Kadetki

Grupa A

  • UKS Salos Ełk
  • UKS Green Volley Ełk
  • UKS Maratończyk Ełk
  • UMKS Mikro Ełk
  • GLKS Jurand Barciany
A-1 2021-10-27 17:00 UKS Salos Ełk - UKS Maratończyk Ełk I Dębski Andrzej II nieobsadzony Sekretarz Sieńkowski Zbigniew
A-2 2021-10-16 12:00 UKS Green Volley Ełk - GLKS Jurand Barciany I Choiński Sylwester II nieobsadzony Sekretarz Dębski Andrzej
A-3 2021-10-23 17:00 UKS Maratończyk Ełk - UKS Green Volley Ełk I Sieńkowski Zbigniew II nieobsadzony Sekretarz Dębski Andrzej
A-4 2021-10-23 UMKS Mikro Ełk - UKS Salos Ełk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-5 2021-11-06 UKS Green Volley Ełk - UMKS Mikro Ełk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-6 2021-11-06 GLKS Jurand Barciany - UKS Maratończyk Ełk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-7 2021-11-13 UMKS Mikro Ełk - GLKS Jurand Barciany I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-8 2021-11-13 UKS Salos Ełk - UKS Green Volley Ełk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-9 2021-11-20 GLKS Jurand Barciany - UKS Salos Ełk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-10 2021-11-20 UKS Maratończyk Ełk - UMKS Mikro Ełk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-11 2021-11-27 UKS Maratończyk Ełk - UKS Salos Ełk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-12 2021-11-27 GLKS Jurand Barciany - UKS Green Volley Ełk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-13 2021-12-04 UKS Green Volley Ełk - UKS Maratończyk Ełk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-14 2021-12-04 UKS Salos Ełk - UMKS Mikro Ełk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-15 2021-12-11 UMKS Mikro Ełk - UKS Green Volley Ełk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-16 2021-12-11 UKS Maratończyk Ełk - GLKS Jurand Barciany I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-17 2021-12-18 GLKS Jurand Barciany - UMKS Mikro Ełk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-18 2021-12-18 UKS Green Volley Ełk - UKS Salos Ełk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-19 2022-01-08 UKS Salos Ełk - GLKS Jurand Barciany I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
A-20 2022-01-08 UMKS Mikro Ełk - UKS Maratończyk Ełk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony

Grupa B

  • Energa MKS Truso Elbląg
  • UKS Chemik SMS Olsztyn
  • UKS Chemik SMS Olsztyn II
  • SPS Sparta Braniewo
  • UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
  • SMS Ostróda
B-1 2021-10-17 11:00 SPS Sparta Braniewo - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I Antonik Wiesław II nieobsadzony Sekretarz Wiszniewski Zbigniew
B-2 2021-10-16 10:30 Energa MKS Truso Elbląg - SMS Ostróda I Tambor Michał II nieobsadzony Sekretarz Sieniuć Ryszard
B-3 2021-10-19 17:00 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Chemik SMS Olsztyn II I Jodko Krzysztof II nieobsadzony Sekretarz Pikura Żaneta
B-4 2021-10-23 SPS Sparta Braniewo - SMS Ostróda I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-5 2021-10-23 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - UKS Chemik SMS Olsztyn II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-6 2021-10-23 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Chemik SMS Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-7 2021-11-06 UKS Chemik SMS Olsztyn - SPS Sparta Braniewo I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-8 2021-11-06 UKS Chemik SMS Olsztyn II - Energa MKS Truso Elbląg I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-9 2021-11-06 SMS Ostróda - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-10 2021-11-13 Energa MKS Truso Elbląg - SPS Sparta Braniewo I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-11 2021-11-13 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-12 2021-11-13 UKS Chemik SMS Olsztyn II - SMS Ostróda I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-13 2021-11-20 UKS Chemik SMS Olsztyn II - SPS Sparta Braniewo I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-14 2021-11-20 SMS Ostróda - UKS Chemik SMS Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-15 2021-11-20 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - Energa MKS Truso Elbląg I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-16 2021-11-27 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - SPS Sparta Braniewo I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-17 2021-11-27 SMS Ostróda - Energa MKS Truso Elbląg I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-18 2021-11-27 UKS Chemik SMS Olsztyn II - UKS Chemik SMS Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-19 2021-12-04 SMS Ostróda - SPS Sparta Braniewo I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-20 2021-12-04 UKS Chemik SMS Olsztyn II - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-21 2021-12-04 UKS Chemik SMS Olsztyn - Energa MKS Truso Elbląg I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-22 2021-12-11 SPS Sparta Braniewo - UKS Chemik SMS Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-23 2021-12-11 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Chemik SMS Olsztyn II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-24 2021-12-11 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - SMS Ostróda I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-25 2021-12-18 SPS Sparta Braniewo - Energa MKS Truso Elbląg I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-26 2021-12-18 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - UKS Chemik SMS Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-27 2021-12-18 SMS Ostróda - UKS Chemik SMS Olsztyn II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-28 2022-01-08 SPS Sparta Braniewo - UKS Chemik SMS Olsztyn II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-29 2022-01-08 UKS Chemik SMS Olsztyn - SMS Ostróda I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
B-30 2022-01-08 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony