Lista meczów - Brzeski Jarosław

2023-09-27
Agro Kontrakt
GTW
seniorzy
odległość

2023-09-30
Memoriał prof. Wiktora Wawrzyczka
seniorzy
odległość

2023-10-01
Memoriał prof. Wiktora Wawrzyczka
seniorzy
odległość

2023-10-07
SMS 4M ENERGY Działdowo
KPS Gietrzwałd
III liga mężczyzn
S2: Klemczak Maciej
odległość

2023-10-11
KBL
KOOPRESS
seniorzy
odległość

2023-10-12
UKS Chemik SMS Olsztyn II
UKS Chemik SMS Olsztyn
juniorki
S1: Kaleński Marek
odległość

2023-10-13
SMS Ostróda
Energa MKS Truso Elbląg
kadeci
S1: Jodko Krzysztof
odległość

2023-10-14
UKS Chemik SMS Olsztyn II
SMS Ostróda
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S2: Marciniak Bartłomiej
odległość

2023-10-14
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
UKS Olimp Bartoszyce
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S1: Marciniak Bartłomiej
odległość

2023-10-14
UKS Chemik SMS Olsztyn
UKS Chemik SMS Olsztyn II
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S1: Marciniak Bartłomiej
odległość

2023-10-14
UKS Olimp Bartoszyce
UKS Chemik SMS Olsztyn
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S2: Marciniak Bartłomiej
odległość

2023-10-14
UKS Olimp Bartoszyce
UKS Chemik SMS Olsztyn II
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S2: Marciniak Bartłomiej
odległość

2023-10-18
Neotherm
AZS UWM SMS Olsztyn II
seniorzy
odległość

2023-10-19
Team Cresovia Górowo Iławeckie
AZS UWM SMS Olsztyn II
III liga mężczyzn
S1: Zalewski Krzysztof
odległość

2023-10-20
Śmierć w Wenecji
Michelin
seniorzy
odległość

2023-10-25
ZS Biskupiec
KBL
seniorzy
odległość

2023-10-27
Active 24h
Agro Kontrakt
seniorzy
odległość

2023-10-30
UKS Chemik SMS Olsztyn
GLKS Jurand Barciany
kadetki
S1: Jodko Krzysztof
odległość

2023-11-03
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
UKS Chemik SMS Olsztyn
kadetki
S2: Kaleński Marek
odległość

2023-11-04
GLKS Jurand Barciany
UKS Chemik SMS Olsztyn
kadetki
S2: Choiński Sylwester
odległość

2023-11-08
AZS UWM SMS Olsztyn II
KBL
seniorzy
odległość

2023-11-09
AZS UWM Olsztyn
AZS UWM SMS Olsztyn II
III liga mężczyzn
S1: Tambor Michał
odległość

2023-11-15
ZS Biskupiec
Radary 1980
seniorzy
odległość

2023-11-18
GLKS Jurand Barciany
UKS Salos Ełk
kadetki
S2: Wiszniewski Zbigniew
odległość

2023-11-19
UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S1: Walerzak Marcin
odległość

2023-11-19
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
UKS Chemik SMS Olsztyn
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S2: Walerzak Marcin
odległość

2023-11-19
UKS Chemik SMS Olsztyn
UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S1: Walerzak Marcin
odległość

2023-11-23
KPS Gietrzwałd
SMS 4M ENERGY Działdowo
III liga mężczyzn
S1: Grygo Bogusław
odległość

2023-11-24
Active 24h
Neotherm
seniorzy
odległość

2023-11-25
SMS Ostróda
UKS Chemik SMS Olsztyn II
kadetki
S1: Jodko Krzysztof
odległość

2023-11-25
Energa MKS Truso Elbląg
SPS Sparta Braniewo
kadetki
S2: Pikura Żaneta
odległość

2023-12-01
Michelin
GTW
seniorzy
odległość

2023-12-06
Active 24h
ZS Biskupiec
seniorzy
odległość

2023-12-08
Neotherm
KOOPRESS
seniorzy
odległość

2023-12-13
AZS UWM SMS Olsztyn II
Agro Kontrakt
seniorzy
odległość

2023-12-20
UKS Chemik SMS Olsztyn
UKS Chemik SMS Olsztyn II
juniorki
S2: Kaleński Marek
odległość

2023-12-27
KOOPRESS
ZS Biskupiec
seniorzy
odległość

2024-01-03
Voltaic System
AZS UWM SMS Olsztyn II
seniorzy
odległość

2024-01-05
Michelin
Agro Kontrakt
seniorzy
odległość

2024-01-10
Voltaic System
Radary 1980
seniorzy
odległość

2024-01-12
Indykpol
Sajtmak
seniorzy
odległość

2024-01-13
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
SPS Sparta Braniewo
kadetki
S1: Dobrowolska Wiktoria
odległość

2024-01-14
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S2: Choiński Sylwester
odległość

2024-01-14
UKS Chemik SMS Olsztyn
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S1: Choiński Sylwester
odległość

2024-01-14
UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO
UKS Chemik SMS Olsztyn
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S1: Choiński Sylwester
odległość

2024-01-17
ZS Biskupiec
Neotherm
seniorzy
odległość

2024-01-18
SMS Ostróda
UKS Chemik SMS Olsztyn
juniorki
S1: Tambor Michał
odległość

2024-01-19
MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S1: Jodko Krzysztof
odległość

2024-01-19
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
UKS Chemik SMS Olsztyn
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S2: Jodko Krzysztof
odległość

2024-01-19
UKS Chemik SMS Olsztyn
MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława
ZETO SOFTWARE Liga Wojewódzka Młodziczek
S2: Jodko Krzysztof
odległość

2024-01-24
Michelin
AZS UWM SMS Olsztyn II
seniorzy
odległość

2024-01-31
AZS UWM SMS Olsztyn II
Śmierć w Wenecji
seniorzy
odległość

2024-02-01
AZS UWM SMS Olsztyn II
Team Cresovia Górowo Iławeckie
III liga mężczyzn
odległość

2024-02-02
AZS UWM SMS Olsztyn II
AZS UWM Olsztyn
III liga mężczyzn
S2: Jodko Krzysztof
odległość

2024-02-03
GLKS Jurand Barciany
SPS Sparta Braniewo
kadetki
S2: Perfikowski Maksymilian
odległość

2024-02-05
AZS UWM SMS Olsztyn
Indykpol
seniorzy
odległość

2024-02-07
Radary 1980
Active 24h
seniorzy
odległość

2024-02-14
Voltaic System
Active 24h
seniorzy
odległość

2024-02-15
PST Projekt Solartechnik
AZS UWM SMS Olsztyn
seniorzy
odległość

2024-02-16
UKS Chemik SMS Olsztyn
UKS Chemik SMS Olsztyn II
kadetki
S2: Jodko Krzysztof
odległość

2024-02-16
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn
Energa MKS Truso Elbląg
kadetki
S1: Jodko Krzysztof
odległość

2024-02-17
AZS UWM SMS Olsztyn II
KPS Gietrzwałd
III liga mężczyzn
odległość

2024-02-21
KOOPRESS
Agro Kontrakt
seniorzy
odległość

2024-02-23
BUDSPORT - INTER PARTS Olsztyn
Sajtmak
seniorzy
odległość