1
|
2023-10-07 |
16:00 |
SMS 4M ENERGY Działdowo |
- |
KPS Gietrzwałd |
I
Brzeski Jarosław | II Klemczak Maciej | Sekretarz Zawalniak Julia Aleksandra |
3
|
2023-10-15 |
17:00 |
SMS 4M ENERGY Działdowo |
- |
Team Cresovia Górowo Iławeckie |
I
Zambrzycki Szymon | II Krzykowski Przemysław | Sekretarz Pikura Żaneta |
2
|
2023-10-19 |
18:00 |
Team Cresovia Górowo Iławeckie |
- |
AZS UWM SMS Olsztyn II |
I
Zalewski Krzysztof | II Brzeski Jarosław | Sekretarz Wiszniewski Zbigniew |
4
|
2023-10-21 |
17:00 |
AZS UWM Olsztyn |
- |
KPS Gietrzwałd |
I
Jodko Krzysztof | II Zawalniak Rafał | Sekretarz Zawalniak Julia Aleksandra |
6
|
2023-10-28 |
16:00 |
AZS UWM SMS Olsztyn II |
- |
SMS 4M ENERGY Działdowo |
I
Kobylińska Monika | II Tambor Michał | Sekretarz Dobrowolska Wiktoria |
5
|
2023-10-29 |
16:00 |
Team Cresovia Górowo Iławeckie |
- |
AZS UWM Olsztyn |
I
Jodko Krzysztof | II Pikura Żaneta | Sekretarz Browalski Krzysztof Kamil |
7
|
2023-11-09 |
19:30 |
AZS UWM Olsztyn |
- |
AZS UWM SMS Olsztyn II |
I
Tambor Michał | II Brzeski Jarosław | Sekretarz Zawalniak Julia Aleksandra |
9
|
2023-11-16 |
19:00 |
KPS Gietrzwałd |
- |
AZS UWM SMS Olsztyn II |
I
Nasiłowski Michał | II Jodko Krzysztof | Sekretarz Rutynowski Mateusz | Kwalifikator Rutynowski Mateusz |
10
|
2023-11-19 |
17:00 |
SMS 4M ENERGY Działdowo |
- |
AZS UWM Olsztyn |
I
Zawalniak Rafał | II Wiśniewski Marek | Sekretarz Pikura Monika |
11
|
2023-11-23 |
19:00 |
KPS Gietrzwałd |
- |
SMS 4M ENERGY Działdowo |
I
Grygo Bogusław | II Brzeski Jarosław | Sekretarz Kaleński Marek |
15
|
2024-01-07 |
16:00 |
AZS UWM Olsztyn |
- |
Team Cresovia Górowo Iławeckie |
I
Jodko Krzysztof | II Tambor Michał | Sekretarz Minczewski Jarosław | Kwalifikator Minczewski Jarosław |
16
|
2024-01-07 |
15:00 |
SMS 4M ENERGY Działdowo |
- |
AZS UWM SMS Olsztyn II |
I
Perfikowski Maksymilian | II Kaleński Marek | Sekretarz Wiśniewski Marek |
14
|
2024-01-13 |
17:00 |
KPS Gietrzwałd |
- |
AZS UWM Olsztyn |
I
Walerzak Marcin | II Jodko Krzysztof | Sekretarz Dobrowolska Wiktoria |
13
|
2024-01-14 |
15:00 |
Team Cresovia Górowo Iławeckie |
- |
SMS 4M ENERGY Działdowo |
I
Pikura Żaneta | II Grygo Bogusław | Sekretarz Wiszniewski Zbigniew |
19
|
2024-01-25 |
19:00 |
AZS UWM SMS Olsztyn II |
- |
KPS Gietrzwałd |
I
Minczewski Jarosław | II Kaleński Marek | Sekretarz Perfikowski Maksymilian |
20
|
2024-01-28 |
12:00 |
AZS UWM Olsztyn |
- |
SMS 4M ENERGY Działdowo |
I
Zawalniak Rafał | II Tambor Michał | Sekretarz Pikura Żaneta |
12
|
2024-02-01 |
19:00 |
AZS UWM SMS Olsztyn II |
- |
Team Cresovia Górowo Iławeckie |
I
Perfikowski Maksymilian | II Minczewski Jarosław | Sekretarz Brzeski Jarosław |
17
|
2024-02-02 |
18:00 |
AZS UWM SMS Olsztyn II |
- |
AZS UWM Olsztyn |
I
Brzeski Jarosław | II Jodko Krzysztof | Sekretarz Dobrowolska Wiktoria |
18
|
2024-02-03 |
17:00 |
Team Cresovia Górowo Iławeckie |
- |
KPS Gietrzwałd |
I
Browalski Krzysztof Kamil | II Grygo Bogusław | Sekretarz Wiszniewski Zbigniew |
8
|
2024-02-06 |
19:00 |
KPS Gietrzwałd |
- |
Team Cresovia Górowo Iławeckie |
I
Kobylińska Monika | II Tambor Michał | Sekretarz Kucharczuk Marceli |