OLSA

Grupa EKSTRAKLASA

  • Indykpol
  • Inter Parts
  • Michelin
  • Młode Wilki
  • Nocożercy
  • Projekt Solartechnik
  • Sajtmak
  • Team Work
  • Temida
EKSTRAKLASA-1 2022-10-12 20:00 Team Work - Sajtmak I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-2 2022-10-12 21:00 Indykpol - Projekt Solartechnik I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-3 2022-10-19 21:00 Sajtmak - Młode Wilki I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-4 2022-10-21 19:00 Inter Parts - Temida I Jodko Krzysztof II Brzeski Jarosław Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-5 2022-10-21 20:00 Projekt Solartechnik - Team Work I Brzeski Jarosław II Jodko Krzysztof Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-6 2022-10-26 20:00 Temida - Michelin I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-7 2022-10-26 21:00 Inter Parts - Nocożercy I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-8 2022-10-28 19:00 Sajtmak - Indykpol I Brzeski Jarosław II Krzykowski Przemysław Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-9 2022-11-02 20:00 Nocożercy - Temida I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-10 2022-11-02 21:00 Projekt Solartechnik - Inter Parts I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-11 2022-11-04 20:30 Młode Wilki - Nocożercy I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-12 2022-11-09 20:00 Inter Parts - Team Work I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-13 2022-11-09 21:00 Michelin - Nocożercy I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-14 2022-11-16 19:00 Temida - Projekt Solartechnik I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-15 2022-11-16 20:00 Sajtmak - Michelin I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-16 2022-11-16 21:00 Indykpol - Młode Wilki I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-17 2022-11-23 20:00 Team Work - Indykpol I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-18 2022-11-23 21:00 Inter Parts - Sajtmak I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-19 2022-11-25 20:30 Młode Wilki - Michelin I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-20 2022-12-02 20:00 Team Work - Temida I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-21 2022-12-07 20:00 Michelin - Inter Parts I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-22 2022-12-07 21:00 Nocożercy - Sajtmak I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-23 2022-12-09 20:30 Młode Wilki - Projekt Solartechnik I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-24 2022-12-14 20:00 Sajtmak - Temida I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-25 2022-12-14 21:00 Michelin - Projekt Solartechnik I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-26 2022-12-16 19:15 Nocożercy - Indykpol I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-27 2022-12-16 20:30 Team Work - Młode Wilki I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-28 2022-12-21 20:00 Indykpol - Inter Parts I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-29 2022-12-21 21:00 Nocożercy - Team Work I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-36 0000-00-00 Indykpol - Michelin I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-36 0000-00-00 Projekt Solartechnik - Sajtmak I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-36 0000-00-00 Młode Wilki - Inter Parts I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-36 0000-00-00 Temida - Młode Wilki I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-36 0000-00-00 Temida - Indykpol I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-36 0000-00-00 Projekt Solartechnik - Nocożercy I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-36 0000-00-00 Michelin - Team Work I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-37 0000-00-00 Michelin - Młode Wilki I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-38 0000-00-00 Sajtmak - Nocożercy I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-39 0000-00-00 Projekt Solartechnik - Indykpol I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-40 0000-00-00 Temida - Inter Parts I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-41 0000-00-00 Inter Parts - Projekt Solartechnik I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-42 0000-00-00 Indykpol - Sajtmak I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-43 0000-00-00 Nocożercy - Michelin I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-44 0000-00-00 Młode Wilki - Team Work I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-45 0000-00-00 Team Work - Nocożercy I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-46 0000-00-00 Michelin - Indykpol I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-47 0000-00-00 Sajtmak - Inter Parts I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-48 0000-00-00 Projekt Solartechnik - Temida I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-49 0000-00-00 Temida - Sajtmak I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-50 0000-00-00 Inter Parts - Michelin I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-51 0000-00-00 Indykpol - Team Work I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-52 0000-00-00 Nocożercy - Młode Wilki I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-53 0000-00-00 Młode Wilki - Indykpol I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-54 0000-00-00 Team Work - Inter Parts I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-55 0000-00-00 Michelin - Temida I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-56 0000-00-00 Sajtmak - Projekt Solartechnik I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-57 0000-00-00 Projekt Solartechnik - Michelin I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-58 0000-00-00 Temida - Team Work I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-59 0000-00-00 Inter Parts - Młode Wilki I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-60 0000-00-00 Indykpol - Nocożercy I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-61 0000-00-00 Nocożercy - Inter Parts I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-62 0000-00-00 Młode Wilki - Temida I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-63 0000-00-00 Team Work - Projekt Solartechnik I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-64 0000-00-00 Michelin - Sajtmak I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-65 0000-00-00 Sajtmak - Team Work I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-66 0000-00-00 Projekt Solartechnik - Młode Wilki I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-67 0000-00-00 Temida - Nocożercy I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-68 0000-00-00 Inter Parts - Indykpol I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-69 0000-00-00 Indykpol - Temida I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-70 0000-00-00 Nocożercy - Projekt Solartechnik I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-71 0000-00-00 Młode Wilki - Sajtmak I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
EKSTRAKLASA-72 0000-00-00 Team Work - Michelin I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony

Grupa I LIGA

  • AZS UWM Olsztyn (Junior)
  • AZS UWM Olsztyn (Kadet)
  • Active 24h
  • KBL
  • KOOPRESS
  • Neotherm
  • SSPS AZS Olsztyn
  • Voltaic System
  • Zakon Feniksa
I LIGA-1 2022-10-12 18:00 Voltaic System - AZS UWM Olsztyn (Junior) I Pikura Żaneta II Guzanowski Mikołaj Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-2 2022-10-12 19:00 SSPS AZS Olsztyn - KOOPRESS I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-3 2022-10-14 19:00 Active 24h - Neotherm I Krzykowski Przemysław II Brzeski Jarosław Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-4 2022-10-14 20:00 Active 24h - Zakon Feniksa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-5 2022-10-19 18:00 AZS UWM Olsztyn (Kadet) - Neotherm I Sadowska Emilia Anna II Ratowska Kinga Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-6 2022-10-19 19:00 AZS UWM Olsztyn (Junior) - SSPS AZS Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-7 2022-10-19 20:00 Voltaic System - KBL I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-8 2022-10-26 18:00 AZS UWM Olsztyn (Junior) - AZS UWM Olsztyn (Kadet) I Pikura Żaneta II Perfikowski Maksymilian Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-9 2022-10-26 19:00 KOOPRESS - Active 24h I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-10 2022-10-28 20:00 Neotherm - Zakon Feniksa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-11 2022-11-02 18:00 AZS UWM Olsztyn (Kadet) - Zakon Feniksa I Brzeski Jarosław II Perfikowski Maksymilian Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-12 2022-11-02 19:00 Voltaic System - SSPS AZS Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-13 2022-11-04 19:15 KBL - Active 24h I Perfikowski Maksymilian II Brzeski Jarosław Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-14 2022-11-09 18:00 Neotherm - AZS UWM Olsztyn (Junior) I Krzykowski Przemysław II Pikura Żaneta Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-15 2022-11-09 19:00 KBL - KOOPRESS I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-16 2022-11-16 18:00 SSPS AZS Olsztyn - AZS UWM Olsztyn (Kadet) I Sadowska Emilia Anna II Ratowska Kinga Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-17 2022-11-18 19:00 Neotherm - Voltaic System I Sadowska Emilia Anna II Ratowska Kinga Sekretarz nieobsadzony Kwalifikator
I LIGA-18 2022-11-18 20:00 Voltaic System - Zakon Feniksa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony Kwalifikator
I LIGA-19 2022-11-23 18:00 AZS UWM Olsztyn (Junior) - KOOPRESS I Brzeski Jarosław II Perfikowski Maksymilian Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-20 2022-11-23 19:00 SSPS AZS Olsztyn - Active 24h I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-21 2022-11-25 19:15 AZS UWM Olsztyn (Kadet) - KBL I Pikura Żaneta II Brzeski Jarosław Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-22 2022-11-30 18:00 AZS UWM Olsztyn (Kadet) - Voltaic System I Pikura Żaneta II Jodko Krzysztof Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-23 2022-11-30 19:00 Zakon Feniksa - KBL I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-24 2022-12-02 19:00 Zakon Feniksa - SSPS AZS Olsztyn I Krzykowski Przemysław II Brzeski Jarosław Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-25 2022-12-07 18:00 Active 24h - AZS UWM Olsztyn (Junior) I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-26 2022-12-07 19:00 KOOPRESS - Neotherm I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-27 2022-12-09 19:15 Zakon Feniksa - KOOPRESS I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-28 2022-12-14 18:00 AZS UWM Olsztyn (Kadet) - Active 24h I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-29 2022-12-14 19:00 KBL - SSPS AZS Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-30 2022-12-21 18:00 KOOPRESS - Voltaic System I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-31 2022-12-21 19:00 Zakon Feniksa - AZS UWM Olsztyn (Junior) I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-36 0000-00-00 SSPS AZS Olsztyn - Neotherm I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-36 0000-00-00 Active 24h - Voltaic System I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-36 0000-00-00 KOOPRESS - AZS UWM Olsztyn (Kadet) I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-36 0000-00-00 Neotherm - KBL I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-36 0000-00-00 AZS UWM Olsztyn (Junior) - KBL I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-37 0000-00-00 KOOPRESS - SSPS AZS Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-38 0000-00-00 Zakon Feniksa - Neotherm I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-40 0000-00-00 AZS UWM Olsztyn (Junior) - Active 24h I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-41 0000-00-00 Active 24h - AZS UWM Olsztyn (Kadet) I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-42 0000-00-00 KBL - Zakon Feniksa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-43 0000-00-00 Neotherm - KOOPRESS I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-44 0000-00-00 SSPS AZS Olsztyn - Voltaic System I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-45 0000-00-00 Voltaic System - Neotherm I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-46 0000-00-00 KOOPRESS - KBL I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-47 0000-00-00 Zakon Feniksa - Active 24h I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-48 0000-00-00 AZS UWM Olsztyn (Kadet) - AZS UWM Olsztyn (Junior) I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-49 0000-00-00 AZS UWM Olsztyn (Junior) - Zakon Feniksa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-50 0000-00-00 Active 24h - KOOPRESS I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-51 0000-00-00 KBL - Voltaic System I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-52 0000-00-00 Neotherm - SSPS AZS Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-53 0000-00-00 SSPS AZS Olsztyn - KBL I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-54 0000-00-00 Voltaic System - Active 24h I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-55 0000-00-00 KOOPRESS - AZS UWM Olsztyn (Junior) I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-56 0000-00-00 Zakon Feniksa - AZS UWM Olsztyn (Kadet) I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-57 0000-00-00 AZS UWM Olsztyn (Kadet) - KOOPRESS I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-58 0000-00-00 AZS UWM Olsztyn (Junior) - Voltaic System I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-59 0000-00-00 Active 24h - SSPS AZS Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-60 0000-00-00 KBL - Neotherm I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-61 0000-00-00 Neotherm - Active 24h I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-62 0000-00-00 SSPS AZS Olsztyn - AZS UWM Olsztyn (Junior) I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-63 0000-00-00 Voltaic System - AZS UWM Olsztyn (Kadet) I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-64 0000-00-00 KOOPRESS - Zakon Feniksa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-65 0000-00-00 Zakon Feniksa - Voltaic System I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-66 0000-00-00 AZS UWM Olsztyn (Kadet) - SSPS AZS Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-67 0000-00-00 AZS UWM Olsztyn (Junior) - Neotherm I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-68 0000-00-00 Active 24h - KBL I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-69 0000-00-00 KBL - AZS UWM Olsztyn (Junior) I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-70 0000-00-00 Neotherm - AZS UWM Olsztyn (Kadet) I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-71 0000-00-00 SSPS AZS Olsztyn - Zakon Feniksa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-72 0000-00-00 KBL - AZS UWM Olsztyn (Kadet) I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I LIGA-72 0000-00-00 Voltaic System - KOOPRESS I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony