C-10
|
2023-10-14 |
|
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn |
- |
UKS Chemik SMS Olsztyn |
I
Grygo Bogusław | II Wiszniewski Zbigniew | Sekretarz nieobsadzony |
C-4
|
2023-10-14 |
|
UKS Chemik SMS Olsztyn |
- |
SMS Ostróda |
I
Wiszniewski Zbigniew | II Grygo Bogusław | Sekretarz nieobsadzony |
C-5
|
2023-10-14 |
|
UKS Olimp Bartoszyce |
- |
UKS Chemik SMS Olsztyn |
I
Brzeski Jarosław | II Marciniak Bartłomiej | Sekretarz nieobsadzony |
C-7
|
2023-10-14 |
|
UKS Chemik SMS Olsztyn |
- |
UKS Chemik SMS Olsztyn II |
I
Marciniak Bartłomiej | II Brzeski Jarosław | Sekretarz nieobsadzony |
1
|
2023-10-29 |
10:00 |
UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO |
- |
UKS Chemik SMS Olsztyn |
I
Krzykowski Przemysław | II Dobrowolska Wiktoria | Sekretarz nieobsadzony |
2
|
2023-10-29 |
|
UKS Chemik SMS Olsztyn |
- |
UKS BAD MAX KĘTRZYN |
I
Dobrowolska Wiktoria | II Krzykowski Przemysław | Sekretarz nieobsadzony |
2
|
2023-11-19 |
|
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn |
- |
UKS Chemik SMS Olsztyn |
I
Brzeski Jarosław | II Walerzak Marcin | Sekretarz nieobsadzony |
3
|
2023-11-19 |
11:00 |
UKS Chemik SMS Olsztyn |
- |
UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO |
I
Walerzak Marcin | II Brzeski Jarosław | Sekretarz nieobsadzony |
1
|
2023-12-03 |
10:00 |
UKS Chemik SMS Olsztyn |
- |
UKS BAD MAX KĘTRZYN |
I
Choiński Sylwester | II Zawalniak Julia Aleksandra | Sekretarz nieobsadzony |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
3
|
2023-12-03 |
|
UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO |
- |
UKS Chemik SMS Olsztyn |
I
Choiński Sylwester | II Zawalniak Julia Aleksandra | Sekretarz nieobsadzony |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
2
|
2023-12-17 |
|
UMKS Mikro Ełk |
- |
UKS Chemik SMS Olsztyn |
I
Sadowska Emilia Anna | II Jodko Krzysztof | Sekretarz nieobsadzony |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
3
|
2023-12-17 |
|
UKS Chemik SMS Olsztyn |
- |
UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO |
I
Jodko Krzysztof | II Sadowska Emilia Anna | Sekretarz nieobsadzony |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
1
|
2024-01-14 |
9:30 |
UKS Chemik SMS Olsztyn |
- |
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn |
I
Choiński Sylwester | II Brzeski Jarosław | Sekretarz nieobsadzony |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
3
|
2024-01-14 |
|
UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO |
- |
UKS Chemik SMS Olsztyn |
I
Choiński Sylwester | II Brzeski Jarosław | Sekretarz nieobsadzony |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
1
|
2024-01-19 |
10:00 |
UKS Chemik SMS Olsztyn |
- |
MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława |
I
Brzeski Jarosław | II Jodko Krzysztof | Sekretarz nieobsadzony |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
3
|
2024-01-19 |
|
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn |
- |
UKS Chemik SMS Olsztyn |
I
Brzeski Jarosław | II Jodko Krzysztof | Sekretarz nieobsadzony |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
2
|
2024-02-11 |
|
UMKS Mikro Ełk |
- |
UKS Chemik SMS Olsztyn |
I
Perfikowski Maksymilian | II Kaleński Marek | Sekretarz nieobsadzony |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
3
|
2024-02-11 |
|
UKS Chemik SMS Olsztyn |
- |
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn |
I
Kaleński Marek | II Perfikowski Maksymilian | Sekretarz nieobsadzony |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
Grupa A-2
|
2024-03-09 |
16:00 |
MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława |
- |
UKS Chemik SMS Olsztyn |
I
Sadowska Emilia Anna | II Perfikowski Maksymilian | Sekretarz Klemczak Maciej |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
Grupa A-3
|
2024-03-09 |
13:00 |
UKS Chemik SMS Olsztyn |
- |
UMKS Mikro Ełk |
I
Brandt Marian | II Grochowski Dariusz | Sekretarz Wiśniewski Marek |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
1
|
2024-03-23 |
17:00 |
UKS Chemik SMS Olsztyn |
- |
KS Stal Grudziądz |
I
Jodko Krzysztof | II Pikura Żaneta | Sekretarz Dobrowolska Wiktoria |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
4
|
2024-03-24 |
11:30 |
UKS Chemik SMS Olsztyn |
- |
MKS Optima Hajnówka |
I
Kaleński Marek | II Pikura Żaneta | Sekretarz Dobrowolska Wiktoria |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
6
|
2024-03-24 |
17:00 |
MUKS Krótka Mysiadło |
- |
UKS Chemik SMS Olsztyn |
I
Tambor Michał | II Jodko Krzysztof | Sekretarz Zawalniak Julia Aleksandra |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
1
|
2024-04-06 |
10:00 |
UKS Chemik SMS Olsztyn |
- |
LOS Nowy Dwór Mazowiecki |
I
Kaleński Marek | II Perfikowski Maksymilian | Sekretarz Dobrowolska Wiktoria |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
4
|
2024-04-06 |
18:00 |
UKS Chemik SMS Olsztyn |
- |
Stowarzyszenie Nasza GEDANIA Port Service Gdańsk |
I
Brzeski Jarosław | II Jodko Krzysztof | Sekretarz Grygo Bogusław |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
6
|
2024-04-07 |
12:00 |
TS Stal Śrubiarnia SMS Żywiec |
- |
UKS Chemik SMS Olsztyn |
I
Kaleński Marek | II Rutynowski Mateusz | Sekretarz Dobrowolska Wiktoria |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |