Juniorki

Grupa 1

  • GKS Wieżyca 2011 Stężyca
  • MKS Dąbrowa Górnicza
  • Energa MKS Kalisz
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
1 2021-05-27 10:00 GKS Wieżyca 2011 Stężyca - Energa MKS Kalisz I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Chełchowski Krystian L II Burakiewicz Karol
2 2021-05-27 13:00 MKS Dąbrowa Górnicza - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Burakiewicz Karol L II Chełchowski Krystian
5 2021-05-28 10:00 Energa MKS Kalisz - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Olbryś Mateusz L II Bednarczyk Bartosz
6 2021-05-28 13:00 GKS Wieżyca 2011 Stężyca - MKS Dąbrowa Górnicza I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Bednarczyk Bartosz L II Olbryś Mateusz
9 2021-05-29 10:00 MKS Dąbrowa Górnicza - Energa MKS Kalisz I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Chełchowski Krystian L II Burakiewicz Karol
10 2021-05-29 13:00 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - GKS Wieżyca 2011 Stężyca I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Burakiewicz Karol L II Chełchowski Krystian

Grupa 2

  • UKS Atena Warszawa
  • BKS Stal Bielsko-Biała
  • KS Energetyk Poznań
  • KS Pałac Bydgoszcz
3 2021-05-27 16:00 UKS Atena Warszawa - KS Energetyk Poznań I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Olbryś Mateusz L II Bednarczyk Bartosz
4 2021-05-27 19:00 BKS Stal Bielsko-Biała - KS Pałac Bydgoszcz I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Bednarczyk Bartosz L II Olbryś Mateusz
7 2021-05-28 16:00 KS Energetyk Poznań - KS Pałac Bydgoszcz I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Chełchowski Krystian L II Burakiewicz Karol
8 2021-05-28 19:00 UKS Atena Warszawa - BKS Stal Bielsko-Biała I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Burakiewicz Karol L II Chełchowski Krystian
11 2021-05-29 16:00 BKS Stal Bielsko-Biała - KS Energetyk Poznań I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Olbryś Mateusz L II Bednarczyk Bartosz
12 2021-05-29 19:00 KS Pałac Bydgoszcz - UKS Atena Warszawa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I Bednarczyk Bartosz L II Olbryś Mateusz

Grupa 1

  • UKS Chemik SMS Olsztyn
  • UKS Szamotulanin Szamotuły
1 2021-03-06 17:00 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Szamotulanin Szamotuły I Kaleński Marek II Bałabański Tomasz Sekretarz Brzeski Jarosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 2

  • GKS Wieżyca 2011 Stężyca
  • MKS Dąbrowa Górnicza
  • MKS IgnerHome Świdnica
2 2021-03-06 19:00 GKS Wieżyca 2011 Stężyca - MKS Dąbrowa Górnicza I Bałabański Tomasz II Kaleński Marek Sekretarz Brzeski Jarosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2021-03-07 12:00 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS IgnerHome Świdnica I Minczewski Jarosław II Walerzak Marcin Sekretarz Kuklińska Patrycja L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2021-03-07 19:00 GKS Wieżyca 2011 Stężyca - MKS IgnerHome Świdnica I Bednarczyk Bartosz II Kaleński Marek Sekretarz Sarnowski Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 3

  • 1 miejsce Gr.A
  • 2 miejsce Gr.A
  • 2 miejsce Gr.B
  • 1 miejsce Gr.B
8 2021-03-08 16:00 1 miejsce Gr.A - 2 miejsce Gr.B I Kaleński Marek II Jażdżewski Sławomir Sekretarz Chabros Karol L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2021-03-08 18:00 2 miejsce Gr.A - 1 miejsce Gr.B I Jażdżewski Sławomir II Kaleński Marek Sekretarz Chabros Karol L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2021-03-09 11:00 2 miejsce Gr.A - 2 miejsce Gr.B I Olbryś Mateusz II Bałabański Tomasz Sekretarz Ratowska Kinga L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2021-03-09 13:00 1 miejsce Gr.A - 1 miejsce Gr.B I Bałabański Tomasz II Olbryś Mateusz Sekretarz Ratowska Kinga L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa FIN

  • UKS Chemik SMS Olsztyn
  • SMS Ostróda
  • MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława
  • Energa MKS Truso Elbląg
FIN-1 2021-02-19 16:30 UKS Chemik SMS Olsztyn - Energa MKS Truso Elbląg I Bednarczyk Bartosz II Sadowska Emilia Anna Sekretarz Pikura Żaneta
FIN-2 2021-02-19 18:30 SMS Ostróda - MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława I Sadowska Emilia Anna II Bednarczyk Bartosz Sekretarz Pikura Żaneta
FIN-3 2021-02-20 14:00 SMS Ostróda - Energa MKS Truso Elbląg I Rutynowski Mateusz II Tambor Michał Sekretarz Kuklińska Patrycja Kwalifikator Minczewski Jarosław
FIN-4 2021-02-20 16:00 MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława - UKS Chemik SMS Olsztyn I Tambor Michał II Minczewski Jarosław Sekretarz Kuklińska Patrycja
FIN-5 2021-02-21 13:00 Energa MKS Truso Elbląg - MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława I Olbryś Mateusz II Rutynowski Mateusz Sekretarz Nasiłowski Michał
FIN-6 2021-02-21 15:00 UKS Chemik SMS Olsztyn - SMS Ostróda I Rutynowski Mateusz II Nasiłowski Michał Sekretarz Olbryś Mateusz

Grupa 1

  • MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława
  • UKS Chemik SMS Olsztyn II
1 2021-01-24 10:00 MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława - UKS Chemik SMS Olsztyn II I Kobylińska Monika II Tambor Michał Sekretarz Samoszuk Andrzej
2 2021-01-24 MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława - UKS Chemik SMS Olsztyn II I Tambor Michał II Samoszuk Andrzej Sekretarz Kobylińska Monika

Grupa 2

  • Energa MKS Truso Elbląg
  • LKS WEL Lidzbark
1 2021-02-03 15:30 Energa MKS Truso Elbląg - LKS WEL Lidzbark I Polechoński Paweł II Brzeski Jarosław Sekretarz Jabłońska Danuta
2 2021-02-03 Energa MKS Truso Elbląg - LKS WEL Lidzbark I Brzeski Jarosław II Polechoński Paweł Sekretarz Jabłońska Danuta

Grupa A

  • UKS Chemik SMS Olsztyn
  • MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława
  • UKS Maratończyk Ełk
  • LKS WEL Lidzbark
A-1 2020-12-08 17:30 UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Maratończyk Ełk I Bednarczyk Bartosz II Chabros Karol Sekretarz Pikura Żaneta
A-2 2020-10-18 11:30 MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława - LKS WEL Lidzbark I Bednarczyk Bartosz II Olbryś Mateusz Sekretarz Ratowska Kinga
A-3 2020-12-13 11:30 UKS Maratończyk Ełk - LKS WEL Lidzbark I Sieńkowski Zbigniew II Choiński Sylwester Sekretarz Tadej Zbigniew
A-4 2020-10-25 10:00 MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława - UKS Chemik SMS Olsztyn I Tambor Michał II Sadowska Emilia Anna Sekretarz Kulińska Iwona
A-5 2020-11-22 12:00 MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława - UKS Maratończyk Ełk I Kobylińska Monika II Samoszuk Andrzej Sekretarz Tambor Michał
A-6 2020-11-27 16:30 LKS WEL Lidzbark - UKS Chemik SMS Olsztyn I Kopaczel Paweł II Wiśniewski Marek Sekretarz Grochowski Dariusz
A-7 2020-12-20 12:00 UKS Maratończyk Ełk - UKS Chemik SMS Olsztyn I Ratowska Kinga II Sadowska Emilia Anna Sekretarz Sieńkowski Zbigniew
A-8 2020-11-21 15:00 LKS WEL Lidzbark - MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława I Samoszuk Andrzej II Brandt Marian Sekretarz Wiśniewski Marek
A-9 2020-12-05 11:30 LKS WEL Lidzbark - UKS Maratończyk Ełk I Wiśniewski Marek II Grochowski Dariusz Sekretarz Brandt Marian
A-10 2020-12-06 11:00 UKS Chemik SMS Olsztyn - MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława I Olbryś Mateusz II Bałabański Tomasz Sekretarz Gago Magdalena
A-11 2020-12-12 12:00 UKS Maratończyk Ełk - MKS Kris Bus Zryw-Volley Iława I Choiński Sylwester II Sieńkowski Zbigniew Sekretarz Tadej Zbigniew
A-12 2020-12-21 17:30 UKS Chemik SMS Olsztyn - LKS WEL Lidzbark I Olbryś Mateusz II Burakiewicz Karol Sekretarz Łazarczyk Katarzyna

Grupa B

  • SMS Ostróda
  • Energa MKS Truso Elbląg
  • UKS Salos Ełk
  • UKS Chemik SMS Olsztyn II
B-1 2021-01-16 10:30 SMS Ostróda - UKS Salos Ełk I Perfikowski Maksymilian II Rutynowski Mateusz Sekretarz Kobylińska Monika
B-2 2020-11-18 16:30 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Chemik SMS Olsztyn II I Helač Haris II Ratowska Kinga Sekretarz Kulińska Iwona
B-3 2020-12-20 13:30 UKS Salos Ełk - UKS Chemik SMS Olsztyn II I Polechoński Paweł II Brzeski Jarosław Sekretarz Radawiec Agnieszka
B-4 2021-01-19 12:30 SMS Ostróda - Energa MKS Truso Elbląg I Olbryś Mateusz II Brzeski Jarosław Sekretarz Polechoński Paweł
B-5 2020-11-15 12:30 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Salos Ełk I Brzeski Jarosław II Rutynowski Mateusz Sekretarz Helač Haris
B-6 2020-12-05 10:30 UKS Chemik SMS Olsztyn II - SMS Ostróda I Sarnowski Wojciech II Polechoński Paweł Sekretarz Kuklińska Patrycja
B-7 2021-01-15 16:30 UKS Salos Ełk - SMS Ostróda I Zalewski Krzysztof II Choiński Sylwester Sekretarz Tadej Zbigniew
B-8 2021-01-12 16:00 UKS Chemik SMS Olsztyn II - Energa MKS Truso Elbląg I Bałabański Tomasz II Olbryś Mateusz Sekretarz Sarnowski Wojciech
B-9 2021-01-13 18:00 UKS Chemik SMS Olsztyn II - UKS Salos Ełk I Rutynowski Mateusz II Burakiewicz Karol Sekretarz Nasiłowski Michał
B-10 2020-12-09 17:00 Energa MKS Truso Elbląg - SMS Ostróda I Tambor Michał II Helač Haris Sekretarz Jabłońska Danuta
B-11 2020-12-20 15:30 UKS Salos Ełk - Energa MKS Truso Elbląg I Brzeski Jarosław II Polechoński Paweł Sekretarz Radawiec Agnieszka
B-12 2020-12-11 15:30 SMS Ostróda - UKS Chemik SMS Olsztyn II I Tambor Michał II Walerzak Marcin Sekretarz Kobylińska Monika