Młodziczki

Grupa 1

  • GLKS Nadarzyn
  • UKS Chemik SMS Olsztyn
  • Rekord Zambrów
1 2021-06-11 14:30 GLKS Nadarzyn - Rekord Zambrów I Tambor Michał II Kobylińska Monika Sekretarz Ratowska Kinga L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2021-06-11 17:30 UKS Chemik SMS Olsztyn - Rekord Zambrów I Tambor Michał II Kobylińska Monika Sekretarz Ratowska Kinga L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2021-06-12 10:30 UKS Chemik SMS Olsztyn - GLKS Nadarzyn I Walerzak Marcin II Kaleński Marek Sekretarz Pikura Żaneta L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 2

  • UKS Jagiellończyk Biała Podlaska
  • SAS Sejny
  • UKS Green Volley Ełk
2 2021-06-11 16:00 UKS Jagiellończyk Biała Podlaska - UKS Green Volley Ełk I Kobylińska Monika II Tambor Michał Sekretarz Ratowska Kinga L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2021-06-11 19:30 SAS Sejny - UKS Green Volley Ełk I Kobylińska Monika II Tambor Michał Sekretarz Ratowska Kinga L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2021-06-12 12:00 SAS Sejny - UKS Jagiellończyk Biała Podlaska I Kaleński Marek II Walerzak Marcin Sekretarz Pikura Żaneta L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 3

  • 3 miejsce Gr.A
  • 1 miejsce Gr.A
  • 2 miejsce Gr.A
  • 3 miejsce Gr.B
  • 2 miejsce Gr.B
  • 1 miejsce Gr.B
7 2021-06-12 13:30 3 miejsce Gr.A - 3 miejsce Gr.B I Pikura Żaneta II Tambor Michał Sekretarz Kaleński Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2021-06-12 16:00 1 miejsce Gr.A - 2 miejsce Gr.B I Tambor Michał II Kaleński Marek Sekretarz Pikura Żaneta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2021-06-12 17:30 2 miejsce Gr.A - 1 miejsce Gr.B I Kaleński Marek II Tambor Michał Sekretarz Pikura Żaneta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2021-06-13 10:30 2 miejsce Gr.A - 2 miejsce Gr.B I Minczewski Jarosław II Kaleński Marek Sekretarz Pikura Żaneta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2021-06-13 12:00 1 miejsce Gr.A - 1 miejsce Gr.B I Kaleński Marek II Minczewski Jarosław Sekretarz Pikura Żaneta L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa FIN

  • UKS Chemik SMS Olsztyn
  • Energa MKS Truso Elbląg
  • UKS Green Volley Ełk
  • KS MOSiR Giżycko
FIN-1 2021-02-14 11:00 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Green Volley Ełk I Polechoński Paweł II Choiński Sylwester Sekretarz Radawiec Agnieszka L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-2 2021-02-14 11:00 Energa MKS Truso Elbląg - KS MOSiR Giżycko I Olbryś Mateusz II Sadowska Emilia Anna Sekretarz Kuklińska Patrycja L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-3 2021-02-14 12:30 UKS Green Volley Ełk - KS MOSiR Giżycko I Choiński Sylwester II Polechoński Paweł Sekretarz Radawiec Agnieszka L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-4 2021-02-14 12:30 UKS Chemik SMS Olsztyn - Energa MKS Truso Elbląg I Sadowska Emilia Anna II Olbryś Mateusz Sekretarz Kuklińska Patrycja L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-5 2021-02-14 15:00 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Green Volley Ełk I Polechoński Paweł II Choiński Sylwester Sekretarz Radawiec Agnieszka L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-6 2021-02-14 15:00 KS MOSiR Giżycko - UKS Chemik SMS Olsztyn I Olbryś Mateusz II Sadowska Emilia Anna Sekretarz Kuklińska Patrycja L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa FIN o 5-8

  • UMKS Mikro Ełk
  • MKS MOSiR Kętrzyn
  • MKS Dobre Miasto
  • KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn
FIN o 5-8-1 2021-02-13 13:00 UMKS Mikro Ełk - MKS Dobre Miasto I Polechoński Paweł II Pikura Żaneta Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN o 5-8-2 2021-02-13 13:00 MKS MOSiR Kętrzyn - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn I Rutynowski Mateusz II Ratowska Kinga Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN o 5-8-3 2021-02-13 MKS Dobre Miasto - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn I Pikura Żaneta II Polechoński Paweł Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN o 5-8-4 2021-02-13 UMKS Mikro Ełk - MKS MOSiR Kętrzyn I Ratowska Kinga II Rutynowski Mateusz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN o 5-8-5 2021-02-13 MKS MOSiR Kętrzyn - MKS Dobre Miasto I Polechoński Paweł II Pikura Żaneta Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN o 5-8-6 2021-02-13 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - UMKS Mikro Ełk I Rutynowski Mateusz II Ratowska Kinga Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa FIN 9-12

  • LUKS Wilczek Wilkowo
  • UKS Czwórka Giżycko
  • MKS MOSiR Kętrzyn II
  • SPS Sparta Braniewo
FIN 9-12-1 2021-02-20 10:00 LUKS Wilczek Wilkowo - MKS MOSiR Kętrzyn II I Antonik Wiesław II Wiszniewski Zbigniew Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN 9-12-2 2021-02-20 10:00 UKS Czwórka Giżycko - SPS Sparta Braniewo I Zalewski Krzysztof II Radawiec Agnieszka Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN 9-12-3 2021-02-20 MKS MOSiR Kętrzyn II - SPS Sparta Braniewo I Radawiec Agnieszka II Zalewski Krzysztof Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN 9-12-4 2021-02-20 LUKS Wilczek Wilkowo - UKS Czwórka Giżycko I Wiszniewski Zbigniew II Antonik Wiesław Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN 9-12-5 2021-02-20 UKS Czwórka Giżycko - MKS MOSiR Kętrzyn II I Zalewski Krzysztof II Radawiec Agnieszka Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN 9-12-6 2021-02-20 SPS Sparta Braniewo - LUKS Wilczek Wilkowo I Antonik Wiesław II Wiszniewski Zbigniew Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa FIN 13-16

  • UKS Olimpijczyk Szczytno
  • SMS Ostróda
  • GLKS Jurand Barciany
  • UKS Olimp Bartoszyce
FIN 13-16-1 2021-02-21 11:00 UKS Olimpijczyk Szczytno - GLKS Jurand Barciany I Sarnowski Wojciech II Pikura Monika Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN 13-16-2 2021-02-21 11:00 SMS Ostróda - UKS Olimp Bartoszyce I Burakiewicz Karol II Kuklińska Patrycja Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN 13-16-3 2021-02-21 GLKS Jurand Barciany - UKS Olimp Bartoszyce I Pikura Monika II Sarnowski Wojciech Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN 13-16-4 2021-02-21 UKS Olimpijczyk Szczytno - SMS Ostróda I Kuklińska Patrycja II Burakiewicz Karol Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN 13-16-5 2021-02-21 SMS Ostróda - GLKS Jurand Barciany I Sarnowski Wojciech II Pikura Monika Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN 13-16-6 2021-02-21 UKS Olimp Bartoszyce - UKS Olimpijczyk Szczytno I Burakiewicz Karol II Kuklińska Patrycja Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa Play-off 1-8

  • KS MOSiR Giżycko
  • MKS Dobre Miasto
Play-off 1-8-1 2021-01-31 16:00 KS MOSiR Giżycko - MKS Dobre Miasto I Perfikowski Maksymilian II Rutynowski Mateusz Sekretarz nieobsadzony
Play-off 1-8-2 2021-01-31 KS MOSiR Giżycko - MKS Dobre Miasto I Rutynowski Mateusz II Perfikowski Maksymilian Sekretarz nieobsadzony

Grupa Play-off 1-8

  • UKS Green Volley Ełk
  • KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn
Play-off 1-8-1 2021-01-31 11:00 UKS Green Volley Ełk - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn I Perfikowski Maksymilian II Rutynowski Mateusz Sekretarz nieobsadzony
Play-off 1-8-2 2021-01-31 UKS Green Volley Ełk - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn I Rutynowski Mateusz II Perfikowski Maksymilian Sekretarz nieobsadzony

Grupa Play-off 1-8

  • Energa MKS Truso Elbląg
  • UMKS Mikro Ełk
Play-off 1-8-1 2021-01-31 12:00 Energa MKS Truso Elbląg - UMKS Mikro Ełk I Polechoński Paweł II Ratowska Kinga Sekretarz nieobsadzony
Play-off 1-8-2 2021-01-31 Energa MKS Truso Elbląg - UMKS Mikro Ełk I Ratowska Kinga II Polechoński Paweł Sekretarz nieobsadzony

Grupa Play-off 1-8

  • UKS Chemik SMS Olsztyn
  • MKS MOSiR Kętrzyn
Play-off 1-8-1 2021-02-04 17:00 UKS Chemik SMS Olsztyn - MKS MOSiR Kętrzyn I Rutynowski Mateusz II Burakiewicz Karol Sekretarz nieobsadzony
Play-off 1-8-2 2021-02-04 UKS Chemik SMS Olsztyn - MKS MOSiR Kętrzyn I Burakiewicz Karol II Rutynowski Mateusz Sekretarz nieobsadzony

Grupa Play-off 9-16

  • LUKS Wilczek Wilkowo
  • SMS Ostróda
Play-off 9-16-1 2021-01-31 11:00 LUKS Wilczek Wilkowo - SMS Ostróda I Pikura Żaneta II Pikura Monika Sekretarz nieobsadzony
Play-off 9-16-2 2021-01-31 LUKS Wilczek Wilkowo - SMS Ostróda I Pikura Monika II Pikura Żaneta Sekretarz nieobsadzony

Grupa Play-off 9-16

  • UKS Czwórka Giżycko
  • UKS Olimp Bartoszyce
Play-off 9-16-1 2021-01-31 9:00 UKS Czwórka Giżycko - UKS Olimp Bartoszyce I Antonik Wiesław II Grygo Bogusław Sekretarz nieobsadzony
Play-off 9-16-2 2021-01-31 UKS Czwórka Giżycko - UKS Olimp Bartoszyce I Grygo Bogusław II Antonik Wiesław Sekretarz nieobsadzony

Grupa Play-off 9-16

  • UKS Olimpijczyk Szczytno
  • MKS MOSiR Kętrzyn II
Play-off 9-16-1 2021-02-01 17:15 UKS Olimpijczyk Szczytno - MKS MOSiR Kętrzyn II I Polechoński Paweł II Brzeski Jarosław Sekretarz nieobsadzony
Play-off 9-16-2 2021-02-01 UKS Olimpijczyk Szczytno - MKS MOSiR Kętrzyn II I Brzeski Jarosław II Polechoński Paweł Sekretarz nieobsadzony

Grupa Play-off 9-16

  • SPS Sparta Braniewo
  • GLKS Jurand Barciany
Play-off 9-16-1 2021-01-30 12:00 SPS Sparta Braniewo - GLKS Jurand Barciany I Antonik Wiesław II Grygo Bogusław Sekretarz nieobsadzony
Play-off 9-16-2 2021-01-30 SPS Sparta Braniewo - GLKS Jurand Barciany I Grygo Bogusław II Antonik Wiesław Sekretarz nieobsadzony

Grupa 1

  • UKS Chemik SMS Olsztyn
  • GLKS Jurand Barciany
1 2021-01-23 11:00 UKS Chemik SMS Olsztyn - GLKS Jurand Barciany I Chabros Karol II Rutynowski Mateusz Sekretarz nieobsadzony
2 2021-01-23 UKS Chemik SMS Olsztyn - GLKS Jurand Barciany I Rutynowski Mateusz II Chabros Karol Sekretarz nieobsadzony

Grupa 2

  • Energa MKS Truso Elbląg
  • MKS MOSiR Kętrzyn II
1 2021-01-27 17:00 Energa MKS Truso Elbląg - MKS MOSiR Kętrzyn II I Polechoński Paweł II Brzeski Jarosław Sekretarz nieobsadzony
2 2021-01-27 Energa MKS Truso Elbląg - MKS MOSiR Kętrzyn II I Brzeski Jarosław II Polechoński Paweł Sekretarz nieobsadzony

Grupa 3

  • KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn
  • UKS Czwórka Giżycko
1 2021-01-25 17:30 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - UKS Czwórka Giżycko I Polechoński Paweł II Brzeski Jarosław Sekretarz nieobsadzony
2 2021-01-25 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - UKS Czwórka Giżycko I Brzeski Jarosław II Polechoński Paweł Sekretarz nieobsadzony

Grupa 4

  • MKS Dobre Miasto
  • LUKS Wilczek Wilkowo
1 2021-01-24 11:00 MKS Dobre Miasto - LUKS Wilczek Wilkowo I Pikura Żaneta II Kaleński Marek Sekretarz nieobsadzony
2 2021-01-24 MKS Dobre Miasto - LUKS Wilczek Wilkowo I Kaleński Marek II Pikura Żaneta Sekretarz nieobsadzony

Grupa 5

  • MKS MOSiR Kętrzyn
  • SPS Sparta Braniewo
1 2021-01-27 17:00 MKS MOSiR Kętrzyn - SPS Sparta Braniewo I Antonik Wiesław II Grygo Bogusław Sekretarz nieobsadzony
2 2021-01-27 MKS MOSiR Kętrzyn - SPS Sparta Braniewo I Grygo Bogusław II Antonik Wiesław Sekretarz nieobsadzony

Grupa 6

  • UMKS Mikro Ełk
  • UKS Olimpijczyk Szczytno
1 2021-01-25 19:40 UMKS Mikro Ełk - UKS Olimpijczyk Szczytno I Dębski Andrzej II Sieńkowski Zbigniew Sekretarz nieobsadzony
2 2021-01-25 UMKS Mikro Ełk - UKS Olimpijczyk Szczytno I Sieńkowski Zbigniew II Dębski Andrzej Sekretarz nieobsadzony

Grupa 7

  • UKS Green Volley Ełk
  • UKS Olimp Bartoszyce
1 2021-01-21 17:00 UKS Green Volley Ełk - UKS Olimp Bartoszyce I Sieńkowski Zbigniew II Dębski Andrzej Sekretarz nieobsadzony
2 2021-01-21 UKS Green Volley Ełk - UKS Olimp Bartoszyce I Dębski Andrzej II Sieńkowski Zbigniew Sekretarz nieobsadzony

Grupa 8

  • KS MOSiR Giżycko
  • SMS Ostróda
1 2021-01-24 11:00 KS MOSiR Giżycko - SMS Ostróda I Burakiewicz Karol II Chełchowski Krystian Sekretarz nieobsadzony
2 2021-01-24 KS MOSiR Giżycko - SMS Ostróda I Chełchowski Krystian II Burakiewicz Karol Sekretarz nieobsadzony

Grupa ZACHÓD

  • KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn
  • UKS Chemik SMS Olsztyn
  • MKS Dobre Miasto
  • UKS Olimpijczyk Szczytno
  • Energa MKS Truso Elbląg
  • UKS Warmiss Volley Olsztyn
  • SPS Sparta Braniewo
  • UKS Olimp Bartoszyce
  • SMS Ostróda
ZACHÓD-1 2020-11-08 10:00 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - SPS Sparta Braniewo I Kobylińska Monika II nieobsadzony Sekretarz Łazarczyk Katarzyna
ZACHÓD-2 2020-11-08 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - SPS Sparta Braniewo I Łazarczyk Katarzyna II nieobsadzony Sekretarz Kobylińska Monika
ZACHÓD-3 2020-11-28 11:00 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Awiżeń Adam Jan II nieobsadzony Sekretarz Gago Magdalena
ZACHÓD-4 2020-11-28 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Awiżeń Adam Jan II nieobsadzony Sekretarz Gago Magdalena
ZACHÓD-5 2020-11-08 10:00 MKS Dobre Miasto - Energa MKS Truso Elbląg I Burakiewicz Karol II nieobsadzony Sekretarz Polechoński Paweł
ZACHÓD-6 2020-11-08 MKS Dobre Miasto - Energa MKS Truso Elbląg I Polechoński Paweł II nieobsadzony Sekretarz Burakiewicz Karol
ZACHÓD-7 2021-01-13 12:00 UKS Olimpijczyk Szczytno - SMS Ostróda I Polechoński Paweł II Brzeski Jarosław Sekretarz nieobsadzony
ZACHÓD-8 2021-01-13 UKS Olimpijczyk Szczytno - SMS Ostróda I Brzeski Jarosław II Polechoński Paweł Sekretarz nieobsadzony
ZACHÓD-9 2020-11-15 11:00 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Olimpijczyk Szczytno I Nasiłowski Michał II nieobsadzony Sekretarz Pikura Żaneta
ZACHÓD-10 2020-11-15 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Olimpijczyk Szczytno I Pikura Żaneta II nieobsadzony Sekretarz Nasiłowski Michał
ZACHÓD-11 2020-12-02 17:00 UKS Warmiss Volley Olsztyn - MKS Dobre Miasto I Kaliszewski Szymon II nieobsadzony Sekretarz Polechoński Paweł
ZACHÓD-12 2020-12-02 UKS Warmiss Volley Olsztyn - MKS Dobre Miasto I Polechoński Paweł II nieobsadzony Sekretarz Kaliszewski Szymon
ZACHÓD-13 2020-12-20 12:00 SPS Sparta Braniewo - UKS Chemik SMS Olsztyn I Bednarczyk Bartosz II nieobsadzony Sekretarz Sarnowski Wojciech
ZACHÓD-14 2020-12-20 SPS Sparta Braniewo - UKS Chemik SMS Olsztyn I Sarnowski Wojciech II nieobsadzony Sekretarz Bednarczyk Bartosz
ZACHÓD-15 2020-11-15 10:00 UKS Olimp Bartoszyce - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn I Grygo Bogusław II nieobsadzony Sekretarz Wiszniewski Zbigniew
ZACHÓD-16 2020-11-15 UKS Olimp Bartoszyce - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn I Wiszniewski Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz Grygo Bogusław
ZACHÓD-17 2020-11-22 10:00 UKS Olimp Bartoszyce - UKS Chemik SMS Olsztyn I Antonik Wiesław II nieobsadzony Sekretarz Wiszniewski Zbigniew
ZACHÓD-18 2020-11-22 UKS Olimp Bartoszyce - UKS Chemik SMS Olsztyn I Wiszniewski Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz Antonik Wiesław
ZACHÓD-19 2020-11-22 11:00 MKS Dobre Miasto - SPS Sparta Braniewo I Pikura Żaneta II nieobsadzony Sekretarz Łazarczyk Katarzyna
ZACHÓD-20 2020-11-22 MKS Dobre Miasto - SPS Sparta Braniewo I Łazarczyk Katarzyna II nieobsadzony Sekretarz Pikura Żaneta
ZACHÓD-21 2020-11-22 10:30 UKS Olimpijczyk Szczytno - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Rutynowski Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Kuklińska Patrycja
ZACHÓD-22 2020-11-22 UKS Olimpijczyk Szczytno - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Kuklińska Patrycja II nieobsadzony Sekretarz Rutynowski Mateusz
ZACHÓD-23 2021-01-15 10:00 SMS Ostróda - Energa MKS Truso Elbląg I Kobylińska Monika II Ratowska Kinga Sekretarz nieobsadzony
ZACHÓD-24 2021-01-15 SMS Ostróda - Energa MKS Truso Elbląg I Ratowska Kinga II Kobylińska Monika Sekretarz nieobsadzony
ZACHÓD-25 2020-12-19 15:00 UKS Warmiss Volley Olsztyn - SMS Ostróda I Ratowska Kinga II nieobsadzony Sekretarz Kobylińska Monika
ZACHÓD-26 2020-12-19 UKS Warmiss Volley Olsztyn - SMS Ostróda I Kobylińska Monika II nieobsadzony Sekretarz Ratowska Kinga
ZACHÓD-27 2020-11-29 11:00 SPS Sparta Braniewo - UKS Olimpijczyk Szczytno I Burakiewicz Karol II nieobsadzony Sekretarz Łazarczyk Katarzyna
ZACHÓD-28 2020-11-29 SPS Sparta Braniewo - UKS Olimpijczyk Szczytno I Łazarczyk Katarzyna II nieobsadzony Sekretarz Burakiewicz Karol
ZACHÓD-29 2020-11-29 10:00 UKS Olimp Bartoszyce - MKS Dobre Miasto I Antonik Wiesław II nieobsadzony Sekretarz Grygo Bogusław
ZACHÓD-30 2020-11-29 UKS Olimp Bartoszyce - MKS Dobre Miasto I Grygo Bogusław II nieobsadzony Sekretarz Antonik Wiesław
ZACHÓD-31 2020-11-29 10:00 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - UKS Chemik SMS Olsztyn I Sarnowski Wojciech II nieobsadzony Sekretarz Pikura Żaneta
ZACHÓD-32 2020-11-29 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - UKS Chemik SMS Olsztyn I Pikura Żaneta II nieobsadzony Sekretarz Sarnowski Wojciech
ZACHÓD-33 2020-12-06 10:00 MKS Dobre Miasto - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn I Sadowska Emilia Anna II nieobsadzony Sekretarz Kuklińska Patrycja
ZACHÓD-34 2020-12-06 MKS Dobre Miasto - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn I Kuklińska Patrycja II nieobsadzony Sekretarz Sadowska Emilia Anna
ZACHÓD-35 2020-12-06 10:30 UKS Olimpijczyk Szczytno - UKS Olimp Bartoszyce I Bednarczyk Bartosz II nieobsadzony Sekretarz Polechoński Paweł
ZACHÓD-36 2020-12-06 UKS Olimpijczyk Szczytno - UKS Olimp Bartoszyce I Polechoński Paweł II nieobsadzony Sekretarz Bednarczyk Bartosz
ZACHÓD-37 2020-12-11 17:00 SMS Ostróda - SPS Sparta Braniewo I Olbryś Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Polechoński Paweł
ZACHÓD-38 2020-12-11 SMS Ostróda - SPS Sparta Braniewo I Polechoński Paweł II nieobsadzony Sekretarz Olbryś Mateusz
ZACHÓD-39 2021-01-16 10:30 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Helač Haris II Brzeski Jarosław Sekretarz nieobsadzony
ZACHÓD-40 2021-01-16 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Brzeski Jarosław II Helač Haris Sekretarz nieobsadzony
ZACHÓD-41 2020-12-18 17:00 SPS Sparta Braniewo - Energa MKS Truso Elbląg I Grygo Bogusław II nieobsadzony Sekretarz Wiszniewski Zbigniew
ZACHÓD-42 2020-12-18 17:00 SPS Sparta Braniewo - Energa MKS Truso Elbląg I Wiszniewski Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz Grygo Bogusław
ZACHÓD-43 2020-12-13 10:00 UKS Olimp Bartoszyce - SMS Ostróda I Fornalska Eliza II nieobsadzony Sekretarz Wiszniewski Zbigniew
ZACHÓD-44 2020-12-13 UKS Olimp Bartoszyce - SMS Ostróda I Wiszniewski Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz Fornalska Eliza
ZACHÓD-45 2020-12-13 10:00 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - UKS Olimpijczyk Szczytno I Kobylińska Monika II nieobsadzony Sekretarz Ratowska Kinga
ZACHÓD-46 2020-12-13 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - UKS Olimpijczyk Szczytno I Ratowska Kinga II nieobsadzony Sekretarz Kobylińska Monika
ZACHÓD-47 2020-12-13 9:15 UKS Chemik SMS Olsztyn - MKS Dobre Miasto I Sadowska Emilia Anna II nieobsadzony Sekretarz Pikura Żaneta
ZACHÓD-48 2020-12-13 UKS Chemik SMS Olsztyn - MKS Dobre Miasto I Pikura Żaneta II nieobsadzony Sekretarz Sadowska Emilia Anna
ZACHÓD-49 2020-12-22 17:15 UKS Olimpijczyk Szczytno - UKS Chemik SMS Olsztyn I Bednarczyk Bartosz II nieobsadzony Sekretarz Awiżeń Adam Jan
ZACHÓD-50 2020-12-22 UKS Olimpijczyk Szczytno - UKS Chemik SMS Olsztyn I Awiżeń Adam Jan II nieobsadzony Sekretarz Bednarczyk Bartosz
ZACHÓD-51 2020-12-20 10:00 SMS Ostróda - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn I Kobylińska Monika II nieobsadzony Sekretarz Tambor Michał
ZACHÓD-52 2020-12-20 SMS Ostróda - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn I Tambor Michał II nieobsadzony Sekretarz Kobylińska Monika
ZACHÓD-53 2020-12-16 17:00 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Olimp Bartoszyce I Helač Haris II nieobsadzony Sekretarz Tambor Michał
ZACHÓD-54 2020-12-16 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Olimp Bartoszyce I Tambor Michał II nieobsadzony Sekretarz Helač Haris
ZACHÓD-55 2021-01-20 17:00 UKS Warmiss Volley Olsztyn - SPS Sparta Braniewo I Bednarczyk Bartosz II Burakiewicz Karol Sekretarz nieobsadzony
ZACHÓD-56 2021-01-20 UKS Warmiss Volley Olsztyn - SPS Sparta Braniewo I Burakiewicz Karol II Bednarczyk Bartosz Sekretarz nieobsadzony
ZACHÓD-57 2021-01-13 17:00 UKS Olimp Bartoszyce - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Antonik Wiesław II Wiszniewski Zbigniew Sekretarz nieobsadzony
ZACHÓD-58 2021-01-13 UKS Olimp Bartoszyce - UKS Warmiss Volley Olsztyn I Wiszniewski Zbigniew II Antonik Wiesław Sekretarz nieobsadzony
ZACHÓD-59 2021-01-10 10:30 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - Energa MKS Truso Elbląg I Perfikowski Maksymilian II Olbryś Mateusz Sekretarz nieobsadzony
ZACHÓD-60 2021-01-10 KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn - Energa MKS Truso Elbląg I Olbryś Mateusz II Perfikowski Maksymilian Sekretarz nieobsadzony
ZACHÓD-61 2021-01-12 10:00 UKS Chemik SMS Olsztyn - SMS Ostróda I Ratowska Kinga II Kobylińska Monika Sekretarz nieobsadzony
ZACHÓD-62 2021-01-12 UKS Chemik SMS Olsztyn - SMS Ostróda I Kobylińska Monika II Ratowska Kinga Sekretarz nieobsadzony
ZACHÓD-63 2021-01-10 11:00 MKS Dobre Miasto - UKS Olimpijczyk Szczytno I Sarnowski Wojciech II Burakiewicz Karol Sekretarz nieobsadzony
ZACHÓD-64 2021-01-10 MKS Dobre Miasto - UKS Olimpijczyk Szczytno I Burakiewicz Karol II Sarnowski Wojciech Sekretarz nieobsadzony
ZACHÓD-65 2021-01-17 12:30 SMS Ostróda - MKS Dobre Miasto I Nasiłowski Michał II Chabros Karol Sekretarz nieobsadzony
ZACHÓD-66 2020-01-17 SMS Ostróda - MKS Dobre Miasto I Chabros Karol II Nasiłowski Michał Sekretarz nieobsadzony
ZACHÓD-67 2021-01-17 10:30 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Chemik SMS Olsztyn I Helač Haris II Jabłońska Danuta Sekretarz nieobsadzony
ZACHÓD-68 2021-01-17 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Chemik SMS Olsztyn I Jabłońska Danuta II Helač Haris Sekretarz nieobsadzony
ZACHÓD-69 2021-01-17 10:30 UKS Warmiss Volley Olsztyn - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn I Pikura Żaneta II Bednarczyk Bartosz Sekretarz nieobsadzony
ZACHÓD-70 2021-01-17 UKS Warmiss Volley Olsztyn - KS Kurianvolley Absolwent Olsztyn I Bednarczyk Bartosz II Pikura Żaneta Sekretarz nieobsadzony
ZACHÓD-71 2021-01-08 11:00 SPS Sparta Braniewo - UKS Olimp Bartoszyce I Polechoński Paweł II Łazarczyk Katarzyna Sekretarz nieobsadzony
ZACHÓD-72 2021-01-08 SPS Sparta Braniewo - UKS Olimp Bartoszyce I Łazarczyk Katarzyna II Polechoński Paweł Sekretarz nieobsadzony

Grupa WSCHÓD

  • KS MOSiR Giżycko
  • LUKS Wilczek Wilkowo
  • MKS MOSiR Kętrzyn
  • UMKS Mikro Ełk
  • GLKS Jurand Barciany
  • UKS Czwórka Giżycko
  • MKS MOSiR Kętrzyn II
  • UKS Green Volley Ełk
WSCHÓD-1 2020-11-08 10:00 KS MOSiR Giżycko - GLKS Jurand Barciany I Zalewski Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Choiński Sylwester
WSCHÓD-2 2020-11-08 KS MOSiR Giżycko - GLKS Jurand Barciany I Choiński Sylwester II nieobsadzony Sekretarz Zalewski Krzysztof
WSCHÓD-3 2020-11-08 15:00 LUKS Wilczek Wilkowo - MKS MOSiR Kętrzyn II I Zalewski Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Radawiec Agnieszka
WSCHÓD-4 2020-11-08 LUKS Wilczek Wilkowo - MKS MOSiR Kętrzyn II I Radawiec Agnieszka II nieobsadzony Sekretarz Zalewski Krzysztof
WSCHÓD-5 2020-12-14 18:30 MKS MOSiR Kętrzyn - UKS Czwórka Giżycko I Choiński Sylwester II nieobsadzony Sekretarz Radawiec Agnieszka
WSCHÓD-6 2020-12-14 MKS MOSiR Kętrzyn - UKS Czwórka Giżycko I Radawiec Agnieszka II nieobsadzony Sekretarz Choiński Sylwester
WSCHÓD-7 2020-11-08 10:00 UMKS Mikro Ełk - UKS Green Volley Ełk I Tadej Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz Dębski Andrzej
WSCHÓD-8 2020-11-08 UMKS Mikro Ełk - UKS Green Volley Ełk I Dębski Andrzej II nieobsadzony Sekretarz Tadej Zbigniew
WSCHÓD-9 2020-11-17 16:30 GLKS Jurand Barciany - UKS Green Volley Ełk I Antonik Wiesław II nieobsadzony Sekretarz Grygo Bogusław
WSCHÓD-10 2020-11-17 GLKS Jurand Barciany - UKS Green Volley Ełk I Grygo Bogusław II nieobsadzony Sekretarz Antonik Wiesław
WSCHÓD-11 2020-11-14 15:00 UKS Czwórka Giżycko - UMKS Mikro Ełk I Polechoński Paweł II nieobsadzony Sekretarz Kuklińska Patrycja
WSCHÓD-12 2020-11-14 UKS Czwórka Giżycko - UMKS Mikro Ełk I Kuklińska Patrycja II nieobsadzony Sekretarz Polechoński Paweł
WSCHÓD-13 2020-11-16 18:30 MKS MOSiR Kętrzyn II - MKS MOSiR Kętrzyn I Radawiec Agnieszka II nieobsadzony Sekretarz Zalewski Krzysztof
WSCHÓD-14 2020-11-16 MKS MOSiR Kętrzyn II - MKS MOSiR Kętrzyn I Zalewski Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Radawiec Agnieszka
WSCHÓD-15 2020-11-13 15:30 KS MOSiR Giżycko - LUKS Wilczek Wilkowo I Choiński Sylwester II nieobsadzony Sekretarz Radawiec Agnieszka
WSCHÓD-16 2020-11-13 KS MOSiR Giżycko - LUKS Wilczek Wilkowo I Choiński Sylwester II nieobsadzony Sekretarz Radawiec Agnieszka
WSCHÓD-17 2020-11-20 17:00 LUKS Wilczek Wilkowo - GLKS Jurand Barciany I Radawiec Agnieszka II nieobsadzony Sekretarz Zalewski Krzysztof
WSCHÓD-18 2020-11-20 LUKS Wilczek Wilkowo - GLKS Jurand Barciany I Zalewski Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Radawiec Agnieszka
WSCHÓD-19 2020-11-21 11:00 MKS MOSiR Kętrzyn - KS MOSiR Giżycko I Antonik Wiesław II nieobsadzony Sekretarz Radawiec Agnieszka
WSCHÓD-20 2020-11-21 MKS MOSiR Kętrzyn - KS MOSiR Giżycko I Radawiec Agnieszka II nieobsadzony Sekretarz Antonik Wiesław
WSCHÓD-21 2020-11-22 11:00 UMKS Mikro Ełk - MKS MOSiR Kętrzyn II I Choiński Sylwester II nieobsadzony Sekretarz Dębski Andrzej
WSCHÓD-22 2020-11-22 UMKS Mikro Ełk - MKS MOSiR Kętrzyn II I Dębski Andrzej II nieobsadzony Sekretarz Choiński Sylwester
WSCHÓD-23 2020-11-22 10:00 UKS Green Volley Ełk - UKS Czwórka Giżycko I Burakiewicz Karol II nieobsadzony Sekretarz Bednarczyk Bartosz
WSCHÓD-24 2020-11-22 UKS Green Volley Ełk - UKS Czwórka Giżycko I Bednarczyk Bartosz II nieobsadzony Sekretarz Burakiewicz Karol
WSCHÓD-25 2020-11-28 13:00 GLKS Jurand Barciany - UKS Czwórka Giżycko I Zalewski Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Radawiec Agnieszka
WSCHÓD-26 2020-11-28 GLKS Jurand Barciany - UKS Czwórka Giżycko I Radawiec Agnieszka II nieobsadzony Sekretarz Zalewski Krzysztof
WSCHÓD-27 2020-11-29 11:00 MKS MOSiR Kętrzyn II - UKS Green Volley Ełk I Zalewski Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Radawiec Agnieszka
