Grupa A - Podgrupa A-1
|
2023-10-14 |
10:00 |
UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO |
- |
UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II |
I
Dębski Andrzej | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
Grupa A - Podgrupa A-2
|
2023-10-14 |
|
UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II |
- |
KS Perła Olecka |
I
Choiński Sylwester | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
1
|
2023-10-29 |
10:00 |
UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II |
- |
LKS WEL Lidzbark |
I
Jodko Krzysztof | II Pikura Żaneta | Sekretarz nieobsadzony |
3
|
2023-10-29 |
|
UKS Olimp Bartoszyce |
- |
UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II |
I
Pikura Żaneta | II Jodko Krzysztof | Sekretarz nieobsadzony |
1
|
2023-11-19 |
14:30 |
MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława |
- |
UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II |
I
Jodko Krzysztof | II Kaleński Marek | Sekretarz nieobsadzony |
2
|
2023-11-19 |
|
UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II |
- |
SMS Ostróda |
I
Kaleński Marek | II Jodko Krzysztof | Sekretarz nieobsadzony |
2
|
2023-12-03 |
|
UKS Salos Ełk |
- |
UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II |
I
Dębski Andrzej | II Zawalniak Rafał | Sekretarz nieobsadzony |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
3
|
2023-12-03 |
|
UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II |
- |
SPS Sparta Braniewo |
I
Zawalniak Rafał | II Dębski Andrzej | Sekretarz nieobsadzony |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
1
|
2023-12-17 |
11:00 |
UKS BAD MAX KĘTRZYN |
- |
UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II |
I
Marciniak Bartłomiej | II Jażdżewski Sławomir | Sekretarz nieobsadzony |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
2
|
2023-12-17 |
|
UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II |
- |
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn |
I
Jażdżewski Sławomir | II Marciniak Bartłomiej | Sekretarz nieobsadzony |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
1
|
2024-01-14 |
10:30 |
UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II |
- |
MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława |
I
Zawalniak Julia Aleksandra | II Zawalniak Rafał | Sekretarz nieobsadzony |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
3
|
2024-01-14 |
|
UMKS Mikro Ełk |
- |
UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II |
I
Zawalniak Julia Aleksandra | II Zawalniak Rafał | Sekretarz nieobsadzony |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
2
|
2024-01-19 |
|
UKS Salos Ełk |
- |
UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II |
I
Choiński Sylwester | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
3
|
2024-01-19 |
|
UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II |
- |
UKS Chemik SMS Olsztyn II |
I
Choiński Sylwester | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
1
|
2024-02-11 |
10:00 |
MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława |
- |
UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II |
I
Choiński Sylwester | II Marciniak Bartłomiej | Sekretarz nieobsadzony |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
2
|
2024-02-11 |
|
UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II |
- |
UKS Czwórka Giżycko |
I
Marciniak Bartłomiej | II Choiński Sylwester | Sekretarz nieobsadzony |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
Grupa B-1
|
2024-03-09 |
14:30 |
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn |
- |
UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II |
I
Perfikowski Maksymilian | II Sadowska Emilia Anna | Sekretarz Klemczak Maciej |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
Grupa B-2
|
2024-03-09 |
11:30 |
UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO II |
- |
UKS CZWÓRKA MOSIR GIŻYCKO |
I
Wiśniewski Marek | II Brandt Marian | Sekretarz Grochowski Dariusz |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |