPS Gietrzwałd I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
39 2022-03-06 UKS Olimpijczyk Szczytno - Team Cresovia Górowo Iławeckie I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
34 2022-02-27 Sunbroker KPS Gietrzwałd - UKS Olimpijczyk Szczytno I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
35 2022-02-27 17:00 AZS UWM Olsztyn - AZS UWM Olsztyn II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
36 2022-02-27 AZS UWM Olsztyn III - SMS Panorama Działdowo I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
31 2022-02-20 AZS UWM Olsztyn II - AZS UWM Olsztyn III I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
32 2022-02-20 UKS Olimpijczyk Szczytno - AZS UWM Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
33 2022-02-20 17:00 Team Cresovia Górowo Iławeckie - Sunbroker KPS Gietrzwałd I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
28 2022-02-13 17:00 AZS UWM Olsztyn - Team Cresovia Górowo Iławeckie I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
29 2022-02-13 AZS UWM Olsztyn III - UKS Olimpijczyk Szczytno I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
30 2022-02-13 SMS Panorama Działdowo - AZS UWM Olsztyn II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
82 2022-02-12 UKS Chemik SMS Olsztyn - PMKS Nike Węgrów Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
25 2022-02-06 UKS Olimpijczyk Szczytno - SMS Panorama Działdowo I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
26 2022-02-06 17:00 Team Cresovia Górowo Iławeckie - AZS UWM Olsztyn III I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
27 2022-02-06 Sunbroker KPS Gietrzwałd - AZS UWM Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
22 2022-01-30 AZS UWM Olsztyn III - Sunbroker KPS Gietrzwałd I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
23 2022-01-30 SMS Panorama Działdowo - Team Cresovia Górowo Iławeckie I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
24 2022-01-30 AZS UWM Olsztyn II - UKS Olimpijczyk Szczytno I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
19 2022-01-23 AZS UWM Olsztyn II - Team Cresovia Górowo Iławeckie I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
20 2022-01-23 SMS Panorama Działdowo - Sunbroker KPS Gietrzwałd I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
21 2022-01-23 AZS UWM Olsztyn III - AZS UWM Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
71 2022-01-22 UKS Chemik SMS Olsztyn - AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
16 2022-01-16 17:00 AZS UWM Olsztyn - SMS Panorama Działdowo I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
17 2022-01-16 Sunbroker KPS Gietrzwałd - AZS UWM Olsztyn II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
18 2022-01-16 17:00 Team Cresovia Górowo Iławeckie - UKS Olimpijczyk Szczytno I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
70 2022-01-15 UKS Chemik SMS Olsztyn - JHN AZS Warszawa Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
11 2022-01-15 UKS Maratończyk Ełk - SMS Ostróda I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
12 2022-01-15 AZS UWM Olsztyn - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
28 2022-01-09 UKS Chemik SMS Olsztyn II - UMKS Mikro Ełk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
29 2022-01-09 MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława - UKS Chemik SMS Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
30 2022-01-09 Energa MKS Truso Elbląg - SMS Ostróda I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
9 2022-01-08 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - UKS Maratończyk Ełk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
10 2022-01-08 SMS Ostróda - AZS UWM Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-19 2022-01-08 UKS Salos Ełk - GLKS Jurand Barciany I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-20 2022-01-08 UMKS Mikro Ełk - UKS Maratończyk Ełk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-28 2022-01-08 SPS Sparta Braniewo - UKS Chemik SMS Olsztyn II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-29 2022-01-08 UKS Chemik SMS Olsztyn - SMS Ostróda I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-30 2022-01-08 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
6 2022-01-08 AZS UWM Olsztyn - SMS Ostróda I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
25 2021-12-19 UMKS Mikro Ełk - SMS Ostróda I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
26 2021-12-19 UKS Chemik SMS Olsztyn - Energa MKS Truso Elbląg I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
27 2021-12-19 UKS Chemik SMS Olsztyn II - MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
7 2021-12-18 UKS Maratończyk Ełk - AZS UWM Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
8 2021-12-18 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - SMS Ostróda I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-17 2021-12-18 GLKS Jurand Barciany - UMKS Mikro Ełk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-18 2021-12-18 UKS Green Volley Ełk - UKS Salos Ełk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-25 2021-12-18 SPS Sparta Braniewo - Energa MKS Truso Elbląg I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-26 2021-12-18 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - UKS Chemik SMS Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-27 2021-12-18 SMS Ostróda - UKS Chemik SMS Olsztyn II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
5 2021-12-18 AZS UWM Olsztyn II - SMS Ostróda I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
22 2021-12-12 MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława - UMKS Mikro Ełk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
23 2021-12-12 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Chemik SMS Olsztyn II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
24 2021-12-12 SMS Ostróda - UKS Chemik SMS Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-6 2021-12-12 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Chemik SMS Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
13 2021-12-12 UKS Olimpijczyk Szczytno - Sunbroker KPS Gietrzwałd I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
14 2021-12-12 AZS UWM Olsztyn II - AZS UWM Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
15 2021-12-12 SMS Panorama Działdowo - AZS UWM Olsztyn III I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
5 2021-12-11 SMS Ostróda - UKS Maratończyk Ełk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
6 2021-12-11 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - AZS UWM Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-15 2021-12-11 UMKS Mikro Ełk - UKS Green Volley Ełk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-16 2021-12-11 UKS Maratończyk Ełk - GLKS Jurand Barciany I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-22 2021-12-11 SPS Sparta Braniewo - UKS Chemik SMS Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-23 2021-12-11 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Chemik SMS Olsztyn II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-24 2021-12-11 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - SMS Ostróda I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
4 2021-12-11 AZS UWM Olsztyn II - AZS UWM Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
19 2021-12-05 UMKS Mikro Ełk - UKS Chemik SMS Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
20 2021-12-05 UKS Chemik SMS Olsztyn II - SMS Ostróda I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
21 2021-12-05 MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława - Energa MKS Truso Elbląg I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-13 2021-12-04 UKS Green Volley Ełk - UKS Maratończyk Ełk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-14 2021-12-04 UKS Salos Ełk - UMKS Mikro Ełk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-19 2021-12-04 SMS Ostróda - SPS Sparta Braniewo I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-20 2021-12-04 UKS Chemik SMS Olsztyn II - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-21 2021-12-04 UKS Chemik SMS Olsztyn - Energa MKS Truso Elbląg I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
3 2021-12-04 SMS Ostróda - AZS UWM Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
16 2021-11-28 UMKS Mikro Ełk - Energa MKS Truso Elbląg I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
17 2021-11-28 SMS Ostróda - MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
18 2021-11-28 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Chemik SMS Olsztyn II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
10 2021-11-28 AZS UWM Olsztyn III - AZS UWM Olsztyn II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
11 2021-11-28 17:00 AZS UWM Olsztyn - UKS Olimpijczyk Szczytno I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
12 2021-11-28 Sunbroker KPS Gietrzwałd - Team Cresovia Górowo Iławeckie I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
44 2021-11-27 UKS Chemik SMS Olsztyn - LTS Legionovia Legionowo Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
3 2021-11-27 UKS Maratończyk Ełk - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