WSCHÓD-28 2020-11-29 MKS MOSiR Kętrzyn II - UKS Green Volley Ełk I Radawiec Agnieszka II nieobsadzony Sekretarz Zalewski Krzysztof
WSCHÓD-29 2020-11-29 16:00 KS MOSiR Giżycko - UMKS Mikro Ełk I Olbryś Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Choiński Sylwester
WSCHÓD-30 2020-11-29 KS MOSiR Giżycko - UMKS Mikro Ełk I Choiński Sylwester II nieobsadzony Sekretarz Olbryś Mateusz
WSCHÓD-31 2020-11-27 17:00 LUKS Wilczek Wilkowo - MKS MOSiR Kętrzyn I Choiński Sylwester II nieobsadzony Sekretarz Zalewski Krzysztof
WSCHÓD-32 2020-11-27 LUKS Wilczek Wilkowo - MKS MOSiR Kętrzyn I Choiński Sylwester II nieobsadzony Sekretarz Zalewski Krzysztof
WSCHÓD-33 2020-12-03 16:30 MKS MOSiR Kętrzyn - GLKS Jurand Barciany I Zalewski Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Radawiec Agnieszka
WSCHÓD-34 2020-12-03 MKS MOSiR Kętrzyn - GLKS Jurand Barciany I Radawiec Agnieszka II nieobsadzony Sekretarz Zalewski Krzysztof
WSCHÓD-35 2020-12-06 11:00 UMKS Mikro Ełk - LUKS Wilczek Wilkowo I Rutynowski Mateusz II nieobsadzony Sekretarz Pikura Żaneta
WSCHÓD-36 2020-12-06 UMKS Mikro Ełk - LUKS Wilczek Wilkowo I Pikura Żaneta II nieobsadzony Sekretarz Rutynowski Mateusz
WSCHÓD-37 2020-12-06 11:00 UKS Green Volley Ełk - KS MOSiR Giżycko I Perfikowski Maksymilian II nieobsadzony Sekretarz Awiżeń Adam Jan
WSCHÓD-38 2020-12-06 UKS Green Volley Ełk - KS MOSiR Giżycko I Awiżeń Adam Jan II nieobsadzony Sekretarz Perfikowski Maksymilian
WSCHÓD-39 2020-12-06 14:30 UKS Czwórka Giżycko - MKS MOSiR Kętrzyn II I Choiński Sylwester II nieobsadzony Sekretarz Zalewski Krzysztof
WSCHÓD-40 2020-12-06 UKS Czwórka Giżycko - MKS MOSiR Kętrzyn II I Zalewski Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Choiński Sylwester
WSCHÓD-41 2020-12-15 16:30 GLKS Jurand Barciany - MKS MOSiR Kętrzyn II I Zalewski Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Radawiec Agnieszka
WSCHÓD-42 2020-12-15 GLKS Jurand Barciany - MKS MOSiR Kętrzyn II I Radawiec Agnieszka II nieobsadzony Sekretarz Zalewski Krzysztof
WSCHÓD-43 2020-11-26 17:00 KS MOSiR Giżycko - UKS Czwórka Giżycko I Choiński Sylwester II nieobsadzony Sekretarz Radawiec Agnieszka
WSCHÓD-44 2020-11-26 KS MOSiR Giżycko - UKS Czwórka Giżycko I Radawiec Agnieszka II nieobsadzony Sekretarz Choiński Sylwester
WSCHÓD-45 2020-12-11 17:00 LUKS Wilczek Wilkowo - UKS Green Volley Ełk I Choiński Sylwester II nieobsadzony Sekretarz Radawiec Agnieszka
WSCHÓD-46 2020-12-11 LUKS Wilczek Wilkowo - UKS Green Volley Ełk I Choiński Sylwester II nieobsadzony Sekretarz Radawiec Agnieszka
WSCHÓD-47 2020-12-13 11:00 MKS MOSiR Kętrzyn - UMKS Mikro Ełk I Bednarczyk Bartosz II nieobsadzony Sekretarz Brzeski Jarosław
WSCHÓD-48 2020-12-13 MKS MOSiR Kętrzyn - UMKS Mikro Ełk I Brzeski Jarosław II nieobsadzony Sekretarz Bednarczyk Bartosz
WSCHÓD-49 2020-12-20 10:00 UMKS Mikro Ełk - GLKS Jurand Barciany I Sadowska Emilia Anna II nieobsadzony Sekretarz Ratowska Kinga
WSCHÓD-50 2020-12-20 UMKS Mikro Ełk - GLKS Jurand Barciany I Ratowska Kinga II nieobsadzony Sekretarz Sadowska Emilia Anna
WSCHÓD-51 2020-12-19 10:00 UKS Green Volley Ełk - MKS MOSiR Kętrzyn I Tadej Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz Choiński Sylwester
WSCHÓD-52 2020-12-19 UKS Green Volley Ełk - MKS MOSiR Kętrzyn I Choiński Sylwester II nieobsadzony Sekretarz Tadej Zbigniew
WSCHÓD-53 2020-12-19 14:30 UKS Czwórka Giżycko - LUKS Wilczek Wilkowo I Choiński Sylwester II nieobsadzony Sekretarz Radawiec Agnieszka
WSCHÓD-54 2020-12-19 UKS Czwórka Giżycko - LUKS Wilczek Wilkowo I Choiński Sylwester II nieobsadzony Sekretarz Radawiec Agnieszka
WSCHÓD-55 2020-12-07 18:30 MKS MOSiR Kętrzyn II - KS MOSiR Giżycko I Zalewski Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Radawiec Agnieszka
WSCHÓD-56 2020-12-07 MKS MOSiR Kętrzyn II - KS MOSiR Giżycko I Radawiec Agnieszka II nieobsadzony Sekretarz Zalewski Krzysztof