ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek

Grupa Grupa A

  • UMKS Mikro Ełk
  • MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława
  • UKS Chemik SMS Olsztyn
Grupa A-1 2024-03-09 UMKS Mikro Ełk - MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Grupa A-2 2024-03-09 MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława - UKS Chemik SMS Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Grupa A-3 2024-03-09 UKS Chemik SMS Olsztyn - UMKS Mikro Ełk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa Grupa B

  • UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
  • UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II
  • UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO
Grupa B-1 2024-03-09 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Grupa B-2 2024-03-09 UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II - UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Grupa B-3 2024-03-09 UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa FIN

FIN-1 2024-03-10 pauzuje - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-2 2024-03-10 pauzuje - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-3 2024-03-10 pauzuje - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-4 2024-03-10 pauzuje - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
FIN-5 2024-03-10 pauzuje - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 1 Liga

  • UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
  • UMKS Mikro Ełk
  • UKS Chemik SMS Olsztyn
1 2024-02-11 10:00 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - UMKS Mikro Ełk I Kaleński Marek II Perfikowski Maksymilian Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2024-02-11 UMKS Mikro Ełk - UKS Chemik SMS Olsztyn I Perfikowski Maksymilian II Kaleński Marek Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2024-02-11 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Kaleński Marek II Perfikowski Maksymilian Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 2 Liga

  • MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława
  • UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II
  • UKS Czwórka Giżycko
1 2024-02-11 10:00 MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława - UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II I Choiński Sylwester II Marciniak Bartłomiej Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2024-02-11 UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II - UKS Czwórka Giżycko I Marciniak Bartłomiej II Choiński Sylwester Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2024-02-11 UKS Czwórka Giżycko - MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława I Choiński Sylwester II Marciniak Bartłomiej Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 3 Liga

  • SMS Ostróda
  • UKS Chemik SMS Olsztyn II
  • SPS Sparta Braniewo
1 2024-02-11 11:00 SMS Ostróda - UKS Chemik SMS Olsztyn II I Browalski Krzysztof Kamil II Sieniuć Ryszard Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2024-02-11 UKS Chemik SMS Olsztyn II - SPS Sparta Braniewo I Browalski Krzysztof Kamil II Sieniuć Ryszard Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2024-02-11 SPS Sparta Braniewo - SMS Ostróda I Sieniuć Ryszard II Browalski Krzysztof Kamil Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 4 Liga

  • UKS BAD MAX KĘTRZYN
  • MUKS Omega Mrągowo
  • UKS Salos Ełk
1 2024-02-10 9:00 UKS BAD MAX KĘTRZYN - MUKS Omega Mrągowo I Dębski Andrzej II Sieńkowski Zbigniew Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2024-02-10 MUKS Omega Mrągowo - UKS Salos Ełk I Sieńkowski Zbigniew II Dębski Andrzej Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2024-02-10 UKS Salos Ełk - UKS BAD MAX KĘTRZYN I Sieńkowski Zbigniew II Dębski Andrzej Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 5 Liga

  • UKS Olimp Bartoszyce II
  • Energa MKS Truso Elbląg
  • UKS Olimp Bartoszyce
1 2024-02-11 9:30 UKS Olimp Bartoszyce II - Energa MKS Truso Elbląg I Niewiadomska Roksana II Szwedko Wiktoria Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2024-02-11 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Olimp Bartoszyce I Szwedko Wiktoria II Niewiadomska Roksana Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2024-02-11 UKS Olimp Bartoszyce - UKS Olimp Bartoszyce II I Niewiadomska Roksana II Szwedko Wiktoria Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 6 Liga

  • LKS WEL Lidzbark
  • ZSS UKS Maratończyk Ełk
  • KS Perła Olecka
1 2024-02-11 10:00 LKS WEL Lidzbark - ZSS UKS Maratończyk Ełk I Pikura Żaneta II Zawalniak Julia Aleksandra Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2024-02-11 ZSS UKS Maratończyk Ełk - KS Perła Olecka I Zawalniak Julia Aleksandra II Pikura Żaneta Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2024-02-11 KS Perła Olecka - LKS WEL Lidzbark I Pikura Żaneta II Zawalniak Julia Aleksandra Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 7 Liga