4 2021-11-27 AZS UWM Olsztyn - SMS Ostróda I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-11 2021-11-27 UKS Maratończyk Ełk - UKS Salos Ełk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-12 2021-11-27 GLKS Jurand Barciany - UKS Green Volley Ełk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-16 2021-11-27 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - SPS Sparta Braniewo I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-17 2021-11-27 SMS Ostróda - Energa MKS Truso Elbląg I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-18 2021-11-27 UKS Chemik SMS Olsztyn II - UKS Chemik SMS Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
13 2021-11-21 UMKS Mikro Ełk - UKS Chemik SMS Olsztyn II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
14 2021-11-21 UKS Chemik SMS Olsztyn - MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
15 2021-11-21 SMS Ostróda - Energa MKS Truso Elbląg I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-9 2021-11-20 GLKS Jurand Barciany - UKS Salos Ełk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-13 2021-11-20 UKS Chemik SMS Olsztyn II - SPS Sparta Braniewo I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-14 2021-11-20 SMS Ostróda - UKS Chemik SMS Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-15 2021-11-20 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - Energa MKS Truso Elbląg I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
2 2021-11-20 SMS Ostróda - AZS UWM Olsztyn II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-10 2021-11-19 17:00 UKS Maratończyk Ełk - UMKS Mikro Ełk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
10 2021-11-14 SMS Ostróda - UMKS Mikro Ełk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
11 2021-11-14 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Chemik SMS Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
12 2021-11-14 MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława - UKS Chemik SMS Olsztyn II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
7 2021-11-14 17:00 Team Cresovia Górowo Iławeckie - AZS UWM Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
8 2021-11-14 UKS Olimpijczyk Szczytno - AZS UWM Olsztyn III I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
9 2021-11-14 AZS UWM Olsztyn II - SMS Panorama Działdowo I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
35 2021-11-13 UKS Chemik SMS Olsztyn - AZS UMCS Volley Lublin Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
A-7 2021-11-13 UMKS Mikro Ełk - GLKS Jurand Barciany I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-8 2021-11-13 UKS Salos Ełk - UKS Green Volley Ełk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-10 2021-11-13 Energa MKS Truso Elbląg - SPS Sparta Braniewo I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-11 2021-11-13 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-12 2021-11-13 UKS Chemik SMS Olsztyn II - SMS Ostróda I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
1 2021-11-13 AZS UWM Olsztyn - AZS UWM Olsztyn II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
7 2021-11-07 UMKS Mikro Ełk - MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
8 2021-11-07 UKS Chemik SMS Olsztyn II - Energa MKS Truso Elbląg I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
9 2021-11-07 UKS Chemik SMS Olsztyn - SMS Ostróda I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
4 2021-11-07 SMS Panorama Działdowo - UKS Olimpijczyk Szczytno I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
5 2021-11-07 AZS UWM Olsztyn III - Team Cresovia Górowo Iławeckie I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
6 2021-11-07 17:00 AZS UWM Olsztyn - Sunbroker KPS Gietrzwałd I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
LIGA - 1-1 2021-11-07 UKS Czwórka Giżycko - MKS MOSiR Kętrzyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
LIGA - 1-2 2021-11-07 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Czwórka Giżycko I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
LIGA - 1-3 2021-11-07 MKS MOSiR Kętrzyn - UKS Chemik SMS Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
LIGA - 2-1 2021-11-07 UMKS Mikro Ełk - MKS Dobre Miasto I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
LIGA - 2-2 2021-11-07 Energa MKS Truso Elbląg - UMKS Mikro Ełk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
LIGA - 2-3 2021-11-07 MKS Dobre Miasto - Energa MKS Truso Elbląg I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
LIGA - 3-1 2021-11-07 UKS BAD MAX KĘTRZYN - SPS Sparta Braniewo I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
LIGA - 3-2 2021-11-07 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - UKS BAD MAX KĘTRZYN I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
LIGA - 3-3 2021-11-07 SPS Sparta Braniewo - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
LIGA - 4-1 2021-11-07 SMS Ostróda - UKS Olimp Bartoszyce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
LIGA - 4-2 2021-11-07 UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II - SMS Ostróda I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
LIGA - 4-3 2021-11-07 UKS Olimp Bartoszyce - UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
LIGA - 5-1 2021-11-07 UMKS Mikro Ełk II - UKS Salos Ełk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
LIGA - 5-2 2021-11-07 UKS Olimpijczyk Szczytno - UMKS Mikro Ełk II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
LIGA - 5-3 2021-11-07 UKS Salos Ełk - UKS Olimpijczyk Szczytno I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
LIGA - 6-1 2021-11-07 UKS Maratończyk Ełk - KS Perła Olecka I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
LIGA - 6-2 2021-11-07 MUKS Omega Mrągowo - UKS Maratończyk Ełk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
LIGA - 6-3 2021-11-07 KS Perła Olecka - MUKS Omega Mrągowo I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
1 2021-11-06 AZS UWM Olsztyn - UKS Maratończyk Ełk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
2 2021-11-06 SMS Ostróda - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-6 2021-11-06 GLKS Jurand Barciany - UKS Maratończyk Ełk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-7 2021-11-06 UKS Chemik SMS Olsztyn - SPS Sparta Braniewo I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-8 2021-11-06 UKS Chemik SMS Olsztyn II - Energa MKS Truso Elbląg I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-9 2021-11-06 SMS Ostróda - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-5 2021-10-29 17:30 UKS Green Volley Ełk - UMKS Mikro Ełk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-1 2021-10-27 17:00 UKS Salos Ełk - UKS Maratończyk Ełk I Dębski Andrzej II nieobsadzony Sekretarz Sieńkowski Zbigniew
4 2021-10-24 11:00 UKS Chemik SMS Olsztyn - UMKS Mikro Ełk I Sadowska Emilia Anna II Awiżeń Adam Jan Sekretarz Guzanowski Mikołaj
1 2021-10-24 18:00 Sunbroker KPS Gietrzwałd - AZS UWM Olsztyn III I Jażdżewski Sławomir II Walerzak Marcin Sekretarz Brzeski Jarosław
7 2021-10-24 11:00 UKS Green Volley Ełk - AZS UWM Olsztyn II I Sieńkowski Zbigniew II Dębski Andrzej Sekretarz nieobsadzony
8 2021-10-24 AZS UWM Olsztyn II - UKS Green Volley Ełk I Dębski Andrzej II Sieńkowski Zbigniew Sekretarz nieobsadzony
9 2021-10-24 10:30 MKS Truso Elbląg - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Jodko Krzysztof II Kuklińska Patrycja Sekretarz nieobsadzony
10 2021-10-24 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - MKS Truso Elbląg I Kuklińska Patrycja II Jodko Krzysztof Sekretarz nieobsadzony
11 2021-10-24 11:00 AZS UWM Olsztyn - SMS IKS ATAK OSTRÓDA I Rutynowski Mateusz II Pikura Monika Sekretarz nieobsadzony
12 2021-10-24 SMS IKS ATAK OSTRÓDA - AZS UWM Olsztyn I Pikura Monika II Rutynowski Mateusz Sekretarz nieobsadzony
LIGA 1-1 2021-10-24 14:00 UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO - Energa MKS Truso Elbląg I Tambor Michał II Guzanowski Mikołaj Sekretarz nieobsadzony
LIGA 1-2 2021-10-24 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO I Guzanowski Mikołaj II Tambor Michał Sekretarz nieobsadzony
LIGA 1-3 2021-10-24 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Chemik SMS Olsztyn I Tambor Michał II Guzanowski Mikołaj Sekretarz nieobsadzony
LIGA 2-1 2021-10-24 10:30 UMKS Mikro Ełk - MKS MOSiR Kętrzyn I Grochowski Dariusz II Brandt Marian Sekretarz nieobsadzony
LIGA 2-2 2021-10-24 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - UMKS Mikro Ełk I Brandt Marian II Grochowski Dariusz Sekretarz nieobsadzony
LIGA 2-3 2021-10-24 MKS MOSiR Kętrzyn - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn I Grochowski Dariusz II Brandt Marian Sekretarz nieobsadzony
LIGA 3-1 2021-10-24 10:00 UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II - UKS BAD MAX KĘTRZYN I Grygo Bogusław II Brzeski Jarosław Sekretarz nieobsadzony
LIGA 3-2 2021-10-24 MKS Dobre Miasto - UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II I Brzeski Jarosław II Grygo Bogusław Sekretarz nieobsadzony
LIGA 3-3 2021-10-24 UKS BAD MAX KĘTRZYN - MKS Dobre Miasto I Grygo Bogusław II Brzeski Jarosław Sekretarz nieobsadzony
LIGA 4-1 2021-10-24 15:00 SMS Ostróda - UKS Olimpijczyk Szczytno I Jodko Krzysztof II Kuklińska Patrycja Sekretarz nieobsadzony
LIGA 4-2 2021-10-24 SPS Sparta Braniewo - SMS Ostróda I Kuklińska Patrycja II Jodko Krzysztof Sekretarz nieobsadzony
LIGA 4-3 2021-10-24 UKS Olimpijczyk Szczytno - SPS Sparta Braniewo I Jodko Krzysztof II Kuklińska Patrycja Sekretarz nieobsadzony
LIGA 5-1 2021-10-24 11:00 UMKS Mikro Ełk II - MUKS Omega Mrągowo I Antonik Wiesław II Wiszniewski Zbigniew Sekretarz nieobsadzony
LIGA 5-2 2021-10-24 UKS Olimp Bartoszyce - UMKS Mikro Ełk II I Wiszniewski Zbigniew II Antonik Wiesław Sekretarz nieobsadzony
LIGA 5-3 2021-10-24 MUKS Omega Mrągowo - UKS Olimp Bartoszyce I Antonik Wiesław II Wiszniewski Zbigniew Sekretarz nieobsadzony
LIGA 6-1 2021-10-24 15:00 KS Perła Olecka - UKS Maratończyk Ełk I Dębski Andrzej II Sieńkowski Zbigniew Sekretarz nieobsadzony
LIGA 6-2 2021-10-24 UKS Salos Ełk - KS Perła Olecka I Sieńkowski Zbigniew II Dębski Andrzej Sekretarz nieobsadzony
LIGA 6-3 2021-10-24 UKS Maratończyk Ełk - UKS Salos Ełk I Dębski Andrzej II Sieńkowski Zbigniew Sekretarz nieobsadzony
17 2021-10-23 15:00 UKS Chemik SMS Olsztyn - Ósemka Siedlce Sekretarz Przywoźna Monika L1 Jodko Krzysztof L2 Perfikowski Maksymilian
6 2021-10-23 10:30 Energa MKS Truso Elbląg - MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława I Kobylińska Monika II Awiżeń Adam Jan Sekretarz Sadowska Emilia Anna
A-4 2021-10-23 11:30 UMKS Mikro Ełk - UKS Salos Ełk I Dębski Andrzej II nieobsadzony Sekretarz Sieńkowski Zbigniew
B-4 2021-10-23 11:00 SPS Sparta Braniewo - SMS Ostróda I Ratowska Kinga II nieobsadzony Sekretarz Brzeski Jarosław
B-5 2021-10-23 10:30 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - UKS Chemik SMS Olsztyn II I Jodko Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Guzanowski Mikołaj
2 2021-10-23 17:00 Team Cresovia Górowo Iławeckie - SMS Panorama Działdowo I Brzeski Jarosław II Ratowska Kinga Sekretarz Wiszniewski Zbigniew
3 2021-10-23 14:00 UKS Olimpijczyk Szczytno - AZS UWM Olsztyn II I Kaleński Marek II Bałabański Tomasz Sekretarz Pikura Monika
5 2021-10-22 16:00 SMS Ostróda - UKS Chemik SMS Olsztyn II I Tambor Michał II Olbryś Mateusz Sekretarz Kuklińska Patrycja
A-3 2021-10-22 17:00 UKS Maratończyk Ełk - UKS Green Volley Ełk I Sieńkowski Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz Dębski Andrzej
B-3 2021-10-19 17:00 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Chemik SMS Olsztyn II I Jodko Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Pikura Żaneta
1 2021-10-17 12:00 Energa MKS Truso Elbląg - UMKS Mikro Ełk I Jodko Krzysztof II Brzeski Jarosław Sekretarz Sieniuć Ryszard
2 2021-10-17 11:00 MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława - SMS Ostróda I Olbryś Mateusz II Bałabański Tomasz Sekretarz Krzykowski Przemysław
B-1 2021-10-17 11:00 SPS Sparta Braniewo - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Antonik Wiesław II nieobsadzony Sekretarz Wiszniewski Zbigniew
1 2021-10-17 11:00 AZS UWM Olsztyn - UKS Green Volley Ełk I Sadowska Emilia Anna II Poczynek Weronika Sekretarz nieobsadzony
2 2021-10-17 UKS Green Volley Ełk - AZS UWM Olsztyn I Poczynek Weronika II Sadowska Emilia Anna Sekretarz nieobsadzony
3 2021-10-17 10:00 SMS IKS ATAK OSTRÓDA - MKS Truso Elbląg I Kobylińska Monika II Leonowicz Tomasz Sekretarz nieobsadzony
4 2021-10-17 MKS Truso Elbląg - SMS IKS ATAK OSTRÓDA I Leonowicz Tomasz II Kobylińska Monika Sekretarz nieobsadzony
14 2021-10-16 15:00 UKS Chemik SMS Olsztyn - Sparta Warszawa Sekretarz Wiśniewski Marek L1 Brandt Marian L2 Kopaczel Paweł
A-2 2021-10-16 12:00 UKS Green Volley Ełk - GLKS Jurand Barciany I Choiński Sylwester II nieobsadzony Sekretarz Dębski Andrzej
B-2 2021-10-16 10:30 Energa MKS Truso Elbląg - SMS Ostróda I Tambor Michał II nieobsadzony Sekretarz Sieniuć Ryszard
5 2021-10-16 10:00 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - AZS UWM Olsztyn II I Ratowska Kinga II Kobylińska Monika Sekretarz nieobsadzony
6 2021-10-16 AZS UWM Olsztyn II - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Kobylińska Monika II Ratowska Kinga Sekretarz nieobsadzony
3 2021-10-14 16:30 UKS Chemik SMS Olsztyn II - UKS Chemik SMS Olsztyn I Kobylińska Monika II Kaleński Marek Sekretarz Guzanowski Mikołaj
21 2021-10-14 16:00 AZS UWM Olsztyn - AZS UWM Olsztyn II I Brzeski Jarosław II Przywoźna Monika Sekretarz nieobsadzony
22 2021-10-14 AZS UWM Olsztyn II - AZS UWM Olsztyn I Przywoźna Monika II Brzeski Jarosław Sekretarz nieobsadzony
8 2021-10-09 15:00 UKS Chemik SMS Olsztyn - MUKS Krótka Sekretarz Kuklińska Patrycja L1 Grygo Bogusław L2 Brzeski Jarosław
3 2021-10-02 15:00 UKS Chemik SMS Olsztyn - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź Sekretarz Pikura Żaneta L1 Kobylińska Monika L2 Tambor Michał