Przeglądanie meczów
Juniorzy
- KS Metro Warszawa
- Enea Energetyk Poznań
- SMS Sparta AGH Kraków
- Lechia Tomaszów Mazowiecki
1 | 2024-03-05 | 10:00 | Enea Energetyk Poznań | - | KS Metro Warszawa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Tambor Michał | L I Sieniuć Ryszard | L II Kopaczel Paweł |
2 | 2024-03-05 | 12:30 | SMS Sparta AGH Kraków | - | Lechia Tomaszów Mazowiecki | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I Tambor Michał | L II Jodko Krzysztof |
5 | 2024-03-06 | 10:00 | KS Metro Warszawa | - | Lechia Tomaszów Mazowiecki | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I Kopaczel Paweł | L II Sieniuć Ryszard |
6 | 2024-03-06 | 12:30 | Enea Energetyk Poznań | - | SMS Sparta AGH Kraków | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Jodko Krzysztof | L I Sieniuć Ryszard | L II Tambor Michał |
9 | 2024-03-07 | 10:00 | SMS Sparta AGH Kraków | - | KS Metro Warszawa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Sieniuć Ryszard | L I Jodko Krzysztof | L II |
10 | 2024-03-07 | 12:30 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | - | Enea Energetyk Poznań | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Tambor Michał | L I Kopaczel Paweł | L II Jodko Krzysztof |
- Trefl Gdańsk SA
- Gwardia Wrocław
- Eco-Team Stoelzle Częstochowa
- AT Jastrzębski Węgiel
3 | 2024-03-05 | 16:00 | AT Jastrzębski Węgiel | - | Eco-Team Stoelzle Częstochowa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Kopaczel Paweł | L I Tambor Michał | L II |
4 | 2024-03-05 | 18:30 | Gwardia Wrocław | - | Trefl Gdańsk SA | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Jodko Krzysztof | L I Sieniuć Ryszard | L II Kopaczel Paweł |
7 | 2024-03-06 | 16:00 | Eco-Team Stoelzle Częstochowa | - | Trefl Gdańsk SA | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Tambor Michał | L I Jodko Krzysztof | L II |
8 | 2024-03-06 | 18:30 | AT Jastrzębski Węgiel | - | Gwardia Wrocław | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Kopaczel Paweł | L I Sieniuć Ryszard | L II |
11 | 2024-03-07 | 16:00 | Gwardia Wrocław | - | Eco-Team Stoelzle Częstochowa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I Jodko Krzysztof | L II Sieniuć Ryszard |
12 | 2024-03-07 | 18:30 | Trefl Gdańsk SA | - | AT Jastrzębski Węgiel | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Tambor Michał | L I Kopaczel Paweł | L II |
1 | 2024-03-08 | 10:00 | pauzuje | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Sieniuć Ryszard | L I Tambor Michał | L II Jodko Krzysztof |
2 | 2024-03-08 | 12:30 | pauzuje | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Kopaczel Paweł | L I Sieniuć Ryszard | L II |
3 | 2024-03-08 | 16:00 | pauzuje | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Tambor Michał | L I Jodko Krzysztof | L II |
4 | 2024-03-08 | 18:30 | pauzuje | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I Tambor Michał | L II Kopaczel Paweł |
5 | 2024-03-09 | 10:00 | pauzuje | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Sieniuć Ryszard | L I Jodko Krzysztof | L II |
6 | 2024-03-09 | 12:30 | pauzuje | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Sieniuć Ryszard | L I Tambor Michał | L II Jodko Krzysztof |
- SMS Ostróda
- ZSS UKS Maratończyk Ełk
- AZS UWM SMS Olsztyn
1 | 2024-01-20 | 12:00 | SMS Ostróda | - | ZSS UKS Maratończyk Ełk | I Jodko Krzysztof | II Grochowski Dariusz | Sekretarz Tambor Michał | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-01-20 | 10:00 | ZSS UKS Maratończyk Ełk | - | AZS UWM SMS Olsztyn | I Tambor Michał | II Grochowski Dariusz | Sekretarz Jodko Krzysztof | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2024-01-21 | 10:00 | AZS UWM SMS Olsztyn | - | SMS Ostróda | I Tambor Michał | II Rutynowski Mateusz | Sekretarz Jodko Krzysztof | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- SMS Ostróda
- ZSS UKS Maratończyk Ełk
- AZS UWM SMS Olsztyn
3 | 2024-01-13 | 17:00 | AZS UWM SMS Olsztyn | - | SMS Ostróda | I Tambor Michał | II Kaleński Marek | Sekretarz Zawalniak Julia Aleksandra |
1 | 2024-01-14 | 13:00 | SMS Ostróda | - | ZSS UKS Maratończyk Ełk | I Walerzak Marcin | II Jodko Krzysztof | Sekretarz Sadowska Emilia Anna |
2 | 2024-01-14 | 11:00 | ZSS UKS Maratończyk Ełk | - | AZS UWM SMS Olsztyn | I Jodko Krzysztof | II Tambor Michał | Sekretarz Walerzak Marcin |
- AZS UWM SMS Olsztyn
- ZSS UKS Maratończyk Ełk
- SMS Ostróda
3 | 2023-12-16 | 15:30 | SMS Ostróda | - | AZS UWM SMS Olsztyn | I Perfikowski Maksymilian | II Jodko Krzysztof | Sekretarz Kaleński Marek |
1 | 2023-12-17 | 13:00 | AZS UWM SMS Olsztyn | - | ZSS UKS Maratończyk Ełk | I Kobylińska Monika | II Zawalniak Rafał | Sekretarz Tambor Michał |
2 | 2023-12-17 | 15:00 | ZSS UKS Maratończyk Ełk | - | SMS Ostróda | I Zawalniak Rafał | II Tambor Michał | Sekretarz Kobylińska Monika |
- AZS UWM SMS Olsztyn
- SMS Ostróda
- ZSS UKS Maratończyk Ełk
1 | 2023-10-01 | 10:00 | SMS Ostróda | - | ZSS UKS Maratończyk Ełk | I Grochowski Dariusz | II Brandt Marian | Sekretarz Wiśniewski Marek | |
2 | 2023-10-12 | 18:00 | AZS UWM SMS Olsztyn | - | SMS Ostróda | I Pikura Żaneta | II Marciniak Bartłomiej | Sekretarz Rutynowski Mateusz | Kwalifikator Rutynowski Mateusz |
3 | 2023-10-22 | 10:00 | ZSS UKS Maratończyk Ełk | - | AZS UWM SMS Olsztyn | I Przekop Tomasz | II Sieńkowski Zbigniew | Sekretarz Tadej Zbigniew | |
4 | 2023-11-19 | 10:00 | ZSS UKS Maratończyk Ełk | - | SMS Ostróda | I Choiński Sylwester | II Dębski Andrzej | Sekretarz Tadej Zbigniew | |
5 | 2023-11-26 | 10:00 | SMS Ostróda | - | AZS UWM SMS Olsztyn | I Tambor Michał | II Zambrzycki Szymon | Sekretarz Kaleński Marek | Kwalifikator Kaleński Marek |
6 | 2023-12-10 | 10:00 | AZS UWM SMS Olsztyn | - | ZSS UKS Maratończyk Ełk | I Jodko Krzysztof | II Tambor Michał | Sekretarz Kajko Adam | Kwalifikator Kajko Adam |