  • UKS Olimpijczyk Szczytno
  • UMKS Mikro Ełk II
  • GLKS Jurand Barciany
1 2024-02-11 10:00 UKS Olimpijczyk Szczytno - UMKS Mikro Ełk II I Wiszniewski Zbigniew II Grygo Bogusław Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2024-02-11 UMKS Mikro Ełk II - GLKS Jurand Barciany I Wiszniewski Zbigniew II Grygo Bogusław Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2024-02-11 GLKS Jurand Barciany - UKS Olimpijczyk Szczytno I Grygo Bogusław II Wiszniewski Zbigniew Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 1 Liga

  • UKS Chemik SMS Olsztyn
  • MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława
  • UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
1 2024-01-19 10:00 UKS Chemik SMS Olsztyn - MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława I Brzeski Jarosław II Jodko Krzysztof Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2024-01-19 MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Jodko Krzysztof II Brzeski Jarosław Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2024-01-19 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - UKS Chemik SMS Olsztyn I Brzeski Jarosław II Jodko Krzysztof Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 2 Liga

  • UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO
  • UMKS Mikro Ełk
  • SPS Sparta Braniewo
1 2024-01-19 15:00 UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO - UMKS Mikro Ełk I Świokło Karolina II Browalski Krzysztof Kamil Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2024-01-19 UMKS Mikro Ełk - SPS Sparta Braniewo I Browalski Krzysztof Kamil II Świokło Karolina Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2024-01-19 SPS Sparta Braniewo - UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO I Browalski Krzysztof Kamil II Świokło Karolina Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 3 Liga

  • UKS Chemik SMS Olsztyn II
  • UKS Salos Ełk
  • UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II
1 2024-01-19 10:00 UKS Chemik SMS Olsztyn II - UKS Salos Ełk I Choiński Sylwester II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2024-01-19 UKS Salos Ełk - UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II I Choiński Sylwester II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2024-01-19 UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II - UKS Chemik SMS Olsztyn II I Choiński Sylwester II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 4 Liga

  • UKS BAD MAX KĘTRZYN
  • UKS Olimp Bartoszyce II
  • SMS Ostróda
1 2024-01-21 12:00 UKS BAD MAX KĘTRZYN - UKS Olimp Bartoszyce II I Tambor Michał II Jodko Krzysztof Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2024-01-21 UKS Olimp Bartoszyce II - SMS Ostróda I Tambor Michał II Jodko Krzysztof Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2024-01-21 SMS Ostróda - UKS BAD MAX KĘTRZYN I Jodko Krzysztof II Tambor Michał Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 5 Liga

  • KS Perła Olecka
  • UKS Olimp Bartoszyce
  • MUKS Omega Mrągowo
1 2024-01-21 10:00 KS Perła Olecka - UKS Olimp Bartoszyce I Grygo Bogusław II Wiszniewski Zbigniew Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2024-01-21 UKS Olimp Bartoszyce - MUKS Omega Mrągowo I Wiszniewski Zbigniew II Grygo Bogusław Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2024-01-21 MUKS Omega Mrągowo - KS Perła Olecka I Wiszniewski Zbigniew II Grygo Bogusław Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 6 Liga

  • LKS WEL Lidzbark
  • UMKS Mikro Ełk II
  • Energa MKS Truso Elbląg
1 2024-02-10 LKS WEL Lidzbark - UMKS Mikro Ełk II I Sieniuć Ryszard II Browalski Krzysztof Kamil Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2024-02-10 UMKS Mikro Ełk II - Energa MKS Truso Elbląg I Browalski Krzysztof Kamil II Sieniuć Ryszard Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2024-02-10 11:00 Energa MKS Truso Elbląg - LKS WEL Lidzbark I Sieniuć Ryszard II Browalski Krzysztof Kamil Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 7 Liga

  • ZSS UKS Maratończyk Ełk
  • GLKS Jurand Barciany
  • UKS Olimpijczyk Szczytno
1 2024-01-21 11:00 ZSS UKS Maratończyk Ełk - GLKS Jurand Barciany I Zawalniak Julia Aleksandra II Pikura Monika Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2024-01-21 GLKS Jurand Barciany - UKS Olimpijczyk Szczytno I Zawalniak Julia Aleksandra II Pikura Monika Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2024-01-21 UKS Olimpijczyk Szczytno - ZSS UKS Maratończyk Ełk I Pikura Monika II Zawalniak Julia Aleksandra Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 1 Liga

  • UKS Chemik SMS Olsztyn
  • UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
  • UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO
1 2024-01-14 9:30 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Choiński Sylwester II Brzeski Jarosław Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2024-01-14 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO I Brzeski Jarosław II Choiński Sylwester Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2024-01-14 UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO - UKS Chemik SMS Olsztyn I Choiński Sylwester II Brzeski Jarosław Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 2 Liga

  • UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II
  • MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława
  • UMKS Mikro Ełk
1 2024-01-14 10:30 UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II - MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława I Zawalniak Julia Aleksandra II Zawalniak Rafał Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2024-01-14 MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława - UMKS Mikro Ełk I Zawalniak Rafał II Zawalniak Julia Aleksandra Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2024-01-14 UMKS Mikro Ełk - UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II I Zawalniak Julia Aleksandra II Zawalniak Rafał Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 3 Liga

  • UKS BAD MAX KĘTRZYN
  • SPS Sparta Braniewo
  • UKS Chemik SMS Olsztyn II
1 2024-01-14 10:00 UKS BAD MAX KĘTRZYN - SPS Sparta Braniewo I Dobrowolska Wiktoria II Perfikowski Maksymilian Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2024-01-14 SPS Sparta Braniewo - UKS Chemik SMS Olsztyn II I Perfikowski Maksymilian II Dobrowolska Wiktoria Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2024-01-14 UKS Chemik SMS Olsztyn II - UKS BAD MAX KĘTRZYN I Perfikowski Maksymilian II Dobrowolska Wiktoria Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 4 Liga

  • MUKS Omega Mrągowo
  • SMS Ostróda
  • UKS Salos Ełk
1 2024-01-14 11:00 MUKS Omega Mrągowo - SMS Ostróda I Dębski Andrzej II Przekop Tomasz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2024-01-14 SMS Ostróda - UKS Salos Ełk I Przekop Tomasz II Dębski Andrzej Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2024-01-14 UKS Salos Ełk - MUKS Omega Mrągowo I Przekop Tomasz II Dębski Andrzej Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 5 Liga

  • Energa MKS Truso Elbląg
  • KS Perła Olecka
  • UKS Olimp Bartoszyce II
1 2024-01-13 10:00 Energa MKS Truso Elbląg - KS Perła Olecka I Wiszniewski Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2024-01-13 KS Perła Olecka - UKS Olimp Bartoszyce II I Wiszniewski Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2024-01-13 UKS Olimp Bartoszyce II - Energa MKS Truso Elbląg I Wiszniewski Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 6 Liga

  • LKS WEL Lidzbark
  • ZSS UKS Maratończyk Ełk
  • UKS Olimp Bartoszyce
1 2024-01-13 10:00 LKS WEL Lidzbark - ZSS UKS Maratończyk Ełk I Wiszniewski Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2024-01-13 ZSS UKS Maratończyk Ełk - UKS Olimp Bartoszyce I Wiszniewski Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2024-01-13 UKS Olimp Bartoszyce - LKS WEL Lidzbark I Wiszniewski Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 7 Liga

  • GLKS Jurand Barciany
  • UKS Olimpijczyk Szczytno
  • UMKS Mikro Ełk II
1 2024-01-13 11:00 GLKS Jurand Barciany - UKS Olimpijczyk Szczytno I Dębski Andrzej II Sieńkowski Zbigniew Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2024-01-13 UKS Olimpijczyk Szczytno - UMKS Mikro Ełk II I Sieńkowski Zbigniew II Dębski Andrzej Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2024-01-13 UMKS Mikro Ełk II - GLKS Jurand Barciany I Dębski Andrzej II Sieńkowski Zbigniew Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 1 Liga

  • UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO
  • UMKS Mikro Ełk
  • UKS Chemik SMS Olsztyn
1 2023-12-17 10:00 UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO - UMKS Mikro Ełk I Sadowska Emilia Anna II Jodko Krzysztof Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2023-12-17 UMKS Mikro Ełk - UKS Chemik SMS Olsztyn I Sadowska Emilia Anna II Jodko Krzysztof Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2023-12-17 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO I Jodko Krzysztof II Sadowska Emilia Anna Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 2 Liga

  • UKS BAD MAX KĘTRZYN
  • UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II
  • UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
1 2023-12-17 11:00 UKS BAD MAX KĘTRZYN - UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II I Marciniak Bartłomiej II Jażdżewski Sławomir Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2023-12-17 UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Jażdżewski Sławomir II Marciniak Bartłomiej Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2023-12-17 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - UKS BAD MAX KĘTRZYN I Marciniak Bartłomiej II Jażdżewski Sławomir Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 3 Liga

  • UKS Salos Ełk
  • UKS Chemik SMS Olsztyn II
  • MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława
1 2023-12-17 10:00 UKS Salos Ełk - UKS Chemik SMS Olsztyn II I Grochowski Dariusz II Wiśniewski Marek Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2023-12-17 UKS Chemik SMS Olsztyn II - MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława I Wiśniewski Marek II Grochowski Dariusz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2023-12-17 MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława - UKS Salos Ełk I Grochowski Dariusz II Wiśniewski Marek Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 4 Liga

  • SPS Sparta Braniewo
  • MUKS Omega Mrągowo
  • UKS Olimp Bartoszyce II
1 2023-12-17 10:00 SPS Sparta Braniewo - MUKS Omega Mrągowo I Wiszniewski Zbigniew II Grygo Bogusław Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2023-12-17 MUKS Omega Mrągowo - UKS Olimp Bartoszyce II I Grygo Bogusław II Wiszniewski Zbigniew Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2023-12-17 UKS Olimp Bartoszyce II - SPS Sparta Braniewo I Wiszniewski Zbigniew II Grygo Bogusław Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 5 Liga

  • UKS Olimp Bartoszyce
  • Energa MKS Truso Elbląg
  • SMS Ostróda
1 2023-12-16 10:00 UKS Olimp Bartoszyce - Energa MKS Truso Elbląg I Brandt Marian II Wiśniewski Marek Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2023-12-16 Energa MKS Truso Elbląg - SMS Ostróda I Wiśniewski Marek II Brandt Marian Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2023-12-16 SMS Ostróda - UKS Olimp Bartoszyce I Brandt Marian II Wiśniewski Marek Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 6 Liga

  • LKS WEL Lidzbark
  • UMKS Mikro Ełk II
  • KS Perła Olecka
1 2023-12-17 10:00 LKS WEL Lidzbark - UMKS Mikro Ełk II I Choiński Sylwester II Dębski Andrzej Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2023-12-17 UMKS Mikro Ełk II - KS Perła Olecka I Dębski Andrzej II Choiński Sylwester Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2023-12-17 KS Perła Olecka - LKS WEL Lidzbark I Choiński Sylwester II Dębski Andrzej Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 7 Liga

  • ZSS UKS Maratończyk Ełk
  • UKS Olimpijczyk Szczytno
  • GLKS Jurand Barciany
1 2023-12-16 10:00 ZSS UKS Maratończyk Ełk - UKS Olimpijczyk Szczytno I Dębski Andrzej II Przekop Tomasz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2023-12-16 UKS Olimpijczyk Szczytno - GLKS Jurand Barciany I Przekop Tomasz II Dębski Andrzej Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2023-12-16 GLKS Jurand Barciany - ZSS UKS Maratończyk Ełk I Dębski Andrzej II Przekop Tomasz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 1 Liga

  • UKS Chemik SMS Olsztyn
  • UKS BAD MAX KĘTRZYN
  • UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO
1 2023-12-03 10:00 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS BAD MAX KĘTRZYN I Choiński Sylwester II Zawalniak Julia Aleksandra Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2023-12-03 UKS BAD MAX KĘTRZYN - UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO I Zawalniak Julia Aleksandra II Choiński Sylwester Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2023-12-03 UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO - UKS Chemik SMS Olsztyn I Choiński Sylwester II Zawalniak Julia Aleksandra Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 2 Liga

  • UMKS Mikro Ełk
  • MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława
  • UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
1 2023-12-03 UMKS Mikro Ełk - MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława I Grygo Bogusław II Tambor Michał Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2023-12-03 MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Tambor Michał II Grygo Bogusław Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2023-12-03 10:00 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - UMKS Mikro Ełk I Grygo Bogusław II Tambor Michał Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 3 Liga

  • SPS Sparta Braniewo
  • UKS Salos Ełk
  • UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II
1 2023-12-03 10:00 SPS Sparta Braniewo - UKS Salos Ełk I Zawalniak Rafał II Dębski Andrzej Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2023-12-03 UKS Salos Ełk - UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II I Dębski Andrzej II Zawalniak Rafał Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2023-12-03 UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II - SPS Sparta Braniewo I Zawalniak Rafał II Dębski Andrzej Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 4 Liga

  • SMS Ostróda
  • UKS Olimp Bartoszyce II
  • UKS Chemik SMS Olsztyn II
1 2023-12-03 10:00 SMS Ostróda - UKS Olimp Bartoszyce II I Walerzak Marcin II Jodko Krzysztof Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2023-12-03 UKS Olimp Bartoszyce II - UKS Chemik SMS Olsztyn II I Jodko Krzysztof II Walerzak Marcin Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2023-12-03 UKS Chemik SMS Olsztyn II - SMS Ostróda I Walerzak Marcin II Jodko Krzysztof Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 5 Liga

  • UKS Olimp Bartoszyce
  • KS Perła Olecka
  • MUKS Omega Mrągowo
1 2023-12-03 UKS Olimp Bartoszyce - KS Perła Olecka I Pikura Monika II Pikura Żaneta Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2023-12-03 10:00 KS Perła Olecka - MUKS Omega Mrągowo I Pikura Żaneta II Pikura Monika Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2023-12-03 MUKS Omega Mrągowo - UKS Olimp Bartoszyce I Pikura Monika II Pikura Żaneta Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 6 Liga

  • Energa MKS Truso Elbląg
  • ZSS UKS Maratończyk Ełk
  • LKS WEL Lidzbark
1 2023-12-03 Energa MKS Truso Elbląg - ZSS UKS Maratończyk Ełk I Grochowski Dariusz II Wiśniewski Marek Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2023-12-03 ZSS UKS Maratończyk Ełk - LKS WEL Lidzbark I Wiśniewski Marek II Grochowski Dariusz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2023-12-03 10:00 LKS WEL Lidzbark - Energa MKS Truso Elbląg I Grochowski Dariusz II Wiśniewski Marek Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 7 Liga

  • GLKS Jurand Barciany
  • UKS Olimpijczyk Szczytno
  • UMKS Mikro Ełk II
1 2023-12-02 GLKS Jurand Barciany - UKS Olimpijczyk Szczytno I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2023-12-02 UKS Olimpijczyk Szczytno - UMKS Mikro Ełk II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2023-12-02 14:00 UMKS Mikro Ełk II - GLKS Jurand Barciany I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 1 Liga

  • UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO
  • UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
  • UKS Chemik SMS Olsztyn
1 2023-11-19 UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Walerzak Marcin II Brzeski Jarosław Sekretarz nieobsadzony
2 2023-11-19 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - UKS Chemik SMS Olsztyn I Brzeski Jarosław II Walerzak Marcin Sekretarz nieobsadzony
3 2023-11-19 11:00 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO I Walerzak Marcin II Brzeski Jarosław Sekretarz nieobsadzony

Grupa 2 Liga

  • UMKS Mikro Ełk
  • SPS Sparta Braniewo
  • UKS BAD MAX KĘTRZYN
1 2023-11-19 10:00 UMKS Mikro Ełk - SPS Sparta Braniewo I Grygo Bogusław II Wiszniewski Zbigniew Sekretarz nieobsadzony
2 2023-11-19 SPS Sparta Braniewo - UKS BAD MAX KĘTRZYN I Wiszniewski Zbigniew II Grygo Bogusław Sekretarz nieobsadzony
3 2023-11-19 UKS BAD MAX KĘTRZYN - UMKS Mikro Ełk I Grygo Bogusław II Wiszniewski Zbigniew Sekretarz nieobsadzony

Grupa 3 Liga

  • MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława
  • UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II
  • SMS Ostróda
1 2023-11-19 14:30 MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława - UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II I Jodko Krzysztof II Kaleński Marek Sekretarz nieobsadzony
2 2023-11-19 UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II - SMS Ostróda I Kaleński Marek II Jodko Krzysztof Sekretarz nieobsadzony
3 2023-11-19 SMS Ostróda - MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława I Jodko Krzysztof II Kaleński Marek Sekretarz nieobsadzony

Grupa 4 Liga

  • UKS Olimp Bartoszyce
  • UKS Chemik SMS Olsztyn II
  • UKS Salos Ełk
1 2023-11-19 UKS Olimp Bartoszyce - UKS Chemik SMS Olsztyn II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
2 2023-11-19 UKS Chemik SMS Olsztyn II - UKS Salos Ełk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
3 2023-11-19 UKS Salos Ełk - UKS Olimp Bartoszyce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony

Grupa 5 Liga

  • UKS Olimp Bartoszyce II
  • MUKS Omega Mrągowo
  • LKS WEL Lidzbark
1 2023-11-19 10:00 UKS Olimp Bartoszyce II - MUKS Omega Mrągowo I Zawalniak Rafał II Pikura Monika Sekretarz nieobsadzony
2 2023-11-19 MUKS Omega Mrągowo - LKS WEL Lidzbark I Pikura Monika II Zawalniak Rafał Sekretarz nieobsadzony
3 2023-11-19 LKS WEL Lidzbark - UKS Olimp Bartoszyce II I Zawalniak Rafał II Pikura Monika Sekretarz nieobsadzony

Grupa 6 Liga

  • Energa MKS Truso Elbląg
  • GLKS Jurand Barciany
  • KS Perła Olecka
1 2023-11-19 11:00 Energa MKS Truso Elbląg - GLKS Jurand Barciany I Sieniuć Ryszard II Browalski Krzysztof Kamil Sekretarz nieobsadzony
2 2023-11-19 GLKS Jurand Barciany - KS Perła Olecka I Browalski Krzysztof Kamil II Sieniuć Ryszard Sekretarz nieobsadzony
3 2023-11-19 KS Perła Olecka - Energa MKS Truso Elbląg I Sieniuć Ryszard II Browalski Krzysztof Kamil Sekretarz nieobsadzony

Grupa 7 Liga

  • UMKS Mikro Ełk II
  • UKS Olimpijczyk Szczytno
  • ZSS UKS Maratończyk Ełk
1 2023-11-18 10:00 UMKS Mikro Ełk II - UKS Olimpijczyk Szczytno I Dębski Andrzej II Choiński Sylwester Sekretarz nieobsadzony
2 2023-11-18 11:30 UKS Olimpijczyk Szczytno - ZSS UKS Maratończyk Ełk I Choiński Sylwester II Dębski Andrzej Sekretarz nieobsadzony
3 2023-11-18 13:00 ZSS UKS Maratończyk Ełk - UMKS Mikro Ełk II I Dębski Andrzej II Choiński Sylwester Sekretarz nieobsadzony

Grupa 1 Liga

  • UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO
  • UKS Chemik SMS Olsztyn
  • UKS BAD MAX KĘTRZYN
1 2023-10-29 10:00 UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO - UKS Chemik SMS Olsztyn I Krzykowski Przemysław II Dobrowolska Wiktoria Sekretarz nieobsadzony
2 2023-10-29 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS BAD MAX KĘTRZYN I Dobrowolska Wiktoria II Krzykowski Przemysław Sekretarz nieobsadzony
3 2023-10-29 UKS BAD MAX KĘTRZYN - UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO I Krzykowski Przemysław II Dobrowolska Wiktoria Sekretarz nieobsadzony

Grupa 2 Liga

  • MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława
  • UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
  • UMKS Mikro Ełk
1 2023-10-29 10:00 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - UMKS Mikro Ełk I Dębski Andrzej II Sieńkowski Zbigniew Sekretarz nieobsadzony
2 2023-10-29 11:15 MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Sieńkowski Zbigniew II Dębski Andrzej Sekretarz nieobsadzony
3 2023-10-29 12:30 UMKS Mikro Ełk - MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława I Dębski Andrzej II Sieńkowski Zbigniew Sekretarz nieobsadzony

Grupa 3 Liga

  • UKS Salos Ełk
  • SMS Ostróda
  • SPS Sparta Braniewo
1 2023-10-29 11:00 UKS Salos Ełk - SMS Ostróda I Sieniuć Ryszard II Browalski Krzysztof Kamil Sekretarz nieobsadzony
2 2023-10-29 12:15 SMS Ostróda - SPS Sparta Braniewo I Browalski Krzysztof Kamil II Sieniuć Ryszard Sekretarz nieobsadzony
3 2023-10-29 13:15 SPS Sparta Braniewo - UKS Salos Ełk I Sieniuć Ryszard II Browalski Krzysztof Kamil Sekretarz nieobsadzony

