Lista meczów - Marciniak Bartłomiej

2023-10-07
AZS UWM SMS Olsztyn III
AZS UWM SMS Olsztyn
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodzików
S1: Pikura Żaneta
odległość

2023-10-07
AZS UWM SMS Olsztyn
MKS MOSiR Kętrzyn
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodzików
S1: Pikura Żaneta
odległość

2023-10-07
MKS MOSiR Kętrzyn
AZS UWM SMS Olsztyn III
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodzików
S2: Pikura Żaneta
odległość

2023-10-12
AZS UWM SMS Olsztyn
SMS Ostróda
juniorzy
S1: Pikura Żaneta
odległość

2023-10-13
SMS Ostróda
Energa MKS Truso Elbląg
kadeci
odległość

2023-10-14
UKS Olimp Bartoszyce
UKS Chemik SMS Olsztyn II
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S1: Brzeski Jarosław
odległość

2023-10-14
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
UKS Olimp Bartoszyce
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S2: Brzeski Jarosław
odległość

2023-10-14
UKS Olimp Bartoszyce
UKS Chemik SMS Olsztyn
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S1: Brzeski Jarosław
odległość

2023-10-14
UKS Chemik SMS Olsztyn
UKS Chemik SMS Olsztyn II
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S2: Brzeski Jarosław
odległość

2023-10-14
UKS Chemik SMS Olsztyn II
SMS Ostróda
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S1: Brzeski Jarosław
odległość

2023-10-18
UKS Chemik SMS Olsztyn II
SPS Sparta Braniewo
kadetki
S2: Kucharczuk Marceli
odległość

2023-10-20
UKS Chemik SMS Olsztyn
Energa MKS Truso Elbląg
juniorki
S2: Kucharczuk Marceli
odległość

2023-10-21
UKS Chemik SMS Olsztyn
KS AZS AWF Warszawa
seniorki
odległość

2023-10-22
UKS Chemik SMS Olsztyn
SMS Ostróda
juniorki
S1: Zawalniak Julia Aleksandra
odległość

2023-11-04
GLKS Jurand Barciany
UKS Chemik SMS Olsztyn
kadetki
odległość

2023-11-16
MKS MOSiR Kętrzyn
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodzików
S1: Kucharczuk Marceli
odległość

2023-11-16
AZS UWM SMS Olsztyn
MKS MOSiR Kętrzyn
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodzików
S2: Kucharczuk Marceli
odległość

2023-11-17
Sajtmak
PST Projekt Solartechnik
seniorzy
odległość

2023-11-18
UKS Chemik SMS Olsztyn
MUKS Krótka Mysiadło
seniorki
odległość

2023-11-19
AZS UWM SMS Olsztyn III
SMS Ostróda
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodzików
S2: Pikura Żaneta
odległość

2023-11-19
SMS Ostróda
Energa MKS Truso Elbląg
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodzików
S1: Pikura Żaneta
odległość

2023-11-19
Energa MKS Truso Elbląg
AZS UWM SMS Olsztyn III
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodzików
S1: Pikura Żaneta
odległość

2023-12-06
UKS Chemik SMS Olsztyn II
UKS Green Volley Ełk
juniorki
S2: Kaleński Marek
odległość

2023-12-09
SMS Ostróda
AZS UWM SMS Olsztyn
kadeci
odległość

2023-12-09
SMS Ostróda
GLKS Jurand Barciany
kadetki
S2: Jodko Krzysztof
odległość

2023-12-10
SMS Ostróda
AZS UWM SMS Olsztyn II
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodzików
S1: Zawalniak Julia Aleksandra
odległość

2023-12-10
AZS UWM SMS Olsztyn II
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodzików
S2: Zawalniak Julia Aleksandra
odległość

2023-12-10
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
SMS Ostróda
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodzików
S2: Zawalniak Julia Aleksandra
odległość

2023-12-17
UKS BAD MAX KĘTRZYN
UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S2: Jażdżewski Sławomir
odległość

2023-12-17
UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S1: Jażdżewski Sławomir
odległość

2023-12-17
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
UKS BAD MAX KĘTRZYN
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S2: Jażdżewski Sławomir
odległość

2024-02-08
AZS UWM SMS Olsztyn II
UKS Olimpijczyk Olsztynek
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodzików
S2: Jodko Krzysztof
odległość

2024-02-08
ZSS UKS Maratończyk Ełk
AZS UWM SMS Olsztyn II
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodzików
S1: Jodko Krzysztof
odległość

2024-02-08
UKS Olimpijczyk Olsztynek
ZSS UKS Maratończyk Ełk
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodzików
S2: Jodko Krzysztof
odległość

2024-02-10
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
Energa MKS Truso Elbląg
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodzików
S1: Pikura Żaneta
odległość

2024-02-10
Energa MKS Truso Elbląg
AZS UWM SMS Olsztyn II
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodzików
S1: Pikura Żaneta
odległość

2024-02-10
AZS UWM SMS Olsztyn II
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodzików
S2: Pikura Żaneta
odległość

2024-02-11
UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II
UKS Czwórka Giżycko
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S2: Choiński Sylwester
odległość

2024-02-11
UKS Czwórka Giżycko
MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S1: Choiński Sylwester
odległość

2024-02-11
MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława
UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S1: Choiński Sylwester
odległość

2024-02-17
UKS Chemik SMS Olsztyn
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
kadetki
S1: Perfikowski Maksymilian
odległość

2024-02-17
UKS Chemik SMS Olsztyn II
Energa MKS Truso Elbląg
kadetki
S2: Perfikowski Maksymilian
odległość