ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodzików

Grupa 1

  • UKS Green Volley Ełk
  • AZS UWM Olsztyn II
7 2021-10-24 11:00 UKS Green Volley Ełk - AZS UWM Olsztyn II I Sieńkowski Zbigniew II Dębski Andrzej Sekretarz nieobsadzony
8 2021-10-24 AZS UWM Olsztyn II - UKS Green Volley Ełk I Dębski Andrzej II Sieńkowski Zbigniew Sekretarz nieobsadzony

Grupa 2

  • MKS Truso Elbląg
  • UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
9 2021-10-24 10:30 MKS Truso Elbląg - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Jodko Krzysztof II Kuklińska Patrycja Sekretarz nieobsadzony
10 2021-10-24 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - MKS Truso Elbląg I Kuklińska Patrycja II Jodko Krzysztof Sekretarz nieobsadzony

Grupa 3

  • AZS UWM Olsztyn
  • SMS IKS ATAK OSTRÓDA
11 2021-10-24 11:00 AZS UWM Olsztyn - SMS IKS ATAK OSTRÓDA I Rutynowski Mateusz II Pikura Monika Sekretarz nieobsadzony
12 2021-10-24 SMS IKS ATAK OSTRÓDA - AZS UWM Olsztyn I Pikura Monika II Rutynowski Mateusz Sekretarz nieobsadzony

Grupa 1

  • AZS UWM Olsztyn
  • UKS Green Volley Ełk
1 2021-10-17 11:00 AZS UWM Olsztyn - UKS Green Volley Ełk I Sadowska Emilia Anna II Poczynek Weronika Sekretarz nieobsadzony
2 2021-10-17 UKS Green Volley Ełk - AZS UWM Olsztyn I Poczynek Weronika II Sadowska Emilia Anna Sekretarz nieobsadzony

Grupa 2

  • SMS IKS ATAK OSTRÓDA
  • MKS Truso Elbląg
3 2021-10-17 10:00 SMS IKS ATAK OSTRÓDA - MKS Truso Elbląg I Kobylińska Monika II Leonowicz Tomasz Sekretarz nieobsadzony
4 2021-10-17 MKS Truso Elbląg - SMS IKS ATAK OSTRÓDA I Leonowicz Tomasz II Kobylińska Monika Sekretarz nieobsadzony

Grupa 3

  • UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
  • AZS UWM Olsztyn II
5 2021-10-16 10:00 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - AZS UWM Olsztyn II I Ratowska Kinga II Kobylińska Monika Sekretarz nieobsadzony
6 2021-10-16 AZS UWM Olsztyn II - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Kobylińska Monika II Ratowska Kinga Sekretarz nieobsadzony

Grupa 4

  • AZS UWM Olsztyn
  • AZS UWM Olsztyn II
21 2021-10-14 16:00 AZS UWM Olsztyn - AZS UWM Olsztyn II I Brzeski Jarosław II Przywoźna Monika Sekretarz nieobsadzony
22 2021-10-14 AZS UWM Olsztyn II - AZS UWM Olsztyn I Przywoźna Monika II Brzeski Jarosław Sekretarz nieobsadzony