Grupa 4 Liga

  • UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II
  • LKS WEL Lidzbark
  • UKS Olimp Bartoszyce
1 2023-10-29 10:00 UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II - LKS WEL Lidzbark I Jodko Krzysztof II Pikura Żaneta Sekretarz nieobsadzony
2 2023-10-29 LKS WEL Lidzbark - UKS Olimp Bartoszyce I Pikura Żaneta II Jodko Krzysztof Sekretarz nieobsadzony
3 2023-10-29 UKS Olimp Bartoszyce - UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II I Pikura Żaneta II Jodko Krzysztof Sekretarz nieobsadzony

Grupa 5 Liga

  • UKS Olimp Bartoszyce II
  • UKS Chemik SMS Olsztyn II
  • GLKS Jurand Barciany
1 2023-10-29 10:00 UKS Olimp Bartoszyce II - UKS Chemik SMS Olsztyn II I Pikura Monika II Zawalniak Rafał Sekretarz nieobsadzony
2 2023-10-29 UKS Chemik SMS Olsztyn II - GLKS Jurand Barciany I Zawalniak Rafał II Pikura Monika Sekretarz nieobsadzony
3 2023-10-29 GLKS Jurand Barciany - UKS Olimp Bartoszyce II I Pikura Monika II Zawalniak Rafał Sekretarz nieobsadzony

Grupa 6 Liga

  • ZSS UKS Maratończyk Ełk
  • MUKS Omega Mrągowo
  • KS Perła Olecka
1 2023-10-26 17:00 ZSS UKS Maratończyk Ełk - MUKS Omega Mrągowo I Sieńkowski Zbigniew II Dębski Andrzej Sekretarz nieobsadzony
2 2023-10-26 18:15 MUKS Omega Mrągowo - KS Perła Olecka I Dębski Andrzej II Sieńkowski Zbigniew Sekretarz nieobsadzony
3 2023-10-26 19:10 KS Perła Olecka - ZSS UKS Maratończyk Ełk I Sieńkowski Zbigniew II Dębski Andrzej Sekretarz nieobsadzony

Grupa 7 Liga

  • UMKS Mikro Ełk II
  • Energa MKS Truso Elbląg
  • UKS Olimpijczyk Szczytno
1 2023-10-28 11:00 UMKS Mikro Ełk II - Energa MKS Truso Elbląg I Zawalniak Rafał II Pikura Monika Sekretarz nieobsadzony
2 2023-10-28 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Olimpijczyk Szczytno I Pikura Monika II Zawalniak Rafał Sekretarz nieobsadzony
3 2023-10-28 UKS Olimpijczyk Szczytno - UMKS Mikro Ełk II I Zawalniak Rafał II Pikura Monika Sekretarz nieobsadzony

Grupa Grupa A - Podgrupa A

  • UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO
  • UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II
  • KS Perła Olecka
Grupa A - Podgrupa A-1 2023-10-14 10:00 UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO - UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II I Dębski Andrzej II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Grupa A - Podgrupa A-2 2023-10-14 UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II - KS Perła Olecka I Choiński Sylwester II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Grupa A - Podgrupa A-3 2023-10-14 KS Perła Olecka - UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO I Dębski Andrzej II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony

Grupa Grupa A - Podgrupa B

  • UKS Salos Ełk
  • UKS Olimp Bartoszyce II
  • UMKS Mikro Ełk
Grupa A - Podgrupa B-1 2023-10-14 10:00 UKS Salos Ełk - UKS Olimp Bartoszyce II I Choiński Sylwester II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Grupa A - Podgrupa B-2 2023-10-14 UKS Olimp Bartoszyce II - UMKS Mikro Ełk I Dębski Andrzej II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Grupa A - Podgrupa B-3 2023-10-14 UMKS Mikro Ełk - UKS Salos Ełk I Choiński Sylwester II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony

Grupa Grupa A - Podgrupa C

  • 1 miejsce Gr.A
  • 1 miejsce Gr.B
  • 2 miejsce Gr.A
  • 3 miejsce Gr.A
  • 2 miejsce Gr.B
  • 3 miejsce Gr.B
Grupa A - Podgrupa C-1 2023-10-14 3 miejsce Gr.A - 3 miejsce Gr.B I Choiński Sylwester II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Grupa A - Podgrupa C-2 2023-10-14 1 miejsce Gr.A - 2 miejsce Gr.B I Dębski Andrzej II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Grupa A - Podgrupa C-3 2023-10-14 1 miejsce Gr.B - 2 miejsce Gr.A I Choiński Sylwester II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Grupa A - Podgrupa C-4 2023-10-14 2 miejsce Gr.A - 2 miejsce Gr.B I Dębski Andrzej II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Grupa A - Podgrupa C-5 2023-10-14 1 miejsce Gr.A - 1 miejsce Gr.B I Dębski Andrzej II Choiński Sylwester Sekretarz nieobsadzony

Grupa B

  • SPS Sparta Braniewo
  • MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława
  • UKS BAD MAX KĘTRZYN
  • LKS WEL Lidzbark
  • GLKS Jurand Barciany
B-1 2023-10-13 UKS BAD MAX KĘTRZYN - GLKS Jurand Barciany I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-2 2023-10-14 10:00 MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława - LKS WEL Lidzbark I Brandt Marian II Tambor Michał Sekretarz nieobsadzony
B-3 2023-10-14 11:00 GLKS Jurand Barciany - MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława I Browalski Krzysztof Kamil II Grochowski Dariusz Sekretarz nieobsadzony
B-4 2023-10-14 SPS Sparta Braniewo - UKS BAD MAX KĘTRZYN I Tambor Michał II Brandt Marian Sekretarz nieobsadzony
B-5 2023-10-14 MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława - SPS Sparta Braniewo I Grochowski Dariusz II Browalski Krzysztof Kamil Sekretarz nieobsadzony
B-6 2023-10-14 LKS WEL Lidzbark - GLKS Jurand Barciany I Brandt Marian II Tambor Michał Sekretarz nieobsadzony
B-7 2023-10-14 SPS Sparta Braniewo - LKS WEL Lidzbark I Browalski Krzysztof Kamil II Grochowski Dariusz Sekretarz nieobsadzony
B-8 2023-10-14 UKS BAD MAX KĘTRZYN - MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława I Tambor Michał II Brandt Marian Sekretarz nieobsadzony
B-9 2023-10-14 LKS WEL Lidzbark - UKS BAD MAX KĘTRZYN I Grochowski Dariusz II Browalski Krzysztof Kamil Sekretarz nieobsadzony
B-10 2023-10-14 GLKS Jurand Barciany - SPS Sparta Braniewo I Tambor Michał II Brandt Marian Sekretarz nieobsadzony

Grupa C

  • UKS Olimp Bartoszyce
  • UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
  • SMS Ostróda
  • UKS Chemik SMS Olsztyn
  • UKS Chemik SMS Olsztyn II
C-1 2023-10-14 10:00 UKS Olimp Bartoszyce - UKS Chemik SMS Olsztyn II I Brzeski Jarosław II Marciniak Bartłomiej Sekretarz nieobsadzony
C-2 2023-10-14 10:00 SMS Ostróda - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Grygo Bogusław II Wiszniewski Zbigniew Sekretarz nieobsadzony
C-3 2023-10-14 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - UKS Olimp Bartoszyce I Marciniak Bartłomiej II Brzeski Jarosław Sekretarz nieobsadzony
C-4 2023-10-14 UKS Chemik SMS Olsztyn - SMS Ostróda I Wiszniewski Zbigniew II Grygo Bogusław Sekretarz nieobsadzony
C-5 2023-10-14 UKS Olimp Bartoszyce - UKS Chemik SMS Olsztyn I Brzeski Jarosław II Marciniak Bartłomiej Sekretarz nieobsadzony
C-6 2023-10-14 UKS Chemik SMS Olsztyn II - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Grygo Bogusław II Wiszniewski Zbigniew Sekretarz nieobsadzony
C-7 2023-10-14 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Chemik SMS Olsztyn II I Marciniak Bartłomiej II Brzeski Jarosław Sekretarz nieobsadzony
C-8 2023-10-14 SMS Ostróda - UKS Olimp Bartoszyce I Wiszniewski Zbigniew II Grygo Bogusław Sekretarz nieobsadzony
C-9 2023-10-14 UKS Chemik SMS Olsztyn II - SMS Ostróda I Brzeski Jarosław II Marciniak Bartłomiej Sekretarz nieobsadzony
C-10 2023-10-14 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - UKS Chemik SMS Olsztyn I Grygo Bogusław II Wiszniewski Zbigniew Sekretarz nieobsadzony

pozostałe

1 2023-11-12 9:00 turniej - finał I Dobrowolska Wiktoria II Pikura Monika Sekretarz Hołubiec Dominika L I nieobsadzony L II nieobsadzony